Filtreleri Temizle
Marka
Profilo

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Profilo Beyaz Eşya

için 273 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Profilo Beyaz Eşya

Beyaz eşya alanında önde gelen isimlerden biri olan Profilo, 1954 yılında faaliyet göstermeye başlayan yabancı sermayeli ancak Türkiye kökenli markalardan biridir. Yenilikçi hizmet anlayışıyla bilişim teknolojilerini sürekli olarak takip eden marka, birçok alanda olduğu gibi beyaz eşya alanında da tüketicilerini memnun etmeyi başarmıştır. Beyaz eşya markaları arasında kısa bir sürede popüler olan Profilo, ev dekorasyonlarına şıklık kazandıran ürün tasarımlarına imza atmıştır. Beyaz eşya sektöründe önemli adımlar atan Profilo, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi modellerine yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Farklı renk seçenekleri, ankastre uyumu ve enerji tasarrufu gibi özellikleri ile çok sayıda tüketicinin tercihi olan Profilo beyaz eşya modelleri, kolay programlanan kullanışlı ürünleriyle dikkat çekmektedir.

Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo buzdolabı modelleri; geniş soğutucu hazneleri, kullanışlı aksesuarları ve inverter motor teknolojisinden kazandıkları sessiz çalışma sistemleriyle, her tüketicinin ihtiyacını karşılayan pratik ürünler sunmaktadır. No-Frost, alttan donduruculu, kombi tipi, gardırop tipi, çift kapılı gibi standartlarda üretilen Profilo buzdolabı modelleri, geniş ailelere ve çekirdek ailelere yeterli litre tercihi yapma imkanı sağlamaktadır. Profilo A sınıfı buzdolabı çeşitlerinin enerji tasarrufu yapabilme özelliği tüketicilerin tercih sebebidir. Avrupa standartlarında enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı modelleri yıllık enerji tüketimini önemli bir ölçüde azaltmaktadır. Profilo'nun geliştirdiği buzdolabı modellerinden bazıları Multi Flow fan sistemiyle donatılmıştır. Bu özellik sayesinde buzdolabı içerisinde çok yönden hava transferi sağlanarak dolap içerisinde kötü kokuların oluşması önlenmektedir. Multi Flow özelliği aynı zamanda besinler için yeterli ölçüde soğuk hava değerinin sabitlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede Profilo buzdolabı haznelerinde besinlerin tazelik ömrü uzamaktadır. Bazı Profilo buzdolabı modellerinde süper dondurma özelliği bulunur. Bu özellik ise Profilo buzdolabının derin dondurucu haznesinde saklanan besinleri hızlı bir şekilde dondurabilmesini sağlar. İhtiyacınıza uygun Profilo buzdolabı modeline ulaşmak için, ürünlerin açıklama alanlarını dikkate alarak buzdolabı seçiminizi yapabilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makinesi ve Ankastre Seti Modelleri

Profilo Bulaşık Makinesi ve Ankastre Seti Modelleri

Profilo beyaz eşya modelleri arasında yer alan Profilo bulaşık makineleri, çok programlı, geniş yıkama kapasiteli, kolay bir kullanım sunan ürün seçenekleri içermektedir. Çok sayıda kullanıcının tercihi olan Profilo bulaşık makinesi modelleri, beyaz eşya önerileri arasında da adından sıkça söz ettirmektedir. Ankastre uyumlu, tezgah üstü ya da solo kullanım tipi ile üretilen Profilo bulaşık makineleri, A+ enerji etiketleriyle enerji tasarrufu yapabilir. Enerji tüketiminin yanı sıra su tüketimini de azaltmayı başaran Profilo bulaşık makineleri, teknik özellikleriyle de olumlu tepkiler almıştır. Uzun yıllardır süren klasik beyaz eşya anlayışını Inox ve siyah tasarımlı beyaz eşya modelleri ile değiştiren Profilo beyaz eşya tasarımcıları, bu değişikliği bulaşık makinelerine de yansıtmıştır. Siyah ve cam görünümlü bir yüzeyi bulunan Profilo BM serisi modelleri en çok dikkat çeken modellerden olmuş ve Profilo beyaz eşya yorum listelerinde öne çıkan ürünler arasına girmiştir. Profilo tezgah üstü bulaşık makinesi modelleri ise büyük ölçekli bulaşık makineleri için yeterli alanı olmayan mutfaklarda kullanım için ideal bir üründür. Profilo bulaşık makinesi modelleri genellikle 4 programlı olarak tasarlanmış olup, 6 programlı modelleri de bulunmaktadır. En çok beğenilen ve öne çıkan fonksiyonlar ise ekstra kurutma fonksiyonu, Hijyen ekstra fonksiyonu, JetPlus+ fonksiyonlarıdır. Ekstra kurutma fonksiyonu yıkanan bulaşıkların nemsiz bir şekilde kurutulmasını sağlarken, hijyen ekstra fonksiyonu çok kirli bulaşıkların yüksek ısılarda yıkanabilmesini sağlar. JetPlus+ programı ise hızlı yıkama fonksiyonlarından biridir ve zaman tasarrufu yapabilmenize yardımcı olur. Profilo beyaz eşya seti çeşitleriyle ekonomik ürün birleştirmeleri yaparak tüketicilere alım kolaylığı sağlamaktadır. Profilo beyaz eşya fiyatları, tercih edilen beyaz eşyanın teknik ve donanım özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Profilo ankastre ocak seçeneklerinden bazıları elektrikli ısıtıcı sistemleriyle donatılırken, bazı ankastre ocak modelleri doğalgaz kullanımına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Profilo ankastre ocak modellerini, Profilo ankastre fırın ve davlumbaz modelleriyle set halinde alabileceğiniz gibi, ayrı ayrı parçalar halinde satın alarak mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Profilo Çamaşır ve Kurutma Makinesi Modelleri

Profilo Çamaşır ve Kurutma Makinesi Modelleri

Profilo A sınıfı çamaşır kurutma makinesi modelleri ile enerji sınıfı konusunda önemli başarılara imza atmıştır. Profilo A sınıfı çamaşır kurutma makineleri; havalandırma, süreli kurutma gibi işlemleri başarıyla tamamlayarak tüketicilere özel kurutma programları sunmaktadır. Program bitiminde sinyal verebilen, geniş tambur kapasiteleriyle çok sayıda çamaşırı aynı anda kurutabilen, hassas çamaşırlar için özel kurutma modlarına sahip olan Profilo çamaşır kurutma makineleri, çamaşırların kırışıklıklarını azaltma gibi fonksiyonlarıyla da ön plana çıkabilmektedir. Özellikle Profilo KM serisi çamaşır kurutma makinesi bu fonksiyonlarla donatılmış modellerdendir. Bazı Profilo çamaşır makinesi modelleri hem kurutma hem çamaşır yıkama işlevine sahiptir. Bu tür çamaşır makineleri, tek bir üründe iki işlevin gerçekleşmesi sebebiyle ergonomik bir yapı sergilemektedir. Aynı zamanda kullanım alanında küçük bir yer işgal ederek yer tasarrufu yapabilmenize de olanak tanıyan modellerdir. Profilo çamaşır makinesi çok sayıda program tercihi yapabilmenize olanak tanıyan modelleriyle zaman tasarrufu yapabilmenize yardımcı olur. Profilo çamaşır makinesi fiyatı, seçilen çamaşır makinesinin devir yüksekliği, program sayısı, tambur genişliği gibi özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Profilo çamaşır makinelerinin CMK serisi genellikle Inox modeller içerirken, CMG ve CMS serisi çamaşır makineleri program sayısı bakımından zengindir. Tambur genişliği 8 kg üzerine çıkabilen ve geniş ailelere kolaylık sağlayan CMG120 serisi ise büyük boyutlu çamaşırların, yorganların veya kilimlerin çamaşır makinesinde yıkanabilmesine olanak tanımaktadır. Profilo çamaşır makinelerinin çok sayıda modelinde kumaş türlerine özel program formatları bulunmaktadır. Bu programlardan bazıları spor giysi, gömlek veya yünlü programlarıdır. Profilo, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ve evlerde hoş görüntüler oluşturan beyaz eşya modelleriyle ilgi çekmeye devam eden markalardan olmaktadır.