Filtreleri Temizle
Marka
LG

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++
Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LG Beyaz Eşya

için 42 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LG Beyaz Eşya

Televizyon modellerinden cep telefonu modellerine kadar pek çok alanda üretim yapan ve sektördeki popülerliğini korumayı başaran LG markası beyaz eşya üretiminde de adından söz ettiriyor. Güney Kore merkezli marka bir evin ihtiyacı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi birçok ürünü tüketicilerle buluşturuyor. Bir diğer deyişle evini tam manası ile düzmek isteyen bir tüketicinin beyaz eşya seti için LG markasını takip etmesi yeterli oluyor. Öte yandan bu marka, ürünlerinde son teknoloji sistemlere de yer veriyor. Bu sayede kullanıcıların işini kolaylaştırmayı hedeflerken yenilikleri de yakından takip ettiğini ortaya koyuyor. Geniş bir ürün gamına sahip olan LG markası, bu sayede farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Geniş ürün gamına sahip olması aynı zamanda beyaz eşya fiyatları noktasında markanın farklı gelir seviyesinde yer alan tüketicilere hitap edebilmesini de sağlıyor. Bunun yanı sıra LG teknolojiyi takip ettiği kadar modern tasarım çizgilerini de takip ediyor. Pek çok tüketici satın aldığı ürünün bulunduğu ortama renk ve tasarım olarak uyum sağlamasına oldukça büyük önem veriyor. LG markası da bu noktada ürünlerinin tasarımında zarif çizgilerle birlikte şıklık ile harmanlanmış detaylara önem veriyor. Marka, bu yönü sayesinde teknolojik ürünlerden faydalanırken zarafete de önem veren tüketicilere göz kırpıyor. LG sadece tasarımsal olarak değil, farklı renklerde tasarlanan ürünlerle de şıklığı yakalamaya çalışıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ile LG Beyaz Eşya Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesi ile LG Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz eşya markaları arasında oldukça tanınan bir konumda yer alan LG'nin herhangi bir ürün kategorisinde bile çok fazla çeşidi bulunuyor. Markanın sadece buzdolabı modellerine bakıldığında bile birden fazla tipte üretim yaptığı görülüyor. Geniş aileler için tasarlanan gardırop tipi buzdolabı ihtiyaca göre çok farklı hacimlerle tüketicinin kullanımına sunuluyor. Bunun dışında yine tüketicinin istek ve arzusu doğrultusunda üstten donduruculu buzdolabı ya da alttan donduruculu buzdolabı modelleri de bulunuyor. Door-in-door buzdolabı modelleri ise kapağı açmadan buzdolabının içerisinde ne olduğunu görmek isteyen tüketicilere oldukça pratik imkanlar sunuyor. Üstelik tüm bu modeller kendi arasında kullandıkları teknolojiye göre ayrılırken, tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebiliyor. LG beyaz eşya modelleri arasında yer alan çamaşır makineleri için de aynı çeşitlilik söz konusu oluyor. Güney Koreli marka standart kurutmalı çamaşır makinelerini tüketicinin beğenisine sunmasının yanı sıra pratik teknolojileri bünyesinde barındıran modelleri de üretiyor. Bunlardan ilki TwinWash çamaşır makinesi olarak ön plana çıkıyor. LG markalı TwinWash çamaşır makinesi satın alan tüketiciler aynı anda iki farklı yıkama özelliği gösteren bir ürüne sahip oluyor. Bu da renkli ve beyaz gibi iki farklı çamaşır grubunun aynı andan yıkanabileceği anlamına geliyor. Bu durum kullanıcılarına pratik bir kullanım sağlarken aynı zamanda zamandan da tasarruf etme imkanı sunuyor. Bunun dışında markanın solo çamaşır makinesi modelleri de buluyor.

Hayatı Kolaylaştıran LG Ürünleri

Hayatı Kolaylaştıran LG Ürünleri

LG beyaz eşya olarak buzdolabı ve çamaşır makinesi dışında bulaşık makinesi, fırın ve elektrikli süpürge modelleri ile de kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Bulaşık makinesi alanında pek çok farklı modeli kullanıcıların hizmetine sunan marka, bu alanda da farklı beklentilere cevap verebiliyor. LG beyaz eşya modelleri arasında yer alan fırınlar ise mikrodalga fırınlar ve kombo fırınlar olarak kendi arasında iki farklı kategoriye ayrılıyor. Modern tasarıma sahip mikrodalga fırın modelleri yiyeceklerin hızlı bir şekilde ısıtılmasını isteyen tüketicilere hitap ediyor. LG kombo fırın modeli ise çok daha büyük bir işe yarıyor. Bünyesinde ızgara özelliğini de barındıran bu fırınlar ile yemek yapmayı seven kullanıcılar bu sayede menülerini daha zengin bir hale getirebiliyor. Ayrıca kombo fırın ile oldukça lezzetli yemekler yapmak mümkün bir hal alıyor. LG elektrikli süpürge alanında da farklı teknolojileri kullanıcılarının beğenisine sunmaktan geri durmuyor. Standart elektrikli süpürge modellerinin yanı sıra kablosuz bataryalı süpürgeler de markanın ürün gamında yer alıyor. Kablosuz teknoloji ile 'kabloya takılma ve kablo yetmemesi' gibi can sıkıcı problemler neredeyse tam manası ile ortadan kalkıyor. Üstelik LG diğer pek çok üründe olduğu gibi elektrik süpürgesi kategorisinde de birden fazla model ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Farklı Bütçelere Göre Farklı Alternatifler

Farklı Bütçelere Göre Farklı Alternatifler

Beyaz eşya satın almak isteyen pek çok tüketici için kullanıcı yorumları karar verme noktasında oldukça etkili oluyor. Yorumların olumlu yönde olması ürünün sağlamlığı ve performansı ile paralellik gösteriyor. Aynı kriterler LG beyaz eşya yorumları için de geçerli oluyor. Tüketiciler için karar verme noktasında etkili olan bir diğer önemli nokta ise beyaz eşya fiyatları konusu oluyor. LG markası herhangi bir ürün kategorisinde bile birden fazla farklı modeli elinde bulunduruyor. Bu sayede LG beyaz eşya fiyatları farklı bütçelere sahip olan kullanıcılara hitap edebiliyor. Bunun dışında kullanıcıların tecrübelerine dayanan beyaz eşya önerileri de tüketiciler için yönlendirici oluyor. LG markası ise tüketiciler tarafından önerilmek için pek çok güçlü özelliğe ürünlerinde yer veriyor. Kullanıcılarına birden fazla özelliği ile kolaylık sunan LG ürünlerinin pek çoğu sahip oldukları teknolojiler ile enerji sarfiyatını da en aza indirgemeyi hedefliyor. Böylece kullanıcısı ile yüksek teknolojiyi buluştururken tasarruf etmenin de önünü açıyor. Ayrıca LG markasının pek çok ürünü tasarım noktasında ödüle layık görülmüş modeller olarak öne çıkmayı başarıyor. Marka, tasarım için yaptığı son hamleye ise LG Signature ismini veriyor. LG Signature hamlesi dahilinde imal edilen ürün modelleri sıra dışı tasarımları ile dikkat çekiyor. Marka Signature projesi ile sadece tasarımı değil, aerodinamik kullanılabilirliği artırmayı da amaçlıyor. Bu da LG'nin inovasyona verdiği önemi ortaya koyuyor.