Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Musluk

Başka bir kelime deneyin

Çay Filtresi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Semaver & Çay Makinesi

için 814 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Arçelik CM 6342 IN Çay Makinesi

  (12)
  2.043,97 TL SEPETTE 2.003,97 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Lines Şahmeran 4 L Elektrikli Semaver

  (6)
  2.132,91 TL SEPETTE 2.092,91 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Aldente 4.5 L Elektrikli Semaver

  (141)
  1.499,99 TL SEPETTE 1.459,99 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Semaver ve Çay Makinesi

Sıcak içecek hazırlamayı kolaylaştıran özellikleri ile öne çıkan semaver ve çay makinesi modelleri, konuklarınıza lezzetli içecekler sunmanız için üretilmiştir. Kısa bir sürede ısınan semaver ve çay makinesi çeşitleri, zamandan tasarruf elde etmek isteyen kullanıcılar için son derece uygundur. Aşırı ısınmaya karşı dayanıklı şekilde tasarlanan akıllı çay makinesi modelleri, fazla ısınma sorununu aşmanız için de idealdir. Otomatik kapanma sorununu engelleyen teknolojileri ile fark yaratan semaver ve çay makinesi çeşitleri, suyun taşmasını engeller. Bu özellik aynı zamanda fazladan elektrik tüketimi yapmanızı da önler. Farklı materyallerle üretilen semaver modelleri, şık dış görünüşleri ve işlevsel yapıları ile dikkat çeker. Bakır semaver çeşitleri, otantik desenleri içeren tasarımları ile oldukça şık bir görünüm kazanır. Sade tasarımları ile minimal bir görünüm oluşturan semaver ve çay makinesi modellerinin yanı sıra şık desenleriyle son derece dikkat çekici bir stil oluşturan modeller de kullanıcılara sunulan ürünler arasındadır. Küçük semaver ve büyük semaver modelleri, kaç kişilik çay demlemek istediğinize bağlı olarak seçebileceğiniz birçok ürünü içerir. Su haznesi kapasitelerine göre ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınızla tam uyumlu olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan tutma sapı bölüm ile kullanıcılarını memnun eden semaver ve çay makinesi çeşitleri, kayma sorununu engeller. Ergonomik tutma sapıyla kullanıcılarına konfor kazandıran semaver ve çay makinesi modelleri, aynı zamanda ellerinizin yanmasını da önler. Isı iletkenliğini engelleyen malzemelerle üretilen saplar, ellerinizi güvenli bir şekilde korumayı başarır. Su haznesi bölümü ve çaydanlık kısmı ayrı şekilde kullanılabilen cam demlik çay makinesi çeşitleri, işlevsel bir kullanım için uygundur. Cam malzeme ile üretilen modeller, içlerinde yer alan çayı rahatça görmenize imkân tanır. Böylece çayınızın hazır olup olmadığını ve ne kadar çayınız kaldığını kapağı açmadan anlayabilirsiniz. Su haznesi kısmı su ısıtıcısı olarak da kullanılabilen elektrikli çay makineleri, bitki çayları için ya da makarna, mantı gibi yiyecekler için sıcak su elde etmenize yardımcı olur. Tasarımlarını tamamlayan güç tuşu ile kullanılabilen semaver ve çay makinesi modelleri, su ısıtma işlemlerini tek hamlede gerçekleştirebilmeniz için üretilmiştir. Işıklı düğme özelliği bulunan modeller, semaver ve çay makinesi çeşitlerini rahatça yönetebilmeniz için uygundur. Kaynama gerçekleştikten sonra kendiliğinden kapanan düğmeler, güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimi yaratır. Semaver ve çay makinesi seçenekleri yanı sıra mutfakta kullanılabilecek çeşitli araç gereçleri görmek için elektrikli mutfak aletleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Lezzetli İçecekler İçin Uygun Semaver ve Çay Makinesi Modelleri

Lezzetli İçecekler İçin Uygun Semaver ve Çay Makinesi Modelleri

Hem lezzetli hem de pratik şekilde sıcak içecek hazırlamaya imkân tanıyan semaver ve çay makinesi çeşitleri, mutfağınızı daha kullanışlı hale getirir. Elektrik kablosu bölümü uzun olan küçük semaver modelleri, ürünün kurulumunu kısa bir sürede gerçekleştirmeniz için uygun bir yapıya sahiptir. Çay makineleri de uzun kabloları sayesinde mutfak tezgâhı ya da mutfak masası gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynı zamanda elektrik tüketimini minimize eden teknolojileri ile kullanıcıların beğenisini kazanan semaver ve çay makinesi modelleri, hem doğaya hem de bütçenize önemli katkılarda bulunmanız için dizayn edilmiştir. Elektrik enerjisi kullanımına gerek bırakmayan odunlu semaver modelleri de seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Odun kullanarak yakabileceğiniz semaverler, piknik yaparken pratik bir şekilde çay hazırlamanıza olanak tanır. Odunları yerleştirmeniz için geniş bir alan sağlayan bu semaver modelleri ile kısa bir sürede kaynar su elde edebilirsiniz. Isıya karşı son derece dayanıklı olan semaver çeşitleri, hem iç kısımlarıyla hem de dış bölümleriyle kullanıcılarını memnun eder. Su ile yıkanarak temizlenebilen semaverler, kısa bir sürede hijyenik bir temizlik işlemi için uygundur. Semaver elektrikli modelleri ise bir bez yardımıyla silerek ürününüzün elektrik aksamına suyun temas etmesini engelleyebilirsiniz. Dengeli bir kullanım için uygun özelliklerle dizayn edilen semaver ve çay makinesi modelleri, geniş tabanlı yapıları sayesinde devrilme sorununa karşı çözüm üretir. Düz alanlara yerleştirerek kullanmaya özen gösterebileceğiniz semaver ve çay makinesi çeşitleri, eğimsiz noktalarda emniyetli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Kapak kısmıyla da dikkat çeken semaver ve çay makinesi modelleri, buharın gücünden etkin şekilde yararlanmanıza imkân tanır. Buharın iç kısma dağılmasını kolaylaştıran kapak bölümü, içeceklerinizin lezzetli şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Kapaklarının üst kısmında kulp bölümüne yer verilen semaver ve çay makinesi seçenekleri, kapak bölümünü kolayca açıp kapatabilmeniz için elverişlidir. Çay makinesi ve semaver fiyat seviyesi değişkenlik gösterir. Böylece farklı bütçelere uygun olan semaver ve çay makinesi modellerini mutfağınızda ya da pikniklerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Çay makinesi ve semaver fiyatları ürünün teknik özelliğine bağlı olarak değişir. Kullanıcıların semaverler hakkında merak ettiği çeşitli sorular da bulunur. Semaver nasıl yakılır, bu sorulardan birisidir. Özellikleri arasında odun, kömür gibi yakıt malzemeleri ile beraber kullanılmaya uygun oldukları belirtilmiş olan modelleri bu malzemeleri kullanarak yakabilirsiniz. Bakır, metal ve pirinç gibi dayanıklılık oranı yüksek materyallerle üretilen semaverler, ısının yol açabileceği deformasyona karşı koruma yaratır.

Semaver ve Çay Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Semaver ve Çay Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kuru ve eğimsiz alanlara semaver ve çay makinesi modellerini yerleştirerek sıcak içeceklerinizi demleyebilirsiniz. Semaver çaydanlığı kullanırken ürünün içerisinde yeterli oranda su bulunmasına dikkat etmeniz gerekir. Ürünün içerisine yeterli miktarda su koymaya özen göstererek ihtiyaçlarınıza uygun oranda lezzetli ve taze içecekler elde edebilirsiniz. Susuz çalışma emniyeti bulunan modeller, ürünün haznesine su eklemeyi unuttuğunuzda ısıtma işlemlerini başlatmaz. Böylece hem susuz çalışma sorununun yol açabileceği tehlikeleri önlemeniz hem de gereksiz elektrik tüketimi yapmanız önlenir. Çay makinesi kullanırken ölçek bölümü bulunan modeller sayesinde suyun miktarını hassas şekilde ayarlayabilirsiniz. Isıya karşı dayanıklı kulplarını dikkatli bir şekilde kavrayarak çay makinelerini rahatça kullanabilirsiniz. Renk tonları açısından birçok alternatifin bulunması, mutfağınızdaki diğer eşyalarla estetik olarak uyumlu seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Çay makinesi elektrikli ürünleri kullanırken zeminin ve ürünün ısıtma ünitesinin ıslak olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Sahip oldukları ısıtıcı rezistansın kapasitesine bağlı olarak alternatif ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Kısa bir sürede suyu kaynatmayı başaran bu makineler, ofis ve büro gibi alanlarda kullanılmaya da uygundur. Müşterilerinize ya da iş arkadaşlarınıza sıcak içecek ikramı yapmak istediğinizde hızlı ısınan çay makinelerinin sağaldığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu ürünler çay makinesi fiyatları çeşitlilik gösterir. Fiyatı etkileyen faktörlerden birisi makineni boyutudur. Makinenin litre kapasitesi yükseldikçe fiyat buna bağlı olarak artabilir. Fiyatta etkili olan bir diğer faktörse kullanılan malzemedir. Ürünlerde çelik, plastik, cam gibi farklı malzemeler kullanılır ve her birisinin fiyatı farklıdır. Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilen semaver ve çay makinesi çeşitleri, oldukça uzun süreli bir kullanım deneyimi için de uygundur. Su haznesi ve çaydanlık bölümü yıkanabilen modelleri tercih ederek bu ürünleri bulaşık makinenizde temizleyebilirsiniz. Kireçlenme sorununa karşı koruma sağlayan yapılarıyla da beğeni toplayan semaver ve çay makinesi modelleri, sudaki kirecin bırakabileceği kalıntıları önler. Düzenli olarak su haznesini ve çaydanlık bölümünü yıkamaya özen göstererek de bu soruna karşı çözüm elde edebilirsiniz. Çay makinesi çeşitleri sessiz şekilde çalışarak gürültü problemi ile karşılaşmanızı engellemeyi de başarır. Sesli uyarı özelliği bulunan modeller, içeceğiniz hazır hale geldiğinde bundan hemen haberdar olmanızı sağlar.

Kullanıcılarına Konfor Kazandıran Semaver ve Çay Makinesi Çeşitleri

Kullanıcılarına Konfor Kazandıran Semaver ve Çay Makinesi Çeşitleri

Az alan kaplayan tasarımları ile öne çıkan semaver ve çay makinesi modelleri, mutfağınızda yer tasarrufu elde etmeniz için uygundur. Öte yandan kullanıcı dostu düğmeleri ile öne çıkan semaver ve çay makinesi çeşitleri de konforlu bir kullanım deneyimine olanak tanıyan ürünler arasında bulunur. Işıklı düğmeleri bulunan modeller, ürünün hangi özelliğini kullandığınızı kolayca anlamanızı sağlar. Sıcak tutma fonksiyonu ile öne çıkan semaver ve çay makinesi modellerini de tercih edebilirsiniz. Çayınızı demledikten sonra içeceğinizin sıcak ve taze şekilde kalmasını sağlamak için bu modun sağladığı avantajdan yararlanabilirsiniz. Su ısıtıcı kapasitesi ve demlik kapasitesi açısından inceleyebileceğiniz semaver ve çay makinesi çeşitleri, filtre seçeneklerini içeren modellere de ulaşmanızı sağlar. Böylece çay filtresi bulunan semaver ve çay makinesi modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Çay çöplerinin bardağınıza ulaşmasını engellemek için yararlanabileceğiniz bu filtre, lezzetli ve keyifli bir şekilde içeceğinizi yudumlamanız için idealdir. Öte yandan su ve kireç filtresi ile öne çıkan semaver ve çay makinesi modelleri de bulunur. Daha lezzetli ve hijyenik şekilde sıcak içecek hazırlamaya yardımcı olan bu filtreler, çayınızı keyifle yudumlamanız için tasarlanmıştır. Dual ısıtma sistemi teknolojisini kullanan çay makinesi çeşitleri, ısının dengeli şekilde dağıtılmasına imkân tanır. Su haznesinde yer alan ve kaynamış olan suyun oluşturduğu buhar, demlik bölümüne etki ederek içeceğinizin kaliteli bir biçimde demlenmesini mümkün hale getirir. Kapak kısmı pratik bir şekilde açılabilen semaver ve çay makinesi modelleri, içeceklerinize rahatça ulaşmanızı sağlar. Ağızlık kısmıyla da dikkat çeken semaver ve çay makinesi çeşitleri, içeceklerinizi bardaklara rahatça aktarmanız için ideal özellikler taşır. Çelik semaver modellerini kullanarak hem su bardaklarına hem de çay bardaklarına içeceklerinizi güvenli bir şekilde doldurabilirsiniz. Hem hafif hem de kullanışlı olan çelik çay makinesi modellerinin ağızlık bölümü de oldukça kullanışlı bir biçimde tasarlanmıştır. Tasarımlarında gizli rezistans bölümüne yer verilen semaver ve çay makinesi modelleri, rezistansın görünmesini engeller. Böylece son derece estetik ve kullanışlı bir mutfak gerecine sahip olabilirsiniz. Çay süzgeci kısmı çıkarılabilir ve yıkanabilir olan modeller, hijyenik bir kullanım yaşamak isteyen kullanıcılar için idealdir.

360 Derece Dönebilen Tabana Sahip Semaver ve Çay Makinesi

360 Derece Dönebilen Tabana Sahip Semaver ve Çay Makinesi

Taban kısmı 360 derecelik açıyla dönebilen çay makinesi modelleri, son derece kullanışlı mutfak gereçleri arasında bulunur. Aynı zamanda kablosuz kullanım imkânı sunan modellerin de size sunulan ürünler arasında bulunması, kablo kısmına gerek duymadan makinenizi taşıyıp içeceklerinizi doldurmanız konusunda kolaylık elde etmenizi sağlar. Tasarımlarında kablo yuvasına yer verilen çay makinesi modelleri, ürününüzü taşımak istediğinizde kablo kısmını rahatça sarmanıza olanak tanır. Kabloları kalın olarak tasarlanan çay makineleri, güvenli bir kullanım deneyimi kazanmanız için elverişli özelliklere sahiptir. Açma kapama anahtarları ile işlevsellik yaratan çay makinelerini kısa bir sürede kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Hem dökme çay hem de poşet çay kullanarak bu makinelerden yararlanabilirsiniz. Öte yandan ıhlamur, papatya, adaçayı gibi farklı bitki çaylarını hazırlamak için de semaver ve çay makinesi özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Su ısıtıcısı kısmı kettle görevi gören çay makineleri yardımıyla farklı ihtiyaçlarınıza çözüm elde etmeniz kolaylaşır. Yemekleriniz için sıcak su elde etmek ya da şerbet hazırlamak için sıcak su kaynatmak gibi amaçlarla su ısıtıcılarından tekil olarak yararlanabilirsiniz. Tarçın, limon gibi aroma verici lezzetleri kullanarak lezzetli sıcak içecekler hazırlayabilirsiniz. Kırılmaya karşı dayanıklı cam demlik özelliği ile öne çıkan çay makinesi modelleri de vardır. Cam demlik kısmı saydam olan modeller, suyunuzun miktarını ve kaynayıp kaynamadığını görebilmeniz için idealdir. Toplam ağırlık seviyesine bağlı olarak inceleyebileceğiniz alternatif semaver ve çay makinesi modelleri, gereksinimlerinize uygun ürünlere ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda bu ürünleri yükseklik, genişlik ve derinlik seviyelerine göre dikkatli şekilde inceleyerek ihtiyaçlarınız için ideal olan modellere erişebilirsiniz. Estetik tasarım özellikleri ile de fark yaratan semaver ve çay makinesi çeşitleri, mutfağınızda oldukça şık gereçlere yer vermenizi sağlar. Parlak dış gövde özelliği bulunan modeller, zarif detayları içeren tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Canlı renklerle dizayn edilen modeller, dikkat çekici görünümleri ile kullanıcılarını memnun eder. Ayak bölümü ile de fark yaratan semaver ve çay makinesi modelleri, dengeli ve emniyetli bir kullanım desteği oluşturur. Kaymaz silikon ayakları ile öne çıkan semaver ve çay makinesi çeşitleri, devrilme sorunu yaşamanızı kolayca engeller. Ayakların denge sağlamasını kolaylaştırmak için semaver ve çay makinesi modellerini yerleştireceğiniz alanın eğimsiz olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Konuşan Semaver ve Çay Makinesi Modelleri

Konuşan Semaver ve Çay Makinesi Modelleri

Konuşma özelliği bulunan çay makinesi modelleri, sesli bildirim almak isteyen kullanıcılar için üretilmiştir. İşitsel bildirimin yanı sıra görsel bildirim almak için de semaver ve çay makinesi çeşitleri arasındaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Işıkları sayesinde görsel bildirimde bulunan semaver ve çay makinesi çeşitleri, kullanıcı konforunu üst düzeyde tutar. Yuva bölümü ile dikkat çeken çay makineleri sayesinde de konforunuzu arttırabilirsiniz. Geniş ve kullanışlı yuva bölümüne sahip olan çay makineleri, su ısıtıcısını ve demlik bölümünü güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz bir alan oluşturur. BPA içermeyen maddelerle üretilen ve testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulan semaver ve çay makinesi modelleri, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Çayın demlendiğinde haber veren modellerin yanı sıra içeceğin artık bayatladığını öğrenmeye yardımcı olan çay makineleri de vardır. İkaz ışığı ile mevcut çayın artık bayatladığını kullanıcılarına bildiren makineler, yeni çay demlemeniz gerektiğini size bildirir. Böylece ailenize ve konuklarınıza taze ve lezzetli çaylar ikram etmeniz kolaylaşır. Mama suyu hazırlamaya yardımcı olan çay makineleri de oldukça kullanışlı ürünler arasında bulunur. Bu makinelerin suyu sadece birkaç dakikada ısıtması, bebeğiniz için kolayca mama hazırlamanızı sağlar. Mama suyunun sıcaklığını kontrol ettikten sonra çocuğunuza mamasını rahatça hazırlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkmayı başaran ürünler arasında çay kazanları da yer alır. Çay ocağı, kafeterya, yemekhane gibi alanlarda kullanılmaya uygun olan kazanlar, yüksek kapasiteleri ile kullanıcılarını memnun eder. Isı ayarını hassas şekilde yapmaya imkân tanıyan çay kazanları, ağız tadınıza uygun çaylar demlemenizi kolaylaştırır. Elektrikli çay kazanı modelleri, hem güvenli hem de hızlı bir biçimde lezzetli çaylar hazırlamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Geniş tabanları ve kullanışlı ayakları bulunan çay kazanları, tezgâh yüzeyine rahatça yerleştirebileceğiniz ürünler arasındadır. Paslanmaz gövde özelliğine sahip olan kazanları uzun ömürlü şekilde kullanarak yüksek verimlilik elde edebilirsiniz. Vidalı tasarımları ile dikkat çeken modeller, kazanın parçalarının güvenli bir biçimde korunmasına yardımcı olur. Toplam depolama kapasitelerine göre seçebileceğiniz birçok alternatifin bulunmasından yararlanarak iş yerinizin ya da işletmenizin özelliklerine en uygun modellere rahatça sahip olabilirsiniz. Semaver ve çay makinesi ürünlerinin yarattığı zengin seçenek alanını inceleyip beklentilerinize uygun ürünleri şimdi sipariş edebilirsiniz.