Su Isıtıcısı & Kettle

için 3,651 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Su Isıtıcısı & Kettle

Elektronik mutfak eşyaları ciddi bir kolaylık sağlıyor. Pratik kullanımı beraberinde getiren elektronik mutfak eşyaları lezzetli tariflerin vesilesi oluyor. Bunun dışında zamandan tasarruf konusunda da oldukça kurtarıcı olabiliyorlar. Su ısıtıcı aletleri zaman tasarrufu konusunda en gözde eşyalar oluyor. Kettle olarak da bilinen bu aletler, içecek ve yiyecek yapımlarında kullanılan suların ısıtılması için kullanılıyor. Farklı modelleri ve fonksiyonları bulunabilen su ısıtıcılarının, alınması sırasında dikkat edilmesi gereken belli başlı faktörler oluyor. Kaliteli ve doğru seçim yapıldığı takdirde uzun süreli olarak kullanım sağlanabiliyor. Mutfaklarda pratik bir seçenek kullanıcıları yalnız bırakmamış oluyor.

Su Isıtıcıları İle Zamandan Tasarruf Etmek Mümkün Oluyor

Su Isıtıcıları İle Zamandan Tasarruf Etmek Mümkün Oluyor

Su ısıtıcılarının watt derecesi arttıkça, ısıtma sürelerinin kısalması da mümkün oluyor. Su ısıtıcı kettle modellerinin watt dereceleri 3000’e kadar çıkabiliyor. Standart kullanımlar ise daha çok 1800 veya 2000 watt gibi seviyelerde oluyor. Standart kullanımdaki ısıtıcılarda 3-4 dakika içinde su ısınmış oluyor. Elbette bu zaman zarfı açısından konulan su miktarı da önemli oluyor. Su ısıtıcı çeşitleri birbirinden farklı şekillerde ayrılıyor. Elektrikli su ısıtıcı satın alırken, su ısıtıcının elektrik aldığı tabandan ayrıldığına dikkat etmek gerekiyor. Böylece hareket kolaylığı sağlanmış oluyor. Bunun dışında temizliğini yaparken yine bu elektrik kısmını suya sokmadan bezle temizlemek gerekiyor. Aksi bir durumda herhangi bir arıza söz konusu olabiliyor. Araçlarda da su ısıtıcılarını kullanmak mümkün olabiliyor. Araç içi su ısıtıcıları kahve keyiflerini beraberinde getiriyor. Sürekli termos veya bardak taşıma şansı olmayanlar araç içi su ısıtıcılar ile içmek istedikleri her şeye taze bir şekilde ulaşabiliyor. Su ısıtıcıların olmaması halinde genelde ocakta su ısıtma işlemi gerçekleştiriliyor. Çeşme suyu sıcak akabilse de kaynamış su gibi olmuyor. Aynı zamanda çeşme suyunun ısınması için suyun açık beklediği zamandaki israftan da su ısıtıcılar ile kaçınmak mümkün oluyor. Su ısıtıcılar 3-4 dk gibi kısa sürelerde sıcak, kaynamış suya ulaşımı sağlıyor. Evden çıkılmadan önce içilmek istenen yorgunluk kahveleri, alelacele yapılmak istenen çay saatleri, anında kaynaması istenen makarna suyu gibi pek çok işlevde su ısıtıcıları kullanıcıların kurtarıcısı oluyor. Su ısıtıcı modelleri şekil olarak da birbirinden ayrılıyor. Plastik, çelik veya cam seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerin birbirinden farklı avantajları ve dezavantajları olabiliyor. Herkesin kendisine uygun seçeneği seçmesi için bilinçli bir alışveriş gerçekleştirmesi gerekiyor. Bilinçli alımın yanı sıra bilinçli kullanım da oldukça önemli oluyor. Gerek güvenlik açısından gerekse su ısıtıcılarının uzun ömürlü kullanılabilmesini sağlamak açısından kullanım noktasında belli başlı püf noktaları oluyor. Bütün bunlara dikkat edildiğinde kaliteli ve kullanışlı bir ürün edinilmiş, bilinçli kullanılan ürün yıllarca kullanıcının ihtiyacına cevap vermiş oluyor. Elektrikli Ev Aletleri tercih edecekseniz su ısıtıcısı ve kettle seçeneklerini önerebiliriz.

Su ısıtıcı Kettle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Su Isıtıcı Kettle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genel olarak kettle su ısıtıcı modelleri cam, çelik ve plastik olarak ayrılıyor. Plastik modellerin suyu çabuk soğutmasından dolayı pek tercih edilmiyor. Aynı zamanda elektrikli bir sistemle çalıştığından plastik malzemesinin güvensizliği de tercih edilmeme sebepleri arasında yer alıyor. Su ısıtıcı cam modellerinin görsel olarak çok şık durması tercih edilen modeller arasında bulunmasını sağlıyor. Cam modeller suyun kaynama noktasında oldukça güzel bir görsel şölen sunuyor. Kettle cam modelleri plastiğe göre daha sağlıklı olmaları yönünden de tercih ediliyor. Ancak bu modellerde kireçlenme süresi tamamlanmadan temizliğin yapılması gerekiyor. Çünkü su dışarıdan göründüğü için kireçlenmiş cam su ısıtıcılarda negatif bir görüntü oluşabiliyor. Temizleme noktasında özellikle geniş ağızlı ısıtıcıların seçilmesi gerekiyor. Çünkü aksi takdirde temizlik faaliyeti çok zor gerçekleştirildiğinden kullanıcılar sıkıntı yaşıyor. Kettle modelleri arasında yer alan çelik modeller pek çok avantajlarıyla kullanıcıyla buluşuyor. Öncelikle paslanmaz çelik olmasına dikkat etmek gerekiyor. Çelik modeller diğerlerine nazaran daha kolay temizleniyor. Su ısıtıcılarının modelleri kısa yuvarlak veya uzun olabiliyor. Şık demlik görünümlü kettlelarda tasarlanıyor. Kürevari bir görünümü olan su ısıtıcılarının kullanımı da gayet kolay oluyor. Demlik biçiminde olanların ağızları da bu durumla doğru orantılı olarak küçük oluyor. Ancak yukarıdan kapaklı olmaları ile temizlenme ve su aktarma problemi ortadan kalkmış oluyor. Su ısıtıcılarının ısı kontrollü modelleri de bulunuyor. Bu modellerde birden fazla ısıtma seçeneği oluyor. Suyun kaç derecede ısıtılması istenirse o derece kaynamış su elde etmek mümkün oluyor. Su ısıtıcılarının 2 litreye kadar su alabilenleri mevcut oluyor. Litre kısmının detaylı olması ve gerçek miktarları yansıtması oldukça önem arz ediyor. Özellikle tarifler uygulanırken hiçbir kullanıcı oranlardan şaşmak istemiyor. Su ısıtıcısı fiyatları modellere ve modellerin fonksiyonel ve görsel özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Su Isıtıcısı Alışverişi ve Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler Bulunuyor

Su Isıtıcısı Alışverişi ve Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler Bulunuyor

Bütün elektronik eşyalarda uzun ömürlü kullanım sağlamak adına kaliteli seçimler yapmak gerekiyor. Bunun dışında bunların fonksiyonel özelliklerine tam olarak vakıf olarak alışverişin yapılası gerekiyor. Kettle su ısıtıcıları konusunda güvenlik detayına da dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle aletin kendi kendisini kapatabilmesi gerekiyor. Böylece orada unutulması halinde herhangi bir yangın probleminin yaşanmaması sağlanıyor. Kettle camlı modellerde kırılma olasılıklarını düşünerek ısıtıcının yerini belirlemek gerekiyor. Aynı zamanda herhangi bir devrilmeye karşı da önlem almak gerekiyor. Alınan ısıtıcıların kapaklarının çok hassas olmaması gerekiyor. Kettle mini modelleri daha çok plastik yapımından olduğu için hem tutarken hem de kullanım sırasında unutmamak adına dikkat etmek gerekiyor. Camlı modellerin ışıklandırmayla desteklenmesi ayrıca şık bir görüntüyü ortaya çıkarıyor. Bütün avantajlarının yanı sıra camlı modellerin daha sağlıklı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bütün modellerde temizleme işlemini limon sirke gibi karışımlarla yapmak sağlıklı olan başka bir yöntem oluyor. Gerek alım sırasında bilinçli bir şekilde seçimler yapılması gerekse kullanım aşamasında dikkatin elden bırakılmaması konforlu kullanımı arttırıyor. Su ısıtıcılarının kulplarının buhar bölgesinden uzak olmasına dikkat etmek de ayrıca önemli oluyor. Buna dikkat edilmediğinde sıcak buharlar tene değerek yanık oluşmasına sebep olabiliyor. Litrelerin gerektiği kadarıyla alınması gerekiyor. Çok kişilik kullanım olmayacaksa 2 litre gibi büyük bir ısıtıcıyı edinmek yersiz oluyor. Küçük çaplı ısıtıcılar da birçok kişinin işini görüyor. Su ısıtıcı fiyatları fonksiyonel özelliklerine göre değiştiği gibi görsel açıdan da değişebiliyor. Modellerin de mutfak tasarımına uygun olması için özellikle yeni eve çıkacak olanların önce dekorasyon stillerini belirlemeleri daha son elektronik küçük eşya seçmeleri daha mantıklı olabiliyor. Su ısıtıcılarının pratik ve kullanışlı işlevlerin hayatın her yerinde kullanıcıların işine yarıyor. Gerek vakitten tasarruf açısından gerekse olabildiğince az yorulmaz açısından su ısıtıcılarının modelleri mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında bulunuyor.Elektrikli Mutfak Aletleri kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (7)
Acura (2)
Adell (3)
Adore (2)
Aeg (3)
Akel (17)
Aker (1)
Alf (3)
Altus (31)
Apex (3)
Aquawell (2)
Ardes (1)
Ariete (7)
Arnica (52)
Artmix (1)
Arzum (87)
Arçelik (45)
Bari (1)
Baymak (2)
Beko (32)
Bluehouse (50)
Bosch (55)
Braun (23)
Breville (15)
Caso (14)
Cloer (1)
Conti (42)
Cucinox (2)
Cvs (106)
Delonghi (49)
Dijitsu (2)
(453)
Emsan (5)
Fakir (172)
Fantom (7)
Felix (6)
Forumlife (1)
Goldmaster (45)
Grundig (2)
Hilfe (1)
Homend (22)
Kale (1)
Karcher (8)
Kenwood (3)
King (55)
Kohleman (3)
Korkmaz (41)
Krups (1)
Lider (3)
Luxell (25)
Master (1)
Mehtap (1)
Moulinex (1)
Nexcare (1)
Philips (46)
Premier (90)
Profilo (69)
Raks (8)
Rubenis (1)
Samsung (1)
SCHAFER (33)
Siemens (35)
Sinbo (187)
Smeg (19)
Stilevs (89)
Sunny (27)
T-design (3)
Tefal (64)
Touch (1)
Uydu (1)
Vento (3)
Vestel (68)
WMF (29)
Zanussi (1)
Zeneger (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Inox (176)
Cam (75)
Seramik (7)
Başka bir kelime deneyin

Rezistans Tipi

(1340)
(217)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(309)
ve üzeri (457)
ve üzeri (526)
ve üzeri (540)
ve üzeri (585)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL