Yumurta Pişirme Makinesi

için 190 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yumurta Pişirme Makinesi

Yumurta birçok yemeğin, özellikle de tatlıların temel malzemelerinden biridir ama tek başına da oldukça yaygın bir şekilde tüketilir. Protein yönünden zengin olan yumurtayı pişirmenin birçok yolu var. Onlardan biri de pratik ve portatif olmasıyla dikkat çeken yumurta pişirme makinesi.

Yumurta Pişirme Makinesi Nedir?

Yumurta Pişirme Makinesi Nedir?

Yumurta pişirme makinesi veya yumurta haşlama makinesi yumurtalarınızı su buharı kullanarak pişiren bir elektrikli mutfak aletidir. Yani aslında buharlı pişiriciler veya elektrikli pişiriciler arasında da sayılabilir. Evinizin mutfağında tezgah üstünde kolaylıkla kullanmanız için üretilmiştir. Yumurta pişirme makinesinin birçok avantajı var. Bunlardan birisi, aynı anda birkaç yumurtayı pişirmenize olanak tanıması. En yaygın modellerde 6, 7 veya 8 adet yumurtayı bir arada pişirmek mümkün. Bu da kalabalık misafirlere kahvaltı hazırlamak için veya sporcu diyeti yapanlar için büyük kolaylık. Bir diğer avantajı da pişme süresini ve kıvamı otomatik olarak ayarlayabilmeniz ve sonrasında sürprizlerle karşılaşmamanız. Çoğu yumurta pişirme makinesinin yumurta konulan bölümü şeffaftır. Dilerseniz yumurtaların pişmesini gözlemleyebilirsiniz.

Yumurta Pişirme Makinesi  Nasıl Kullanılır?

Yumurta Pişirme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Yumurta haşlama makinesi kullanımı oldukça kolaydır. Fritöz, mutfak robotu ve benzeri küçük ev aletlerine aşinaysanız hiç zorlanmazsınız. İstediğiniz sayıda yumurtayı makineye yerleştirip hazneye yeterli miktarda suyu koyarak kapağı kapatın, fişi takıp makineyi açarak pişirme ayarını seçin. Yumurtalarınızı sert (yumurta akı da sarısı da sert), kayısı (yumurta akı sert, sarısı sertle yumuşak karışımı) veya rafadan (yumurta akı sert sarısı yumuşak) kıvamda pişirebilirsiniz. Pişirme işlemi bittikten sonra sesli uyarılırsınız. Yumurtalarınızdan çatlayıp akan olmadıysa yumurta pişirme makinenizi fazla ayrıntılı temizlemenize de gerek kalmaz. Bazı yumurta pişirme makinelerinde tavada yumurta mantığında da yumurta pişirilebilir. Bunların plakalarını kullandıktan sonra çıkarıp elde veya bulaşıkta yıkamanız gerekir.

Yumurta Pişirme Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Yumurta Pişirme Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Yumurta pişirme makinesi fiyatları elektrikli mutfak aletleri ortalamasındadır. Yumurta kapasitesi veya haşlama dışında fonksiyonlar arttıkça fiyatlarda dalgalanma beklenebilir. Sık sık çok sayıda yumurta pişirmeye ihtiyaç duyuyorsanız uzun vadede yumurta pişirme makinesinin faydalarını epey görürsünüz, özellikle de zamandan epey tasarruf edebilirsiniz. Sinbo yumurta pişirme makinesi başta olmak üzere Fakir, Cloer, WMF, Goldmaster, Premier, Arnica, Conti, Cvs, Soley, Stilea ve diğer birçok ünlü markanın kaliteli ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Yumurtaları yumurta pişirme makinesi olmadan pişirmek isterseniz aynı anda 3 veya 4 yumurtaya kadar kapasite sunan silikon yumurta haşlama aparatı çeşitlerine de göz atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aleti için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Akel (1)
Alf (1)
Ariete (1)
Arnica (2)
Bosch (2)
Caso (11)
Cloer (1)
(19)
Fakir (8)
Premier (9)
Sinbo (27)
Stilea (2)
Stilevs (13)
WMF (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (44)
ve üzeri (50)
ve üzeri (52)
ve üzeri (54)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL