Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer Beyaz Eşyalar

için 1,881 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diğer Beyaz Eşya

Beyaz eşyalar hayatımızı devam ettirebilmemiz açısından gerekli ürünlerdir. Bu ürünlerin küçüklü büyüklü pek çok çeşidi bulunmaktadır. Büyük beyaz eşyalar dışında bir de pek çoğumuzun kullandığı küçük çaplı beyaz eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaların kullanımı sayesinde hayatımız da çok kolaylaşmaktadır. Diğer beyaz eşyalar kategorisinde olan bu ürünler içerisinde pek çok işe yarar ürünü barındırmaktadır. Bu ürünlerden bazıları set üstü ocak ve aspiratör gibi ürünlerdir. Bu ürünler ev için son derece önemli olan ürünler olmakla beraber farklı çeşitleri ile de bu ürünlere ihtiyacı olan kişilere çeşitlilik imkanı sunmaktadır. Pek çok farklı ürünün bulunduğu bu kategoride bu ürünlerin kendi modelleri arasında birçok çeşidi de bulunmaktadır. Bu sayede ürün seçimi yapacak olan kişiler geniş bir skalaya sahip olduklarından dolayı daha rahat bir şekilde seçim yapabilmektedirler. Set üstü ocak, aspiratör dışında farklı birçok ürün daha bu kategoride bulunmaktadır. Diğer ocak çeşitleri ve vantilatör bu ürünlerden bazılarıdır. Sizin de diğer beyaz eşya kategorisinde ihtiyacınız varsa sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Diğer Beyaz Eşya Ürünleri

Diğer Beyaz Eşya Ürünleri

Diğer beyaz eşya ürünleri kategorisinde pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan set üstü ocak sayesinde yiyecekler ısınıp pişirilmektedir. Set üstü ocak dışında farklı ürünlerde bu kategoride olmaktadır. Bunlardan biri olan aspiratör farklı pek çok alanda kullanılmaktadır. Ama aspiratör modelleri genel olarak mutfaktaki kötü kokuların giderilmesi için kullanılmaktadır. Yemek yapan kişilere büyük bir kolaylık sağlayan bu ürünün pek çok çeşidi piyasada bulunmaktadır. Kullanım alanlarından ürün özelliklerine kadar pek çok kısımda farklılıkları olan bu ürünler kullanım olarak da son derece basit olmaktadır. Bu ürünler sayesinde evler yemek kokmamakta ve evin yemek kokmaması için soğuk havalarda camın açılmasına gerek kalmamaktadır. Mutfakta büyük kolaylık sağlayan aspiratörün kullanım alanı yalnızca mutfakla sınırlı da olmamaktadır. Kelime anlamı olarak ortamda bulunan ve gaz halinde olan akışkan maddeleri çekmeye yarayan bu ürün, tıbbi amaçla da kullanılmaktadır. Havalandırma fanı denilen ve temizleme görevi gören bu ürün sayesinde ortamdaki hava temizlenebilmektedir. Hastaneler dışında havalandırma ihtiyacı olunan pek çok yerde kullanılabilmektedir. Havayı temizlediğinden dolayı insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yani bu ürün sağlığa da çok fazla olumlu etkisi olan bir üründür. Bundan dolayı da üretilen çeşitleri ve bu çeşitlerin farklı modelleri piyasada bulunmaktadır. Bir diğer beyaz eşyalardan biri olan mini buzdolabı normal boyutlarda buzdolaplarına nazaran boyut olarak daha küçük olan ve içerisine daha az eşya alan buzdolabı çeşitlerindendir. Bu ürün de farklı yerlerde kullanılmaktadır. Küçük olması sebebiyle az alan kaplayan ve bu sayede kişisel odalarda da kullanılan bu dolaplar mutfağın olmadığı yerlerde oldukça pratik olmaktadır. Bu dolaplarında farklı modelleri üretilmektedir. Bu modellerin farklı özellikleri olduğundan dolayı modeller arasından seçim yapmak isteyen kişinin kendi ihtiyacına yönelik olan ürünü alması gerekmektedir. Bu bahsedilen ürünler dışında pek çok ürün daha bu kategoride bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları soğan dilimleme makinesi, külah makinesi, ızgara, manometre, meyve suyu soğutucu, ocak musluğu, buz makinesi gibi ürünlerdir. Daha birçok farklı ürün de bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde pek çok alanda daha rahat işler yapabilmek mümkün olmaktadır. Pek çok çeşidi olan bu ürünlere ulaşmak son derece kolay olmaktadır.

Diğer Beyaz Eşyalar Her Alanda Yanınızda

Diğer Beyaz Eşyalar Her Alanda Yanınızda

Diğer beyaz eşyalar kategorisinde olan ürünler her alanda kullanılan ürünlerden oluşmaktadır. Örneğin aspiratör çeşitleri hastanelerden alışveriş merkezlerine kadar pek çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Mutfakta yemek kokusunun oluşmasına engel olan bu ürünler, diğer yerlerde ise havayı temizlemeye yaramaktadır. Kullanım alanlarına göre çeşitlilikleri mevcut olan bu ürünlerin kullanımı da son derece kolay olup çok tercih edilmektedir. Bu eşya hem tıp alanında hem de diğer alanlarda işe yarayan önemli şeylerden biri olmaktadır. Diğer beyaz eşya kategorisinde olan ürünlerin kullanım alanlarının farklılık oluşturmasına bir diğer örnek mini buzdolabı olmaktadır. Mini buzdolapları da farklı yerlerde kullanılmaktadır. Evlerde kullanıldığı gibi otel veya yurt gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Farklı alanlarda kullanılmasından ötürü mini buzdolabı ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Bulundukları alana göre tercih edilen ürün boyutu da farklılaşmaktadır. Bu sayede daha doğru bir kullanım yapılmış olmaktadır. Hem alan tasarrufunu sağlanması hem de eşyanın alana uyum sağlanması açısından alınan mini buzdolabının ölçülerine önem verilmesi gerekmektedir. Üstelik farklı ölçülere sahip dolaplar bulunduğundan ötürü istenilen alanda mini buzdolabı kullanılabilmektedir. Bu sayede odanız küçük olsa bile mini buzdolabı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Aspiratör ve mini buzdolabı dışında pek çok eşya daha farklı alanlarda kullanılmaktadır. Diğer beyaz eşya kategorisindeki ürünler tek bir alana yönelik ürünleri barındırmamaktadır. Hem evde hem de dışarıdayken karşımıza çıkabilecek ürünleri bulundurmaktadır. Bu ürün çeşitleri çok fazla olup bu çeşitlilik arasından ihtiyacınız olanı bulmak için ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz seçenekleri satın alabilirsiniz.

Diğer Beyaz Eşya Fiyatları

Diğer Beyaz Eşya Fiyatları

Diğer beyaz eşya kategorisinde birçok eşya bulunmaktadır. Bu eşyalarında farklı özellikleri olan bir çok çeşidi vardır. Bundan dolayı da sabit bir fiyat söylemek mümkün olmamaktadır. Örneğin aspiratör fiyatları ile set üstü ocak fiyatları aynı olmamaktadır. Hatta bu eşyalar kendi içlerinde bile modellerine bağlı olarak fiyat anlamında değişkenlik göstermektedir. Set üstü ocaklarının fiyatları kendi içlerinde de değişkenlik göstermektedir. Çünkü farklı özellikleri olan birçok set üstü ocak bulunmaktadır. Her modelin özellikleri aynı olmadığından dolayı fiyatının da aynı olmaması son derece doğal bir durum olmaktadır. Aynı durum aspiratör için de geçerli olmaktadır. Aspiratörler farklı alanlarda kullanıldıklarından bu alanlara uygun özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerde farklı modellerin oluşmasına yol açtığından dolayı modeller arasında fiyat farkı oluşmaktadır. Yani eşyaların kullanım alanları ve özellikleri bu eşyaların fiyatlandırılmasında önemli bir etkiye sahip olmaktadır. Buna mini buzdolabı fiyatları bir diğer örnek olarak verilebilir. Mini buzdolaplarının hepsinin özellikleri aynı değildir. Bundan dolayı da hepsinin fiyatları aynı olmamaktadır. Buzdolabının boyutları ve diğer özellikleri fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bu olay bu kategorideki pek çok ürün için geçerlidir. Ürünlerin bazen renkleri bile fiyat anlamında farklılık yaratmaktadır. Bundan dolayı da hiçbir ürün için net bir fiyat belirlemek mümkün değildir.