TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kurutma Makinesi

için 282 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kurutma Makinesi

Teknoloji sayesinde ev işlerini pratik bir şekilde halletmeniz mümkün olmaktadır. Günümüzde oldukça gelişen teknolojik fonksiyonlara sahip ürünler ev işlerinizi pratik bir şekilde halletmenize imkan tanımaktadır. Gelişmiş özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıran bu ürünleri kullanarak siz de kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olan araçlar içerisinden bir seçim yaparken dikkat edeceğiniz belirli noktalar ile daha verimli bir ürün kullanımı elde edebilirsiniz. Ev işleri gününüzün önemli bir bölümünü ayırmanız gereken fiziksel olarak yorucu işlemlerdir. Ev işleri arasında oldukça zaman alanlardan bir tanesi ise çamaşır konusudur. Günümüzde teknoloji sayesinde oldukça pratik bir şekilde halledebileceğiniz çamaşır temizliği için farklı fonksiyonel araçlar sunulmaktadır. Gelişmiş fonksiyonel özelliklere sahip olan bu araçlar sayesinde çamaşır işlerinizi kolaylıkla halledebilir, günün geri kalan kısmını kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra pratik bir şekilde kurutmanıza imkan sağlayan kurutma makinesi modelleri hayatınıza hız katan önemli araçlardandır. Islak çamaşırlarınızı dakikalar içerisinde pratik bir şekilde kurutmanızı sağlayan bu ürünler ile siz de ev işlerinize ayırdığınız zamanı minimum seviyeye getirebilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonlar ile sunulan çamaşır kurutma makinesi modelleri arasından bir seçim yaparken kendi istek ve ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde belirlemeniz, doğru sonuca ulaşabilmeniz açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Kurutma Makinesi ile Pratik Ev İşleri

Kurutma Makinesi ile Pratik Ev İşleri

Ev işlerine ayırdığınız zamanın büyük kısmını çamaşır konusu kaplamaktadır. Gün içerisinde giyeceğiniz kıyafetlerin temiz ve düzenli olması insanlarda bırakacağınız izlenimlerin daha iyi olması açısından önem taşımaktadır. Özenerek temizlenmiş ve düzenlenmiş kıyafetler sayesinde siz de gün içerisinde oldukça şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişmiş özellikler ile sunulan teknolojik aletler sayesinde kıyafetlerinizi pratik bir şekilde temizleyebilir ve düzene sokabilirsiniz. Teknolojinin sunduğu kolaylıkların çoğunluğu ev işlerinde size fayda sağlamaktadır. Çamaşırlarınızı dakikalar içerisinde kurutmanıza imkan sağlayan elbise kurutma makinesi modelleri de günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Günümüzde ev tasarımlarında balkonların neredeyse yok olduğunu göz önünde bulundurursanız, çamaşırlarınızı kurutma konusu oldukça önemli bir hal alıyor. Ev içerisine asacağınız çamaşırların kuruması ise oldukça uzun zaman alacaktır. Bunun yanında alerjik etmenlere de sebep olacaktır. Bu gibi istenmeyen durumlardan kolaylıkla uzaklaşmanızı sağlayan teknolojik araçlar sayesinde siz de çamaşırlarınızı kısa bir süre içerisinde kurutabilirsiniz. Makine içerisinden alacağınız çamaşırlarınızı pratik bir şekilde kurutma makinenize aktarabilir, seçeceğiniz programa göre dakikalar içerisinde çamaşırlarınızı kuru bir şekilde geri alabilirsiniz. Günümüzde oldukça pratik bir kullanım sağlayan bu ürünler sayesinde çamaşırlarınızı asıp, kurumasını beklemenize gerek kalmadan rahatlıkla tekrar kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Farklı bütçelere uygun olacak şekilde alternatifler ile sunulan kurutma makinesi fiyatları arasından kendinize ve bütçenize en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonlar ile sunulan bu cihazlar ile hayatınıza hız ve pratiklik katabilir. Ev işlerinden artıracağınız zamanı daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Günümüzde oldukça kolaylaşan üretim teknikleri sayesinde her eve rahatlıkla giren teknolojik cihazlar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kolay üretim teknolojileri sayesinde her bütçeye uyum sağlayacak alternatifler ile sunulan çamaşır kurutma makinesi fiyatları arasından kendi bütçenize uyum sağlayacak bir model mutlaka bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesini inceleyerek kendinize ve çamaşır yıkama alışkanlıklarınıza uyum sağlayan bir Elektronik ürün seçimi yapabilirsiniz.

Kurutma Makinesi ile Evlerinizin Havasını Değiştirin

Kurutma Makinesi ile Evlerinizin Havasını Değiştirin

Evlerinizde çamaşırlarınızı kurutmak oldukça önemli bir konudur. Günümüzde ev tasarımlarına baktığınızda balkonların artık ortadan kalktığını görmeye başlayabilirsiniz. Balkonsuz evlerde çamaşır asma problemi oldukça önemli bir durumdur. Çamaşırlarınızı direk olarak asarak kurutamayacağınız bir mekanın olmaması işlerinizi zorlaştıracaktır. Ev içerisine çamaşırlarınızı astığınızda ise havaya yayılacak olan deterjan kokuları alerjik durumlara yol açabilir. Bunun yanında kapalı mekan içerisinde çamaşırlarınızın kuruması da oldukça zaman alacaktır. Bu gibi durumların önüne geçmek için siz de teknolojinin sunduğu araçlardan faydalanabilirsiniz. Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve ev işlerinden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlayan kurutma makineleri ile çamaşırlarınızı dakikalar içerisinde kuru bir hale getirebilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonel özellikler ile sunulan cihazlar sayesinde siz de çamaşır kurutma problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Kullananlar tarafından sıkça önerilen kurutma makinesi tavsiye edenler tarafından yüksek oranda beğenilen bir ürün olmuştur. Çamaşır makinenizden ıslak bir şekilde çıkarttığınız kıyafetlerinizi pratik bir şekilde kurutmanıza olanak sağlayan bu cihazların farklı fonksiyonlarını alternatif seçenekler için kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kurutma işlemine ihtiyacınız varsa pratik modlara yönelebilir, daha uzun ve detaylı işlemler sunan alternatif kurutma modlarını da kullanabilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz kurutma makinesi yorum kısmında da görebileceğiniz gibi birçok işinizi pratik bir şekilde halledebilen bu cihazlar ile siz de hayatınıza pratiklik katarken ev içerisinde çamaşır asma görüntüsünden de kurtulabilirsiniz. Oldukça farklı ve pratik seçenekler sunan bu cihazlar arasından bir seçim yaparken kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız verimli ürünler elde etmenizi sağlayacaktır. Kendi temizlik alışkanlıklarınıza cevap veren ürünlere yönelerek siz de oldukça pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Günümüzde gelişmiş teknolojik özellikler ile sunulan cihazlar arasından size uygun fonksiyonlar sunan ürünler mutlaka bulabilirsiniz. Büyük oranda yaygınlaşan çamaşır kurutma makinesi tavsiye edenler tarafından oldukça beğenilen performanslar ortaya koyan bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Siz de evlerinizde teknolojinin sunduğu kolaylıklardan faydalanarak zamandan tasarruf ederken aynı zamanda hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.

Kurutma Makinesi ile Tasarruf Sağlayın

Kurutma Makinesi ile Tasarruf Sağlayın

Günümüzde teknolojik ürünlerin harcadığı enerji miktarları önemli ölçüde düşürülmektedir. Teknolojinin sağladığı kolaylıklar sayesinde ev içerisinde kullanacağınız cihazların harcadığı elektrik miktarını minimum seviyede tutabilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonel özellikler ile sunulan teknolojik cihazlar arasından bir seçim yaparken siz de enerji tasarrufu konusuna önem gösterebilirsiniz. Fazla enerji harcayan cihazlar size kolaylık sağlarken bir yandan bütçenize zarar verebilir. Bu gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için ürünleri incelerken sundukları enerji tasarruf oranlarını iyi bir şekilde incelemelisiniz. Günümüzde evlerinizde işlerinizi halletmenize büyük oranda kolaylık sağlayan kurutma makinesi tavsiye edenlerin yorumlarına baktığınızda enerji tasarrufu sağlayan ürünlerin bütçenize büyük kolaylıklar sağladığını görebilirsiniz. Ev içerisinde çamaşırlarınızı pratik bir şekilde kurutmanıza imkan sağlayan bu ürünler aynı zamanda harcadıkları minimum enerji ile bütçenize ve çevreye dost bir tutum sunmaktadır. Gelişmiş fonksiyonları sayesinde çamaşırlarınızı pratik bir şekilde temizlemenize imkan sunan kurutma makineleri arasından bir seçim yaparken siz de enerji tasarrufu sunan araçlara yönelerek verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Farklı modeller arasından bir tercih yapmak konusunda zorlanabilirsiniz. Bu durumda inceleyebileceğiniz kurutma makinesi öneri yapanların yorumları ile bir eleme yapabilirsiniz. Ancak bu durumlarda herkesin farklı ihtiyaçları olduğunu ve her bireyin farklı kullanım alışkanlıkları olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Siz de kendiniz için seçeceğiniz cihazları incelemeden önce kendi kullanım yöntemlerinizi ve alışkanlıklarınızı iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Bu analizleri yapmadan yöneleceğiniz tercihleri işlerinizi kolaylaştırmak yerine size farklı problemler çıkartacak ve verimsiz bir duruma neden olacaktır. Bundan dolayı kendi alışkanlıklarınızı ve kullanım yöntemlerinizi iyi bir şekilde belirleyerek bir ürün tercihi yapmanız, doğru sonuçlar elde etmeniz açısından önem taşımaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza ve alanlara göre tercih edebileceğiniz küçük kurutma makinesi modelleri dar alanlarda kullanabilmeniz için uygun bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. Bunun yanında daha geniş yere sahipseniz kullanabileceğiniz farklı ebatlara sahip ürünler de sizlere sunulmaktadır. Siz de kendi ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirleyerek doğru bir ürün seçimine yönelebilirsiniz.

Kurutma Makinesi ile Zamandan Tasarruf Sağlayın

Kurutma Makinesi ile Zamandan Tasarruf Sağlayın

Çamaşırların yıkanması, kurutulması ve ütülenmesi oldukça zaman ve enerji isteyen bir süreçtir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaşam standartlarının oldukça hızlandığını göz önünde bulundurursanız, siz de bu hıza uyum sağlamanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Gelişmiş teknolojik cihazlar sayesinde işlerinizi kısa sürede halledebilir, ve veriminizi artırabilirsiniz. Gün içerisinde çok zaman işlerden bir tanesi olan ev işlerinin başında gelen çamaşır konusu da teknoloji sayesinde oldukça pratik bir şekilde halledilebilmektedir. Gelişmiş teknolojik cihazları kullanarak siz de çamaşırlarınızı oldukça hızı ve sağlıklı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Günümüzde sunulan alternatif fonksiyonlar ile birçok farklı isteğe ve ihtiyaca yönelik olarak hizmet veren cihazlar içerisinden bir seçim yapmadan önce belirli noktalara dikkat etmeniz, bu cihazları kullanırken elde edeceğiniz verimi artırmanıza yardımcı olacaktır. Çamaşırlarınızı pratik bir şekilde kurutmanıza imkan tanıyan kurutma makinelerini seçerken sundukları alternatif fonksiyonları iyi bir şekilde inceleyebilirsiniz. Çamaşır işini hızlı bir şekilde halletmek ve buna zaman ayırmak istemiyorsanız hızlı kurutma fonksiyonları sunan çamaşır kurutma makinesi modellerine yönelebilirsiniz. 15 dakika gibi kısa süreler içerisinde ıslak çamaşırlarınızı kurutabilen bu ürünler ile hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kuruttuğunuz çamaşırlarınızı rahatlıkla giyebilir ve güne devam edebilirsiniz. Bunun yanında ütü işleriyle uğraşmak size oldukça yorucu geliyorsa tercih edebileceğiniz alternatif modeller ile çamaşırlarınızı kırışıksız bir şekilde makinenizin içerisinden çıkartabilirsiniz. Geniş fonksiyonel alternatifler sunan kurutma makinesi çamaşır temizliği konusunda en büyük yardımcınız olabilecek özelliklere sahiptir. Günümüzde gittikçe yaygınlaşan bu ürünler sayesinde hayat hızı oldukça artmış, ev işlerini gerçekleştirme yöntemleri değişmiştir. Çamaşır asma kültürünü ortadan kaldıran bu ürünler aynı zamanda evlerinizi de şekillendirmektedir. Çamaşır asma gibi bir problemin ortadan kalkması evlerde balkon kullanım ihtiyacını da azaltmış ve balkonsuz evlerin tasarlanmasına ön ayak olmuştur. Siz de çamaşır asma problemini kökten çözmek için kullanabileceğiniz yoğuşmalı kurutma makinesi modelleri ile işlerinizi kolay bir şekilde hallederken aynı zamanda tasarruf sağlayabilirsiniz. Geniş fonksiyonel özellikler içerisinden kendinize ve kullanımınıza en çok uyum sağlayan ürünleri seçerek hayatınıza hız katabilirsiniz.

Kurutma Makinesi ile Verimli Çamaşır Günleri

Kurutma Makinesi ile Verimli Çamaşır Günleri

Evlerinizde kullanabileceğiniz teknolojik ürünler arasında hayatınıza büyük hız katanların başında kurutma makineleri gelmektedir. Neredeyse her hafta en az bir gün çamaşırlarınızı yıkadığınızı düşünürseniz onları kurutmak için harcadığınız vaktin ne kadar çok olduğunu görebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanızı ve zamanda tasarruf etmenizi sağlayan kurutma makinelerini seçerken belirli özelliklere dikkat etmeniz, cihazlardan alacağınız verimi artırmanıza imkan sağlayacaktır. Öncelikle bu ürünleri seçerken malzeme özelliklerine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Direkt olarak çamaşırlarınız ile temas eden yüzeylere sahip olan bu cihazların üretiminde kullanılan materyallerin sağlığınız açısından risk taşımaması oldukça önemlidir. Cildinize zarar verecek bileşenleri içerisinde barındırmayan cihazlara yönelerek siz de daha rahat ve pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunun yanında kurutma makinesi kullanımı farklı modellere göre değiştiğinden dolayı kendi kullanım alışkanlıklarınıza ve pratiklerinize göre bir ürüne yönelmeniz alacağınız verimin artması açısından önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünlerin sağlayacağı bir diğer kolaylıkla ise uzun kullanım ömrü noktasında gerçekleşmektedir. Uzun yıllar boyunca ürünlerinizi kullanabilmeniz ve istenmeyen arızaların oluşmaması için ürünleri seçerken üretimlerinde kullanılan malzemelerin dayanıklı ve sağlam materyallerden oluşturulmuş olmasına dikkat etmelisiniz. Kurutma makinelerinin yüksek sıcaklıklarda çalıştığını düşündüğünüzde bu ürünlerin aynı zamanda sıcaklığa karşı dayanıklı olması gerektiğini çıkartabilirsiniz. Yüksek sıcaklıklarda çalışan ve kıyafetlerinizde bulunan nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayarak kurutan bu ürünleri seçerken dayanıklı materyallerden üretiliş olmasına da dikkat etmeniz cihazlardan alacağınız verimin artmasını sağlayacaktır. Farklı alternatifler ile sunulan kurutma makinesi özellikleri arasından kendi kullanımınıza uygun olan fonksiyonları sunan cihazlara yönelerek siz de hayatınıza teknolojinin sunduğu kolaylıkları sokabilir ve işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz. Cihazlar arasından bir seçim yapmadan önce dikkat edeceğiniz kullanım özellikleri sayesinde siz de kendinize uygun bir ürün seçebilir ve işlerinizi büyük oranda kolaylaştırabilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonel özellikler arasından kendinize en uygun olanını seçmeniz işlerinizi büyük oranda kolaylaştırmanıza imkan sağlayacaktır. Farklı seçeneklere sahip olan çamaşır kurutma makinesi özellikleri arasından kendinize en uygunun seçerek siz de hayatınıza teknolojik kolaylıkları sokabilirsiniz.

Kurutma Makinesi ile Hijyenik Kıyafetler

Kurutma Makinesi ile Hijyenik Kıyafetler

Günümüzde teknoloji ile sunulan olanaklar sayesinde ev işlerinde yüksek hijyen elde etmek oldukça kolaylaşmıştır. Alternatif fonksiyon ve özellikler ile sunulan cihazlar sayesinde kıyafetlerinizi daha hijyenik olacak şekilde yıkamanız ve kurutmanız mümkün olmaktadır. Günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan kurutma makineleri de sahip oldukları alternatif fonksiyonel özellikler ile kıyafetlerinizi daha hijyenik bir şekilde kurutmanıza olanak sunmaktadır. Buhar ve nem çekme teknolojisi ile kıyafetlerinizi temizleyen cihazlar arasından bir seçim yaparken siz de sundukları gelişmiş özellikleri inceleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize yoğun buhar vererek içerisinde yer alan mikro seviyede ki bakteri ve kirleri temizlemenize imkan sağlayan cihazlar ile siz de daha hijyenik bir kıyafet temizliği yapabilirsiniz. Bunun yanında bu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise çamaşır kurutma makinesi ölçüleri olmaktadır. Makinenizi kullanacağınız alanın ölçülerini bir seçim yapmadan önce iyi bir şekilde belirlemeniz ve ona göre bir ürün tercihi yapmanız oldukça önemlidir. Farklı ölçülerde sunulan cihazlar arasından bir seçim yaparken kendi alanınıza uygun ölçüleri sunun cihazlara yönelebilirsiniz. Farklı ölçüler arasından mekanınızda yer alan alanlara göre bir seçim yaparak daha verimli kullanım elde edebilirsiniz. Geniş alanlara sahip mekanlarınızda tercih edebileceğiniz büyük ölçülere sahip ürünlerin yanında sunulan daha küçük alanlarda kullanabileceğiniz küçük cihazlar da bulunmaktadır. Siz de geniş ürün yelpazesi içerisinden bir seçim yapmadan önce boyut konusuna dikkat ederek kurulum aşamasını ve kullanım aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında farklı kapasitelere sahip cihazlar arasından kendinize uygun olanını seçmeniz üründen alacağınız verimi artırmanız için önem taşımaktadır. Fazla çamaşırı aynı anda yıkayıp kurutmanıza imkan sunan kurutma makinesi 8kg kapasiteli modellerin yanında daha pratik kullanımlar için sunulan farklı kapasitelere sahip cihazlar da bulunmaktadır. Beyaz Eşya sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz ürünler arasından siz de kendinize uygun ölçülere ve kapasiteye sahip cihazları tercih ederek, çamaşır işlerinizi pratik bir şekilde halledebilir, ev işlerinden artıracağınız zamanı kendinize ve ailenize aktararak daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (9)
Arçelik (3)
Beko (35)
Bosch (71)
Grundig (5)
Hoover (16)
Klarstein (1)
LG (13)
Miele (3)
Profilo (16)
Regal (12)
Samsung (9)
Siemens (58)
Vestel (19)
Whirlpool (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kurutma Kapasitesi

(125)
(114)
(31)
(8)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (180)
B (50)
A+++ (28)
A+ (21)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gösterge Tipi

(255)
(14)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(136)
(28)
(16)
(14)
(13)
(10)
(9)
(7)
(7)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(145)
(50)
(44)
(26)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(139)
(47)
(43)
(25)
(6)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (53)
ve üzeri (54)
ve üzeri (55)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL