Filtreleri Temizle
Marka
Dijitsu

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dijitsu Beyaz Eşya

için 28 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dijitsu DBD200 TMF 204 LT Çift Kapılı Buzdolabı

  (48)
  30 günün en düşük fiyatı!
  11.399 TL SEPETTE 9.959,10 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dijitsu DW90 Şarap Soğutucu

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.999 TL 7.725 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dijitsu DSF20 Sanayi Tipi Ayaklı Vantilatör

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.550 TL 7.980 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Dijitsu Beyaz Eşya

Özellikle beyaz eşya markasında öncü olan Dijitsu, bugün birçok kullanıcının sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer alır. Marka üretimlerinde kullanıcıların yaşam alanlarında rahat etmelerine katkı sağlar. Bugün sadece beyaz eşya markası olarak bilinen Dijitsu beyaz eşya, geniş ürün kategorisi ile kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verir. Beyaz eşyaların yanı sıra farklı kullanım alanlarına ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapan Dijitsu, özellikle rahat kurulum ve kullanıma ait ürünleri ile kullanıcıları memnun eder. Dijitsu beyaz eşya ürünleri, günümüz teknolojisinin en son olanakları kullanılarak üretilir. Bu sayede markanın ürünleri, kullanıcıların yaşamlarına farklılık ve estetik katar. Dijitsu, dayanıklı ürünleri ile yaşamın bir parçası haline gelerek rahatlık ve güven verir.

Dijitsu Beyaz Eşya Modelleri

Dijitsu Beyaz Eşya Modelleri

Ev yaşam alanlarında kullanıcılara kolaylık sağlayan Dijitsu, beyaz eşyanın özgün tasarımları ile adından sıklıkla söz ettirir. Üretimde önceliği, kullanıcıların gereksinimlerine ve alışkanlıklarına göre belirler. Marka, kullanıcıların yaşamlarına rahatlık ve mutluluk katmaya özen gösterir. Ürünler, orijinal ve sağlam olan parçalardan üretilir. Dayanıklı ürünler imal etmeye dikkat eden marka, uzun yıllar kullanıma destek vererek kullanıcıları yarı yolda bırakmaz. Beyaz eşya denilince akla gelen ilklerin arasında, buzdolabı ve mutfakta sıklıkla kullanılan mikrodalga fırınlar yer alır. Dijitsu buzdolabı, son teknoloji kapsamında ve A plus enerji özelliği ile üretilir. Marka, 93 LT kapasiteye kadar çıkan büro tipi buzdolabı modelleri ile dikkat çeker. Ürün üretiminde son derece titizlikle çalışan marka, kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim yapar. Buzdolabı yanı sıra mikrodalga fırınlar da günümüzde yaşam alanlarında kolaylık sağlar. Yemeklerin tadını bozmadan kısa sürede ısıtmaya yarayan Dijitsu mikrodalga fırın, oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Çevre sağlığına ve enerji tasarrufuna önem verilerek tasarlanan ürünler, kaliteyi ve yenilikçi olmayı destekler. Dijitsu beyaz eşya markası, tek bu ürün grupları ile sınırlı kalmayıp farklı yenilikçi tasarımlara da ev sahipliği yapar. Bu tasarımların arasında klimalar, vantilatörler de yer alır. Ayrıca marka, derin dondurucu ve elektrikli ev aletleri ile de kullanıcılara farklı ürün seçenekleri sunar.

Dijitsu Beyaz Eşya Modelleri Seçerken Öne Çıkanlar

Dijitsu Beyaz Eşya Modelleri Seçerken Öne Çıkanlar

Dijitsu beyaz eşya modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Bu önemli unsurların başında, kullanıcıların ihtiyacına yönelik ürünleri tercih etmeleri yer alır. Bu noktada, ürünün kullanım amacı önemli bir belirleyicidir. Eğer yoğun bir iş yaşantınız varsa, hazır gıdaları kolayca ısıtabileceğiniz bir mikrodalga fırın iyi bir seçim olabilir. Özellikle, buzdolabı seçerken meyve ve sebzeleri mevsimine göre taze tutabilecek özelliklere sahip olan modeller seçmenizde fayda vardır. Bu özelliğin yanı sıra ihtiyacınız olan boyuttaki ürünleri tercih etmeniz sizin için en doğru olandır. Dilerseniz, sayfamızdan Dijitsu beyaz eşya özelliklerini inceleyebilir, yaşam alanlarınıza kolaylık ve yenilik sağlayan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Dijitsu Beyaz Eşya Fiyatları

Dijitsu Beyaz Eşya Fiyatları

Her ürünün fiyatı, sahip olduğu özellik ve boyutlara göre şekil alır. Ürün fiyatları, seçim yaparken öncelikli olan özelliklerin arasında yer alır. Seçeceğiniz Dijitsu beyaz eşyanın bütçenize ve ihtiyacınıza göre uyum içerisinde olması, oldukça önemlidir. Ürünler, içerisinde bulunan malzeme yapısına ve ürün kategorisine göre fiyat değişikliği gösterebilir. Örneğin; seçtiğiniz standart genişliğe sahip buzdolabı ile tercihinize göre belirlediğiniz daha geniş hacimli buzdolabı arasında fiyat farklılıkları bulunur. Siz de Dijitsu markalı beyaz eşya ürünlerini inceleyebilir, fiyata göre sıralama yaparak en uygun beyaz eşya ürününe kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sayfamızdan Dijitsu beyaz eşya fiyatlarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünlere en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.