Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

için 9,034 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 2.190,00 TL 2.102,40 TL
  % 4
  EnuygunBizde
  %100
 • 899,00 TL 863,04 TL
  % 4
  EnuygunBizde
  %100
 • 790,00 TL 632,64 TL
  % 20
  mizan_elektronik
  %100
 • 1.399,00 TL 1.029,00 TL
  % 26
  İndirSepete1
  %99
 • 899,00 TL 794,00 TL
  % 12
  Demsan
  %100
 • 380,90 TL
  CBTXGlobal
  %98
 • 657,00 TL
  FFTEKNOLOJİ
  %97
 • 4.140,00 TL
  En-Ucuz-Fiyat
  %100
 • 3.899,00 TL 3.743,04 TL
  % 4
  kutluticaret
  %88
 • 5.760,00 TL 4.800,00 TL
  % 17
  Burdabi
  %100
 • 6.071,00 TL 5.188,79 TL
  % 15
  Burdabi
  %100
 • 2.090,00 TL 1.900,00 TL
  % 9
  Burdabi
  %100

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Kalabalık ortamlarda yeme içme gereksinimlerinin karşılanması oldukça zordur. Özellikle iş yerleri gibi sürekli yoğunluk bulunan alanlarda öğle saatlerinde ortaya çıkan yemek ihtiyacı işletmeleri en çok zorda bırakan konulardır. Ev tipi gıda hazırlama malzemeleri ile fazla sayıda kişiye yeterli yemek çıkarmak da mümkün değildir. Böyle durumlarda daha profesyonel mutfak araç gereçlerinin kullanılması zorunlu hale gelir. Endüstriyel mutfak malzemeleri olarak bilinen bu ürünler hem çok kalabalık gruplara yemek hazırlama olanağı sunarken hem de birçok bakımdan çeşitli şekillerde tasarruf etmenizi sağlar. İşletmelerin gereksinim duyduğu mutfak malzemelerinin doğru seçilmesi oldukça önemlidir. Sanayi tipi olarak da bilinen bu ürünler, işletmelerin birçok bakımdan maliyetlerinin düşmesini sağlar. Gıdaları en iyi şekilde hazırlama, saklama, kolay servis yapabilme ve pişirme gibi işlemlerde endüstriyel mutfak ürünleri kullanmak çeşitli açılardan kolaylık yaratır. İşletme mutfaklarının ihtiyaç duyabileceği bu malzemeleri tercih ederken paslanmaz çelikten tasarlanan ürünleri tercih etmek önemlidir. Hijyenin kolay sağlanabilmesi ve yemek yapanların işlerini kolaylaştırması dikkat edilen konulardır. Kalitesi her bakımdan kanıtlanmış olan endüstriyel mutfak ekipmanları seçmek mutfak çalışanları açısından önemlidir. Bu ürünleri satın alırken ilerleyen süreçlerde ortaya çıkabilecek problemleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Yedek parça temini kolay olan ve servis hizmeti alınabilecek ürünleri temin etmek önemli konulardır. Kalabalık mekanlarda yemek pişirmek ya da içecek hazırlamak istiyorsanız elektrikli mutfak aletleri sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Kullanımlar için Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Profesyonel Kullanımlar için Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları ile işletmelere değer kazandıran profesyonel mutfak ekipmanları kullanıcı yaşamını kolaylaştıran ürünlerdir. İşletmelerin öğle arasında çalışanlarına yemek olanağı sunması ya da bir restoranın mutfağında kalabalık gruplar için yemek hazırlanması ustalık gerektiren konulardır. Ev tipi yemek ve içecek hazırlama gereçleri ile fazla yemek hazırlamak mümkün değildir. Ancak profesyonel mutfak gereçleri ile bu işlemler daha kolaydır. Bu ürünler arasında bir şefin ihtiyaç duyabileceği her malzemeye yer verilir. İşletme mutfağında işleri kolaylaştıran, kısa sürede çok fazla yemek hazırlama imkanı sunan bu ekipmanlar, standart mutfak ürünlerinden çok farklıdır. Büyük boyutlara sahip olan endüstriyel mutfak araç gereçleri genel olarak paslanmaz çelikten üretilirler. Aynı zamanda klasik yemek pişirme ürünleri kadar renkli ve süslü ürünler değildirler. Metalik gri tonlarında tasarlanan bu yemek hazırlama malzemeleri kolay temizlenebilen, aşınmazlık özelliği ile öne çıkan ürünlerdir. Dayanıklılığı çok yüksek olan mutfak gereçleri tasarlanırken kullanıcı gereksinimleri ön plandadır. Klasik mutfak ürünlerine göre yıpranma payı daha uzun olan bu malzemelerin her birinin farklı işlevleri vardır. Endüstriyel mutfak aletleri hacimsel olarak büyük ve işleri kolaylaştıracak niteliklerde tasarlanan malzemelerdir. Dezenfektan ve renk attırıcı solüsyon kullanımına oldukça yatkın olan ürünlerde hijyen kolayca sağlanır. Boyutları büyük olsa da çok rahat kullanımları vardır ve kullanıcıyı zor durumda bırakmazlar. Dışarıdan gelen darbelere karşı son derece dayanıklı olan bu ürünler düşme ya da çarpmalardan kolayca etkilenmezler. Endüstriyel mutfak ürünleri profesyonel yemek pişirme açısından büyük önem taşırlar. Tek seferde yüzlerce kişi için yemek ve içecek hazırlama olanağı sunan bu ekipmanlar kullanıcı işini kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda işletmelerin mutfak maliyetlerinin de büyük oranda düşmesine yardımcı olur. Paslanmayan özellikleri sayesinde yıllarca işletme mutfaklarında kendine yer bulacak ürünlerdir. Yemek ve içecek hazırlama sırasında işleri hızlandıran ve yemeklerin zamanında hazırlanmasına yardımcı olan bu ürünler kullanıcı açısından rahatlıktır. Kullanım sonrasında temizlenerek tekrar başka bir yemeğin pişiriminde rahatlıkla kullanılabilecek kadar sağlıklı ürünlerdir. Farklı malzemelerin bulunduğu endüstriyel mutfak eşyaları konusunda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

 Sanayi Tipi Mutfaklar için Uygun Olan Malzemeler

Sanayi Tipi Mutfaklar için Uygun Olan Malzemeler

Endüstriyel mutfaklar alanında uzman olan mühendisler tarafından uygun projeler çizilerek tasarlanan mekanlardır. Bu ortamlar hazırlanırken iş kazalarının en aza indirilmesi ve verimliliğin yüksek olması hedeflenir. Sanayi tipi mutfak malzemeleri de verimliliğin artırılmasında önemli belirleyicilerdir. Bu ortamlarda kullanılan her ürün kendine has özelliklere sahiptir ve tamamı çalışanlar için oldukça işlevseldir. Ürünler arasında bulunan yayık makinesi modelleri zaman ayarlı özellikleri ile öne çıkar. Bu makinelerin aparatları son derece kullanışlıdır. Kolayca sökülebilen pervane sistemleri kullanım sonrasında hızlıca temizlenebilir. Gövdesi ve kazan kısımları paslanmaz çelikten üretilen makineler, farklı boyutlarda tasarlanırlar. Tereyağ makinesi olarak tasarlanan ürünler ise yoğurttan tereyağı çıkarma işlevini yerine getirirler. El ile sökülen ve kolayca yeniden kullanılabilecek hale getirilebilen makineler paslanmaz, darbelere karşı dayanıklıdır ve kullanımı çok basit ürünlerdir. Ayran makinesi de yine kullanıcı gereksinimlerine yanıt veren mutfak ürünleridir. Çok kalabalık iş yerlerini hazır ayran maliyetinden kurtaran bu makineler ile aynı anda birçok kişiye içecek hazırlama imkanı sunulur. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan tüm malzemeler için hijyen büyük önem taşır. Bu hijyeni sağlamak için ürünlerin yıkanması yeterli olmayabilir. Bu nedenle de bu ortamlarda stalizatör bulundurulması önemlidir. Bu cihazlar yardımı ile yemek yaparken ya da içecek hazırlarken kullanılan tüm ekipmanlar belli bir hijyen aşamasından geçirilirler. Türlü işlemde kullanılan bu ekipmanların sterilizasyon aşamasından geçmesi kullanıcı sağlığı açısından önemlidir. Sanayi tipi mutfaklarda bulunması gereken malzemeler bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda et kıyma makineleri, salça çekim makineleri, granit tost makineleri, çay kazanları, sanayi tipi set üstü ocaklar, paslanmaz tepsi arabaları da kullanım rahatlığı ile öne çıkan ürünlerdir. Sayfamızdan tüm sanayi tipi yemek pişirme ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfaklarda Yemek Hazırlamak Çok Kolay

Endüstriyel Mutfaklarda Yemek Hazırlamak Çok Kolay

Endüstriyel yiyecek ve içecek hazırlama ekipmanları yalnızca işletmelerin çalışanları için temin ettiği ürünler değildir. Bu ürünler aynı zamanda restoranlarda, hastanelerde, tatil köylerinde, büyük otellerde, pastanelerde, okullarda, askeriyede ve daha birçok sektörde de kullanılabilir. Tereyağ yapma makinesi gibi çok işlevsel cihazlar sayesinde hem doğal ürünler ortaya çıkarabilir hem de hazır gıda maliyetini azaltabilirsiniz. İşletmelerde ve restoranlarda genelde yemekler önceden yapılır ve tüketilmeden önce de ısıtılması gerekir. Isıtma ekipmanları arasında çorba ısıtıcı modelleri her mutfakta önemli bir yardımcıdır. Kalite standartları yüksek olan bu ekipmanlar kolayca silinebilir ve yıkanabilir özellikleri ile öne çıkar. Tasarımlar profesyonel kullanıma uygun olarak yapılır ve uzun süreli kullanımlara bağlı olarak herhangi bir aşınma meydana gelmez. İşletmelerin yemek ihtiyacı hızına yetişilebilmesi için özel olarak üretilen bu ekipmanlar sayesinde çorba, sulu yemek, pilav, ızgara, tatlı ve içecek hazırlamak oldukça kolaydır. Sanayi tipi araç gereçler hem çalışanları hem de işletme sahiplerini memnun eden ürünlerdir. Bu tarz mutfakların kurulmasında önemli olan malzemeler, yüksek kaliteye sahip olmalı ancak bütçeyi de çok fazla zorlamamalıdır. Uygun fiyatlarla satışa sunulan tüm ürünler, uzun yıllar dayanabilecek kapasitede olduğu gibi işletmelerin birçok bakımdan tasarruf etmesine olanak tanır. Ulaşılabilir fiyatları ile öne çıkan endüstriyel mutfak ürünleri kısa süre içerisinde maliyetini kapatacak tasarımlardır. Profesyonel kullanımlar için özel olarak tasarlanan ürünler kolayca tamiri yapılabilir ve yedek parçaları temin edilebilir. Ürünler kalite standartlarına uygun olarak üretilirler ve kullanıcı sağlığını tehdit edecek herhangi bir risk barındırmazlar. Dış görünümlerindeki estetik duruş ve işlevsellikleri ile iş hayatının önemli ürünleridir. Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyat bakımından oldukça caziptir. Ürünlerin modellerini ve fiyatlarını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Osimo (21)
Remta (279)
Empero (250)
Drn (94)
Mateka (72)
Tre Spade (60)
Işıkgaz (50)
Dalle (35)
Alveored (33)
Minisan (30)
By Kitchen (18)
KAPP (16)
Lavion (16)
Gülsan (15)
Alf (12)
Epinox (12)
TRE SPADE (12)
Kayalar (11)
Aqua Soft (10)
Cas (10)
Electrolux (10)
Güryan (9)
HNC (9)
Tekin (9)
Rema (8)
Alveon (7)
Mataş (7)
Santos (7)
Fakir (6)
Frozy (6)
Caso (4)
Cunill (4)
Ankun (3)
Arzum (3)
Emir (3)
Fenglin (3)
Kiwi (3)
Mehtap (3)
SM (3)
Sinbo (3)
Smeg (3)
Vestel (3)
Adda (2)
Arnica (2)
G3Ferrari (2)
Hook (2)
Inoksan (2)
Myco (2)
Seles (2)
Stilea (2)
WMF (2)
Wmf (2)
Zicco (2)
3 Er (1)
AKS (1)
Ariete (1)
Arisco (1)
Auer (1)
Baby-Jem (1)
Bora (1)
Breville (1)
Conti (1)
Cvs (1)
Dalin (1)
Damlalife (1)
Ddf (1)
Felix (1)
Hnc (1)
Işık (1)
Karaca (1)
Kuvings (1)
Maestro (1)
Premier (1)
Sage (1)
Sarex (1)
Schafer (1)
Soytaş (1)
Sunny (1)
TanQ (1)
Tefal (1)
Uğur (1)
Zeneger (1)
İMPERİA (1)
(794)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(216)
ve üzeri (326)
ve üzeri (345)
ve üzeri (355)
ve üzeri (370)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL