Mikser & Blender Set

Sıfırdan ev kuracak olanlar, eski mutfak aletlerini yenileriyle değiştirmek isteyenler, evlenecek çiftler için mutfak aletleri söz konusu olduğunda hiçbir ayrıntıyı kaçırmak istemezler. Evin en önemli kısmı olarak nitelendirebileceğimiz mutfakta hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek leziz yemekler yapabilmek için gerekli olan elektronik mutfak aletleri arasında mikser ve blender da yer alıyor.

Mikser Blender Setleri

Mikser Blender Setleri

Hem gündelik kullanımda hem de profesyonel olarak en çok ihtiyaç duyulan mutfak ekipmanlarından ikisi mikser ve blenderdır diyebiliriz. Mikser, karıştırıcı anlamına gelir ve farklı malzemeleri karıştırarak homojen bir karışım elde etmenizi sağlar. Blender da karıştırıcı özelliğinin yanında aynı zamanda buz benzeri sert malzemeleri, meyveleri, sebzeleri ve diğer besinleri parçalamak için kullanılır. Mutfakta hem emekten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak mikser ve blender çeşitlerini hem ayrı ayrı hem de mikser blender setleri halinde satın almanız mümkün. Bir mikser blender seti satın alarak, bütçenizden de mutfak alanından da tasarruf etmiş olursunuz.

Mikser Blender Setleri Ne İşe Yarar?

Mikser Blender Setleri Ne İşe Yarar?

Bir mikser blender seti satın alarak birçok özelliği bir arada yerine getiren tek bir mutfak aletine sahip olursunuz. Mikser ve blender setleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz bütün özellikler bir set içinde elinizin altında bulunur. Kolay ve hızlı bir yemek hazırlama ritüeli için en yüksek performansı vaat eden parçalardan meydana gelen mikser ve blender setleri oldukça işlevseldir. Kolayca tak-çıkar yapabileceğiniz parçaları, hızlı ve dayanıklı mekanizması, aynı zamanda basit kullanımı ile mikser ve blender setleri mutfakta yarattığınız harikaların en akıllı ortağı olacak. En sert malzemeleri kolaylıkla parçalayan, enfes sebze çorbaları yapabileceğiniz, et gibi sert malzemeyi küçük parçalara ayırabileceğiniz bu setler, çırpma, parçalama, karıştırma konusunda en büyük yardımcınız olacak.

Mikser Blender Fiyatları

Mikser Blender Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz mikser rondo blender seti çeşitleri, yoğurmadan parçalamaya, çırpmadan karıştırmaya pek çok özelliği tek bir üründe birleştirir. Bu nedenle de oldukça avantajlı ürünlerdir. En tanınmış mutfak aleti üreticilerinin mikser blender setlerine mağazalarımızın sizlere sunduğu ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz. Bu markalar ve ürünler arasında Philips, Braun, Arçelik, King, Bluehouse, Sinbo, Arzum ve Tefal mikser blender seti en çok tercih edilenleri oluşturur. Bu markalara ve çeşitli modellere kategorimizden erişebilirsiniz. Aynı zamanda, mikser blender seti en ucuz fiyatlarla kapınıza kadar geliyor. En uygun mikser blender fiyatları için vakit kaybetmeden ürünlerimize göz atmalısınız.

Mikser & Blender Set

için 3,599 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acura (7)
Aksu (1)
Altus (27)
AMT (1)
Arıtmax (1)
Arnica (162)
Arzum (293)
Arçelik (60)
Awox (14)
Beko (57)
Bluehouse (28)
Bosch (106)
Braun (168)
Breville (5)
Conti (48)
Cucinox (2)
Cvs (80)
Discover (1)
(226)
elektrolux (13)
Emsan (3)
Esse (2)
Fakir (439)
Fantom (3)
Felix (16)
Gisowatt (1)
Goldmaster (47)
Grundig (2)
H2 (1)
Homend (37)
Karaca (56)
Kayalar (1)
Kenwood (89)
King (95)
Korkmaz (334)
Lider (3)
Moulinex (13)
Philips (72)
Premier (31)
Profilo (23)
Raks (10)
Sarev (1)
SCHAFER (167)
Siemens (40)
Sinbo (273)
SM (6)
Smeg (1)
Soaphia (2)
Stilea (1)
Stilevs (101)
STİLEVS (38)
Sunny (13)
Tefal (203)
Valy (1)
Vestel (42)
WMF (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(363)
ve üzeri (522)
ve üzeri (553)
ve üzeri (559)
ve üzeri (568)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL