Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Waffle Makinesi

için 168 sonuç bulundu.

Waffle Makinesi

Evlerde kullanılan elektrikli mutfak aletleri hayatımızı daha kolay hale getirmeye yarayan yardımcılardır. Gelişen teknoloji ile günümüzde her türlü ev işi için kullanılabilecek elektrikli ev aletleri bulunmaktadır. Hem zamandan hem de enerjiden büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlayan bu aletler yüksek performans sağlayarak işlerinizi pratik bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Birçok farklı ihtiyaca uygun elektrikli ev aleti bulunmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen tatlı lezzetlerinden waffle, birçok insanın favori tatlılarından biridir. Üzerine kişinin zevkine göre çeşitli meyve ve çikolatalı soslar konularak servis edilen waffle, mayalı bir hamura sahiptir. Günümüzde birçok amaca hizmet eden ev aleti bulunduğu gibi evde yapmak için özel olarak üretilen cihazlar bulunmaktadır. Waffle makinesi ile evde hazırlık yapmak son derece kolay hale gelmektedir. Son derece pratik bir şekilde kullanılabilen waffle makinesi ile favori tatlınızı evde dakikalar içinde kolayca hazırlayabilirsiniz. Hamuru uygun ve ideal kıvamda pişirerek birbirinden farklı lezzetler yapmanıza yardımcı olur. Waffle tatlısının kendine özgü bir şekli bulunmaktadır. Waffle makinesi sayesinde hamurunuza tatlıya özgü bu şekli verebilirsiniz. Hamurunuz hazır hale geldikten sonra üzerini damak tadınıza göre dilediğiniz gibi değişik meyve ve soslarla süsleyerek tatlınızın tadını çıkarabilirsiniz. Dış görünüş olarak tost makinesine benzeyen cihazların kullanım şekli de benzerlik göstermektedir. Hamuru iki plaka arasında döktükten sonra kapağı kapatarak leziz wafflelar pişirebilirsiniz. Altta ve üstte iki plaka bulunmakta ve hazırlanan hamuru konduktan sonra üst plaka kapatılarak kullanılmaktadır. İki plaka arasında kalan hamur pişerken tatlıya özgün şekil ortaya çıkacaktır. Boyut olarak fazla yer kaplamayan oldukça ergonomik tasarımıyla mutfaklarda rahatça kullanılabilir. Kullanım bittikten sonra kolayca kaldırabilir, mutfağınızda yer kaplamaz. Yapışmaz özelliğe sahip alt ve üst plakalar, hamurun eşit pişmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra hamurunuz görsel açıdan kusursuz bir şekil alıyor. Birçok farklı modele sahip cihaz farklı teknik özelliklere ve tasarımlara sahiptir. Yüzey şekli ve renk gibi özelliklerden farklılık gösterebilir. Üründe bulunan plakaların yapışmaz ve dayanıklı yapıda olması kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Yapışmaz plakalar ürünün temizliğini de son derece kolay hale getirmektedir. Onlarca farklı model arasından ihtiyacınızı karşılayacak en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

En Avantajlı Fiyatlarla Waffle Makineleri

En Avantajlı Fiyatlarla Waffle Makineleri

Birçok elektrikli ev aleti gibi waffle makineleri de kendi içinde tasarım ve teknik özellikler yönünden farklılık gösterebilir. Waffle makinesi profesyonel modeller daha çok kafe ve restoran gibi büyük işletmelerde tercih edilirken evlerde kullanılmak için ev tipi minimal modeller de bulunmaktadır. Aynı zamanda plaka şeklinde de farklılıklar bulunabilir. Waffle tatlısının hamurunda ufak karelerin bulunduğu kendine özgü bir şekli vardır. Bazı waffle makinesi modelleri hamura çiçeğe benzer şekil verirken bazı modellerde hamur dikdörtgen ya da daire şeklini almaktadır. Günümüzde waffle’ın çok fazla tercih edilmeye başlaması ile bu ürünler de oldukça yaygın hale gelmiştir. İşletmelerde kullanılan büyük ve profesyonel modellerin yanı sıra evde dilediğiniz zaman waffle hazırlamak için kullanabileceğiniz ev tipi makineler de bulunmaktadır. Ev tipi waffle makineleri minimal yapısı ile mutfakta minimum yer kaplar. Şık ve zarif tasarımları ile öne çıkan modeller kullanışlı özellikleri yanı sıra farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Waffle makinesi kırmızı renk seçeneği estetik duruşu ve şık tasarımı ile sık sık tercih edilmektedir. İdeal ısı ayarı ile waffle hamurunu dilediğiniz kıvamda pişirebilme imkânı sunar. Yapışmaz plakalara sahip cihazlar hamurun şeklinin korunmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra kolay ve zahmetsizce temizlemenize olanak verir. İç yüzeyi sayesinde ısıyı eşit ve dengeli bir şekilde dağıtarak hamurun ideal ayarda pişirilebilmesini sağlıyor. Yüksek kaliteye sahip dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen waffle makinesi çeşitleri uzun ömürlü kullanım imkânı tanır. Kullanımı oldukça kolay bu makineler ile tatlı yemek istediğiniz anda evinizde dakikalar içinde leziz wafflelar hazırlayabilirsiniz. İkaz ışığı ile ısındığında ve hamur piştiğinde uyarı veren makineler ile hamurun pişmemesi gibi durumlar en aza iniyor. Ergonomik tasarımı ile kullanım sonrası kolayca kaldırılabilir. Kullanım kolaylığı sağlayan ısıya dayanıklı tutma kulpları ile makineyi eliniz yanmadan açabilir ve hamurunuzun pişme durumunu kontrol edebilirsiniz. Kolay temizlenebilir özelliği ile hem enerjiden hem de temizliğe harcayacağınız zamandan tasarruf edersiniz. Benzersiz tasarımı ve ısıyı eşit dağıtan plakaları ile kusursuz wafflelar pişirebilirsiniz. Birbirinden farklı teknik özelliklere, renklere ve tasarımlara sahip onlarca model arasından ihtiyacınıza en uygun Fakir waffle makinesi modellerini tercih edebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Waffle Makineleri

Her İhtiyaca Uygun Waffle Makineleri

Son yıllarda popülerleşen ve oldukça sevilen tatlılardan biri haline gelen waffle, işlevsel ve pratik modelleri ile dakikalar içerisinde kolayca hazırlanabiliyor. Waffle makinesi kare ya da yuvarlak şekillerde hamur pişirebilir. Ürünler tasarım, teknik özellik gibi yönlerden farklılık gösterebilir. Yüzey şekli ve ürün rengi de bu kriterlerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra dış kasası da kare ya da yuvarlak olabilir. Dilediğiniz an favori tatlınızı yapabilmenize yardımcı olan ürün şık ve modern tasarımları ile mutfağınıza farklı ve renkli bir hava katacaktır. Çabuk ısınma fonksiyonuna sahip modeller zamandan ve elektrik enerjisinden tasarruf etmenize yardımcı olur. Ev tipi makineler ile evinizde birbirinden lezzetli wafflelar pişirebilirsiniz. Üzerini çilek, kivi muz gibi meyve ve çikolatalı soslarla süsleyerek evde ağırladığınız misafirlere değişik bir tatlı alternatifi olarak servis edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kafe gibi büyük işletmelerde ya da kalabalık ortamlarda kullanılabilen büyük modeller de bulunmaktadır. Waffle makinesi çiftli modeller ile tek seferde birden fazla waffle pişirilebilir. Paslanmaz plaka ve kasası ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Kalabalık ortamlar için son derece uygun bu modeller ile kısa sürede birçok waffle’ı aynı anda hazır hale getirebilirsiniz. Kare ve yuvarlak gibi değişik plaka şekillerine sahip modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenebilen, yapışmaz plakaları ile kusursuz şekillere sahip waffle hazırlama imkânı sunar. Kademeli ısı ayarına sahiptir, bu sayede ısıyı kendiniz ideal dereceye getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kısa süre içinde ısınır, uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Waffle makinesi çiftli modeller arasında tek seferde iki ya da dört waffle yapabilen seçenekler yer almaktadır. Ergonomik tasarımı ve yüksek kalitesi ile uzun yıllar kullanılabilir. Isınmaya karşı dayanıklı tutma yeri ile kolayca üst plakayı kaldırabilir, hamurların pişip pişmeme durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayarlanabilir geniş ısı aralığı ile hamurun pişme kıvamını kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Kolayca temizlenebilen plakaları aynı zamanda çıkarılabilir. Böylece temizliği daha kolay hale gelir. Isının hamur pişirmeye hazır hale geldiğine dair göstergeye sahiptir. Fişe taktıktan sonra hamur pişirmeye hazır ısıya geldiğini bildirir. Birçok farklı modeli arasından ihtiyacınızı karşılayacak ürünü sayfamızda bulabilir, dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Tatlı keyfinizin yanına kahve ve espresso makineleri ile güzel bir kahve yapabilir, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Waffle Makinesi ile Evde Leziz Waffle Hazırlamak Mümkün

Waffle Makinesi ile Evde Leziz Waffle Hazırlamak Mümkün

Waffle son zamanlarda birçok kişi tarafından oldukça sevilen bir tatlı haline gelmiştir. Canınız waffle yemek istediğinde dışarı çıkacak vaktiniz ve fırsatınız olmayabilir. Küçük ev aletleri arasında öne çıkan modellerden biri haline gelen cihaz ile evinizde dilediğiniz an son derece pratik bir şekilde waffle hazırlayabilirsiniz. Waffle makinesi kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Göstergesi ile makinenin ısınıp ısınmadığını bildirir. Bu sayede hamur pişirmek için uygun ısıya gelip gelmediğini kolayca anlayabilirsiniz. Birçok farklı model ve tasarım arasından ihtiyacınıza uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Waffle makinesi fiyatları birçok kritere göre farklılık göstermektedir. Ürünün teknik özelliklerine, tasarımına, boyutuna, malzemesine ve markasına göre fiyat da değişmektedir. Kullanan birçok kişi tarafından waffle makinesi tavsiye edilmektedir. Dilediğiniz anda evde waffle yapabilmenize olanak tanıyan bu ürünlerin evlerde kullanımı son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Tek seferde bir adet waffle pişirebilen makinelerin yanı sıra çiftli waffle makinesi de bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde tek seferde iki adet waffle pişirilebilir. Bu sayede daha kısa sürede daha çok waffle hazırlayabilirsiniz. Kalabalık misafir grubuna servis etmek istediğinizde bu makine ile işiniz daha kolay hale gelecektir. Bunun yanı sıra zamandan ve enerjiden de tasarruf etme imkânı sunar. Yüksek kalite materyalden üretilen son derece dayanıklı bu modeller uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Yanmaz, yapışmaz plakaları ile kullanıcılara farklı bir pişirme deneyimi sunar. Özel olarak üretilen plakaları ile kusursuz şekle sahip waffle’lar pişirebilirsiniz. Bunun yanı sıra plakalar ısıyı eşit bir şekilde dağıtır. Bu sayede hamur dengeli pişer ve lezzeti korunmuş olur. Lezzetli hamurunuz piştikten sonra kenara alarak üzerine çikolatalı sos ve çilek, muz gibi meyvelerle süsleyebilirsiniz. Damak tadınıza ve zevkinize göre dondurma da ekleyebilirsiniz. Birçok kişinin favori tatlısı, yapımı için özel üretilen makineler sayesinde her daim ulaşılabilir hale geliyor. Evde dilediğiniz zaman dakikalar içinde waffle hazırlamanıza imkan sunan bu cihazlar kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir.

Modern ve Şık Tasarımlarla Waffle Makineleri

Modern ve Şık Tasarımlarla Waffle Makineleri

Waffle tatlısının popülerleşmesi ile waffle makinelerinin evlerde kullanımı günden güne artış göstermektedir. Waffle mayalı bir hamurun iki plaka arasında sıkıştırılarak pişmesiyle ortaya çıkan tatlıdır. Makinenin en büyük avantajı evinizde dilediğiniz an, kısa süre içinde son derece kolay bir şekilde hazırlayabiliyor olmasıdır. Waffle yemek istediğiniz zaman dışarı gitmeye fırsat bulamayabilirsiniz. Bu tarz durumlarda waffle makinesi sayesinde kendi zevkinize göre lezzetli bir waffle hazırlayıp tadını çıkarabilirsiniz. Farklı tasarım ve özelliklere sahip modeller arasından mutfağınıza uyum sağlayacak renkte ürünü seçebilirsiniz. Waffle makinesi siyah renk seçeneği, estetik ve havalı duruşu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Waffle makinesi granit plakalara sahip modelleri kullanıcılardan tam not almaktadır. Plaka şekli yanı sıra ürünlerin dış kasa şeklide kare ve yuvarlak gibi farklı seçeneklere sahiptir. Isıyı eşit dağıtan plakalar hamurun dengeli bir şekilde pişmesini sağlıyor. Yapışmaz özelliği ile hamurun şekli bozulmadan kusursuz wafflelar pişirebilirsiniz. Hem kendinize hem de misafirlerinize lezzetli waffle’lar ikram edebilirsiniz. Bunun yanı sıra makinenin plakalarını temizlemek son derece kolaydır. Kullanım sonrası ıslak bir bez yardımı ile plakaları pratik bir şekilde silebilirsiniz. Sağlıklı pişirme sağlayan ve dayanıklı bir malzeme olan granit ürünün kullanım ömrünü uzatmaktadır. Malzemenin yapışmaz özelliği yanı sıra çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kalabalık ortamlarda ve büyük işletmelerde daha sık kullanılan büyük waffle makinesi seçenekleri ile kısa sürede daha fazla hazırlayabilirsiniz. Daha büyük boyuta ve plakalara sahip bu makineler ile zamandan tasarruf edilebilir. Ev tipi waffle makineleri daha minimal tasarımlara sahiptir. Bu sayede kullanım sonrası kolayca kaldırılabilir, fazladan yer kaplamaz. Kalabalık ya da küçük aileler için büyük veya küçük makinelerden tercih edilebilir. Yüksek kalitesi yanı sıra birbirinden lezzetli waffle’lar pişiren makineler kullanıcılardan tam not almaktadır. Waffle’ın popülerliğinin artması ve birçok kişi tarafından tercih edilmesi ile evlerde waffle makinesi kullanımı da oldukça artmıştır. Onlarca waffle makinesine, teknik özelliklerine ve fiyat bilgisine sayfamızdan ulaşabilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Waffle Makinesi Nasıl Kullanılır?

İlk etapta damak tadınıza uygun hamur hazırlanmalıdır. Makineyi ilk defa kullanacaksanız fişe takmadan önce ıslak bir bez ile plakaları silebilirsiniz. Sonrasında waffle makinesi fişe takılarak ısındığına dair gösterge ışığını yanması beklenmelidir. Gösterge ışığı yandıktan sonra bir kepçe yardımıyla çok az ya da fazla olmamak kaydıyla hamuru plakanın üstüne dikkatli bir şekilde dökülür ve kapağı kapatılır. Kapak kapatıldıktan sonra waffle tatlısının kendine özgü şekli oluşacaktır. Birkaç dakika içerisinde hamur pişmeye başlayacaktır. Yeterli süreyi bekledikten sonra kapağı açıp hamurun pişme durumu kontrol edilebilir. Tercihe göre daha uzun tutulabilir ya da hamur makineden bir kenara alınır. Dilerseniz hamurun yapışma ihtimalini en aza indirmek için hamuru dökmeden önce plakanın üstüne az bir miktar sıvı yağ dökebilirsiniz. Hamurunuz dilediğiniz kıvamda piştikten sonra üzerini çeşitli sos ve meyvelerle damak tadınıza göre süsleyebilirsiniz.

Waffle Makinesi Nasıl Temizlenir?

Yanmaz, yapışmaz plakaları ile waffle makinesini temizlemek son derece kolaydır. Kullanım sonrası makinenin ilk sıcaklığı gittikten sonra hamur ve yağ kalıntılarını ıslak bir bez yardımıyla kısa sürede oldukça kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bazı ürünlerin plakaları çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Bu tarz ürünler su yardımıyla da temizlenebilir. Ürünü temizlemek için kimyasal ürün kullanımına gerek duyulmaz. Plaka dışına damlayan ve kuruyan hamur parçalarını çıkarmak için ahşap bir spatula kullanılabilir. Dökülen hamuru ahşap spatula yardımıyla yavaş ve nazikçe kazıdığınızda ürün temiz hale gelecektir. Her kullanımdan sonra temizleme işleminin yapılması ürünün performansını aynı kalitede koruyabilmesi açısından iyi olacaktır. Bu sayede hijyenin yanı sıra ürünün kullanım ömrü de uzayacaktır.

Waffle Makinesinde Neler Yapılabilir?

İşlevsel ve son derece pratik kullanıma sahip bu makineler ile leziz wafflelar dışında birçok farklı yiyecek hazırlanabilir. Omlet, tost ve kurabiye gibi aklınıza gelebilecek birçok tarif makinede yapılabilir. Pratik yemeklerin hazırlanmasını ve pişmesini daha kolay hale getirmektedir. Kullanım şekli bakımından tost makinesi ile birbirine benzeyen bu makineler ile nefis tostlar hazırlanabilir. Bunların yanı sıra oldukça ilginç ve farklı alternatifler olarak mısır ekmeği, browni ve pizza gibi oldukça leziz yiyecekler waffle makinesi kullanarak kolayca pişirilebilir.

Waffle Makinesi Kaç Derecede Pişirir?

Pişme derecesi kişiden kişiye ve makineden makineye değişkenlik göstermektedir. Hamuru çok pişmiş tercih edenler yüksek, orta derecede pişmiş sevenler düşük ısıda pişirmeyi tercih edebilir. Bunun yanı sıra bazı makineler ayarlanabilir ısı fonksiyonuna sahipken bazı makineler de hamuru sabit bir ısıda pişirmektedir. Makinenin ısısı hamurun pişme kıvamını nasıl tercih ettiğinize göre ayarlanabilir.

Waffle Makinesi Nasıl Çalışır?

Waffle makinelerinin büyük bir çoğunluğu elektrik ile çalışmaktadır. Fişe taktıktan sonra kısa bir süre içerisinde ısınmaya başlayan makine, ideal ısıya ulaştığında hamuru plakaya bir kepçe yardımıyla dökülebilir. Hamur birkaç dakika içerisinde pişerek hazır hale gelecektir. Kullandıktan sonra makinenin fişi çekilerek ürün soğumaya bırakılır ve ardından temizlenir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ariete (1)
Arnica (5)
Arzum (10)
Bestron (1)
Clatronic (2)
Cloer (4)
Domo (2)
Fakir (23)
Işıkgaz (2)
Karaca (12)
Kitchbox (1)
Kiwi (16)
Korkmaz (31)
Krups (1)
Premier (6)
Remta (20)
Sage (2)
Schafer (7)
Severin (1)
Sinbo (4)
Smh (3)
Tefal (4)
Wmf (7)
Üret (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(31)
(27)
(24)
(22)
(20)
(8)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Pişirme Yüzeyi

(53)
(45)
(36)
(18)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (24)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL