Tost Makinesi

için 4,427 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tost Makinesi

Gün içerisince yemek yeme ihtiyacı hissettiğinizde son derece pratik ve hızlı bir biçimde hazırlanabilecek yiyeceklerin başında tost gelmektedir. Sabah saatlerinde kahvaltı olarak, akşam saatlerinde ise yemek yapacak enerjiyi hissetmediğiniz durumlarda kolaylıkla hazırlayabileceğiniz tostlar, içerisinde kullanacağınız birbirinden farklı unsurlar ile oldukça lezzetli yiyecekler haline gelebilmektedir. Bu noktada mutfakların vazgeçilmezi olan tost makinesi, tost yapmak için değil aynı zamanda da gelişmiş ızgara özellikleri ile mutfağınıza çeşitlilik katan Elektrikli Ev Aletleridir. Granit veya döküm yüzeye sahip olan plakalar sayesinde, kolayca temizlenebilen bu ürünler, aynı zamanda da atık yağ toplama özelliği gibi çeşitli özellikler ile zenginleştirilmiştir. Tercih ettiğiniz ekmek kalınlığına uygun şekilde ayarlanabilme gibi birçok özellik, bu mutfak aletlerinde yer alıyor.

Farklı Kaplamalar İle Her İhtiyaca Yönelik Modeller

Farklı Kaplamalar İle Her İhtiyaca Yönelik Modeller

Bu ürünleri birbirinden farklılaştıran tarafları başta tost makinesi fiyatları olduğu gibi diğer bir yandan da ızgara özellikleridir. Satın aldığınız ürünün, bu özelliği barındırması durumunda tost harici; et, sebze ve tavuk gibi yiyecekler ile sağlıklı ızgaralar yapabileceksiniz. Bu nedenle de satın almayı planladığınız ürünün ızgara özelliğinin olup, olmamasına mutlaka dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu kategorideki elektrikli mutfak aletlerinin barındırdığı özellikleri, kullanım alanları ve kaplamaları gibi unsurları fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Bu cihazlar sıklıkla kullanım, tost yapımında kullanılan salam, sosis ve peynir gibi yağ barındıran içeriklerden dolayı hızlı bir biçimde kirlenmektedir. Bu nedenle de herhangi bir sağlık sorununa elverişli bir ortamdan kaçınmak adına, satın aldığınız ürünü belirli aralıklarla temizlemeniz tavsiye edilir. Bu noktada ise işinizi kolaylaştıracak türden kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan modellere yönelmeniz önerilir. Bu sayede ürününüzü temizlerken bunu daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü temizlemeye başlamadan önce, mutlaka ürün kutusunda yer alan kullanım talimatlarında; temizlerken hangi tür maddeler kullanmalı, hangi tür maddeleri kullanmamanız gibi konuları içeren kısmı okumanız tavsiye edilir. Bu sayede cihazınızı temizlerken herhangi bir arızaya mahal verme ihtimalinizi de ortadan kaldırabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen tüm modellerde yerinden çıkarılabilen plaka özelliği sayesinde temizlik aşaması oldukça pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Kullanılan malzemeye göre yapılan tostun lezzeti de değişiklik gösterecektir. Makinenizi en verimli şekilde kullanmak ve başka tost olmak üzere çeşitli yiyecekleri ızgara olarak pişirmek için granit tost makinesi modellerine göz gezdirebilirsiniz. Bu kaplamaya sahip olan ürünler, ısıyı daha iyi şekilde dağıtabildikleri gibi aynı zamanda da dayanıklı ve sağlıklı yapıları sayesinde daha uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunmaktadırlar. Aynı zamanda temizlik konusunda da daha zahmetsiz bir biçimde temizlenebiliyor olmaları, granit kaplamalı modellerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu tür bir ürün satın almadan önce; pişirmek istediğiniz yiyeceklere, kullanım alışkanlıklarınıza göre bir model belirlemeniz tavsiye edilir. Bu noktada, tek yaşıyorsanız mini modellere yönelebilir veya daha fazla sayıda tost yapmak için geniş plakalı modellere yönelebilir, dilerseniz de iş yeri için sanayi tipi tost makinesi modellerini Elektronik kategorisinde inceleyebilir, dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Mutfağınızda Pratik Bir Yardımcı

Mutfağınızda Pratik Bir Yardımcı

Satın almayı düşündüğünüz üründe, sıklıkla ızgara yapmayı planlıyorsanız, mutlaka atık yağ toplama bölmesi olan modelleri tercih etmeniz önerilir. Çünkü bu sayede, cihaz üzerinde yapacağınız barbekü ve ızgara yöntemli pişirmelerde akan yağın belirli bir bölümde toplanması sağlanacak ve bu sayede hem pişirdiğiniz yiyecek daha lezzetli bir biçimde pişecek, hem de temizlerken yağlar ile vakit kaybetme durumunda kalmayacaksınız. Bu özelliğe sahip olan modeller, kullanım kolaylıkları ile öne çıkmaktadır. Tostların en önemli yanı pratik bir biçimde hazırlanabiliyor olmalarıdır. Dolayısıyla, dakikalar içerisinde hazırlayabildiğiniz bir yiyecek sonrasında cihazınızı temizlemek için uzun süreler harcamak pek tercih edilen bir durum oluşturmayacaktır. Bu noktada hem kullanım kolaylığı hem de temizlenecek olan alanın küçüklüğü gibi konularda size rahatlık sunacak olan küçük tost makinesi modellerine yönelebilirsiniz. Bu tür modeller, özellikle yalnız yaşayan kişiler için uygun olmakla birlikte, aynı zamanda da temizleme aşamasında çok daha kısa sürelerde cihazınızı temizleyebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, ne kadar çok ızgara yaparsanız, cihazın o oranda daha hızlı bir şekilde kirleneceğini de unutmamanız gerekmekte. Bu nedenle de satın alacağınız ürünün kolay temizlenebilir yapıda olması hayati önem taşır. Yediden yetmişe herkesin favori öğünü olan kahvaltıların vazgeçilmezi olan tostlar, iyi bir makineye sahip olmadan, lezzetli bir biçimde yapılması mümkün olmayan yiyeceklerdir. Kullandığınız ürünün gücü, kaplaması gibi detaylar, tostunuzun yeterince iyi pişip, pişmemesi konusunda belirleyici rol oynar. Bu noktada tostunuzu yaparken, ısı konusunda herhangi bir sorun yaşamamak adına, birden fazla ısı kademesi olan modellere yönelmeniz tavsiye edilir. Farklı çeşitlerde pişirmeye uygun bir model istiyorsanız da, yükseklik ayarı bulunan modellere göz atmalısınız. Yine kullanım stilinize bağlı olarak ocak üstü tost makinesi modellerine de göz gezdirebilirsiniz. Bu ürünler ise ocağın ısısı ile daha iyi baskılanmış tostlar yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Fiyatları ise diğer alternatiflere göre daha uygundur. Aynı zamanda temizliği de oldukça pratik olan bu türdeki makineleri küçük boyutları nedeniyle saklamak da mutfaklarda problem olmamakta. Bu alanda birçok farklı alternatif bulunması sebebiyle, kullanım türünüze en uygun cihazı bulmanız kolay olmaktadır.

Kademeli Isı Ayarı İle Damak Zevkinize Uygun Sonuçlar

Kademeli Isı Ayarı İle Damak Zevkinize Uygun Sonuçla

Birçok üründe, 180 derece açılma özelliği olmasından dolayı, mutfağınızda farklı herhangi bir ürüne ihtiyaç duymadan ızgara yapma şansına erişebilirsiniz. Bu sayede kömür aramak, ateş yakmak gibi durumlar ile uğraşmadan, evinizin mutfağında ızgara yapabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli modellerde yer alan waffle yapma özelliği sayesinde, birbirinden lezzetli waffleları hazırlayabilirsiniz. Bu sayede, hem ekmek kızartmak, hem tost yapmak, hem de ızgara ve waffle gibi birçok farklı konuda ihtiyaçlarınıza cevabı tek bir üründe bulabileceksiniz. Bu noktada tost makinesi tavsiye konusunda tüm bu özelliği bir arada sunabilen modeller öne çıkacaktır. Modern teknolojik dokunuşları mutfağınızda yansıtmak istiyorsanız, dijital özellikli makineleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, daha klasik bir model istiyorsanız döküm makinelere yönelebilir veya daha yenilikçi ve kullanım kolaylığı açısından ön plana çıkan bir cihaz arıyorsanız da granit özellikli cihazları satın alabilirsiniz. Kalabalık bir aileye sahipseniz, aynı anda altı farklı tosta kadar hazırlayabilen modellere göz atabilirsiniz. Daha üst noktadaki ihtiyaçlar içinse, sanayi tipi büyük modeller üretilmektedir. Bu tür modelleri ise daha çok işletmelerde görmekteyiz. Çok daha yüksek güç ile çalışan ve gün içerisinde yüzden fazla tostu en kısa sürede hazırlamak için üretilen ve aynı zamanda da temizliği pratik olan bu ürünler, işletmeler için idealdir. Satın almayı planladığınız tost makinesi granit modelinin, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması da önemlidir. Bu noktada ürünü satın almadan önce, ilgili modelin ürün sayfasına mutlaka göz atmalı ve hangi şartlarda, hangi ortamlarda bu ürünün temizleneceği ile ilgili bölüme dikkat etmeniz tavsiye edilir. Çünkü bulaşık makinesinde yıkanabilir olan modeller çok daha kolay bir biçimde temizlenebileceklerinden dolayı, cihazını temizlerken çok fazla vakit harcamak istemeyen kişiler için uygun olacaktır. Birçok ünlü marka tarafından üretilen yeni nesil modellerde ise, pişirmekte olduğunuz tostun içerisinden sızarak, makinenizin yüzeyini kirleten peynir gibi bir sorun ortadan kalkmaktadır. Çünkü bu yeni nesil modellerin gerek kaplamaları, gerekse de kolaylıkla çıkarılarak, temizlenebilen plakaları, eski nesildeki cihazlarda sıklıkla karşılaşılan bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Bu noktada ihtiyacınıza en uygun olacak olan cihazı, ilgili Elektrikli Mutfak Aletleri kategorisini inceleyerek bulabilirsiniz.

Tost Makinesi Alacaklara Tavsiyeler

 • Çizme ve yapışma problemlerinden kurtulmak istiyorsanız, granit, döküm ya da seramik plakaları bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Tost makinesinin pişirme yüzeyinin büyüklüğü, aynı anda daha fazla tost yapmanızı sağlayacaktır.
 • Tost makinesinde ızgara menüler hazırlamayı planlıyorsanız, ızgaralı tost makinesi modellerini tercih edebilir, kendinize ve sevdiklerinize hızlı ve lezzetli ızgaralar hazırlayabilirsiniz.

Tost Makinesinde Neler Yapılabilir?

 • Rendelediğiniz patatesi baharatlayıp tost makinesinde pişirebilir, az yağlı bir kızartma elde edebilirsiniz.
 • Tost makinesinde yumurta pişirebilir, lezzetli bir omletin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Tost makinesinde birbirinden lezzetli waffle tabanları pişirebilir, ardından dilediğiniz gibi süsleyerek servis edebilirsiniz.
 • Tost makinesinde çıtır çıtır kabak dilimleri, kızarmış domates, kızarmış mantar ve hatta pratik gözlemeler pişirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

414 (2)
Activex (1)
Acura (4)
Adell (3)
Akel (3)
Aksu (55)
Al (1)
Allaway (1)
Altus (59)
Apex (6)
Ariete (2)
Arnica (120)
Arzum (292)
Arçelik (87)
Bari (1)
Beko (44)
Bluehouse (22)
Bosch (12)
Breville (23)
Cafemarkt (1)
Conti (25)
Cvs (63)
Dantela (1)
Delonghi (34)
(413)
Eco (1)
Efba (1)
Emsan (13)
Era (2)
Esse (2)
Fakir (223)
Felix (1)
Goldmaster (70)
Grundig (5)
H2 (2)
Hisar (2)
Homend (18)
Hoover (1)
Isıtel (1)
İtimat (17)
Jowissa (1)
Karaca (61)
Karcher (2)
Kayalar (8)
Kenwood (1)
King (62)
Korkmaz (369)
Lider (46)
Luxell (1)
Mehtap (8)
Moulinex (7)
Philips (20)
Premier (24)
Profilo (9)
Raks (9)
Remetta (7)
Saban (1)
SCHAFER (196)
Seikon (1)
Siemens (7)
Silver (1)
Sinbo (124)
Smeg (4)
Stilevs (127)
Sunny (2)
TantiToni (1)
Tefal (111)
Touch (1)
Vestel (54)
WMF (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(409)
ve üzeri (658)
ve üzeri (712)
ve üzeri (729)
ve üzeri (759)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL