Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Beyaz Eşya

için 803 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bosch Beyaz Eşya

En çok tercih edilen beyaz eşya markaları arasında yer alan Bosch, evlerine yeni ürünler almak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Hem doğal çevre hem bütçe için enerji verimliliğini artıran özelliklere sahip olan beyaz eşya modelleri, tüketicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Sayfada yer alan tüm Bosch beyaz eşya modelleri ile siz de ihtiyacınızı karşılayan ürünlere kolayca ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Mutfakların Olmazsa Olmazları Bosch Tasarımları

Mutfakların Olmazsa Olmazları Bosch Tasarımları

Her zaman ve ürün çeşitliliği ile dikkatleri çeken Bosch beyaz eşya modelleri, kullanışlı tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Mutfakların olmazsa olmaz beyaz eşya ürünü olan buzdolapları ise Bosch güvencesiyle sebze ve meyveleri saklama koşullarına en uygun şekilde, uzun soluklu taze tutmaya imkan tanıyor. Kalitesi ve sağlamlığıyla göz dolduran ankastreler mutfakların favori köşesine kolayca konumlandırılarak tüketicinin işini kolaylaştırırken, her mutfağa uyum sağlayarak teknoloji ve yenilikleri bir arada barındırıyor. Modern mutfakların vazgeçilmez parçası, beyaz eşya seti denilince ilk akla gelen ürünlerden olan set üstü ocaklar ile yemek pişirmek çok daha kolaylaşırken, mutfaktaki yemek kokularından kurtulmak isteyenlerin yardımına ise Bosch davlumbazlar ve aspiratörler yetişiyor. Tavana monte edilen ada tipi davlumbaz ve mutfak ünitelerinin arasında yer alan duvarlara monte edilen duvar tipi davlumbazlar olmak üzere ikiye ayrılıyor. E enerji seviyesinden A+ enerji seviyesine kadar farklılık gösteren davlumbazların fiyatları ise sahip oldukları havayı temizleme gücü ve enerji sınıfına göre değişiklik gösteriyor. Mutfakta lezzetli yiyeceklere imza atmak isteyenler için yüksek performans ve teknoloji ile üretilen Bosch fırınlar, en iyi performans alınacak şekilde donatılmış özelliklerle tüketicinin karşısına çıkıyor. A sınıfına dahil olan Bosch fırınlar, bu sayede düşük enerji tüketimine katkıda bulunuyor. Farklı pişirme seçenekleri, geniş hacimleri ve kolay kullanımı ile tüketicinin işini kolaylaştıran Bosch fırınlar, ihtiyaca göre alt ve üst ısıtma, hava dolaşımlı ısıtma, ızgara, çözme sadece alt ısıtma gibi pek çok alternatifli fonksiyonel özelliklerden oluşuyor.

Mutfakta Pratik Lezzetler Yaratmak İsteyenlere

Mutfakta Pratik Lezzetler Yaratmak İsteyenlere

Hem küçük porsiyonlarla pratik pişirme alternatiflerini mutfağında barındırmak hem de enerji tasarrufu yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan mikrodalga fırınlar ise her bütçeye uygun, ekonomik alternatifler arasında yer alıyor. Maksimum performans ile tüketicinin ihtiyaçlarına karşılık veren mikrodalgalar, kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamaya imkan sunuyor. Dondurulmuş gıdalarla yemek hazırlamak isteyenlere de pratik çözümler sunan Bosch mikrodalga fırınlar, pratik yemek pişirmenin yanı sıra; hijyen konusunda da hassas olanlar için kolay temizleme imkanı sağlıyor. Su israfını önlemek, enerji ve zaman tasarrufu sağlamak ve en önemlisi doğal yaşama zarar vermek istemeyenler için ise birbirinden kullanışlı Bosch beyaz eşya paketi alternatifleri bulunuyor. Tüketicinin yaşamını kolaylaştırmayı ilk sırada tutan Bosch beyaz eşya modelleri, aynı anda çok fazla parçayı bir arda yıkayabiliyor, özellikle kalabalık ailelerin uzun bulaşık yıkama sürelerinde adeta imdada yetişiyor. Yenilikçi teknoloji ile tasarlanan Bosch bulaşık makineleri, her modelde ayrı sunulan özel fonksiyonlarla farklı ihtiyaçlara dokunuyor ve en iyi şekilde çözüm alternatifleri sunuyor. Kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken bulaşık makinesi, esnek sepet ve raf tasarımları sayesinde kirli bulaşıkları yerleştirme konusunda kolaylık sağlıyor ve bu sayede yüksek performansta bir bulaşık yıkama işlevi sunuyor. Deterjan otomatiği ve yük sensörü gibi detaylar ise teknoloji ve tasarımı birleştirerek, kullanıcının günlük hayatta işini kolaylaştırmasına yardımcı oluyor. En son teknoloji ie üretilen bulaşık makineleri uzun ömrü ve performansı ile tüketicilerden tam not alıyor. Farklı tip mutfaklar için ister tezgah altı, ister açık alanda konumlanabilen Bosch bulaşık makineleri, mutfaklarda tasarruf etmek isteyenlere çözümler sunuyor.

Çamaşırlar İçin Büyük Kolaylık Bosch Çamaşır Makineleri

Çamaşırlar İçin Büyük Kolaylık Bosch Çamaşır Makineleri

Düşük enerji ve su tüketimi ile yüksek performans sergileyen çamaşır makineleri, üstün temizleme gücüyle tertemiz bir deneyim sunuyor. Eco Perfect seçeneği sayesinde kilo başına %50 enerji tasarrufu elde etme imkanı sunarken, Vario Perfect teknolojisi sayesinde yıkama süresi belirlenerek tüketiciye çamaşır yıkama konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Sadece çamaşır makinesi değil, Bosch beyaz eşya seti arasında yer alan kurutma makineleri ile de kirli çamaşırlarla başı dertte olanların işini kolaylaştıran Bosch, evde oluşabilecek rutubet ortamının önüne geçiyor, bütçe tasarrufu konusunda ise beyaz eşya fiyatları ile her kullanıcıya uygun fiyat ve ürün alternatifleri sunuyor, beyaz eşya önerileri arayanların ihtiyacını kolaylıkla sağlıyor.

Sıcak ve Soğuk Havalarda En Büyük Yardımcı Bosch Klimalar

Sıcak ve Soğuk Havalarda En Büyük Yardımcı Bosch Klimalar

Sıcak ve soğuk havalarda en büyük yardımcı olan Bosch klimalar, yazın kavuran sıcaklarda ferah ve serin bir hava yaratırken; kış soğuklarında ise kullanım alanlarında sıcacık rüzgarlar estiriyor. İhtiyaç tipine göre farklı klima seçenekleri sunan marka, enerji tasarruflu ürünler ile hem bütçeye hem doğaya katkıda bulunuyor. Salon tipi, inverter, klasik gibi farklı klima modelleri sunarak her ihtiyaç tipine uygun alternatif sunuyor. Bu klimaların en dikkat çeken özellikleri hiç şüphesiz klasik klima modellerinin aksine, istenilen sıcaklığa ulaşana kadar motor çalışıyor ve istenilen sıcaklığa ulaşıldığında motor çalışması duruyor, sıcaklık değişkenlik gösterdiğinde ise yeniden çalışmaya başlıyor. Enerji tasarrufu için pek çok alternatif sunan klimalar A+ veya A++ gibi farklı seçeneklerle tüketicinin ihtiyaçlarına göre sunuluyor. Klimalar, performanslarına göre farklılık gösteriyor. Bu konuda çeşitli alternatiflerin olmasının sebeplerinden bir tanesi klimaların soğutma kapasitesi ile alalı olması. Fiyatları etkileyen bir diğer neden ise klimanın fonksiyonel özellikleri. Ancak seçiminiz her ne olursa olsun, Bosch klima ürünleri çevreye ve doğaya korumaya yönelik enerji tasarrufunun ön planda olduğu ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Fiyat - performans konusunda her zaman tüketicinin yanında olan Bosch beyaz eşya fiyat konusunda da her bütçeye uygun alternatif özelliklere sahip ürünler sunarken, Bosch beyaz eşya yorumları ise tüketiciden tam not alıyor. Markanın beyaz eşya konusunda kolay kullanım, kolay temizleme, kolay servis gibi pek çok cezbedici özelliği bulunuyor.