Filtreleri Temizle
Marka
Hoover

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++
Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Hoover Beyaz Eşya

için 76 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Hoover Beyaz Eşya

Yenilikçi ve son derece kaliteli tasarımları ile dikkat çeken Hoover, beyaz eşya modelleri ile kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmayı amaçlar. Dayanıklı ve orijinal ürün seçenekleri ile kullanıcılarını memnun eden marka, üretimlerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Enerji tasarruflu ürünleri sayesinde, kullanıcılarının bütçelerine de katkıda bulunur. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına kolaylıkla karşılık verir. Hoover beyaz eşya modelleri arasında; ocak, fırın, çamaşır makinesi, ankastre set ve aspiratör çeşitleri yer alır. Hoover, tasarladığı farklı ürün grupları ile her kesim insana hitap etmeyi başarır. Dilerseniz sayfamızdan Hoover markasına ait beyaz eşya modellerine göz atabilirsiniz.

Hoover Beyaz Eşya Modelleri

Hoover Beyaz Eşya Modelleri

Hoover beyaz eşya özellikleri ve geniş ürün yelpazesi ile piyasada fark yaratır. Sahip olduğu ürün grupları içerisinde; fırınlar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve ankastre setler yer alır. Markanın özgün tasarımı ile göz dolduran Hoover ocaklar, kendi aralarında farklı özellikleri bulunur. Bazı ocaklar gazlı cam, bazı ocaklar ise indüksiyonlu ya da gas tipine sahiptirler. Bunu dışında yüzey özellikleri; Temperli cam, Vetroceramic ve Inox plate olarak sınıflandırılır. Markanın bir diğer ürün modeli olan Hoover fırınlar, bütün modellerinde A plus enerji verimliliğine sahiptir. İki çeşit pişirme tipi bulunur. Bunlar; Fan assisted ve multifonksiyonel pişirmedir. Farklı tasarımlara sahip Hoover çamaşır makinesi çeşitlerinin, yıkama deviri olarak 1300’den başlayıp 1600 devire kadar yükselen bir yıkama kapasitesi vardır. Ürün derinlikleri ise 500 ile 600 arasında değişkenlik gösterir. Yine, tüm yıkama ve kurutma ürünleri A plus enerji verimliliğini destekler. Hoover bulaşık makinesi çeşitlerinin ise yemek takımı kapasitesi 12’den başlayarak 16’ya kadar yükselir. Genişlik ve derinlikleri standart ölçülere sahiptir. Beyaz, siyah ve gri renkte üretilirler. Hoover ankastre setleri yenilikçi tasarımlara ev sahipliği yapar. Yiyecekleri pişerken izleyebilmenizi sağlayan Antegre kamera sistemi ile teknolojide çığır aşarak, kullanıcıların beğenisini kazanır. Yemek yaparken oluşan kokuları ultra emici özelliği ile hapseden Hoover aspiratörler ise sizlere kolaylık ve rahatlık sağlar.

Hoover Beyaz Eşya Seçerken Öne Çıkanlar

Hoover Beyaz Eşya Seçerken Öne Çıkanlar

Kullanıcıların, Hoover markasının ürünlerinden herhangi birisini tercih etmeden önce ürün hakkında bilgi sahibi olması, önemli olan konulardan birisidir. Her ürünün ait olduğu kategoriye göre farklı özellikleri bulunur. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ürünler seçmeleri ekstra bir avantaj sağlar. Ürünleri, kullanılacağı alanlara göre seçim yapmak önemli bir role sahiptir. Mutfak tipinize göre ankastre ürünleri arasından tercihler yapabilirsiniz ya da estetik duruşa ve farklı ürünlere ilgi duyuyorsanız tercihinizi pişirme grubunda olan kamera sistemli ankastre fırınlardan yana yapabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz ürünün özelliklerine bakabilir Hoover beyaz eşya kullananların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünler ile yaşam alanlarınıza farklılık katabilirsiniz.

Hoover Beyaz Eşya Fiyatları

Hoover Beyaz Eşya Fiyatları

Her ürün kendisinde bulunan özellikler doğrultusunda, farklı fiyat skalalarına sahiptir. Kullanıcılar, ürün tercihi yaparken fiyatları da göz önünde bulundurmalıdır. Seçeceğiniz ürün, üretimde kullanılan malzeme yapısına ve hacmine göre fiyat değişikliği gösterebilir. Bu yüzden, seçilen ürünlerin hem bütçe hem de aranılan özellikler yönünden uyum içerisinde olması kullanıcılar için önemli bir konudur. Örneğin; tercih edeceğiniz standart programlı bulaşık ve çamaşır makinesi ile fazla programlı olan makineler arasında bir takım fiyat farklılıkları olabilir. Dilerseniz, Hoover beyaz eşya yorumlarına göz atarak, bu doğrultuda bir seçimde bulunabilirsiniz. Ürünleri fiyata göre sıralayabilir, dilediğiniz modelleri karşılaştırabilirsiniz. Sayfamızdan Hoover beyaz eşya fiyatlarını inceleyebilir, bütçeniz doğrultusunda en uygun fiyata sahip ürünler arasından tercihler yapabilirsiniz.