Ekmek Yapma Makinesi

için 276 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Ekmek Yapma Makinesi

Tahıl unlarının içerisine maya, tuz ve suyun belli bir miktarda eklenerek karıştırılması ve yoğrulması ardından belli şartlar altındaki fermantasyona bırakılması ile oluşan gıda maddesi olan ekmek, ekmek yapma makinesi sayesinde kolayca sofralarına ulaşmaktadır. Yıllardır insanların vazgeçilmez gıdası olarak karşınıza çıkan ekmekler, kendine has bir aromaya sahiptir. Ucuz ve kolay bir şekilde sağlanabilir olan ekmek aynı zamanda besleyici ve doyurucu özellikleri ile ön plana çıkan bir yiyecek türüdür. Milli kültürün etkisi ile harmanlanmış olan ekmek, karbonhidrat ve protein açısından insan beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Tahıla dayalı bir besin kaynağı olan ekmekler kişinin enerji depolamasına yardımcı olur ve Türkiye sınırları içerisinde günlük ekmek tüketimi kişi başına 100 ila 800 gram arasında değişim göstermektedir. Elektrikli Mutfak Aletlerinin en önemli ürünlerinden biri olan ekmek yapma makineleri, her evin vazgeçilmezidir.

Kendi Ekmeğinizi Kendiniz Yapmanızı Sağlayan Ekmek Yapma Makinesi

Kendi Ekmeğinizi Kendiniz Yapmanızı Sağlayan Ekmek Yapma Makinesi

Ekmekçilik geçmişten günümüzü gelişen teknoloji sayesinde büyük aşamalar kaydetmiştir. Temel tahıl unlarının kullanılmasının yanı sıra farklı tahıl modelleri ile zenginleştirilmiştir. Mısır ekmeği, çavdar ekmeği gibi farklı tahıllardan oluşan ekmeklerin yanı sıra şekil açısından da farklı ekmek modelleri yapılmaya başlanmıştır. Yuvarlak veya papatya modelinde ekmekleri kolayca yapabilir ve yeni görselliğe sahip sunumlar yaratabilirsiniz. Evde ekmek yapma makinesi sayesinde, kendi ekmeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz bölgesel bir ekmek olan Trabzon ekmeği gibi ekmekler yapabilir veya diyette sizlere yardımcı olması için kepekli ekmekler hazırlayabilirsiniz. Bu makine sayesinde kendi damak zevkinize en uygun olan ekmeği yapabilme imkanınını yakalayabilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde ekmek yapmanızı sağlayan bu ürünler, birkaç adımda taze ve sıcak ekmek üretmenize imkan tanımaktadır. Her şeyi otomatik şekilde ayarlayabileceğiniz makineler sayesinde malzemeleri koyabilir ve ardından seçeceğiniz program ile ekmeğinizi oluşturabilirsiniz. Makine sizler için ekmeğinizi hem yoğurur hem de pişirir. Ekmeğinizin kabuğunu bile ayarlayabileceğiniz makineler sayesinde damak zevkinize en uygun ekmeği yapabilirsiniz. Makinelerin bazılarında kabuk pişirme ayarı bulunmaktadır. Seçeceğiniz açık, orta veya koyu renk ayarı sayesinde kabuğun pişme derecesini belirleyebilirsiniz. Ekmek yapma makinesi kullananlar da ürünün pratik bir kullanımı olmasına dikkat çekmektedir. Basit bir şekilde evde ekmek yapmanıza imkan tanıyan ürünler, farklı program özelliklerine sahiptir. Pişirme programları sayesinde yalnızca ekmek değil farklı hamur modelleri ve kekler de yapabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Pratik bir şekilde ekmek yapmanızı sağlayan ürünler aynı zamanda kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ekmek sepeti çıkarılabilir özelliktedir. Yapışma yapmayan bu sepet, bulaşık makinesinde dahi yıkanabilme özelliği taşımaktadır. Her açıdan sizlere pratiklik kazandıran ürünler, günümüz teknolojisini mutfaklarda kullanmanıza imkan tanır. Tek tuş ile çalıştırılabilen makineler, katkısız bir şekilde ekmek yapmanızı sağlar. Dilerseniz içerisine koyabileceğiniz çeşitli tahıllar ile ekmeğin içeriğini zenginleştirebilirsiniz. Kullandığınız undan mayaya kadar her malzemeyi kendiniz belirleyebilirsiniz. Ekmek yapma makinesi nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Kullanım kılavuzundaki adımları takip ederek basit kullanım tekniğini öğrenebilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kendi ekmeğinizi oluşturmanızı sağlayan bu cihazlar, farklı programları sayesinde sadece ekmek değil bunun dışında kek ve marmelat gibi gıdaları da üretmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda pizza ve çörek hamuru yoğurma özelliği de bulunmaktadır. Yüksek kapasitesi sayesinde 8 – 10 kişiye kadar hitap edebilecek ekmek yapabilirsiniz. Ekmek yapma makinesi tarifleri arasından kendinize ve damak zevkinize en uygun olan tarifi seçerek ekmeğinizi oluşturabilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdesi ile ön plana çıkan makineler uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı cihazlardır. Tam otomatik olarak hamur ve ekmek hazırlama özelliği bulunan makinelerde kulplu ve yapışmaz yüzeye sahip pişirme kabı yer almaktadır. Ayarlanabilir hamur miktarı sayesinde dilediğiniz kadar ekmek yapma şansını yakalayabilirsiniz. Elektrikli Ev Aletlerinin en güzel yanı türlü aparatlara sahip olmasıdır. Pek çok konuda fayda sağlarlar. Yoğurma ve karıştırma aparatı ile sizlere kolaylık sunan ürünlerde hızlı pişirme fonksiyonu da yer almaktadır. Böylece ani gelişen açlıklarınızı kolayca bastırabilirsiniz. Makine aynı zamanda ekmek piştikten sonra ekmeği 1 saat sıcak tutma özelliği barındırmaktadır. Böylece ekmeğinizin yemek esnasına kadar sıcak kalmasına yardımcı olmaktadır. Kolay ve pratik bir şekilde ekmek yapmanızı sağlayan bu makinelerde aynı zamanda ölçüleri ayarlayabilmenizi sağlayan bir kap ve kaşık bulunmaktadır. Bu kap ve kaşık sayesinde koyacağınız malzemenin miktarını ayarlayabilme imkanını yakalayabilirsiniz. Bunun dışında makineler üzerinde malzeme ilavesi gerektiğinde bunu anlamanızı sağlayacak bir ikaz sistemi bulunmaktadır. Yaptığı sesli uyarı sayesinde makinenizin içerisine malzeme ilavesi gerçekleştirebilirsiniz. Ekmek yapma makinesi fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve boyutlarına göre değişim göstermektedir. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz makineler hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Mutfaklarda pratiklik kazandıran bu cihazlarda zaman ayarlayıcısı bulunmaktadır. Zaman ayarlacısı özelliği sayesinde ekmeğinizin başında beklemek zorunda kalmazsınız. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan makineler, ekmek piştiğinde sizlere uyarı bildirmektedir. Aynı zamanda ekmeğinizin kaç dakika süre ile pişeceğini kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Lezzetli ve pratik ekmekler yapmanızı sağlayan makineler sayesinde mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tasarımları ile Etkileyen Ekmek Yapma Makinesi

Tasarımları ile Etkileyen Ekmek Yapma Makinesi

Makineler sahip olduğu tasarımları ile mutfaklarınızda modern bir görünüm oluşturmaktadır. Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan makineler, elektronik yapısı sayesinde kolay kullanım şekline sahiptir. Ürünü üzerinde yer alan LCD ekran sayesinde kontrol edebilirsiniz. Elektronik kontrol paneli, kolay bir şekilde makinenizi yönetebilmenize imkan tanımaktadır. Ekmek yapma makinesi tavsiye açısından değerlendirildiğinde, kullanıcıların çoğu kullanımı ve tasarımı ile ilgili olumlu yorum yapmaktadır. Farklı yapıya sahip makineler glutensiz ekmek pişirme programı da içermektedir. Çeşitli glutensiz ekmek karışımları ve unları kullanabilirsiniz. Gluten içermeyen ekmekler ve kekler hazırlama seçeneğine sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve damak zevkinize uygun taze ekmekler hazırlayabilirsiniz. Rahatlık sağlayan yapısı sayesinde kolayca ekmek pişirmenize yardımcı olan makinelerde parçalar kolayca ayrılabilmektedir. Bu parçalardan bir tanesi de izleme pencereli çıkarılabilen kapaklardır. Bu bölmeler sayesinde makinenizi kolayca temizleyebilirsiniz. Dilediğiniz unu veya tahılı kullanarak ekmeğinizi oluşturabilirsiniz. Makinenizin büyük veya küçük modellerden oluşabilmektedir. Makinenizin boyutu değiştikçe ekmek oluşturma kapasiteniz de değişmektedir. Glutensiz ekmek yapma makinesi sayesinde sağlıklı ekmekler oluşturabilirsiniz. Makinelerin içerisinde yer alan tarif kitabı sayesinde yepyeni ekmekler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz eski usül ekmek modelleri yapabilir veya tatlı çörekler oluşturabilirsiniz. Peynirli kekler ve müslili içerikler sayesinde herkesin kolayca yapabileceği tarifler bulunmaktadır. Tuzsuz ekmek, havuçlu ekmek veya kestaneli kek gibi sağlıklı tarifler tarif kitabında yer almaktadır. Pizza hamuru, pilav ve reçel gibi tarifler de bulunmaktadır. Makine içerisinde yer alan zamanlama ayarı sayesinde dilerseniz makineyi 15 saate kadar kurabilirsiniz. Bu sayede ekmeğinizi dilediğiniz gibi pişirebilme imkanı yakalayabilirsiniz. Tek seferde sağlıklı ve lezzetli gıdalar üretebilirsiniz. Ekmek pişirebileceğiniz bir başka araç ise sactır. Bu ürün üzerinde katmer, gözleme, ekmek veya yufka gibi ürünler pişirilebilir. Küçük tüp ile çalışan ürün taşınabilir özelliktedir. Yüksek bakır oranına sahip olan ürün, hızlıca ısınabilir. Emaye gövdeye sahip olan ürün çabuk ısıtmaya elverişli iç dizayna sahiptir. Ev tipi ekmek yapma makinesi farklı boyutlardan oluşmaktadır. Yüksek dayanıklılığa sahip olan ürün, 1. Sınıf malzemeden üretilmiştir. Şık görünüm esas alınarak tasarlanmış olan bu aletler sayesinde ekmeğinizi, yufkanızı kolayca pişirebilirsiniz. Kendinize en uygun ekmek yapma makinesini seçerek mutfağınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arzum (5)
Arçelik (11)
Beko (5)
Bosch (2)
Breville (1)
Day-co (1)
(20)
Esse (6)
Fakir (4)
Gülsan (9)
Homend (1)
İtimat (1)
Kenwood (8)
King (1)
Krups (1)
Luxell (2)
Master (1)
Moulinex (6)
Philips (1)
Premier (1)
Profilo (3)
Sinbo (16)
Tefal (5)
Weewell (1)
WMF (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (25)
ve üzeri (29)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL