Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Davlumbaz Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ocak Modeli

Başka bir kelime deneyin

Ocak Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Fırın Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Fırın Modeli

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ankastre

için 1,756 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ankastre Beyaz Eşyalar

Evler, yaşamlarımızın büyük kısmını geçirmekte olduğumuz alanlara tekabül ediyor. Bu sebeple evlere seçilen eşyaların nasıl ve hangi kriterlere bağlı olarak tercih edilmekte olduğu da büyük önem taşıyor. Burada taşınan önem, iki ana parametreye bağlı olarak şekillenebiliyor. Bu minvalde ilkin, tercih edilen eşyaların fonksiyonel tarafları öne çıkıyor. Özellikle mutfak eşyalarının, araç ve gereçlerinin yeterince fonksiyonel olup olmadığı, kişilerin gündelik yaşamları açısından büyük ölçüde belirleyici olabiliyor. Bunun yanı sıra fonksiyonel mutfak eşyaları tercih etmek aynı zamanda kişilere fazlaca boş zaman da yaratabiliyor. Tüm bunlara ek olarak ürünlerin tasarımsal boyutlarına bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Evler fazlaca vaktimizi geçirdiğimiz alanlar olduğu için söz konusu bu alanların mekan tasarımları da büyük önem arz ediyor. Bilindiği üzere içerisinde yaşanılan mekanın dizayn ediliş biçiminin, içinde yaşayan insanların psikolojisini de derinden etkilemekte olduğu kaydediliyor. Bu minvalde ev sahipleri, kendi evlerini hazır ederlerken satın alacakları eşyalarda bu iki parametreyi de defaatle göz önünde bulundurarak hareket ediyor. Buna ek olarak beyaz eşya özelinde konuşulacak olunur ise; burada eşyaların ankastre olup olmadığını gözetmek fayda sağlayabiliyor. Ankastre kapsamına giren ürünler, günümüzde mutfağında modern bir havayı yakalamak isteyen ev sahiplerinin uğrak noktası oluyor. Yakalanan modern havanın yanı sıra ürünler, tesis ettiği işlevsellik ile de beğeni topluyor. İşlevsellik en temelde pratik bir kullanım deneyimi sağlayabilmesinden ileri geliyor. Satın alınmış olan bir ankastre set sayesinde kullanıcılar; gündelik mutfak işlerini epeyce hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenin tadına varabiliyor. Normal şartlarda kişilerin saatlerini alabilecek yemek hazırlama, bir şeyler ısıtma ya da bulaşık yıkama gibi rutin mutfak işleri; ankastre türündeki mutfak araç ve gereçleri sayesinde çok daha kısa sürelere indirgenerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm bunlara ek olarak ele alınan modeller bir başka açıdan farkını, kapladığı alan vasıtasıyla ortaya koyuyor. Bilindiği üzere hoş bir mekan tasarımını yakalamanın ipuçlarından biri de bunu oldukça az yer kaplayan eşyalar ile başarabilmek. Ele alınan modeller epeyce az yer kaplamaları sayesinde öncelikli mutfağı görsel olarak hoş ve estetik bir hale büründürebiliyor. Bunun yanı sıra mutfakta hareket etmek ve başka birtakım işler görmek de yine aynı özellik sayesinde büyük ölçüde kolaylaştırılabiliyor. Sıralanan tüm bu özellikler temelinde ürünler, gayet tabii kullanıcı dostu bir profil çiziyor.

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre Fırın Modelleri

Ankastre modelleri kapsamında mercek altına alınabilecek ilk ürün tipi kuşkusuz ankastre fırın olarak değerlendirilebilir. Söz konusu bu fırınlar, kişilerin mutfaktaki tecrübelerini kullanıcı dostu fonksiyonları ile iyileştiriyor. Bilindiği üzere ankastre sistemi sayesinde mutfak araç ve gereçleri; hem estetik hem de pratik şekilde bir arada toplanabiliyor. Bu bir arada toplanış sırasında fırınlar da kendilerine bir yer edinebiliyor. Fırınların burada edinmiş olduğu rol, kullanıcıların memnun kalacakları bir yemek yapma ve başka birçok yiyecek hazırlayabilme keyfine varabilmelerinden ileri geliyor. Konusu açılan fırınlar ile öncelikli olarak pek çok sağlıklı yemek yapılabiliyor. Örneğin ankastre fırınların içerisine atılmış sebzeler ile gayet sağlıklı ve leziz yemekler yapılabiliyor. Burada sağlıklı maddesine ayrı bir parantez açmak, fırın almayı düşünen kullanıcılar açısından fayda sağlayıcı olabiliyor. Bilindiği üzere yemeklerin buharlı bir ortamda pişirilmesi, öncelikli olarak daha leziz bir tada ulaşabilmesine kapı aralıyor. Buhardan da gelen sıcaklık sayesinde yemeklerdeki kullanılan tüm malzemeler birbirleri ile çok daha net bir şekilde bütünleşebiliyor. Bu durum da yemeğin lezzetini açık ve net bir şekilde artırmaya yetiyor. Bunun ardı sıra yine aynı gerekçeden ötürü, yani yemek buharda piştiği için, hazırlanan yiyecekler çok daha sağlıklı bir şekilde ortaya konabiliyor. Bu durum, pek çok tıbbi araştırmanın bulguları arasında da karşımıza çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak fırın ile yapılabilecek işlemler elbette ki salt yemek hazırlamaktan ileri gelmiyor. Bunun ardı sıra pek çok kek çeşidi ve tatlı da, ankastre modelleri arasında kendine yer bulan fırınlar ile kolaylıkla ve en pratik şekilde; lezzette üst sınır yakalanarak hazırlanabiliyor. Sağlanan bu olanaklar ürünü, kullanıcısının gözünde ayrı bir yere koyuyor. Ancak yalnızca yemek ya da tatlı veya kek hazırlamak; fırınların fonksiyonlarının tümünü ifade etmeye yetmiyor. Bunun beraberinde örnek olarak ertesi günden kalmış olan ve sıcak yenilmek istenen yemekler ile karşı karşıya gelindiği vakitlerde de, yine fırınlar nihai bir çözüm olarak iş görüyor ve kullanıcısının yaşamını kolaylaştırıyor. Bu özellik sayesinde bir önceki günden kalmış olan yiyecekler lezzeti ve sıcaklığı ilk günündeki gibi yeniden yakalanarak rahatlıkla tüketiliyor. Tüm bunlar yapılırken pek tabii söz konusu yemek de besin değerinden herhangi bir şey kaybetmiyor. Görüldüğü üzere ankastre modellerinin ilk bileşeni olan fırınların kullanıcısına sağladığı pek çok fark yaratan yön açığa çıkıyor. Bu fırınlar, ankastre fırın dolabı içerisine rahatlıkla ve gayet pratik olacak şekilde yerleştirilebiliyor. Tüm bunlara ek olarak ankastre fırın fiyatları da, modellerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Sizler de Bosch ankastre setler hakkında bilgi almak istiyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Ankastre Ocak Çeşitleri

İşlevsel Ankastre Ocak Çeşitleri

Bir mutfağın olmazsa olmaz araç ve gereçlerine göz gezdirmeye devam edilecek olunur ise, pek tabii bir sonraki durağımız ocaklar olacaktır. Söz konusu ocaklar, mutfağın havasını ve yansıtmış olduğu stili doğrudan doğruya etkileyebilir bir güç taşımaktadır. Ankastre ocak modelleri, beraberinde getirmiş olduğu özellikler ile kullanıcısına mutfağın pek çok avantajlı yönünü de yaşatabilmektedir. Bu ürünlerin ortaya konuş süreçlerinde benimsenmiş olan çeşitlilik prensibi sayesinde, modeller son derece geniş bir dünyaya karşılık gelmektedir. Çeşitlilik babında ilk olarak ön plana çıkan unsur, kuşkusuz ürünlerin tasarım boyutlarına ilişkin olacak şekilde kendini göstermektedir. Bu eklenti, herhangi bir ayrıksılık yaratmadan kullanıcıların göz zevklerine bütünlüklü bir şekilde hitap etmeyi başarmaktadır. Mutfaktaki diğer araç ve gereçler ile yakalanan kombinleme de kullanıcıları genel olarak memnun etmektedir. Bunun yanı sıra ürünlere ilişkin sözünü etmemizin gereklilik taşıdığı bir diğer unsur, çalışma prensibinden ileri gelmektedir. Modellerin fonksiyonel tarafları masaya yatırılır iken ilk etapta ana güç kaynağındaki farklılaşma ile karşı karşıya gelinmektedir. Genel olarak ocak bağlamındaki ankastre çeşitleri iki farklı ana güç kaynağına bağlı olarak iş görmektedir. Bu kaynaklar elektrik ve gaz olarak sıralanabilir. İlk gruptaki ocak türleri, elektrik ana güç kaynağına bağlı olarak çalışan ocaklar olarak ele alınabilir. Elektrikli ocaklar, mutfakta mutlak surette prize yakın olacak şekilde konumlandırılmalıdır. Ocağın çalışabilmesi adına yalnızca elektrik erişimine sahip olmak yeterli gelmektedir. İkinci grupta yer alan ocak tipi ise, gaz ana güç kaynağından ileri gelerek üç gören ürünlerdir. Bu ocakların mutfak içerisinde konumlandırılacakları noktaya ilişkin daha esnek davranmak mümkündür. Bunun yanı sıra elektrik erişimi koşullarında bir kısıtlılık yaşanıyorsa da, bu tür ocaklara başvurmak isabetli ve makul bir yol olacaktır. Hem elektrik ana güç kaynağı ile hem de gaz ana güç kaynağı ile iş gören ocak türleri, çeşit çeşit ve pek çok avantajlı durumu beraberinde getirmektedir. Kullanıcılara bu türdeki ürünler, daha önce kullanım deneyimi bulunan tecrübeli kullanıcılar tarafından da defaatle tavsiye edilmektedir.

Ankastre Dolaplar ile Mutfağınıza Hoş Bir Dokunuş Yapın

Ankastre Dolaplar ile Mutfağınıza Hoş Bir Dokunuş Yapın

Bir mutfak için en önemli kriterlerden biri dizayn ediliş biçiminin yanı sıra aynı zamanda düzenli bir biçimselliğe de sahip olmasıdır. Düzenlilik, zaten tasarımsal ve görsel pek çok güzelliği de beraberinde getirebilmektedir. Bilakis dağınıklılık içerisinden hoş bir görsellik ve estetik sayılabilecek dizaynlar yaratabilmek oldukça güçtür. Sözü edilen tüm bu unsurlar, görsel zevklere hitap edecek bir mutfak için derli toplu bir ortamın yaratılmasının ne denli mühim olduğunun da defaatle altını çizmektedir. Bunun yanı sıra mutfakta bir düzeni, ya da başka bir deyiş ile derli topluluğu yaratmak beraberinde salt estetik bir mekan tasarımını getirmemektedir. Bunun yanı sıra kişilerin mutfak işlerini rahatça gerçekleştirmelerine, mutfakta daha pratik iş görebilmelerine de yine bu derli toplu düzenlilik bir imkan sağlayabilmektedir. Tüm bu olanakların yaratılabilmesi adına birtakım mutfak araç ve gereçlerine gereksinim duyulmaktadır. Elbette ki konusu açılan bu ürünlerin başında, ankastre dolap modelleri gelmektedir. Bu dolaplar, yukarıda da tarif edilen estetik mutfak tasarımının ve bu alanda pratik iş görme olanağının yaratılabilmesi hususunda adeta anahtar görevi görmektedir. Ancak bu alanda estetikliğin yakalanabilmesi için satın alınacak dolaba ilişkin de birtakım unsurlara dikkat edilerek hareket edilmesi elemdir. Örnek olarak dolabın üst yüzeylerinde kendine yer bulan desenlerin ve dolabın taşıdığı renk tonların, mutfaktaki diğer araç ve gereçler ile uyumluluk göstermesi, kombinlenebilir olması gerekmektedir. Ancak bu sayede tarif edilen estetik tasarım tesis edilebilmiş olur. Dolabın dış görünüşünün yanı sıra fonksiyonel tarafının da ilk etapta masaya yatırılması, doğru ürün tercihinin yapılabilmesine kapı aralar. Modelin fonksiyonelliğine ilişkin ise öncelikli olarak ürünlerin içerisinde yer alan rafların sayısı ve de bu rafların boyutları bir mercek altına alınabilir. Kişi kendi kullanım deneyimlerini göz önünde bulundurarak yeni alacağı olası modellerin raf boyutlarının kendisine yeterli gelip gelmeyeceğini hesap etmeli, bu yönde bir alışveriş yol haritası belirlemelidir. raf tarafındaki ölçülerin yanı sıra modellerin yapımında kullanımına başvurulmuş olan malzeme türlerinin de, önemli bir kriter olarak karşımıza çıktığı dile getirilebilir. Tam da bu aşamada satın alınması planlanan modeller, ana yapım malzemeleri bağlamında özenle eşelenmeli, defaatle ele alınmalıdır. Ancak söz konusu öneriler gözetilerek bir tercihte bulunulursa sonucunda kullanım memnuniyeti tümüyle yakalanabilmiş olur.

Ankastre Bulaşık Makineleriyle Konforlu Bir Deneyim

Ankastre Bulaşık Makineleriyle Konforlu Bir Deneyim

Genel olarak mutfaklar içerisinde yapılan işler bir mercek altına alınacak olunur ise, yemek yapmanın ardı sıra akıllara direkt olarak bulaşık makineleri gelmektedir. Bulaşık makinelerinin kullanıcılara elbette ki sağlamış olduğu pek çok fayda vardır. Örneğin bulaşık makinelerinin yer almadığı bir senaryoyu gözden geçirecek olur isek, bu işlemi manuel yöntemler ile sonlandırmak bizden epeyce vakit ve efor beklemektedir. Bu efor ve uğraştırıcı süreç sonucunda bir günün tüm bulaşıkları ancak tamamlanabilmektedir. Bunun yanı sıra o sırada sıcak suya erişimin bulunmadığı koşullar da, pek tabii çaba dolu bu süreci çok daha zorlayıcı bir hale taşıyabilmektedir. Tüm bunların önüne geçmek için ise bulaşık makineleri piyasaya sürülmüştür. Ankastre bulaşık makinesi kullanıcısına pek çok avantajlı tarafı ve kullanıcı dostu yönü beraberinde getirmeyi başarmaktadır. En temelde ankastre kategorisinde yer alan bu ürünler, ergonomik tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Söz konusu bu tasarım yapıları sayesinde de, ürünlerin epeyce az yer kaplamalarının önü açılmış, kullanıcı memnuniyeti bu bağlamda da sağlanabilmiştir. Bunun yanı sıra ürüne ilişkin değerlendirilmeye değer bir başka anekdot, kullanıcısına kazandırmış olduğu zaman avantajından temellenmektedir. Bilindiği üzere manuel yöntemler ile yani bir başka deyiş ile doğrudan el ile bulaşık yıkamak, kişilere çokça vakit kaybettirebilmektedir. Bu kaybedilen zamanı törpülemek ise ele alınan makinelerin sorumluluğuna düşmektedir. Aynı zamanda bireyin yanı sıra, makinelerin çevreye sağlamış olduğu katkının büyük önem arz eden rolü de mutlak surette yadsınamaz. Bilindiği üzere yoğun su tüketimi, içerisinde yaşadığımı dönemin öne çıkan ve tehdit edici problemi olarak nitelenebilir. Bunun önüne geçebilmek için uzmanlar tarafından bu tüketimi ölçülü bir şekilde gerçekleştirmek defaatle tavsiye edilmektedir. Bu bağlamda ankastre ürünler kategorisi kapsamında kendine yer bulan bulaşık makinelerinin sağladığı olanaklar sayesinde ciddi bir su tasarrufu sağlanabilmektedir. Bu konuda yapılan araştırmalar yine pek çok destekleyici bulguyu da gözler önüne sermektedir. El ile bulaşık yıkamak, direkt bir ankastre makineden yıkamaya nazaran çokça fazla gereksiz su harcamasına sebebiyet vermektedir. Çevre duyarlılığı bulunan ve bu konuda da elini taşın altına koymak isteyen kullanıcılara, ankastre bulaşık makinelerinin sık sık önerildiği ile karşı karşıya gelinmektedir. Görüldüğü üzere ele alınan ürünü tercih etmek adına pek çok farklı farklı gerekçe rahatlıkla sıralanabilir.

Ankastre ve Beyaz Eşya Çeşitleri

Ankastre ve Beyaz Eşya Çeşitleri

Masaya yatırılan tüm başlıklar, ankastre dünyasının ne denli geniş bir alana tekabül ettiğini adeta gözler önüne sermektedir. Bu geniş dünya fırından ocağa, ocaktan dolaplara, dolaplardan da bulaşık makinelerine epeyce kapsamlı bir perspektiften ele alınabilir. Sıralanan tüm bu ürünler de kullanıcıların yaşamına hem estetik bir hava katmakta, hem de kolaylaştırıcı ve çok daha pratik bir hale büründürücü etkilerde bulunmaktadır. Ancak ürünler, pek tabii yukarıda sıralanmış olanlar ile sınırlı kalmamaktadır. Bunlara ek olarak ankastre mikrodalga modellerine ayrı bir parantez açılması yerinde olacaktır. Mutfakta pratiklik denildiği vakit kuşkusuz ilk olarak akıllarda beliren, zihinlerde filizlenen araç ve gereç, mikrodalga olacaktır. Mikrodalga, dünden kalma yemekler için adeta kurtarıcı bir rol üstlenmektedir. Isısını zaman aşımından ötürü bir şekilde kaybetmiş yiyecekler, epeyce kısa süre zarflarında kolayca ve en hızlı şekilde yeniden sıcak bir forma getirilebilmektedir. Bunun yanı sıra aletin kullanıcısına vaadetmiş olduğu konfor, pek tabii salt bununla sınırlı kalmamaktadır. Sürede vadedilen kısıtlılığın ve hızlı işlem gücünün yanı sıra ürünün sunmuş olduğu kullanım esnekliği de mutlak surette ayrı bir parantezde ele alınmaya değer bir noktada durmaktadır. Bu bağlamda örneğin direkt olarak bir tabak içerisinde yer alan bir yiyecek, doğrudan bu şekilde mikrodalga içerisine yerleştirilebilir. Bu şekilde kolayca ısıtılabilir. Mikrodalgaların sağlamış olduğu avantajlar ve çizmiş olduğu kullanıcı dostu profil defaatle masaya yatırıldıktan sonra, bir sonraki durağımız ankastre davlumbaz modelleri olmaktadır. Konusu açılan bu ürün, mutfağın temizlendirilmesi ve havalandırılması babında oldukça işlevli bir rol oynamaktadır. Bu sayede kullanıcılar, mutfaklarında hijyeni ve temiz hava olanağını kolaylıkla yakalayabilmekte, kolaylıkla ve keyifle işlerine devam edebilme imkanını da bulabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak ürün ne olursa olsun, ankastre mutfak modelleri satın alınırken mercek altına alınması gereklilik taşıyan bir husus, kuşkusuz modellerin ebatına ilişkin olmalıdır. Örneğin yine bir satın alım süreci öncesi ankastre fırın ölçüleri dikkate alınmalıdır. Tüm bunlara ek olarak ankastre set fiyatları ve normal ankastre fiyatları modellerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Zaman zaman ankastre 3'lü set kampanyaları gibi olanaklar da müşterilere sunulabilmektedir. İlgili ürünler satın alınmadan önce tecrübeli kullanıcılar tarafından kaleme alınmış ankastre set yorumları ve görüşlerinin de bir mercek altına alınması fayda sağlayıcı olabilecektir. Sayfamızdaki ürünler içerisinden sizler de istek ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek seçenekler bulabilirsiniz.