Elektrikli Pişirici

Yemek pişirmek hayatlarımızın vazgeçilmez parçaları arasında. Yemek pişirmenin birçok yöntemi var ve elektrikli pişiriciler bunlardan biri. Elektrikli pişiricileri ocakta kullanılan gazlı pişiricilerden ayıran ve kullanışlı kılan birçok özellik var.

Elektrikli Pişirici Nedir?

Elektrikli Pişirici Nedir?

Elektrikli pişirici elektrikle çalışan ve yiyecekleri hem pişirmeye hem de ısıtmaya yarayan bir mutfak aletidir. Genel olarak elektrikli yemek pişiricilerin yanı sıra elektrikli yumurta pişirici, elektrikli pilav pişirici gibi tek bir yiyeceğe odaklanan pişiriciler de mevcuttur. Hatta çorba ısıtıcısı, elektrikli pizza tavası, elektrikli bazlama ve katmer sacı gibi özel ürünler de bulabilirsiniz. Bunların dışında elektrikli ocaklar da elektrikli pişiricilerin arasında sayılabilir. Elektrikli pişiriciler hem evlerde hem de iş yerlerinde (gerek restoranlarda gerekse uzun mesaileri olan şirketlerde) rahatlıkla kullanılabilir. Birçoğu elektrikli olmanın verdiği avantajla fazla yer kaplamaz, az enerji tüketir ve kapaklı olan modeller (açık olan saclar haricinde tavalar ve tencereler) etrafı dumana boğmaz. Gazın ısısını kullanarak pişirdiğiniz tencere ve tavaların aksine yemeğinizin pişmesi gereken sıcaklığı ve süreyi ideal olarak ayarlayabilirsiniz.

Elektrikli Pişirici Kullanma İpuçları

Elektrikli Pişirici Kullanma İpuçları

Elektrikli pişirici kullananlar genelde memnun kalır çünkü bunlar size zahmetsiz ve garantili bir pişirme imkanı sunar. Aslında fritöz veya ekmek yapma makinesi kullanmış olan herkes bir nevi elektrikli pişirici de kullanmış olur. Bu aletleri kullanmak hoşunuza gittiyse elektrikli pişiricilerde de benzer deneyimi yaşamanız mümkün. Elektrikli pişirici tek kişilik veya iki kişilik yemekler hazırlarken büyük bir zaman ve elektrik tasarrufu sağlarken çok kişiye çorba ısıtma gibi işleri tek seferde yapabilmenize yardımcı olur. Hangi elektrikli pişiriciyi alırsanız alın öncelikle kullanım talimatlarını okuyun. Bazı pişiricileri kullanmadan önce iyice temizlemeniz gerekebilir. Elektrikli pişiricilerde dikkat etmeniz gereken en temel şey elektrik rezistansına su kaçırmamak. Yoksa cihaz bozulabilir veya daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Elektrikli Pişirici Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikli Pişirici Fiyatları Ne Kadar?

Elektrikli pişirici fiyatları çok çeşitlidir çünkü elektrikli pişiriciler pek çok farklı seçenek ve modelde gelir. Ama fiyat aralığı elektrikli mutfak aletlerinin genelinin bulunduğu aralıktadır. Elektrikli pişirici almaya karar verdiyseniz onu ne için kullanacağınızı da iyice gözden geçirin. Sadece yumurta pişirmek için elektrikli pişirici arıyorsanız sadece buna özel olan ürüne ekonomik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ama her türlü sulu yemeği yapabileceğiniz bir elektrikli pişirici isterseniz bunun için çok amaçlı yemek yapma makinesi almanız daha yerinde olacaktır. Sinbo, Goldmaster, Cvs, Korkmaz, Stilevs, Redmond, Akel, Arnica, Efba, Tefal, Bosch, Eco, Aker, Arzum, King, Aksu, Beko, Bimeks, Bluehouse, Vestel, Philips ve daha birçok elektrikli mutfak aletleri markasının elektrikli pişirici ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla kullanışlı ve pratik mutfak aletleri için Elektrikli Mutfak Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Elektrikli Pişirici

için 661 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(58)
Goldmaster (34)
Sinbo (34)
Korkmaz (20)
Arzum (19)
Cvs (18)
Stilevs (18)
Arnica (16)
Akel (15)
Redmond (13)
Stilea (13)
Tefal (13)
Bosch (8)
Efba (8)
Eco (7)
Fakir (7)
Premier (7)
King (6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)
ve üzeri (78)
ve üzeri (83)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL