TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikser & Blender Set

için 1,824 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Öne Çıkanlar

Mikser & Blender Set

Her geçen gün tadılan lezzetler değişkenlik gösteriyor. Geleneksel mutfak lezzetlerinin yanı sıra modern mutfaklarda da enteresan ve leziz tatlar, yeni tatlara açık olanlarla buluşuyor. Küçük elektrik eşyaların mutfak için kullanılanlarının en önemlisi blender veya mikserler oluyor. Blender set halinde veya mikser set halinde satılabiliyor. Daha çok set halinde alınıyorlar. Çünkü her yemeğin farklı bir başlığın çırpma stiline ihtiyacı olabiliyor. Bu kavramlar pek çok kez birbirlerine karıştırılabiliyor. Genel olarak blender, kendi kabı ile beraber servis edilen ve kabın içine malzemenin konulmasıyla çırpılması sağlanan alet oluyor. Mikserler ise daha çok manuel kontrole sahip olarak kullanılıyor. Mikser blender seti kategorilerinde yapılan doğru tercihler uzun ömürlü kullanımla lezzetli menüleri beraberinde getiriyor.

Kaliteli Mikser Blender Setleri İle Yeni Tatlar

50cc Motosiklet Modelleriyle Yollar Sizi Bekliyor

Bir Blender seti pek çok fonksiyona sahip olabiliyor. Çırpma, dilimleme, buz kırma, doğrama ve rendeleme işlemlerine sahip olması için yeterli parçalara ve başlıklara sahip olması gerekiyor. 1500 Walta kadar performans sergileyebilen modellerin bunu sağlarken ayrıca sahip olması gereken en önemli özellikleri dayanıklı olmaları oluyor. Dayanıklı olmayan bir mikser seti istediği kadar yüksekhıza sahip olsun uzun ömürlü olmadığından kullanışlı da olmuyor. Mikser blender set veya tek başına edinilebiliyor. Özellikle meyvelerden oluşan sağlıklı içecekleri yapmak için alınan minimal tasarımlar da bulunuyor. Meyve sularındaki bilinmeyen katkı maddelerinden veya aşırı dozda şekerden uzak durmak isteyen sağlıklı bireylerin tercihi doğal meyve sularını evde elde etmek oluyor. Rondo mikser set satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biri de her ihtimale karşı parçalarının bulunabilmesi imkanı oluyor. Tek bir parçası hasarlandığı için bütün setten mahrum olmak yerine, sorunlu parça değiştirildiğinde kullanıma devam edilebiliyor ve ekstra masraftan kaçınılmış oluyor. Bus kırma özelliği bulunan setler sayesinde özellikle buzlu yaz içeceklerini evde yapmak kolaylaşıyor. Milkshakeler, freezonelar ve daha pek çok marjinal içecek ev muhabbetlerini daha keyifli hale getiriyor. Blenderın sabitlendiği tutaklı sürahi tarzı kaplarda derecelendirme bulunması da önem arz ediyor. Tarifli yemeklerde ölçülerden şaşmamak için bu derecelerden faydalanılıyor. Aynı zamanda ayran, krem şanti gibi malzemelerin çırpılması adına verilen minimal sürahi tasarımındaki kaplarında set içerisinde bulunması oldukça önemli oluyor. Bu kaplarda da derecelendirme bulunduğu için ölçüden şaşmamak adına ayrı bir kolaylık daha sağlanmış oluyor. Kullanım sırasında dakikalarca karıştırıcıya yüklenmemek uzun ömürlü kullanımı arttırıyor. Sürekli basılı tutulması motor çevresindeki mekanizmanın aşınmasına sebep olabildiğinden çeşitli hasarlanmalar söz konusu oluyor. Bunları engellemek adına belli dakikalarda duraklayarak kullanıma devam etmek ayrıca avantaj sağlıyor.

Blender Mikser Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Blender Mikser Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karıştırıcıların pek çok modeli bulunuyor. Öyle ki fonksiyonel olarak hamur yoğurma işlemini dahi gören karıştırıcı setleri kullanıcıyla buluşturuluyor. Özellikler ellerinde problem olan kullanıcılar tarafından tercih edilen bu modeller vaktinden daha fazlası tasarruf etmek isteyenler, fazladan yorulmak istemeyenler, birden fazla işi bir arada yapanlar tarafından da elbette tercih ediliyor. Set üstü mikser seti modelleri daha kapsamlı çalışma performansı gösteriyor. Özellikle hamur yoğurma özelliği bunlarda bulunuyor. Genelde üç farklı başlık set içerisindeki yerini alıyor. Bu modellerin kendilerini özel kılan bir başka özelliği hacim genişlikleri oluyor. Bunlar ve diğer blender mikser set cihazları için en önemli etkenlerden biri çeşitli hız ayarlama seçeneklerinin bulunması oluyor. Bu seçeneklerin fazlalığı her yemeğe uygun hız ayarının yapılmasına ve cihazın gereksiz yere yorulmamasına olanak sağlıyor. Set üstü modellerin kapları paslanmaz çelikten olduğunda oldukça kullanışlı bir ürün elde edilmiş oluyor. Set üstü mikser fiyatı diğer modellere öre değişkenlik gösterebiliyor. Daha kapsamlı kullanımlarda daha çok tercih ediliyor. Set üstü olmayanlara göre daha çok yer kapladıklarından, bu ürünleri edinirken mutfağın alan özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. El blender set modellerinde hareket kolaylığı ve mekan tasarrufu daha fazla sağlanabiliyor. Bunların parça sayısı set üstü modellerden daha fazla olsa bile dolap içinde veya çekmecelerde kolaylıkla muhafaza edilecek boyutta oldukları için alan tasarrufu kolaylıkla sağlanıyor. Blenderların yalnızca doğrayıcı özellik barındıran modelleri de olabiliyor. Aynı zamanda yalnızca çırpıcı olanlar da üretiliyor. Burada önemli olan kişinin ihtiyacına göre seçim yapması oluyor. Örneğin her gün spor yapan ve enerji içeceğine ihtiyaç duyan bir kullanıcı yalnızca meyve veya türevi yiyecekleri karıştıracağı daha minimal tasarıma sahip olan bir turbo blenderı tercih edebiliyor. Böylece hem mekanda gereksiz bir yer işgali olmamış hem de lüzumsuz masraf yapılmamış oluyor. Ancak genelde yiyecekler için sürekli karıştırıcı başlıkları kullanıldığından yaygın olarak set halinde alımlar daha uygun görülüyor. mikser seti fiyatları modellerine, fonksiyonel özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösteriyor.

Özel Olarak Tasarlanan Blender Mikser Setleriyle Şık Mutfaklar

Özel Olarak Tasarlanan Blender Mikser Setleriyle Şık Mutfaklar

Mutfaklar özel olarak dekore edilirken mutfak küçük el aletlerinin de bu dekorasyonlara uyum sağlaması isteniyor. Blender seti tavsiye üzerine olduğu kadar uyumluluk göz önünde bulundurularak da seçiliyor. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve daha pek çok renk de model bulunuyor. Daha şık bir görüntü isteyenler için rose, gold gibi iddialı modeller de tasarlanıyor. Dış görüntü olarak boyutları tezgah üstünde bulundurulacak kadar küçük modeller tercih edildiğinde modelin dış görüntüsüne daha çok dikkat ediliyor. Blender seti fiyatları modelin dış görüntüsünün şıklığından ziyade barındırdığı fonksiyonel özellikler ve dayanıklılık seviyesine göre belirleniyor. Dayanıklılık açısından bakıldığında set üstü tercihlerinden özellikle döküm tercih edilmesi yerinde oluyor. Döküm uzun ömürlü kullanıma olanak verdiği gibi nadiren ve çok zorlama durumlarında çizilme olasılığı oluyor. Set üstülerin dışında paslanmaz çelikten aparatların elde edildiği modeller her zaman daha kullanışlı oluyor. Ayrıntı bir özellik gibi görünse de kaymaz taban özelliği kullanım sırasında ekstra efor sarf etmemek adına oldukça önemli olabiliyor. Mikser & Blender setlerinde sürahi tarzında kaplar demirden olmasa da onlarında dayanıklı maddelerden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekiyor. Doğrayıcı, çırğıcı veya kırıcı başlıkların da paslanmaz çelikten olmasını da özelliklerin arasında ayrıca aramak gerekiyor. Hemen bütün modellerde turbo fonksiyonu bulunsa da bu seviyeyi çok fazla tercih etmemek makinenin uzun ömürlülüğünü arttırıyor. Her ne kadar çok dayanıklı bir kaine olduğu düşünülse de olabildiğince makinenin uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde kullanım tarzı benimsemek yerinde oluyor. Küreselleşen dünyada bütün kültürler birbirini etkilerken her geçen gün kültürlere tanımadıkları bir lezzet dahil oluyor. Gerek yeni lezzetleri olabildiğince orijinal tadında yiyebilmek gerekse halihazırdaki tarifleri en güzel şekilde yapabilmek için küçük mutfak aletlerinden yardım alınıyor. Elektrikli Mutfak Aletlerinin en önemlisi olan karıştırıcılar daimi yerini muhafaza ediyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (1)
Altus (30)
AMT (1)
Apex (1)
Arnica (90)
Arzum (258)
Arçelik (78)
Auer (2)
Awox (5)
Beko (41)
Bluehouse (11)
Bosch (26)
Braun (56)
Breville (2)
Caso (3)
Conti (5)
Cookplus (1)
Cucinox (1)
Cvs (44)
(185)
Emsan (3)
Esse (3)
Fakir (211)
Fantom (2)
Felix (6)
Goldmaster (58)
Grundig (11)
Homend (3)
Kangye (1)
Karaca (23)
Kenwood (15)
King (24)
Koop (3)
Korkmaz (132)
Lider (1)
Moulinex (2)
Philips (28)
Premier (4)
Profilo (5)
Raks (6)
Sarex (5)
SCHAFER (46)
Sevdy (2)
Siemens (28)
Sinbo (56)
SM (15)
Smeg (9)
Stilevs (73)
STİLEVS (19)
Sunny (3)
T-design (1)
Tefal (73)
Vestel (20)
Vitamix (7)
WMF (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(244)
ve üzeri (337)
ve üzeri (364)
ve üzeri (366)
ve üzeri (377)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL