Kurutma Makinesi

için 102 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kurutma Makinesi

Zamandan tasarruf etmemizi sağlayan bütün elektronik eşyalar, yaşamlarımızda kendilerine bir çırpıda yer bulabiliyorlar. Çamaşır asma çilesini ortadan kaldıran kurutma makineleri ise bunun en güzel örneklerden birisi. Çamaşırlarınızı kurutmak için ipe sermek ve kuruyanları ipten toplamak için harcadığınız süreyi; sadece çamaşırları katlama süresine indiriyorlar. Çamaşır makinesinden aldığınız çamaşırları, doğrudan kurutma makinesine atmanız, oradan kuru çıkan çamaşırları da katlamanız yetiyor.

Hava koşullarından etkilenmeden, çamaşır temizleme işini aynı gün içerisinde bitirebiliyorsunuz. Çamaşırlar, güneşte olduğu gibi kupkuru bir halde değil; hafif nemli bir halde kalıyorlar. Bu da hem ip izlerinin ortadan kalkmasını hem de çamaşırların kolaylıkla ütülenmesini sağlıyor. Üstelik çamaşırlarınızın bir çoğunu ütülemenize bile gerek kalmıyor.

Çamaşır kurutma makinesi, tüylerden ve tozlardan muzdarip olan, astım ya da kronik bronşit rahatsızlıklarına sahip kişileri de büyük ölçüde rahatlatıyor. Her kurutma işleminden sonra, çamaşır kurutma makinesinin toz toplama filtresini değiştirmeniz gerekiyor. Kıyafetlerinizden, kedinizin tüylerini yapışkan bantlarla temizlemeye çalışma derdi de ortadan kalkıyor.

Saymakla bitmeyen avantajlarını öğrendikten sonra, bir kurutma makinesi satın almaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var.

Kurutma makineleri de, çamaşır makineleri gibi enerji sınıflarına sahiptir. Burada üstünde durulması gereken nokta, fiyatı düşük olan çamaşır kurutma makinesi, genellikle fazla elektrik tüketenlerdir. Uzun dönemde elektriğe para harcamak yerine, makineyi alırken kaliteli bir ürün seçmekte fayda var. Enerji sınıfını belirledikten sonra, soğuk havalı mı yoksa iyonlu mu olacağına karar vermelisiniz.

Eğer, kurutma makinesi özelliği de olan çamaşır makinelerinden alacaksanız, makinenizin dilini öğrenmeniz gerekiyor. Örneğin, iki özelliği olan bu makinede, peş peşe çamaşır yıkayamazsınız; kurutma işleminin bitmesini beklemeniz gerekir. Yıkama ve kurutma işlemleri bittikten sonra, bir sonraki yıkamaya geçebilmek için makinenin biraz dinlemesi gerekebilir.

Samsung, Bosch, LG, Siemens, Beko, Vestel, Arçelik, Profilo, Altus, Hotpoint/Ariston, Electrolux gibi seçkin markaların kurutma makinelerini ineceleyebilir, bütçenize uygun birini seçerek zamandan tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Kurutma makinesi kampanyalarını da takip ederek, en iyi kurutma makinesini en ucuz fiyata almanız hiç zor değil. Bunun için promosyonlar sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Electrolux (24)
Beko (13)
Siemens (13)
Hoover (8)
Profilo (8)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL