Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Numara

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Boa
M.P
Bpm
Dgn
DGN
Cat
Ysf
Twn
Wws
Dc
CAT
Gap
G&C
M2S
Ryt
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Ayakkabı Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ayakkabı Burun Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Ayakkabı

için 72,208 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Erkek Ayakkabı

Ayakkabının rahatlığı, günün güzel geçmesinde oldukça etkili bir etmendir. Sıkan ve ayağı rahatsız eden bir ayakkabı ile o günden alınan verim düşük olur. Bundan dolayı ayağa giyilen her ayakkabıda öncelik; rahatlık olmalıdır. Rahatsız ve kalitesiz bir ayakkabı, beraberinde ayakta çıkabilecek hastalıkları da getirir. Alışveriş yaparken erkek ayakkabı modelleri ve fiyatları incelemenin yanı sıra, ayağınızın rahat edip etmediğine de kesinlikle bakmanız gerekir. Rahatlığın yanı sıra, ayakkabı fiziksel görüntüyü de tamamlayan bir ayrıntı olduğu için güzelliğine, kişiyi temsil edip etmediğine dikkat etmek gerekir. Sayfamız, herkesin zevkine uygun ayakkabıya sahip olması için 100.000’i geçen erkek ayakkabı modellerini sizlere sunmaktadır. Tüm ürün seçenekleri için ayakkabı ve çanta sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazlık ve Kışlık Erkek Ayakkabı

Yazlık ve Kışlık Erkek Ayakkabı

Bazı ayakkabıları her mevsimde, her hava koşulunda giymek mümkündür. Bununla birlikte bazı modeller ile sadece yaz aylarında ya da sadece kış aylarında giyilir. Her mevsim giyilebilecek ayakkabılara örnek olarak, spor olanlar verilebilir. Su geçirmeyen ve oldukça kaliteli şekilde üretilen modeller hem yaz aylarında rahat hareket edilebilmeyi mümkün kılar hem de kış aylarının zor havalarında da oldukça verimli bir hareket alanı sağlar. Sadece yaz aylarında giyilen ayakkabılara örnek olarak; günlük rok modelleri verilebilir. Bazı rok seçenekleri deri şeklinde üretildiği için kışın da tercih edilebilmektedir fakat genel olarak erkekler için yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı seçeneği denilebilir. Rok ayakkabılardan çok fazla sevilen modellerden biri; ketenden üretilmiştir. Su geçirebileceği için kışın giyilmesi önerilmez. Hafif yapısı ile ayakta yokmuş kadar rahat edilmesini sağlayan bu ürün, yaz aylarının sıcağına karşı daha rahat hareket etmenize olanak sağlar. Numara seçenekleri olarak da 40 ile 45 arasına üretim yapan erkek ayakkabı modeli, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar almıştır. Yorumlara bakıldığında ürünün tam fiyat, performans ürünü olduğu görülebilir. Erkeklerin çok sevdiği rok ayakkabı modellerinden bir başkası ise; dört mevsim giyilmesi mümkün olan, su geçirmeyen bir çeşittir. 120 gram ağırlığa sahip bu ayakkabının 0,5 cm taban yüksekliği ve 1 cm topuk yüksekliği vardır. Bu ürün, aynı zamanda erkek ayakkabı deri kategorisinde de yer almaktadır. Genellikle yalnızca kış aylarında tercih edilen modeller de su ve soğuk geçirmeyen hammaddeler ile üretilen erkek ayakkabılardır. Yaz aylarında kullanılan modelleri gibi ince, hava alan şekilde üretilmezler. Aksine soğuk geçirmeyen, dışarıdaki soğuk havayı içeri almayan ve içerideki sıcak havayı da dışarıya çıkarmayan hammaddeler ile üretim yapılır. Genellikle deri gibi su geçirmeyen, rahat kalıplar tercih edilir. Kış aylarında giyilecek ayakkabının soğuk geçirmemesi kadar rahat ettirmesi de önemlidir. Kışın zorlu şartlarından minimum düzeyde etkilenilmesini amaçlayan modellerden biri; suni kürk ile üretilen fermuarlı bir erkek bot seçeneğidir. Tabanı kauçuk ile yapıldığı için kaydırmaz ve ortopedik özelliklerine sahiptir. İç astarı kürk olduğu için soğuk geçirmez ve ayağınızın daha sıcak kalmasına olanak sağlar. Aynı zamanda ekstra yumuşak ve ortopedik tabanlı bir model olduğu için, gün boyu ayaklarınızın rahat etmesini sağlamış olursunuz.

Erkek Ayakkabı ve Terlik Modelleri

Erkek Ayakkabı ve Terlik Modelleri

Ayakkabı, herkesin dış görünüşünü tamamlayan bir eşyadır. Bundan dolayı, herkesin kendi tarzını tamamlayacak, kendi karakterini ortaya çıkaracak klasik erkek ayakkabı tercih etmesi; tarzını yansıtma konusunda doğru bir adım olacaktır. Erkek ayakkabı modelleri arasında çok fazla sevilenlerden biri, yazın vazgeçilmezi olan terliklerdir. Özellikle yazlık yerlerde veya kısa mesafeli market, eczane gibi alışverişlerde bu terlikler zamandan kazanılması konusunda en iyi seçeneklerden biridir. Oldukça hızlı giyildiği için, vakit kaybetmeden işinizi yapmanız mümkün olur. Terliklerin en iyi özelliklerden biri de ayağı sıkmadan, ayağın rahat nefes almasını mümkün kılarak yürüyüş konforunuzu maksimize eder. Aynı zamanda ayağınızın sıcaklardan dolayı terlemesinin önüne geçer ve daha sağlıklı hareket etmesine olanak sağlar. En sevilen terlik modellerinden biri; delikli ön kısmı kapalı arka kısmı da bant ile ayağa sabitlenen bir modeldir. Bazı terlikler gibi yürürken ayağınızdan çıkma olasılığı yoktur çünkü arka kısmındaki bant ile ayağınıza iyice oturur. 15’e yakın renk seçeneği ile her zevke ve tarza hitap edebilecek seçenek mevcuttur. Bu terlik modeli, 36 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar her ayak boyutu için üretilmektedir. Terliğinin tabanının yüksekliği, 0.5 cm’dir. Topuk yüksekliği ise 1 cm’dir. Ortopedik taban ile üretilmesinden dolayı oldukça konforlu bir kullanım söz konusudur. Aynı zamanda bu terlik ile tanışan kullanıcıların yaz aylarında başka bir şey giymek istemedikleri de yorumlara bakarak çıkartılabilecek bir sonuçtur. Genel anlamda, kişinin kendine uygun terlik bulduğunda onun rahatlığı ile tanışıp, ondan ayrılmak istememesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. Terliğin dışında yaz aylarında tercih edilen bağcıksız modeller de erkeklerin çok fazla tercih ettiği ürünlerden biridir. Sünger şeklinde olan ve ayakta yokmuş gibi hissettiren bu modeller ile yazın bunaltıcı sıcaklarda hareket etmek daha kolay olmaktadır. Giy, çık şeklinde giyilen bu seçenekleri hem klasik hem de spor olarak tasarlanmaktadır. Kişinin kendi zevkine ve giyiniş tarzına göre, yaz aylarında giymek ve daha rahat adım atabilmek amacıyla bu modellerden birini, sayfamız aracılığı ile satın alması mümkündür.

Erkek Ayakkabı Seçenekleri ile Konforlu Adımlara Sahip Olun

Erkek Ayakkabı Seçenekleri ile Konforlu Adımlara Sahip Olun

Ayak vücutta küçük bir alanı kaplasa da fiziksel hareket anlamında ve fiziksel rahatlık anlamında oldukça söz sahibi olan, vücudun en önemli parçalarından biridir. Rahatsız bir model yüzünden gün içinde hareket alanınız daralabilir veya yaptığınız işe karşı yeterince verimli olmayabilirsiniz. Bundan dolayı erkek modellerinden birini satın alırken dış görünüşü kadar içinin rahatlığına da dikkat edilmesi gerekir. En rahat bulunan kategorilerden biri; erkek ayakkabı spor olarak bilinen kategoridir. Birçok markanın birçok fiyat seçeneği ve tasarım ile piyasaya sunduğu bu kategorideki ürünler hem eşofmanla hem pantolonla giymek için oldukça ideal seçeneklerdir. Özellikle günümüzde takım elbisenin altına bile bu rahat giymek moda haline gelmiştir. Genellikle spor olanlar bağcıklı ürünler oldukları için, bağcık kısımları ile kişinin ayağına daha uygun bir şekilde ayarlaması mümkündür. Bunun yanı sıra değiştirilen bağcık kısmı ile mevcut modele farklı bir hava katmak da mümkündür. Tabanları da genellikle yumuşak olduğu için, konforlu adımlara sahip olmanız için piyasada bulunan en ideal seçeneklerden biri olacaktır. En çok tercih edilen spor ayakkabılardan biri, siyah düz bir tasarıma sahiptir. Delikli olması ile ayakların hava almasını sağlayan bu ürün, oldukça sağlıklı bir kullanıma olanak sağlar. Bu ayakkabı modeli için 40 ile 44 arasında değişen numaralar mevcuttur. Erkek ayakkabı sneaker olarak da bilinen bu spor modellerinden bir başkası; bembeyaz rengi ile iç açıcı bir duruşa sahiptir. Bağcıklı olan bu sneakers modeli, üst kısmının ayağına göre ayarlanması nedeniyle oldukça kullanışlı ve konforlu bir kullanım sağlar. Aynı zamanda sıvı ve su geçirmeyen hammaddeler ile üretildiği için gönül rahatlığı ile kullanımı mümkündür. Ortopedik yapısı ve hafif tabanı ile adım atarken oldukça rahat bir hareket alanı sağlar. Oldukça kolay temizlenmesi nedeniyle uzun yıllar kullanımı mümkündür. Spor ayakkabı seçeneklerinin dışında klasik, deri olanlar da oldukça rahat adımlar atmanıza olanak sağlayabilir. Bunun için ayakkabının içeriğine bakmak ve ayakkabıyı denemek gerekebilir. Her bireyin ayak şekli farklı olduğu için her birey için en doğru seçeneği de farklıdır. Kauçuk, ortopedik taban ile tasarlanan ayakkabıların, daha rahat olduğu bilinen bir gerçektir. Yalnızca spor ayakkabılarla değil, klasik ayakkabılarla, rok tarzı ayakkabılarla hatta bot tarzı ayakkabılarla bile bu tabanlar sayesinde rahat etmek mümkündür. Sayfamızdan Timberland erkek bot modellerine bakabilir, size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Her Yaş İçin Erkek Ayakkabı Modeli

Her Yaş İçin Erkek Ayakkabı Modeli

Her erkeğin kendine en uygun olan ayakkabıyı satın alması için 7’den 70’e herkese seçenekleri piyasada yer almaktadır. Çocuklar için üretilen ayakkabı modellerinden biri; bembeyaz bir renge sahiptir. Çıtçıtlı bir model olması nedeniyle her çocuğun kolaylıkla giyebilmesi mümkün kılınmıştır. Bunun yanı sıra rahat ve yumuşak tabanı ile hassas olan çocukların, ayaklarının sağlığını da olumsuz etkilemez. Delikli bir model olan bu spor ayakkabı, çocukların ayağının rahatlıkla nefes almasına olanak sağlar. Bu tarz için, 26’dan başlayan numaraları, 35’e kadar devam etmektedir. Bu ayakkabıyı satın alan ebeveynlerin yorumlarına bakıldığı takdirde, giyen çocuğun ne kadar rahat ettiğini ve ne kadar beğenerek giydiğini görebilirsiniz. Her kıyafete ve her tarza uyacak sade bir tasarıma sahip olduğu için çok kullanışlı bir seçenektir. En çok müşterisi olan erkek ayakkabı kategorilerinden biri de erkek günlük ayakkabı diye bilinmektedir. Spor ve klasiğin ortasında, günlük olarak, genellikle kot pantolon veya eşofman altına giyilmesi tercih edilen ayakkabı seçenekleridir. Bu günlük erkek modellerinden bazıları; oldukça sade bir tasarıma sahiptir. Lacivert, haki, beyaz, siyah gibi farklı seçenekler ile piyasaya sunulan bu ayakkabı; memory taban özelliği ile oldukça fazla kendinden söz ettirmektedir. Memory taban sayesinde ekstra yumuşak olan taban kısmı ile kullanan kişinin adımları çok daha yumuşak ve rahat olacaktır. Sert bir zeminde yürürken bile minimum düzeyde rahatsızlık hissedilecektir. Bağcıksız olması ve kolaylıkla giyinebilmesi, bu ayakkabı modelini kullanışlı yapan özelliklerden bir başkasıdır. Yanlış ve rahatsız ayakkabı tercihi, ayak sağlığını olumsuz etkileyebilir. Özellikle küçük yaştaki erkeklerin giydiği yanlış seçim ile ayak, doğru gelişmeyebilir. Bundan dolayı günlük kullanımda da ayak sağlığını düşünerek üretilen modeller tercih edilmelidir. Günlük olarak geçen erkek ayakkabıları genellikle spor giyim tarzına da klasik giyim tarzına da uyum sağlayacak seçeneklerdir. Rahat olmalarından ve oldukça hafif olmalarından dolayı, günlük kullanımda konforlu hareket alanına olanak sağlar. Kişinin ayağını sıkmayan ve ayağının nefes almasını mümkün kılan tasarımlar ile üretilir. Ayağın nefes almasını sağlayan seçenekler, çok fazla ayakta durulduğunda bile olabilecek koku ve rahatsızlık oranını azaltır. Günlük erkek modelleri de spor ayakkabılar da klasik ayakkabılar da erkek ayakkabı fiyatları açısından oldukça farklı seçeneklere sahiplerdir. Her gelire ve her bütçeye uygun, kişinin içine sinen ayakkabıya sahip olması sayfamız ile tek tık uzaktadır.

Her Giyim Tarzına Uygun Erkek Ayakkabı Seçenekleri

Her Giyim Tarzına Uygun Erkek Ayakkabı Seçenekleri

Herkesin günlük kıyafeti veya giymek zorunda olduğu kıyafeti aynı değildir. İnsanlar farklı şeyleri giymek zorunda olabilir veya farklı şeyleri giymekten zevk alıyor olabilirler. Bu gibi durumlardan dolayı, piyasada birçok modeli mevcuttur. Örnek vermek gerekilirse, eczanede çalışan bir erkek; rahat etmek için ve sürekli hareket etmek durumunda kaldığı için terlik giymek zorunda kalabilir. Bunun yanı sıra terlik giymekten hiç hoşlanmayan ve sadece deri ayakkabı giydiğinde rahat eden insanlar da olabilir. Sayfamız, bütün bu taleplere karşılık vermek için oldukça fazla çeşitli erkek ayakkabıları sizlere sunmaktadır. Çok sevilen ve oldukça fazla olumlu yorum alan ayakkabılardan biri, erkek ayakkabı günlük kategorisinde yer almaktadır. Bu tarzın iç kısmı da dış kısmı da %100 deriden yapılmaktadır. Yağmur, su geçirmediği için çok kullanışlı bir yapısı vardır. Siyah, taba, beyaz ve lacivert renkleri mevcuttur. 40 ile 44 arasında değişen numara seçenekleri mevcuttur. Tam ortopedik bir ürün olduğu için uzun yıllar kullanım sonucunda bile tabanlar çökme yapmaz. Günlük ayakkabılarda da her ihtimale karşı, yağmur geçirmeyen hammadde ile üretilen modelleri tercih etmek gerekmektedir. Böylelikle yaz aylarında da kış aylarında da kullanımı mümkün olabilir. Günlük olarak bilinen erkek ayakkabılarından bir başkası ise rok tarzında bir ayakkabıdır. Siyah ve kahverengi renkleri mevcuttur. Topuklu bir model olmasından dolayı günlük olarak giyilebildiği gibi klasik, şık alanlarda da çok fazla tercih edilir. 40 ile 44 arasında numara seçimi yapmak mümkündür. Bu tarz, rok şeklinde üretilen bağcıksız ayakkabılar, oldukça kısa sürede giyilmektedir. Ayakları sıkmayan, rahat kumaşlar ile üretilmektedirler. Bağcıksız rok tarzı seçeneklere bakıldığında, kullanıcıların ne kadar rahat ettiğini ve her tarza uyabilecek bir modeli olduğunu görmek mümkündür. Erkekler için üretilen günlük modeller, genellikle her tarza ve her ortama uyacak şekilde tasarlanmışlardır. Çeşitli renk seçenekleri ve maksimum konforları vardır. Özellikle giyim kolaylığı ile kullanıcıların oldukça beğenisini kazanırken, kullanıcılara zaman da kazandırmaktadırlar.

Erkek Ayakkabısı Nasıl Olmalı?

Bazı durumlarda, çok çalışmak veya çok ayakta durmak gibi, insanın ayağı ödem yapabilir, bundan dolayı ayakkabı satın alırken bütün olasılıkları düşünerek satın almanız tavsiye edilir. Erkek ayakkabısı: ne ayağı sıkmalı ne de bol olmalıdır, ayak ile birebir kalıp şeklinde olmalıdır ki kişi, ayakkabının içinde rahatça hareket edebilsin ve gün içinde ayak rahatsızlığını düşünmek zorunda kalmasın. Her ayağın şekli ve yapısı farklı olduğu gibi her insanın da zevki ve tarzı farklıdır, ayakkabı satın alırken her bireyin kişisel düşünüp hem kendi ayağına en uygun seçeneği hem de kendi tarzına en uygun seçeneği satın alması gerekmektedir.

Hangi Pantolona Hangi Erkek Ayakkabı Giyilir?

Herkesin zevki ve beğendiği tarzlar birbiriyle aynı olmamakla birlikte; genellikle terlik gibi açık ayakkabılar şort veya eşofman altına giyilir. Spor ayakkabılar ve günlük ayakkabılar hem kot pantolonlar ile hem de eşofmanlar ile giyilmesi mümkün olan seçeneklerdir. Bunun yanında kumaş pantolonun altına genellikle deri klasik ayakkabılar veya klasik rok tarzı ayakkabılar tercih edilir.

Erkek Ayakkabı Kaç Numaradan Başlar?

Genel anlamda 38,5 ile başlayan erkek ayakkabıları, 53’e kadar devam edebilir. Fakat her marka aynı ölçüler ile üretim yapmamaktadır. Bazı markalar, özellikler seri üretim yapan ve yüksek maliyet ile piyasaya erkek ayakkabı modeli sunan markalar, daha fazla talep olan numaraların üretimini gerçekleştirmektedir ve bu numaralar erkekler için genellikle 39’dan başlayıp 45’e kadar devam eder.

En Uygun Erkek Ayakkabı Modelleri Hangileridir?

Her ayakkabının hammadde maliyeti ve tasarımı aynı değildir bundan dolayı erkek ayakkabılarında oldukça fazla fiyat seçeneği mevcuttur. Bununla birlikte her bireyin ayak kalıbı da aynı olmadığı için, herkesin kendine en uygun ayakkabıyı kendisinin deneyip bulması gerekmektedir. Genel olarak ortopedik ayakkabılar, ayak sağlığını bozmadığı için çok fazla tavsiye ve tercih edilir.