TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dondurma Makinesi

için 56 sonuç bulundu.

Dondurma Makinesi

Genelde yaz aylarıyla özdeşleştirilse de yıl boyu yenme potansiyeli olan dondurmalar birçok farklı çeşitle karşımıza çıkıyor. Ama gerçek süt ve gerçek meyvelerle, katkı maddesi olmadan yapılanını bulmak çok zor, imkansıza yakın. İçinde ne olduğunu bildiğiniz sağlıklı dondurmalar yapmak dondurma makinesi ile çok kolay.

Dondurma Makinesi Nedir?

Dondurma Makinesi Nedir?

Dondurma makinesi, kişisel tüketim için az miktarlarda dondurma yapmak için kullanılan elektrikli mutfak aletidir. Dışarıdaki dondurmacılarda malzemelerin kolla döndürüldüğü dondurma makinelerine sık rastlanır ama ev tipi dondurma makinesi genelde böyle bir efor gerektirmeden sadece elektrikle çalışır. Profesyonel dondurma makineleri sadece dondurma yapmak için değil slush (meyve suyuyla karışık öğütülmüş buz) veya frozen yoğurt yapmak için de kullanılabilir ama ev tipi makinelerin kullanımı daha dardır. Ev tipi dondurma makineleri genel olarak külah şeklinde olur ve bir ya da iki porsiyonluk dondurmaları birkaç dakikada yapmaya yarar. Ama aynı anda iki farklı dondurma veya dondurulmuş meyve püresi hazırlamaya imkan tanıyan bazı dondurma makinesi modellerini bulmanız da mümkün. Hazır dondurma makineleri sayesinde dondurmanızı katkı maddesi kullanmadan hazırlayıp anında tüketebilirsiniz.

Dondurma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Dondurma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Dondurma makinesini kullanmak aynı ekmek yapma makinesi gibi kolay ama malzemeleri doğru oranda katmak gerekiyor. Tariflerde temel malzemeler yumurta, şeker, süt ve kremadır ama çikolata sosu, çikolata parçası veya fındık fıstık parçaları da damak zevkinize göre eklenebilir (ya da dondurma hazır olduktan sonra üstüne konabilir). Güvenilir bir dondurma tarifi bulup malzemeleri karıştırdıktan sonra karışımı dondurma makinesine katıp gerekli zaman ve hız ayarlarını yaparak çalıştırın. Dondurma makinelerinin dondurma hazırlama süresi makineye ve tarifinize göre değişiklik gösterir. Dondurma makinesinden çıkardığınız kremanız fazla yumuşaksa iki-dört saat kadar buzlukta sertleştirmeniz iyi olacaktır. Kullanma talimatında aksi belirtilmediği sürece frozen yoğurt tariflerini de deneyebilirsiniz.

Dondurma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Dondurma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Dondurma makinesi fiyatları ev tipi olan ürünler için gayet hesaplı. Kendinize, ailenize ve bilhassa çocuklarınıza sağlıklı dondurma yapma fırsatı da cabası. Uzun vadede sık sık dondurma yapmayı düşünüyorsanız hemen bir dondurma makinesi satın alabilirsiniz. Dondurmacı açmak istiyorsanız sanayi tipi dondurma ve frozen yoğurt makinelerine göz atmanız lazım. Web sitemizde Delonghi dondurma makinesi başta olmak üzere, Uğur, Breville, By Kitchen, SM ve diğer markaların sanayi tipi ve ev tipi ürünlerini bulabilirsiniz. Dondurma sunumlarınızı daha keyifli hale getirmek için dondurma kaşığı ve dondurma kasesi almayı da unutmayın. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aleti için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bng (6)
Clatronic (1)
Cuisinart (5)
Delonghi (1)
Domo (2)
G3Ferrari (2)
Kiwi (2)
Klarstein (1)
Nemox (3)
Sage (3)
Tchibo (1)
Tefal (1)
Triomaxx (19)
Unold (1)
Uğur (4)
Wmf (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL