TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beyaz Eşya Setleri

için 15 sonuç bulundu.

Beyaz Eşya Setleri

Evlerimizin olmazsa olmaz elektronik aletlerinden olan beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştıran önemli cihazlardır. Beyaz eşya satın alırken bunları set halinde satın almak çoğu zaman daha uygun maliyetlerle bu ihtiyaçlarımızı gidermemizi sağlar. Bu yüzden siz de beyaz eşya setleri bulabileceğiniz bu kategoriye göz atarak güvenli ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Beyaz Eşya Setlerini Neden Tercih Etmeli?

Beyaz Eşya Setlerini Neden Tercih Etmeli?

Beyaz eşya satın alırken beyaz eşya setlerini tercih etmek fiyat uygunluğu açısından doğru bir alışveriş olacaktır. Set tercih etmek aynı zamanda bildiğiniz ve güvendiğiniz bir beyaz eşya markasının tek seferde birçok ürününe sahip olmanızı da sağlayacak. Bu yüzden özellikle yeni evlenecek olan çiftler ya da evini yenileyecek olanlar beyaz eşya düğün paketi ya da beyaz eşya kampanyalarını sitemizden inceleyerek uygun fiyata beyaz eşya sahibi olabilirler. Bilindiği gibi beyaz eşya alışverişi hem düğün alışverişinin hem de evini baştan aşağı yenileyecek olan bireylerin en titiz davrandıkları konudur. Uzun yıllar boyunca kullanılacak olan beyaz eşya setlerini alırken bu yüzden doğru bir tercih yapmak son derece önemlidir. Zira sık sık arızalanan ya da kısa sürede bozulan cihazlar sizlere ileride zorluk çıkaracak ve ekstra masrafa girmenize neden olacaktır. Bu yüzden bir beyaz eşya seti almadan önce yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Beyaz Eşya Setleri Hangi Ürünlerden Oluşur?

Beyaz Eşya Setleri Hangi Ürünlerden Oluşur?

Beyaz eşya denildiğinden akla pek çok ürün gelmektedir. Bu ürünlerden bazıları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğerleridir. Peki beyaz eşya setleri bu ürünlerden hangilerini kapsamaktadır? Beyaz eşya setleri genel olarak birkaç farklı kombinden oluşmaktadır. Siz de bu setlerden kendi ihtiyacınıza uygun olanı ya da olanları tercih edebilirsiniz. Bu setlerin başında buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşan beyaz eşya seti gelmektedir. Kategorimizde farklı markaların oluşturduğu bu setlere rastlayabilirsiniz. Düğün paketi olarak da bashedilen bu beyaz eşya setlerinin inox, beyaz ve siyah renk seçeneklerini de kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra bazı beyaz eşya markaları, bu sete ek olarak elektrikli süpürge, şarjlı el süpürgesi ya da televizyon gibi ürünleri de sete dahil edebiliyorlar. Bu şekildeki beyaz eşya setlerini de bu kategoriden görebilirsiniz. Ayrıca bu üçlü setin yanı sıra kategorimizde ankastre setler de yer almaktadır. Ocak, ankastre fırın ve davlumbazdan oluşan bu üçlü set de sıkça tercih edilen beyaz eşya setlerindendir. Özellikle bu ürünleri set halinde satın almak oldukça yaygındır.

Beyaz Eşya Set Fiyatları ve Markalar

Beyaz Eşya Set Fiyatları ve Markalar

Beyaz eşya set fiyatları, ürünün marka, özellik (kapasite, enerji sınıfı, program sayısı gibi) ve içeriğe göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde uygun fiyatlı beyaz eşya setleri ve düğün paketleri yer almaktadır. Set içerisinde yer alan ürünlerin özelliklerini tek tek detaylı olarak incelemenizi ve kullanımınıza, gereksiniminize uygun ürünlerden oluşan bir seti tercih etmenizi öneneririz. Ayrıca kategorimizde Vestel, Beko, Hotpoint-Ariston, Eminçelik, Ferre, Esty gibi markalara ait beyaz eşya setleri yer almaktadır. Siz de bunları detaylı bir şekilde inceleyerek hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun beyaz eşya setini kolayca sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz Beyaz Eşya kategorimize de göz atarak burada yer alan diğer ürünlere göz atabilir ve set içerisinde yer almayan diğer beyaz eşya ürünlerini de buradan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL