Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung Beyaz Eşya

için 241 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Beyaz Eşya

Beyaz eşya markaları arasında ilk akla gelenlerden biri olan Samsung'un ürettiği beyaz eşyaların kalitesi ve teknolojisi Samsung'un bir dünya devi olması sağlayan özellikleri arasındadır. Kullanıcıların da en çok önerdiği ürünlerin içerisinde yer alan Samsung beyaz eşya modelleri kullanıcılara sundukları konfor, kullanım kolaylığı ve yüksek teknoloji ile beyaz eşya önerileri arasında en ön sıralarda yer alırlar. Samsung çamaşır makineleri sahip oldukları yüksek teknoloji sayesinde çamaşır yıkamaya harcayacağınız zamanı düşürürken çamaşırlarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar. Sahip olduğu farklı yıkama programları sayesinde bu temizlik sırasında çamaşırlarınıza zarar vermeyeceği için çamaşırlarınızın kullanım ömrünün de uzun olmasını sağlar. Samsung bulaşık makineleri su tüketimini minimum seviyede tutarak bulaşıklarınızın lekesiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Samsung buzdolapları ve derin dondurucular ise sahip oldukları yüksek teknoloji sayesinde yiyeceklerinizin ilk günkü tazeliğini korumakla kalmazlar, tasarımları sayesinde sizin buzdolabınızın içini kendi ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda yerleştirebilmenizi sağlarlar. Böylece buzdolabınızın iç hacminden maksimum oranda yararlanabilirsiniz. Samsung klimalar hem sıcak hem de soğuk havalarda evinizde rahatça oturmanızı sağlarken havanın temizliği konusunda dert etmemenizi sağlayacak bir tasarıma sahiptir. Yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürgeleri sayesinde tüm yüzeylerde istediğiniz temizliği elde edebilirsiniz.

Samsung ile Yüksek Teknoloji ve Kullanım Konforunun Birleşir

Samsung Beyaz Eşya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung beyaz eşya fiyatları sahip oldukları teknoloji, kullanıcılara sunduğu kullanım kolaylığı ve konfor değerlendirildiği zaman oldukça uygun görülebilirler. Her beyaz eşya türü istenilen ek özelliklere göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Farklı fiyat seçeneklerine sahip bu makineler tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandıkları için birbirinden değişik özelliklere ve fonksiyonlara sahiptirler. Bu fiyat seçeneklerini ve makinelerin teknik özelliklerini değerlendirerek makinelerden hangisinin sizin için en uygun olacağını bulabilirsiniz. Böylece beyaz eşyaya harcayacağınız bütçeyi en verimli şekilde kullanmış olursunuz. Bunun yanında, Samsung beyaz eşyaları tek başlarına alabileceğiniz gibi beyaz eşya seti şeklinde de satın alabilirsiniz. Bu şekilde satın alırsanız alacağınız beyaz eşyaların fiyatlarının daha da uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Samsung beyaz eşya seti hakkında araştırma yaparak bu şekilde satın almanın size ne kadar yarar sağlayacağını bulabilirsiniz. Samsung beyaz eşya kullanıcı yorumları incelendiği zaman kullanıcıların bu markanın ürünlerinden ve bu ürünlerin kalitelerine oranla fiyatlarından çok memnun oldukları görülebilir. Kullanıcı yorumlarında Samsung, beyaz eşya fiyatları açısından değerlendirildiği zaman da önerilen ve beğenilen bir markadır. Siz de beyaz eşya konusunda bir seçim yapmak istiyorsanız Samsung'a bir şans verebilirsiniz.

Samsung ile Yüksek Teknoloji ve Kullanım Konforunun Birleşir

Samsung ile Yüksek Teknoloji ve Kullanım Konforunun Birleşir

Beyaz eşya devi Samsung kullanıcılarına daha önce sunulmamış deneyimler sunmak konusunda usta bir markadır. Samsung, beyaz eşya teknolojisi konusunda her zaman en iyiyi ve en yeniyi kovalar. Eşyalarınızın sizin hayatınızı kolaylaştırmasını ve size konfor sunmasını en önemli hizmet olarak belirler. Bunun için yaptığı şeylerden ilki de beyaz eşyalarının enerji verimlilik sınıfını yükseltmeye çalışmasıdır. Samsung beyaz eşya modelleri sahip oldukları enerji verimliliği sınıfı sayesinde ihtiyaçlarınızı minimum enerji kullanarak karşılarlar. Tüm beyaz eşyalarınız minimum oranda elektrik harcarken, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi su kullanan eşyalarınız da minimum oranda su harcar. Bu, beyaz eşyalarınızı kullanırken ay sonunda gelecek faturalar hakkında endişelenmemenizi sağlarken doğayı da korur. Samsung'un size konfor sağlamak için yaptığı şeylerden bir diğer ise beyaz eşyalarınızın minimum seste çalışacağı bir teknoloji geliştirmektir. Beyaz eşyaların çalışırken çıkardığı sesler ev halkınızı ve komşularınızı rahatsız etmesin diye makineleriniz artık minimum oranda sesle çalışır. Böylece sizler de işiniz olduğu zaman beyaz eşyalarınızı hangi saatte kullanacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız ve işlerinizi o an halledebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Samsung sahip olduğu birçok beyaz eşya modeli sayesinde her tip ailenin kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir beyaz eşya bulması için modellerinde farklı ek özellikler bulundurur. Örneğin minik bir bebeğiniz varsa ve onun eşyalarını çok daha hassas bir şekilde yıkamak istiyorsanız çamaşır makinenizi seçerken daha hassas yıkama programlarına sahip bir makine seçebilirsiniz. Beyaz eşya seçimlerinizi yapmadan önce Samsung beyaz eşyaların ek özelliklerine göz gezdirirseniz hayatınızı daha da kolaylaştıracak ve size daha fazla konfor sağlayacak ek özelliklere sahip makineleri tercih edebilirsiniz.

Samsung Beyaz Eşyalar Size Neler Sunuyor?

Samsung Beyaz Eşyalar Size Neler Sunuyor?

Beyaz eşyanızın sahip olduğu enerji verimlilik sınıfı makinenizin çalışırken ne kadar enerji harcayacağını gösterir. Samsung beyaz eşyalar sahip oldukları yüksek enerji verimlilik sınıfı ile harcanan enerjiyi, elektriği ve suyu minimuma indirerek ihtiyaçlarınızı sizin cebinizi ve doğayı korurken karşılamanızı sağlar. Beyaz eşyalarınızı seçerken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz. Samsung beyaz eşyalar sahip oldukları farklı programlar ve ek fonksiyonlar sayesinde her türlü ihtiyaca hitap edebilecek şekilde geliştirilmişlerdir. Hangi program ve fonksiyonlara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey Samsung'un size sunduğu onlarca seçenek arasından hangisinin size uygun olduğunu belirlemek. Beyaz eşyalarınızın teknik ve teknolojik özelliklerini dikkate alırsanız makinenizi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Ürünlerinde en yüksek teknolojiyi kullanan Samsung, sizin geliştirilmiş son teknolojilerle sahip olabileceğiniz en iyi hizmeti almanızı sağlar, böylece siz de makinenizin tüm ihtiyaçlarınızı seneler boyunca karşıladığını gönül rahatlığı ile görebilirsiniz. Son olarak, beyaz eşyalar sizin hayatınızı kolaylaştırmak için varlar. Samsung beyaz eşyalar da sahip oldukları yüksek teknoloji ve kapsamlı programları ve ek fonksiyonları sayesinde sizin hayatınızı daha da kolaylaştırıyorlar. Artık makinelerinizi kullanmak ve bu beyaz eşyalardan istediğiniz hizmeti alabilmek için saatler boyunca uğraşmanıza gerek yok. Samsung beyaz eşyalar kullanımları çok kolay ve konforlu olduğu için sizin hayatınızı normalde bir beyaz eşyanın yapacağından daha da fazla kolaylaştırırlar.