Buharlı Pişiriciler

için 684 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buharlı Pişiriciler

Yemeklerinizi pişirmenin birçok yolu var: İsterseniz yiyeceklerinizi fritöz ile yağda kızartabilir isterseniz elektrikli barbekü ile ızgara yapabilirsiniz. Ama hiç şüphesiz en sağlıklı yöntemlerden biri, yiyeceklerinizi buharda pişirmektir. Buharda pişirmenin çeşitli yöntemleri var ama en pratiği elektrikle çalışan buharlı pişiriciler.

Buharlı Pişirici Nedir?

Buharlı Pişirici Nedir?

Buharlı pişirici, çeşitli yiyecekleri (başta sebzeleri), buhar ısısında pişirmek için kullanılan bir elektrikli mutfak aletidir. Buharlı pişirici, hava ve sıvı kaçaklarını önceden ayarlanmış bir basıncın altına düşmeyecek şekilde sınırlayan, sıkı sıkıya kapanan bir tekneye sahiptir. Buharlı pişiricide kullanılan yönteme de buharlı pişirme denir. Buharlı pişiriciler sağlıklı bir pişirme yöntemi sağlamalarıyla öne çıkar. Ama avantajları bununla bitmez. Buharlı pişiriciler yiyeceklerin suyunun tutulmasına ve böylece hem lezzetin hem de vitamin ve minerallerin korunmasına yardımcı olur. Düdüklü tencere de aslında yiyecekleri buharda pişirir ama normalden daha hızlı pişirdiği için aynı lezzeti vermez. Buharlı pişirici, yiyeceklerinizi daha yavaş pişirirken onlardaki potansiyeli kaybetmez, tam tersine ortaya çıkarır. Elektrikli pişiricilerden farklı olarak da yağ kullanmanız gerekmez.

Buharlı Pişirici Nasıl Kullanılır?

Buharlı Pişirici Nasıl Kullanılır?

Buharlı pişirici kullananlar, bu alette yemek yapmanın lezzetli olduğu kadar pratik olduğunda da hemfikir. Üstelik buharda pişirme birçok beslenme türünde ve diyette kendine yer bulur. Buharlı pişirici tereyağı, margarin veya herhangi bir sıvı yağ ile kullanılmaz. Buharlı pişiricilerin bir avantajı da dışarı çok az ısı yaydıkları için sıcak yaz aylarında bile mutfakta kullanılabilmeleri. Buharlı pişiriciye haznesinin alacağı kadar sebze ve kullanım talimatlarında belirtildiği kadar su ekleyin. Su muhtemelen çok az olacak ama makine bunu kendi içinde döndürdüğü için yeterlidir. Daha fazla su koymanız sebzeleri cıvık hale getirebilir. Daha sonra zaman ayarı yaparak buharlı pişiriciyi çalıştırabilirsiniz. Haznesi şeffaf olan buharlı pişiricilerde rengarenk sebzelerin pişme anını seyretmeniz de mümkün.

Buharlı Pişirici Fiyatları Ne Kadar?

Buharlı Pişirici Fiyatları Ne Kadar?

Buharlı pişirici fiyatları elektrikli pişiriciler ve fritözler ile benzer çizgidedir ama özel bir beslenme durumunuz varsa veya diyetteyseniz hiç düşünmeden bir buharlı pişirici sahibi olabilirsiniz. Buharda sebze haşlama aparatı veya sepeti de aslında buharda pişirme için kullanılır ama buharlı pişirici (özellikle çok katlı olanları) tek seferde daha fazla yiyecek pişirmenizi, pişme sürelerinin kontrol altında olmasını, sürekli kontrol etmemenizi ve etrafın ısınmamasını da sağlar. Goldmaster buharlı pişirici ve Tefal buharlı pişirici başta olmak üzere, Sinbo, Philips, Fakir, Arnica, Bosch, Profilo, Moulinex ve diğer birçok markanın buharlı pişiricilerini web sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aleti için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adessa (1)
Alevli (6)
Arnica (1)
Arzum (6)
Arçelik (2)
Beko (2)
Bosch (1)
Breville (1)
Cvs (1)
(92)
Empero (2)
Fakir (12)
Goldmaster (19)
Gülsan (1)
Homend (8)
İtimat (1)
Jowissa (1)
Karaca (1)
Klarstein (3)
Korkmaz (2)
Moulinex (1)
Philips (6)
Profilo (10)
Raks (3)
Redmond (8)
Rubenis (1)
Samsung (2)
Siemens (1)
Silit (1)
Sinbo (3)
Stilea (3)
Stilevs (1)
Tefal (7)
TRE SPADE (1)
Vestel (1)
Weewell (1)
WMF (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (66)
ve üzeri (70)
ve üzeri (71)
ve üzeri (73)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL