Mısır Patlatma Makinesi

için 286 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mısır Patlatma Makinesi

Atıştırmalıkların en keyiflisi, sinema denilince ilk akla gelen ve hatta az yağlı versiyonları tam tahıl kontenjanından diyetlere bile giren patlamış mısırı sevmeyen neredeyse yoktur. Peki, marketlerden bir paket cin mısır alarak günler sürecek patlamış mısır keyfine ne dersiniz? Mısır patlatma makinesi ile evinizde dilediğiniz her zaman kendinize, ailenize, arkadaşlarınıza, misafirlerinize mısır patlatmanız mümkün.

Mısır Patlatma Makinesi Nedir?

Mısır Patlatma Makinesi Nedir?

Mısır patlatma makinesi veya elektrikli mısır patlatma makinesi, adı üstünde, mısır patlatmak için kullanılan bir alettir. Patlamış mısır antik çağlardan beri popüler bir atıştırmalık olsa da makinesinin icadı 19. yüzyılı bulmuştur. Sinemalarda oldukça büyük boydaki mısır patlatma makinelerini görmüşsünüzdür ama evler için tezgah üstünde kullanılabilecek birçok portatif model de mevcut. Evinizin mutfağında kullanabileceğiniz tezgah üstü mısır patlatma makinesi genelde yuvarlak bir yapıda olur ve mısırlar patlarken onları seyredebilirsiniz. Mısır patlatma makinesi pembe ve diğer renklerde olabilir. Bazı markaların ince uzun yapıda mısır patlatma makinelerini de bulmanız mümkün. İşletmenize koymak için veya evinizde yeriniz varsa ticari mısır patlatma makinesine de göz atabilirsiniz.

Mısır Patlatma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Mısır Patlatma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Ev için kullanıma uygun olan mısır patlatma makinelerini kullanmak çok kolay. Mısır patlatma makinelerinin genelde metal veya seramikten bir kasesi olur. Bunu makineye takın ve sıkılığını kontrol edin. Muhtemelen bir çıt diye bir kilit sesi duyarsınız. Sonrasında istediğiniz ölçüde mısır, yağ ve tuzu kaseye koyun. Şeffaf kapağı da sıkıca kapattıktan sonra file taktığınız mısır patlatma makinesini çalıştırın. Başka mutfak aletleri gibi ekstra ayarlarla muhtemelen uğraşmayacaksınız. İşiniz bittikten sonra ve makine soğuduktan sonra kaseyi yıkamayı unutmayın. Neyi ne kadar katacağınız biraz sizin damak zevkinize kalmış. Ama yağı çok aşırı dökerseniz mısırların birbirine yapışmasına ve istediğiniz gibi patlamamasına yol açabilirsiniz. Aynı şekilde, tuzu fazda dökerseniz de mısırları yenemeyecek hale getirebilirsiniz. O yüzden başta tuzu az döküp sonra ilave yapmanız daha mantıklı olacaktır. Yağ olarak genelde en lezzetli olan tereyağıdır ama biraz sıvı biraz katı yağı karıştırabileceğiniz gibi sadece ayçiçeği yağı da kullanabilirsiniz.

Mısır Patlatma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Mısır Patlatma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Mısır patlatma makinesi fiyatları ev tipi bir ürün mü yoksa sinema tipi bir ürün mü istediğinize göre değişir. Ev tipi ürünler oldukça ekonomiktir ve bütçenizi yormaz ama sinema tipi ürünler de işletmeniz için daha uygun olabilir. Yeterli yeriniz ve bütçeniz varsa surround ses sistemiyle evinizde sinema keyfini doruğa çıkarmanız da mümkün. Sinbo, Arnica, Goldmaster, Premier, Bluehouse, Arzum, Braun, King ve diğer birçok markanın mısır patlatma makinelerini web sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aletleri için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arnica (5)
Arzum (3)
Arçelik (4)
Bluehouse (1)
Braun (1)
Cookplus (4)
(69)
Johnson (1)
Karaca (3)
Karcher (1)
King (2)
Premier (2)
Sinbo (2)
Weewell (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (45)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)
ve üzeri (54)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL