Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Buz Yapma & Kırma Makinesi

için 44 sonuç bulundu.

Buz Yapma & Kırma Makinesi

Buzun kullanım alanı tıptan gıdaya kadar çok geniş bir yelpazeyi kaplıyor ama mutfak özelinde içeceklerin soğutulması veya deniz mahsulleri, etler, balıklar ve salataların diri tutulmasında kullanılabiliyor. Buz yapmak ve kırmak sadece restoranlara, barlara veya otellere özgü değil. Elektrikli mutfak aletlerinde tezgah üstünde kullanabileceğiniz buz yapma makinesi ve buz kırma makinesi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Buz Yapma Makinesi Nedir?

Buz Yapma Makinesi Nedir?

Buz yapma makinesi, büyük ölçüde buz yapmak için kullanılan endüstriyel makinelere, evde tezgah üstünde kullanılan makinelere veya derin dondurucular içinde bulunan bir özelliğe karşılık gelebilir. Buz yapma makinesinin kendi soğutma sistemi, kontrol mekanizması, dağıtıcısı ve elektrik motoru bulunur. Evinizde sık sık buza ihtiyacınız oluyorsa buzluklarda art arta buz oluşturmaya çalışmak yerine buz yapma makinesiyle bir kerede bol bol buza sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buz yapma makinesinin kullanım kılavuzunda belirtilen miktarda su koymak, fişi takmak ve makineyi çalıştırmak. Özellikle mini buz yapma makinesi çeşitleri buzdolabındaki gibi uzun süre beklemeden buz sahibi olmanızı sağlar. Evinizde bir davet verdiğinizde veya sıcak yaz günlerinde buzsuz kalmazsınız. Makinenin tipine göre buzunuz küp veya çubuk şeklinde olabilir.

Buz Kırma Makinesi Ne İşe Yarar?

Buz Kırma Makinesi Ne İşe Yarar?

Her zaman buz yapmaya değil buz kırmaya da ihtiyacınız olur. Blok halinde, küp veya çubuk şeklinde buzlar içecekler, bilhassa kokteyller için büyük olabilir. Elektrikli buz kırma makinesi buzları kırıp daha küçük parçalar halinde öğütür. Sanayi tipi buz kırma makinesinin yanı sıra ev tipi buz kırma makinesi de kolaylıkla bulunabilir haldedir. Manuel olarak buz kırmak da mümkün ama bunun için bolca efor sarf etmeniz gerekir, üstüne üstlük sıçrayabilecek buz parçaları da cam kadar tehlikeli olabilir. Buz kırma makinesi siz fazla efor harcamayın, kendinizi riske atmayın ve bir sürü buz kırarken vakit kaybetmeyin diye var.

Buz Yapma ve Kırma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Buz Yapma ve Kırma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Buz yapma makinesi fiyatları ve buz kırma makinesi fiyatlarını belirleyen en büyük etmen ürünün sanayi tipi mi ev tipi mi olduğu. Ev tipi makineler, özellikle ev tipi buz kırma makineleri bütçenizi fazla zorlamaz. Caso, Dijitsu, King, WMF, SM, Sinbo, Smeg ve daha birçok markanın ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Buz kırma makinesi dışında küçük ihtiyaçlarınız için başka amaçlarla da kullanabileceğiniz buz kırıcı blender da var. Vaktiniz varsa ve aşırı buz ihtiyacınız yoksa plastik veya silikon buz kalıpları çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Özellikle silikon buz kalıplarında çiçek, balık ve daha birçok şekil bulmanız mümkün. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aleti için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Alkan (1)
Alveon (5)
Arisco (2)
Brema (7)
Caso (4)
Dijitsu (1)
Frozy (2)
Klarstein (1)
Uğur (3)
Vosco (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Buz Yapma Kapasitesi

(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL