TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ankastre

için 4,809 sonuç bulundu.

Ankastre

Modern ev tasarımlarında olmazsa olmaz ürünler olarak karşımıza çıkan ankastre mutfak setleri, hem estetik hem performans açısından ev hanımlardan tam not alıyor. Ankastre setler her şeyden önce az yer kapladıkları için özellikle küçük mutfaklarda verimli bir kullanım vaat ediyorlar. En kaliteli ve bol seçenekli ankastre modelleri burada beğeninize sunuluyor.

Ankastre Nedir?

Ankastre Nedir?

Ankastre temel olarak mutfak aletlerinin içine gömülen tasarımlarla üretilmesi anlamını taşır. Özellikle tasarıma, estetiğe ve görselliğe önem veren ev sahipleri mutfaklarında ankastre ürün kullanmayı tercih ediyor. Standart bir ankastre set aslına bakarsanız bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek pek çok beyaz eşya modelini barınıdırır. Klasik ankastre setler genelde fırın, ocak ve davlumbazdan oluşur. Tercihinize göre içinde bulaşık makinesi, buzdolabı veya mikrodalga gibi beyaz eşyaların bulunduğu ankastre setleri de tercih etmeniz mümkün. Ankastre setlerin tüketicilere sunduğu en büyük avantaj mutfak aletlerinin gömülü tasarımlarda olması ve setler halinde satılmasıdır. Bununla birlikte mutfak içinde büyük oranda yer tasarrufu sağlaması da cabası.

Ankastre Setler Nelerden Oluşur?

Ankastre Setler Nelerden Oluşur?

Ankastre setlerin genellikle ocak, fırın ve davlumbazdan oluştuğunu söylemiştik. Mutfakta en sık kullanılan beyaz eşyanın ocak olduğu konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz. Ankastre ocak modelleri hem şık tasarımları, hem kullanışlı teknolojileri ile yemek pişirmeyi gerçekten de kolay ve keyifli hale getirebiliyor. Örneğin Arçelik ankastre ocak modelleri tüketiciler tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olarak biliniyor. Bazı özel tasarım ankastre ocaklarda bulunan WOK gözü yoğun ateşte yemek pişirmenize yardımcı olan bir başka kolaylıktır. Ankastre setin bir diğer parçası olan ankastre davlumbaz alırken ankastre yüzeyinin buhar ve yağ tutmadığından emin olmanız gerekir. Davlumbazın yıkanabilir yağ filtrelerinin olması ise sizi zahmetli temizliklerden kurtarır. Ve tabii ki ankastre setlerinin olmazsa olmazı ankastre fırın da mutfaktaki işleri keyifli hale getiren bir diğer parça. Özellikle hem mikrodalga hem klasik fırın özelliği taşıyan ankastre fırınlar ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği fırınlardır. Ankastre fırın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri fırının hızlı ısınıp hızlı soğuma özelliğinin olmasıdır. Bu özellik size yemek pişirmede büyük hız kazandıracaktır. fırının hızlı ısınıp hızlı soğumasının büyük bir avantaj olduğunu göz önünde bulundurun.

Televizyon Anten Fiyatları Ne Kadar?

Ankastre Set Markaları ve Fiyatları Nelerdir?

Termikel, Simfer, Teka, ICF, Siemens, Eminçelik, Silverline, Arçelik, Hoover, Beko, Samsung gibi ankastre set markaları ürünleri incelemeniz için sizi kategorimizde bekliyor. En kaliteli ve kullanışlı ankastreler cazip fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Ankastre set fiyatları doğal olarak setin içinde bulunan beyaz eşyaların özelliklerine ve sayısını göre değişiklik gösterir. İçerisinde ankastre buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi gibi ürünler bulunduran setler klasik setlere oranla bir nebze daha yüksek fiyatlı setlerdir. Hoover Roma 3'Lü ankastre setin içindeki fırının 8 farklı pişirme fonksiyonu bulunmaktadır. Siyah renk seçeneğiyle klasik tarzda döşenmiş mutfaklar için şık bir tamamlayıcı olacaktır. Mutfak hayatınızı kolaylaştıracak ve yemek pişirmeyi çok daha zevkli hale getirecek ankastre setler bu kategoride buluşuyor ve ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Diğer beyaz eşya modelleri için Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret edebilir ve tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (141)
Alveus (62)
Arnova (41)
Arçelik (20)
Beko (9)
Bexel (7)
Bosch (148)
Conti (4)
Cvs (12)
Dominox (104)
Electrolux (26)
Elica (7)
Eminçelik (14)
Esty (176)
Ferre (226)
Franke (221)
General (6)
Gosso (4)
Heka (4)
Hoover (37)
Icf (4)
İtimat (11)
Kumtel (46)
Kügerr (13)
Lanova (17)
Luxell (198)
Luxor (12)
Mekappa (5)
Miele (16)
Oscar (16)
Profilo (71)
Regal (34)
Samsung (64)
Siemens (143)
Silverline (1814)
Simfer (218)
Teka (95)
Termikel (116)
Ukinox (45)
Vestel (212)
Vinola (164)
Vorne (7)
Wilson (5)
Çetintaş (24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Duvar (1711)
Ada (105)
Ankastre (19)
Tavan (14)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(380)
ve üzeri (516)
ve üzeri (551)
ve üzeri (566)
ve üzeri (587)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL