Kurutma Makinesi

Çamaşır makinesi çamaşırlarınızı yeterince kuru çıkarmaz. Kurutmalı çamaşır makineniz yoksa nemli havalarda ve soğuk havalarda çamaşırlarınızı derhal kurutabilmek için başka bir beyaz eşyaya daha ihtiyaç duyarsınız: Kurutma makinesi.

Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kurutma makinesi, çamaşır makinesinden çıkardığınız ıslak kıyafetlerin üstündeki suyu sıcak hava kullanarak buharlaştıran bir cihazdır. Normalde çamaşırlarınızı içeride ya da dışarıda çamaşır ipine veya çamaşır askısına asarak güneş ışığı ve rüzgarla kurutabilirsiniz ama çamaşırlarınızın kuruması hava şartlarına bağlıdır. Hatta yağmura yakalanırlarsa süreç başa döner. Acil giyeceğiniz kıyafetler için kurutma makinesi büyük bir yardımcıdır. Kurutma makineleri çamaşırları kısa sürede kurutma avantajının yanı sıra onların çekmesine yol açtığına dair bir kötü üne de sahiptir. Ama bu durum makinenin kalitesiyle birlikte doğru kullanımına da bağlıdır. Kurutucuya koyduğunuz çamaşırları iyi tanımanız lazım. Mesela, sentetik ağırlıklı kıyafetleri uzun süreli ve aşırı sıcaklığa maruz bırakmamanız gerekir. Doğru kıyafetlerle doğru sıcaklık ve süreleri buluşturduğunuzda belirgin sorunlar yaşamazsınız.

Kurutma Makinesi Nasıl Çalışır?

Kurutma Makinesi Nasıl Çalışır?

Birçok kurutma makinesi görünüm olarak çamaşır makinelerine benzer ama cam kapaklarının biraz daha geniş olmasından onları tanıyabilirsiniz. Kurutma makinesi çamaşırlarınızı döndüre döndüre ve çevire çevire kurutur, böylece program bittiğinde çamaşırlarınızda hiç ıslak nokta kalmamasını garanti altına alır. Kurutma makinesinin çalışma prensibi buharlaşma sözcüğüyle özetlenebilir. Bu cihaz kıyafetlerinizdeki sıvıyı gaz haline getirir, hem de bunu kısa sürede ve oldukça ekonomik biçimde yapar. Çamaşır makineleri yıkama sırasında yaklaşık 2 kilogram su kullanır ve bu sudan kurtulmanın kurutma makinesinden daha etkili bir yöntemi yok.

Kurutma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurutma Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Kurutma makinesi fiyatları, çamaşır makinesi fiyatları ile yakın seviyededir. Çamaşır makinesi varken bir de kurutma makinesine bu kadar harcama yapmak başka aklınıza yatmayabilir. Ama sık çamaşır yıkayan biriyseniz çamaşırlarınızı hızlı kurutma sorunu dışında art arta yıkadığınız çamaşırları yerleştirme zorluğunun da farkındasınızdır. Üstelik, çamaşırlarınızı dışarı asamadığınız yağışlı ve soğuk kış aylarında durum daha da vahim bir hal alabilir. Arçelik kurutma makinesi ve Elektrolux, Beko, Siemens, Bosch, Profilo ve diğer birçok beyaz eşya markasının kurutma makinelerine göz atabilirsiniz. Kurutma makinesine ihtiyacınız varsa ama evinizde ekstra bir beyaz eşya koyacak yer yoksa o zaman kurutmalı çamaşır makinelerine göz atabilirsiniz. Bu makinelerde kurutma, ayrı bir makine yerine ilave bir program olarak bulunur ve bu programı ayarlayarak kurutma işlemini yıkama işleminin hemen ardından gerçekleştirebilirsiniz. Tüm beyaz eşya çeşitleri için Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kurutma Makinesi

için 289 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (2)
Airfel (1)
Alarko (1)
Alf (1)
Altus (12)
Ariston (1)
Arçelik (13)
Beko (16)
Bosch (115)
(1)
Electrolux (20)
Grundig (2)
Hoover (24)
Miele (1)
Profilo (13)
Samsung (4)
Siemens (49)
Vestel (3)
Whirlpool (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL