Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Krep Makinesi

için 31 sonuç bulundu.

Krep Makinesi

İster kahvaltılarda, isterseniz de günün istediğiniz bir öğünün de krep oldukça sevilen bir üründür. Her yaştan insanın severek tükettiği krepler tavada hazırlanabileceği gibi krep makinesinde de rahatça hazırlanabilir. İş hayatından dolayı sabahları yeterince vaktiniz olmuyorsa veya tavayla uğraşmak istemiyorsanız krep makinesi size oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz boyutta ve şekilde krepler hazırlamanıza yardımcı olacak makineler, mutfakta lezzetli ürünler üretmenizde oldukça faydalı olacaktır. Aynı zamanda gözleme gibi ürünleri de hazırlamanıza yardımcı olacak krep makineleri, mutfakta birçok çözümü bünyesinde barındırmaktadır. Farklı boyutlarda olan seçenekleri ile her türlü mutfakta kolayca kendine yer bulacak, herhangi bir dağınıklığa neden olmayacaktır. Kullanışlı krep makinesi modelleri farklı alternatifler ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Yoğun hayat temposunda kısa sürede lezzetli ürünler oluşturmanıza olanak tanımasıyla zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Sahip oldukları geniş pişirme yüzeyleri sayesinde lavaş gibi ürünleri de kolaylıkla ısıtabilme olanağını bünyesinde barındırmaktadır. Ergonomik yapıları nedeniyle yüksek konforu kullanıcılarıyla buluşturan krep makineleri, mutfağınızda herhangi bir dolapta kolayca saklayabileceğiniz ürünlerdir. Dağınıklığın önüne geçerek gün içerisinde size ekstra bir iş çıkartmayacaklardır. Aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliğiyle de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Kapaklı modelleri ile birlikte buharını içinde tutması, krebinizin her alanının eşit derecede pişmesini sağlar. Sevdikleriniz ile birlikte geçirdiğiniz zamanlarda lezzetli aperatifler ortaya koymanızda size birçok kolaylık sağlayacaklardır. Çeşitli modellerinde üzerinde bulunan açık/kapalı göstergesi sayesinde krep makinenizin ne zaman açık olduğunu kolayca anlayarak, yaşanabilecek kazaların önüne geçebilirsiniz. Güvenlik ön planda tutularak üretilen krep makineleri sahip oldukları ısınmaz sap kısmı sayesinde kullanırken elinizin yanması gibi durumların önüne geçecektir. Krep makineleri pişirme yüzeylerin de kullanılan malzeme sayesinde yapışmaz özelliktedir. Yapışmaz krep makinesi modelleri, kreplerinizin yapışmayarak bir bütün halinde kalmasında yardımcı olacaktır. Ev tipi krep makinesi çeşitli modellerde elektrik ile çalışmaktadır. Elektrikli krep makinesi modellerini mutfağınızda bulunan herhangi bir prize takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun kablolu modelleri ile prize uzak noktalarda da rahatça kullanabilirsiniz. Krep yapısı gereği ince bir ürün olduğundan yanmaz krep makineleri sayesinde sizde lezzetli krepleri sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Krep makinesi fiyatları, modeller arasında değişiklik göstermektedir. Farklı model ve özelliklerde krep makinelerine elektrikli mutfak aletleri sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Yoğun İş Hayatının Temposunda Yardımcımız Mutfak Ekipmanları

Yoğun İş Hayatının Temposunda Yardımcımız Mutfak Ekipmanları

Yalnızca ev tipi kullanımlarda değil, işyerlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz krep makineleri yoğun iş temposunda size yardımcı olacaklardır. Profesyonel krep makinesi modelleri işyerinizde zamandan tasarruf edip başka alanlara yoğunlaşmanıza olanak tanıyacaktır. Alternatifler arasında çeşitli renkleri ve ebatları bulunan krep makineleri, profesyonel mutfaklarda çalışanlara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Büyük krep makinesi modelleri ile birden fazla krebin aynı anda hazırlanmasına olanak sağlanmıştır. İster birden fazla, isterseniz de tek ve büyük bir krep hazırlamanıza olanak sağlar. Çeşitli modellerinde 40 cm çapa sahip olan modeller geniş çalışma alanını kullanıcılarına sunmuştur. Yoğun bir servise sahip olan hizmet sektörü işletmelerinde hızlı sonuç almayı mümkün kılan krep makineleri, işinizde size birçok kolaylık sağlayacaktır. Kazandığınız zaman ile işinizle ilgili farklı alanlara odaklanabilir, işinizi geliştirebilirsiniz. Büyük krep makinelerinin yanı sıra mini krep makinesi modelleri ile ufak bir mutfakta da başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Yerden tasarruf sağlamanıza da yarayan mini krep makineleri sayesinde mutfakta ihtiyacınız olan diğer ekipmanlar içinde alana sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda pişirme yüzeyinin farklı şekillerde olduğu makineler sayesinde farklı formlarda krepler üretmekte oldukça kolaydır. Çeşitli modellerinde sahip olduğu paslanmaz çelik sayesinde uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar. Tekrar tekrar ekipman masrafının önüne geçmektedir. Tabla kısmında alüminyum malzemenin kullanılması, insan sağlığına zarar vermemesi amaçlanarak üretilmiştir. Türlü modellerde 7,5 kg ağırlığa sahip olması, yüzeylerde kaymadan sağlam bir şekilde durmasını sağlamıştır. Mutfakta yaşanabilecek kazaların önüne geçilmiştir. Tek bir kasada iki pişirme yüzeyiyle kullanıma sunulan modellerde çoklu üretimler göz önüne alınmıştır. Teflon kaplamaya sahip olan modeller uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. İki pişirme yüzeyine sahip modeller değişkenlik göstermekle birlikte 22 kg ağırlığa sahiptirler. Genellikle profesyonel mutfaklarda tercih edilen bu modeller, üstün performans göz edilerek tasarlanmışlardır. Elektrikli modellerinin yanı sıra doğalgaz ile çalışan modelleri de alternatifler arasında bulunmaktadır. Ergonomik dizayn ile tasarlanan modeller otomatik ithal termostat özellikleri sayesinde yangın gibi durumların önüne geçerek sizi ve işinizi koruyacaktır. Aynı zamanda paslanmaz rezistansa sahip olan modeller, kaliteyi müşterileriyle buluşturmuştur. Profesyonel mutfaklarınızda kullanmak için zamandan ve iş yükünden tasarruf etmenizi sağlayacak krep makinesi modellerine sayfamızı inceleyerek göz atabilirsiniz.

 Krep Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Krep Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Satın alınan ürünlerin uzun ömürlü olması herkes için ön planda tutulan bir ayrıcalıktır. Aynı zamanda güvenlik gibi unsurlar da göz önüne alındığında krep makinesi seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Seçim yapılırken önce kullanılacak alanın belirlenmesi önemli bir faktördür. Geniş bir mutfak için satın alınan krep makinesi ile daha dar bir alana sahip mutfaklar için satın alınacak krep makineleri farklılık göstermektedir. Eğer ufak bir kullanım alanınız var ise mini boy bir krep makinesi size yardımcı olacaktır. İhtiyaç duyduğu alan oldukça az olan mini krep makineleri, mutfağınızda dağınıklığında bir hayli önüne geçecektir. Daha geniş kullanım alanları için tercih edilebilecek daha büyük krep makineleri, aynı anda daha fazla krep yapmanıza olanak tanıyarak iş yükünüzü azaltacaktır. Seçim yapılırken krep makinesinin işyeri için mi, ev için mi alındığı da önemli bir faktördür. İşyerleri için üretilen sanayi tipi büyük boy krep makineleri, bünyesinde bazı özellikleri de barındırır. Güvenlik ön planda tutularak üretilen profesyonel krep makineleri içerisinde bulundurduğu ısıya duyarlı termostatlar sayesinde yangın riskinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda paslanmaz materyallerden üretilen makineler, uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Ev kullanımları için üretilen kapaklı krep makinesi modellerinde ısının içeride kalarak homojen pişme gerçekleşmesi sağlanmıştır. Aynı zamanda bulunan kapak sayesinde kullanım esnasında türlü kazalarında önüne geçmektedir. Krep makinesi almadan önce göz önüne alınacak faktörlerden bir diğeri de güç kaynağı olmalıdır. Doğalgaz ile çalışan modeller genellikle sanayi tipi kullanımlarda yaygınlık göstermektedirler. Elektrikli modeller ise ev kullanımı için ön plana çıkmakta olup, herhangi bir priz aracılığı ile kullanılabilir. Doğalgaza bağlı bir krep makinesini işiniz bittiğinde kaldıramayacağınız için elektrikli modeller ev kullanımı için idealdir. İşiniz bittikten sonra rahatça alıp dolaba kaldırabilirsiniz. İşyerleriniz için tercih etmek isteyeceğiniz doğalgazlı modeller de daha geniş bir kullanım alanı oldukça işinize yarayacaktır. Yine krep makinesi alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olarak güç tüketimi karşımıza çıkmaktadır. Elektrikli veya doğalgazlı modellerde makinenin ihtiyaç duyduğu elektrik veya doğalgaz miktarını bilmek, faturalar için önceden bilgi sahip olmanıza yarayacaktır. Çeşitli alternatifleri bünyesinde barındıran krep makineleri her türden kullanıcı düşünülerek geniş bir skala ile karşımıza çıkmaktadırlar.

 Birbirinden Farklı Krep Tariflerinizi Kolayca Pişirin

Birbirinden Farklı Krep Tariflerinizi Kolayca Pişirin

Kahvaltıları öğünlerinin sevilen besini krebin birbirinden farklı tarifleri mevcut. Siz de en beğendiğiniz krep tariflerini birbirinden farklı özelliği bünyesinde barındıran krep makineleri ile pişirebilirsiniz. Yuvarlak krep makinesi modelleri ile göz zevkinize uygun krepleri ister kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için pişirebilirsiniz. Sadece kahvaltılarda değil günün her saatinde ve öğününde pişireceğiniz krepler ile lezzetli aperatifler yaratabilirsiniz. Elektrikli modeller ile ev tipi krep makineleri güvenli bir kullanımı müşterilerine sunmaktadır. Isı kontrolü bulunan makinelerde fazla ısınmanın önüne geçerek istenmeyen durumlar engellenmiştir. Bu sayede krep makinelerini güvenle mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Yuvarlak kreplerden sıkıldıysanız, farklı şekillerde krep yapmakta farklı kalıba sahip krep makineleri ile mümkün. Pişirme haznesi çeşitli şekillerden oluşan şekilli krep makinesi modelleri farklı krepler yapmanıza olanak tanır. Çocuklarınız için hazırlayacağınız şekilli krepler ile kahvaltıları daha çekici hale getirebilirsiniz. Birçok farklı alternatifi bünyesinde barındıran krep makineleri, kullanıcılar için mutfakta oldukça yardımcıdır. Elektrikli krep tavası ile ocakta yer olmadığı zamanlarda da krep yapabilir, keyifle yiyebilirsiniz. Kolay temizlenebilir olma özelliklerini de bünyesinde barındıran krep makineleri, bulaşık yükünüzü ortadan kaldıracaktır. Kısıtlı zamanınız olduğu zamanlarda size yardımcı olacak, günlük rutinlerinizi kolaylıkla yerine getirmenize olanak tanıyacaktır. Aynı zamanda yalnızca krep yapmak için üretilen bu makineler, ocakta pişirirken başınıza gelebilecek yanma durumunu da ortadan kaldıracaktır. Belirli bir ısı seviyesine ulaştığında kendiliğinden ısıyı kesen modelleri kreplerinizin yanmasının önüne geçecektir. Bu sayede malzeme ve zaman israfının da önüne geçmiş olacaksınız. Pratik krep makinesi modelleri için sayfamızı inceleyebilir, alternatifler arasından size uygun olanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Tavada krep pişirilme esnasında zaman zaman formu bozulan krepler, krep makinelerinin sahip olduğu pişirme yüzeyi sayesinde bir bütün halinde pişecektir. Isıyı eşit bir şekilde yayan alt taban sayesinde homojen ve eşit bir pişme sağlanacaktır. Her tarafı eşit şekilde pişen krepler sayesinde çiğ bir hamur yeme ihtimalinin de önüne geçilir. Pişmemiş gıdaların insan bünyesine zararları oldukça fazladır. Bu doğrultuda da insan sağlığı göz edilerek hazırlanan makineler kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Çeşitli modellerde hamur dağıtıcı ve krep çevirme spatulası ile birlikte kullanıcılarına sunulmaktadır. Hamur dağıtıcı sayesinde krebinizin her alanını eşit bir şekilde tabana yayıp, homojen bir pişirme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olarak üretilen hamur dağıtıcı ve krep çevirme spatulası, bulaşık derdini de ortadan kaldıracaktır.

Krep Yapma Makineleri ile Artık Krep Yapmak Çok Kolay

Krep Yapma Makineleri ile Artık Krep Yapmak Çok Kolay

Gelişen mutfak endüstrisi sayesinde mutfakta birçok işi gerçekleştirmek artık çok kolay. Mutfak robotları, otomatik yumurta pişiriciler, çırpma makineleri gibi mutfakta kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan ürünler hem zamandan tasarruf edilmesine olanak tanıyor, hem de homojen bir şekilde pişen ürünler ortaya konmasına yardımcı oluyor. Krep yapma makinesi özellikle sabah kahvaltılarda büyük bir pratikliği bünyesinde barındırıyor. Krebe oldukça benzeye pankekler içinde kullanıma uygun olan makineler pankek tavası veya pankek makinesi olarak da isimlendirilebiliyor. Krep makinelerinde alt kısımda bulunan pişirme yüzeyinin çok yönlü kullanım özelliği sayesinde krep hamuruna benzer birçok hamur aynı makine ile pişirilebiliyor. Krep boyutlarına göre daha küçük olan pankekler, yine sabah kahvatılarında insanların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunuyor. Krep makineleri çeşitli modellerinde üzerinde bulunan led ışıklı ısı ayarı sayesinde farklı ürünlerin tek bir makinede pişirilmesine olanak sağlıyor. Dilerseniz doğru ısı ayarı ile kreplerinizi, pankeklerinizi veya gözlemelerinizi rahatlıkla pişirebilirsiniz. Aynı zamanda yine fazla ısınma gibi durumlarda ısısını durdurma özelliğini bünyesinde barındıran makineler, oluşabilecek mutfak kazalarının büyük ölçüde önüne geçiyorlar. Saplı olan modellerinde ise daha kompakt bir tasarım hedeflenerek yerden tasarruf büyük ölçüde sağlanmıştır. Yine çeşitli modellerde çıkarılabilir pişirme yüzeyi bulaşık makinelerinde rahatça yıkanabilir özellikte olmalarıyla öne çıkıyorlar. Pişirme yüzeyinin kenarında bulunan taşma kapları ise fazla hamurun yüzeyden atılırken etrafı kirletmesinin önüne geçiyor. Taşma haznesi sayesinde ortalık pislenmeyecek, çalışma ortamı temiz kalmaya devam edecektir. Modeller arası değişiklik göstermekle birlikte 33 cm çapta bulunan pişirme yüzeyleri, geniş bir kullanım alanını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Aynı zamanda pişirme yüzeyinde kullanılan çizilmez kaplama sayesinde insan sağlığı ön planda tutularak sağlıklı besinlerin üretilmesi amaçlanmıştır. Çizik tava gibi yüzeyler üzerinde pişen gıdalar insan sağlığına oldukça zararlıdır ve çeşitli hastalıkların oluşumuna neden olabilirler. İş yerleri de göz ardı edilmeden üretilen modellerde ise ister doğalgaz, ister elektrik ile çalışan modeller ön plana çıkıyor. Sahip oldukları geniş yüzey sayesinde aynı anda birden fazla krebin hazırlanmasına olanak sağlayan bu modeller yoğun iş temposunda oldukça iş görüyorlar. Kolay temizlenebilir yapıları sayesinde ise iş bitiminde daha az efor sarf etmenize yardımcı oluyorlar.

İster Krep İster Gözleme, Krep Makineleri ile Hepsi Mümkün

İster Krep İster Gözleme, Krep Makineleri ile Hepsi Mümkün

Çok yönlü kullanım alanları ile ön plana çıkan krep makinelerinde farklı birçok ürünü pişirmek mümkün. Tek bir makine aracılığı ile ister krep ister pankek isterseniz de gözleme pişirebilirsiniz. Farklı alternatif seçenekleri ile krep makinesi kullanıcı yorumları göz önüne alınarak üretilen modeller, her türden isteğe cevap verir nitelikte. Sahip oldukları ergonomik yapıları nedeniyle kullanım konforunu kullanıcıları ile buluşturan krep makineleri, kısa sürede birçok krep yapmanıza olanak tanıyacaktır. Zamanın her şeyden önemli olduğu günümüzde kullanıcıları için hızlı deneyimi bünyesinde barındıran krep makineleri oldukça tercih ediliyor. Krep makinesi yorumları göz önüne alınarak üretilen modellerde kullanıcılara ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretmek amaçlanmıştır. Doğalgazlı modellerinde sağlanan güvenlik önlemleri yaşanabilecek çeşitli tehlikelerin önüne geçmiştir. İçerisinde bulunan termostat sayesinde fazla ısınmayı durdurarak yangın ihtimalinin önüne geçer. Elektrikli modellerinde bulunan açık/kapalı göstergesi ise cihazın açık kaldığı durumlarda el yanmalarının önüne geçmesi için ışıklı bir göstergeye sahiptir. Bu sayede dalgınlıkla dahi olsa ışık sayesinde cihazın açık olduğu fark edilerek pişirme yüzeyine herhangi bir temas sağlanmayacaktır. Kapaklı modellerinde ısının içeride kalması hedeflenerek kreplerinizin her bölgesinin eşit şekilde pişmesi sağlanmıştır. Otomatik krep makinesi diye de isimlendirilebilen makineler oldukça seri bir şekilde krep yapmaya olanak sağlar. Bu özelliği sayesinde özellikle kahvaltı restaurantlarında tercih edilmektedirler. Oldukça yoğun olan iş temposu sırasında mutfakta hızlı bir iş çıkartan makineler, iş yükünü çalışanlar için hafifletecektir. Bütün bu faktörleri göz önüne aldığınızda krep makineleri mutfak ekipmanları arasında oldukça yararlıdır. Her türden modeliyle farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanan makineler kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Farklı şekillerde krepler yapmak istiyorsanız şekilli krep makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Birçok farklı şekli alt yüzeyindeki pişirme alanında barındıran makineler, çocuklarınız için eğlenceli krepler yapmanıza olanak tanır. Geniş pişirme yüzeyine sahip modeller aynı anda farklı pişirme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. Aynı zamanda gövdesinden ayrılabilen krep makinesi modellerinin pişirme yüzeyleri bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olduğundan dolayı temizliği oldukça kolaydır. Yüzey üretilirken kullanılan antibakteriyel malzeme kolay temizlenebilir özelliktedir ve sağlık dostudur.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(7)
(6)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Ariete (1)
Caso (7)
(2)
Işıkgaz (1)
Remta (9)
Sinbo (4)
Tefal (3)
Wmf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Ev Tipi (15)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL