Filtreleri Temizle
Marka
Beko

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beko Beyaz Eşya

için 460 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Beko 31225 A A++ 12.000 BTU Split Klima

  (12)
  25.839,05 TL SEPETTE 24.439,05 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Beko KMX 1000 10 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  17.099,05 TL SEPETTE 15.924,05 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Beko AOV 64400 S Ankastre Ocak Siyah

  (1)
  10.306,55 TL SEPETTE 9.606,55 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Beko Beyaz Eşya

Teknolojik ürünler üreten markalar arasında yerli bir isim olarak dikkat çeken Beko, birbirinden farklı beyaz eşya modelleri ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Merkezi Türkiye'de olan Beko, bilgisayardan televizyona hatta klima modellerine kadar imalat yaparken beyaz eşya kategorisini de boş geçmiyor. Marka; buzdolabı, set üstü ocak, derin dondurucu, çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi bir evin temel ihtiyaçlarının başında gelen pek çok ürünün çatısı altında barındırıyor. Böylece Beko beyaz eşya seti satın almak isteyen tüketicilere tek başına oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bununla birlikte bir teknoloji markası olarak Beko, ürünlerinde son teknolojik gelişmelere yer veriyor. Bu sayede sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstererek zorlu rakiplere kafa tutuyor. Yerli marka, teknolojiye önem verdiği kadar ürünlerinde modern çizgilere yer vermeyi de dikkate almaktan geri durmuyor. Zira pek çok kullanıcı satın aldığı ürünün donanımları, performansı ve kapasitesi kadar tasarımı ile de yakından ilgileniyor. Ürünün bulunduğu mekandaki diğer eşyalar ile uyum göstermesi ve şık bir görüntüye sahip olmasını tercih ediyor. Beko da imal etmiş olduğu ürünlerde modern tasarım anlayışını takip ettiği için performans kadar şıklık arayan tüketicilerin isteklerine de cevap verebiliyor. Bu durum da Beko markasının teknoloji ile zarafeti bir araya getirerek kullanıcıların beğenisine sunma konusunda başarısını ortaya koyuyor. Aynı zamanda marka, Beko beyaz eşya paketi ile tüketicilerin işini kolaylaştırıyor.

Birbirinden Farklı Özellikleri ile Beko Beyaz Eşya Modelleri

Birbirinden Farklı Özellikleri ile Beko Beyaz Eşya Modelleri

Beko beyaz eşya modelleri konusunda oldukça fazla çeşidi tüketicilerin beğenisine sunuyor ve böylece farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Beyaz eşya modelleri arasında bir hayli popüler olan buzdolabı kategorisinde bile birden çok tasarım modeline sahip bulunuyor. Gardırop tipi buzdolabı modeli ile standart bir görüntü çizen Beko, son dönemlerde popülerliği giderek artan kombi tipi buzdolabı imalatı da yapıyor. Sadece çift kapılı buzdolabı modellerinde bile çok fazla çeşidi bünyesi altında toplayan Beko, ihtiyaca göre farklı hacimlere sahip modeller sunabiliyor. Büyük alanlara ihtiyacı olmayan kullanıcılar için ise Beko tezgah altı buzdolabı modeli ile karşılık veriyor. Bu da markanın sadece evler için değil, okul, hastane, ofis ve büro tipi gibi farklılık gösteren alanlar için de üretim yapabildiğini gösteriyor. Buzdolabı modelleri dışında derin dondurucu da üreten Beko, çekmeceli derin dondurucu ve sandık tipi derin dondurucu olmak üzere iki farklı modeli kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Bunun dışında beyaz eşya markaları arasında popüler bir konuma sahip olan Beko, çeşitli kapasitelerdeki çamaşır makinesi modellerini de üretmeye devam ediyor. Çamaşır makinesi modellerinin yanı sıra kurutma makinesi kategorisinde de boy gösteren marka, kurutmalı çamaşır makinesi ile kullanıcılarının işini daha kolay bir hale getirirken zamandan da tasarruf etmelerine imkan tanıyor.

Beko Ürünleri ile Zamandan Tasarruf Etme İmkanı

Beko Ürünleri ile Zamandan Tasarruf Etme İmkanı

Beyaz eşya seti almak yerine ürünlerini teker teker seçmek isteyen kullanıcılar için Beko birbirinden farklı ürünü tüketicilere sunuyor. Bu ürünler teknolojik donanımlar ile geliştirildiği için çok fazla zaman harcanması gereken işleri kullanıcının isteği doğrultusunda dakikalara indirebiliyor. Bunun en belirgin örneklerinden biri Beko bulaşık makinesi tarafından ortaya koyuluyor. Beko markası tarafından üretilen bulaşık makinelerinin birçoğuna kullanıcı tarafından zaman ayarı yapılabiliyor. Aynı şekilde markanın ürettiği fırın modelleri de kullanıcıların mutfakta geçirdikleri zamandan tasarruf etmelerini kolaylaştırıyor. Ayrıca Beko markalı mikrodalga fırın modelleri de bulunuyor. Beko markasının beyaz eşya kategorisinde yer alan ürünleri buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesinden ibaret kalmıyor. Beko aynı zamanda; set üstü ocak modelleri, aspiratör modelleri, set üstü fırın modelleri ve su arıtma cihazı ile beyaz eşya konusunda geniş bir ürün yelpazesini elinde bulundurduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Böylece tüketiciler pek çok farklı ürüne tek bir markanın çatısı altında sahip olabiliyor. Buna ek olarak Beko markasının Türkiye'de geniş bir bayii ağı bulunuyor. Bu da satış sonrası hizmetlerde ülkenin dört bir yanında muhatap bulunabileceğini vadediyor. Aynı zamanda markanın çağrı merkezi, herhangi bir soru, sorun, öneri, arıza kaydı gibi farklılık gösteren durumlara karşı aktif olarak hizmet veriyor.

Farklı Bütçelere Hitap Eden Beko Modelleri

Farklı Bütçelere Hitap Eden Beko Modelleri

Beyaz eşya satın almak isteyen tüketiciler için karar verme noktasında bazı hususlar bulunuyor. Bu hususlardan ilki beyaz eşya önerileri olarak ön plana çıkıyor. Tüketiciler, deneyimli kullanıcıların önerilerini takip ediyor ve Beko markası da üretim alanında sahip olduğu tecrübe ile tüketici önerileri konusunda iddialı bir konumda yer alıyor. Pek çok tüketici için kullanıcı yorumları da büyük önem arz ediyor. Dolayısıyla Beko beyaz eşya yorumları marka için de büyük önem teşkil ediyor. Yorumlar ise ürünlerin performansı, dayanıklılığı ve kapasitesi ile doğru orantı gösteriyor. Beko markası da kullanıcıların beğenisine sunduğu ürünlerinde son teknolojiye yer vererek yorumlar konusunda kapasite ve performansı üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Öte yandan beyaz eşya fiyatları da tüketicinin son kararı üzerinde etkili rol oynuyor. Beko markası geniş bir ürün yelpazesini elinde bulundurduğundan Beko beyaz eşya fiyatları farklı gelir seviyelerinde yer alan bütçelerdeki kullanıcılara hitap edebiliyor. Beko'nun geniş ürün seçeneği aynı zamanda markanın kendi içerisinde bile tüketicilere farklı alternatifler sunabilmesinin önünü açıyor. Bu duruma ek olarak teknoloji ile birlikte enerji sarfiyatı aşağı seviyelere iniyor. Beko da son teknolojik gelişmelerden faydalandığı için bütçe noktasında bir başka avantaj daha sunuyor. Bu avantaj Beko markasına sahip olarak üretilen ürünlerin enerji tüketiminde daha tasarruflu bir tutum sergilemesi olarak öne çıkıyor.