Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çamaşır Makinesi

için 361 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

Kıyafetler karşınızdaki insana ilk izlenimi gösteren ilk etkendir. Bu nedenle her zaman ve her yerde giyilen kıyafetlerin temiz olması önemlidir. Özellikle dışarıdaki toz, toprak veya çeşitli pisliklerle ilk olarak haşır neşir olan giysilerin temizlik konusu ustalık ile halledilmesi gereken bir problemdir. Son yıllarda insanlığa sunulan ileri teknoloji sayesinde çamaşırların temizlenmesi için üretilen çamaşır makineleri de çok sayıdaki yeni özelliklerle sizlere sunuluyor. Bir kıyafette yapılması gereken temizliği çok daha detaylı ve güvenli yaparak sizlere temiz çamaşırlar sunan çamaşır makinesi seçeneklerinden size ve ailenize uygun olanını seçerek güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Sahip olunabilecek en temiz çamaşırlara sahip olma hakkı sizlere de sunuluyor.

Günlük Hayatta Çamaşır Makinesinin Önemi

Günlük Hayatta Çamaşır Makinesinin Önemi

Günlük hayatta elektronik aletler en sık kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler arasında ise oldukça fazla mesai yapan ve sizlere üstün temizlik sağlayan en önemli icat ise çamaşır makineleridir. Çıkması zor olan yüzlerce leke, çok sayıdaki kumaş çeşidi ve her birinin dikkat edilmesi gereken özelliklerine uygun olarak üretilen çamaşır makinelerinin kullanımının hayatımızdaki yeri oldukça büyüktür. Günlük olarak değiştirdiğimiz kıyafetler dışarı ile fazla temaslarından dolayı en çok kirlenen eşyalar arasındadır. Bu nedenle onların temizliğine çok daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Tam olarak bu noktada bir kahraman gibi yetişerek kıyafetlerinizi temizleyen çamaşır makinelerinin önemi oldukça büyüktür. Son teknoloji ile yapılan çalışmalar çok iyi sonuçlar ile karşılaşmanızı sağlıyor. Kıyafetlerinizin yapısına uygun olan yıkama şekilleri ve asla yıpratmadan itina ile temizlemesi en çok dikkat çeken özellikleri arasında. Geçmiş zamanda üretilen makinelerin aksine kıyafetlere karşı çok daha dikkatli olan ve itina göstere son model çamaşır makineleri sizlere çok iyi fırsatlarla sunuluyor. Her şeyden önce çamaşır makineleri temizliği kendine baz alarak kirli bir şekilde verilen çamaşırları bütün kir ve pisliklerden arındırarak en temiz formuna ulaştırmaktadır. Çok sayıdaki farklı programı içinde barındırması ile her türlü kumaş türünü çamaşır makinenizde yıkayabileniz sizlere çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Çamaşır makinesi programları güvencesi sizlere verildikten sonra herhangi bir soru çıkacak mı korkusunu yaşamadan her türlü yapıdaki kıyafet veya eşyanızı yıkayabileceksiniz. Temizlenen kıyafetlerin yanında makine için gerekli hijyenin sağlanabilmesi de önemli bir konudur. Çünkü ancak temiz bir alanda en iyi temizlik sağlanabilir. Temiz bir çamaşır makinesi içi ile en temiz kıyafetlere ulaşabileceğiniz çamaşır makinesi modelleri sadece bir tıklama kadar uzağınızda. Kalite standartlarını yüksek seviyede tutarak her zaman en iyi sonucu ortaya çıkartmaya çalışan markaların modelleri içinden kendinize uygun olanı seçmekte asla zorlanmayacaksınız. Çok sayıda markanın yaptığı farklı çalışmalar ile üretilen çamaşır makinesi modelleri sizlere en iyi hizmetleri sunmak için çalışıyor. Ürün seçenek skalasının genişliği ile sizlere sunulan fırsatları ve kampanyaları inceleyerek sahip olmak istediğiniz çamaşır makinesini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Alışverişi

Çamaşır Makinesi Alışverişi

Elektronik eşyaların alışverişi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sık değiştirilmeyen ve uzun yıllar kullanılması gereken beyaz ev eşyalarının en sık kullanılanlardan bir tanesi çamaşır makinesidir. Temizlik ve kirlerden arınmada en çok yardımcı olan ve hayatımızda büyük bir yeri olan çamaşır makinelerinin alışverişi sırasında da dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Bu konular kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle öncesinde araştırma sonrasında ise alışveriş yapılmalıdır. İlk olarak dikkat edilmesi gereken ilk konu çamaşır makinenizin kazan boyutudur. Çamaşır makinelerinde kazanların ölçümü kg ile hesaplanmaktadır. 5 kg’den 17 kg’ye kadar değişiklik gösteren kazan çeşitleri bulunmaktadır. Kazan ağırlık seçimi yaparken tek seferde yıkayacağınız eşyaların büyüklüğünü çoğunluğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Genellikle evlere alınan çamaşır makinelerinin kazan boyutu 10 kg’ye kadar olmaktadır. Evinizde bulunan yorgan veya battaniye gibi ağır eşyaları çamaşır makinesinde yıkamayı düşünüyorsanız 10 kg veya 9 kg çamaşır makinesi satın aldığınız taktirde işiniz oldukça kolay ve iyi bir şekilde görülecektir. Kalabalık bir eve sahipseniz veya kıyafetlerinizi biriktirerek tek seferde yıkamayı sevenlerdenseniz 9 veya 8 kiloluk çamaşır makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Çamaşırlarınızı ve kıyafetlerinizi sık sık yıkamayı ve sevenlerdenseniz 6 kg çamaşır makinesi veya 7 kg çamaşır makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Kazan konusunda dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise yapısıdır. Temiz olarak alabilmek için koyduğumuz çamaşırların makinede temiz kalmalarını isteriz. Bu nedenle kazanın da temiz ve paslanmaz olması gerekir. Ürün seçenekleri arasında bulunan kazanın paslanmaz olma özelliği işinizi kolaylaştırmakla kalmayacak aynı zamanda çamaşır makinenizin ömrünü de uzatacak. Ek olarak çamaşır makinenizi alacağınız yer de önemlidir. Ölçülerine ve boyutlarına dikkat edilmeden alınan çamaşır makineleri daha sonrasında bazı sorunlar yaşatabilir. Bu nedenle beyaz eşya alışverişi yapmadan önce çamaşır makinenizi koyacağınız yerin ölçüsünü alarak doğru boyutlarda bir makine seçmeniz dikkat etmeniz gereken konular arasında yer almaktadır. Boyut, kazan ve programları açısından en beğendiğiniz, size ve ailenize en uygun olan Arçelik çamaşır makinesi modellerini seçerek uzun ömürlü kullanımlar yaşayabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Doğru Enerji Kullanımı

Çamaşır Makinelerinde Doğru Enerji Kullanımı

Günlük olarak değiştirilen kıyafetler ve bizlerin temizliğe olan düşkünlüğü çamaşır makinelerinin oldukça sık bir şekilde çalışmasına neden olur. Bu da çamaşır makinelerinin diğer birçok beyaz eşyadan daha çok enerji harcamasına neden olur. Bu harcanan fazla enerji de hem çevre hem de bütçe açısından olumsuz etki yaratmaktadır. Bunun önüne geçmenin en kolay yolu ise doğru bir makine seçmektir. Olması gerekenden çok daha fazla enerji tüketen elektronik aletler sizlerin maddi açıdan zararda olmanızı sağlamayacak aynı zamanda çevre aşısından da birçok sorun yaratarak gelecek nesillere çok daha kötü bir dünya bırakmanıza neden olacak. Bu konu üzerine yapılan çalışmalardan oldukça iyi sonuçlar alınmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde hem çevreyi hem de bütçenizi koruyabileceğiniz mükemmel fırsatlardan yararlanmak oldukça kolay. Baktığınız çamaşır makinesi modellerinde ve satın almak istediğiniz üründe gösterilen A, A+, A++ gibi semboller sizlere enerji tasarrufunu anlatmaktadır. Alınan makine ve ürünlerde sağlanacak olan tasarruf ile sadece aile bütçenizi değil geleceğinizi de garanti alına almış olacaksınız. Enerji tasarrufu yüksek olan çamaşır makinesi seçeneklerinden birini seçtiğiniz taktirde olmayana oranla yarı yarıya daha az enerji harcamanız mümkündür. Kaliteden ödün vermeyerek üretilen çamaşır makinesi çeşitleri içinden hem görüntü ve kullanım açısından hem de tasarruf etme açısından en beğendiğiniz ürünü seçmek oldukça kolay. Her ne kadar enerji tasarrufu az ola ile olmayan arasında fiyat farkı göz edilse de sayfamızda bulunan kampanyalar sayesinde aralarında bir uçurum bulunmamaktadır. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan bir çamaşır makinesi kullanımı sizlere sağladığı imkanları fazlasıyla gösterecek. Aylık olarak faturalarınıza yansıyan fiyatlar sayesinde ettiğiniz karı kendinize veya ailenize harcayarak çok daha kaliteli zaman geçirmiş olacaksınız. Ayrıca çamaşır makinesi çalışma prensibi içindeki enerji tasarrufu ile hem gelecek nesillere iri bir örnek olacak hem de iyi bir güzel bir dünya bırakmış olacaksınız. Kampanyalardan yararlanarak oldukça uyguna mal edebileceğiniz bu ürünlerin sağladığı fırsatlar bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Bu kalite ve güven konusunda sınır tanımayan Bosch çamaşır makinesi seçenekleri arasından bir tanesini seçerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir çamaşır makinesine sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Modelleri

Çamaşır Makinesi Modelleri

Herhangi bir ürün satın almadan önce en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi bizim istediğimiz gibi olup olmadığı veya ürünün bize hitap edip etmediğidir. Özellikle alınan beyaz eşyalar gibi elektronik olan ürünlerde bu çok daha önemli bir konudur. Sizlere sunulan çok sayıda marka, ürün ve model arasından sizin için en kullanışlı olanı seçmek çoğu zaman zor bir duruma dönüşür. U nedenle ilk olarak ihtiyaç duyulan alandaki beklentiler belirlenmelidir. O yönde yapılan bir arama ile çok daha karlı bir alışveriş yapılmış olur. Tek başına veya iki kişilik küçük bir hayata sahipseniz alacağınız çamaşır makinesinin kapasitesinin de aynı oranda küçük olması gerekir veya kalabalık bir aile iseniz ve çok sayıda kıyafetleriniz oluyorsa 9 kiloluk çamaşır makinesi fiyatları listesine göz atmanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde yapılan bir alışveriş sayesinde sayısız denecek kadar çok olan ürün seçenekleri arasından doğru olanı seçmek çok daha kolay olacaktır. Etiketindeki ibarelere uygun olarak yapılan çamaşır makinesinin ayarlamaları sayesinde çok iyi sonuçlar alacağınız yıkamalar gerçekleştireceksiniz. Her türlü güvenliğinizi düşünen çamaşır makineleri seçenekleri arasından herhangi bir kesinti sırasında kendini otomatik olarak durduran ve problemlerin önüne geçen modelleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem çamaşırlarınız çok daha düzgün ve temiz bir şekilde yıkamış olacak hem de yaşanabilecek kazaların önüne geçilmiş olacak. Ek olarak kesinti açıldığı ve çalışmanın normale döndüğü anda çamaşır makinenizin aynı yerden çalışmaya devam etmesi yine hem kıyafetlerinizde yıpranma payını düşürürken hem de gereksiz su ve elektrik harcanmasının önüne geçerek tasarrufu sağlamış olur. Çocuklar küçük oldukları yaşlarda karıştırmaya ve rastgele bir şeylere dokunmaya oldukça meraklıdırlar. Ulaşabildikleri nadir bölgelerden bir tanesi olan çamaşır makineleri ve düğmeleri ise onlar için oldukça dikkat çekici bölgelerdir. Bu nedenle onların önüne geçmek için üretilen çamaşır makineleri ise bir kurtarıcı olarak sizlere sunulmaktadır. Çalışmaya başladıktan sonra düğmelerini etkisiz hale getirebilme özelliği sayesinde çocuklarınız ne kadar yaramaz olurlarsa olsunlar bunlar çamaşır makineniz için bir sorun teşkil etmeyecek.

Çamaşır Makinesinde Şık Tasarımlar ve Fiyatlar

Çamaşır Makinesinde Şık Tasarımlar ve Fiyatlar

Evimize aldığımız eşyalar evimize uysun isteriz. Sadece iyi bir çalışma özelliğine sahip olması yeterli değildir. Evin tarzına uygun olarak seçilmeli ve düzenlenmelidir. Bu konuda sınır tanımayarak sizlere çok sayıdaki model ve seçenek sunan markalar içinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Sizleri ve evinizi yansıtacak renkler ve onların birbiri ile olan uyumları kaliteli bir bütünlük yakalamanızı sağlar. Bütünlük bir ev için önemlidir. Eve alınan bir çamaşır makinesinin sadece görevini yerine getirmek yerine ayı zamanda yakaladığı hoş görüntü sıradanın ötesinde bir duruş ortaya koymanızı sağlayacak. Üstelik bütün bunları yaparken de fiyat açsından asla zorlanmayacaksınız. Çamaşır makinesi fiyatları arasından doğru olanı seçmeye çalışırken indirim ve kampanyalardan yararlanmak oldukça işinize gelecek. Çok sayıdaki ürün arasından yapacağınız seçimler için fiyat konusu önemlidir. Birçok elektronik alette olduğu gibi fiyatların belirlenmesi çok sayıda maddeye bağlıdır. Markadan markaya ve üründen ürüne değişiklik gösteren fiyatları bağlayan konular ise enerji tasarrufunun seviyesi, kapasitesi veya sahip oldukları ekstra özelliklerdir. İlk olarak çamaşır makinesi alındıktan sonra oldukça kar etmenizi sağlayan tasarruflu olan ürünler, ikinci olarak bir çamaşır makinesinin tek seferde aldığı çamaşır ağırlığı ve kapasitesi ve son olarak sahip olduğu ve diğer çamaşır makinelerinde olmayan özelliklerin tamamı fiyat bazında etki eden konulardır. Sizlere sunulan bu ürünler arasından seçiminizi yapacağınız zaman sayfamızda bulunan çamaşır makinesi yorumları sayfasına bakarak daha önce kullanmış olan kişilerin çamaşır makinesi tavsiye ve düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak satın almak istediğiniz çamaşır makinesini belirlediğiniz taktirde oldukça uyguna sahip olabileceğiniz indirim ve kampanyalardan yararlanarak maddi açıdan oldukça büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kolaylıkla sahip olabileceğiniz hem şık, hem kullanışlı he uzun ömürlü hem de uygun fiyatlı çamaşır makinesi seçenekleri sizleri memnun edecek fiyatlarla karşınızda. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak ve bundan karlı bir şekilde ayrılmak istiyorsanız en kısa zamanda Beko çamaşır makinesi sayfamızı ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri anında sipariş verebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir?

Çamaşır makineleri bizler için önemli olan kıyafetlerin temizlenmesinden sorumludur. Dışarıdaki kire ve pisliğe en çok maruz kalan kıyafetlerin temizliği çamaşır makinesi ile yapılırken, çamaşır makinelerinin temizliği de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Programları içerisinde yer alan makine kazan temizleme ile temizleyebilir ya da özel makine temizleme deterjanları ile boş çalıştırabilirsiniz. Bu işlemler makinenizin ömrünü uzatır. Ayrıca kirli bir alanda temizlenebilecek kıyafetler istediğimiz düzeyde temizlik sağlayamaz. Bu nedenle yapılabilecek temiz bir çalışma ile temiz bir makineye ve temiz kıyafetlere ulaşılabilir.

Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır?

Çamaşır makinelerinin içinde farklı ölçülerde bulunan bir kazan vardır. Kirlenmiş olan kıyafetler bu kazanın içine yerleştirilirler. Gerekli olan çamaşır deterjanı da çamaşır makinesine eklendikten sonra makine çalışmaya başlar. Kazanın kirleri çıkartmak için uyguladığı hareket dönmedir. Bu hareket merkezkaç kuvvetini oluşturarak kirlenmiş çamaşırlardaki kirlerin arınmasını sağlar. Bu dönme çamaşırlara bir baskı uygular ve daha sonrasında içine çekilen sabun ile kirlerin arındırılma aşaması iki katına çıkartılmış olur. Sabunlu su ile de devir işlemi tekrarlandıktan sonra temiz su ile durulanma aşamasına geçilir. Durulanma aşamasında kıyafetlere soğuk su uygulanarak herhangi bir çekme veya yıpranmanın önüne geçilmiş olunur. En sonunda sıkma işlemi de tamamlanarak çamaşırlar makineden çıkartılacağı aşamaya getirilir.

Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çamaşır makineleri gelişen teknoloji ile birlikte birçok özellik kazanmıştır. Bu özellikle içinde sahip oldukları çok sayıdaki farklı program da bulunmaktadır. Bu programlar ise makineden makineye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle çamaşır makinenizi aldıktan sonra içinde bulunan kitapçığa uygun olarak kullanmanız makinenizin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Çamaşır Makinesi Nasıl Bağlanır?

Çamaşır makinesinin bağlanması önemli bir konudur. Doğru sistemle bağlanmış olan çamaşır makinesi ancak sizlere en yüksek verimi verebilir veya herhangi bir problem yaşatmadan çalışmaya başlayabilir. Bu nedenle çamaşır makinesinin bağlanması adım adım ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. İlk olarak emniyet cıvataları çıkartılmalıdır. Onların yerine ise plastik tapaları takılır. Daha sonra makinenin yerleştirileceği alana dikkat edilmesi gerekir. Sert ve düz olan bir alana makine yerleştirilmeli. Makinenin kendisinde olan su hortumları vanalara bağlanarak makineye gerekli olan su girişinin yolu yapılmış olur. Sızıntı yapmasını engellemek adına hortum ve vana birbirine conta yardımı ile sıkılaştırılır. Son olarak çamaşır makinesinin gerekli olan elektrik bağlantısı da yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir.

Çamaşır Makinesi Nereye Konur?

Çamaşır makinelerinin güvenli ve sağlıklı bir şekilde korunabilmesindeki en doğru yol çamaşır odasında olmasıyla sağlanır. Günümüz dünyasında küçülen banyo ve mutfaklarda saklanması oldukça zor olan çamaşır makinelerinin nemden ve yağdan uzak durması gerekir. Bu nedenle mümkünse çamaşırlar için ayrılan odada durması mantıklı olacaktır. Ancak olmadığı durumlarda ise kullanımlara dikkat ederek yani nemden ve yağdan uzak tutarak mümkün olan yerde muhafaza etmeniz çamaşır makineniz için uygun olacaktır.