Filtreleri Temizle
Marka
Altus

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Altus Beyaz Eşya

için 243 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altus Beyaz Eşya

Elektronik ürünlerinden küçük ev eşyası modellerine kadar pek çok kategoride üretim yapan Altus markası, beyaz eşya modelleri konusunda da geniş bir yelpazeyi elinde bulunduruyor. Beyaz eşya markaları arasında yerli bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Altus, Türkiye'de oldukça tanınmış olan Arçelik çatısı altında faaliyetlerini yürütüyor. Altus'un temelinde Arçelik gibi beyaz eşya üretimi konusunda tecrübeli bir ismin yatması markanın elini güçlendiriyor. Altus, pek çok ürünü kullanıcılarının beğenisine sunduğu için beyaz eşya seti almak isteyen tüketicilere tek başına yeterli olabiliyor. Yerli marka, üretmiş olduğu buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde teknolojik donanımlara yer vererek kullanıcıların günlük hayattaki işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Birbirinden Farklı Çeşitleri ile Altus Beyaz Eşya Modelleri

Birbirinden Farklı Çeşitleri ile Altus Beyaz Eşya Modelleri

Altus beyaz eşya konusunda çok geniş bir model listesine sahip bir marka olarak öne çıkıyor. Öyle ki sadece buzdolabı modelleri bile kendi arasında üretim tiplerine göre birden fazla kategoride yer alıyor. Bu sayede farklı tüketici ihtiyaçlarına ve tarzına cevap verebiliyor. Marka hem çift kapılı buzdolabı hem de tek kapılı buzdolabı modelleri ile kullanıcılara farklı seçenekler sunabiliyor. Ofis, okul, kantin, büro ve iş yeri gibi çeşitli mekanlar için tezgah altı buzdolabı modellerini vitrine çıkarıyor. Beyaz eşya kategorisinde en temel ürünlerden biri de çamaşır makineleri olarak öne çıkıyor. Altus markası ise bu konuda oldukça cömert bir tutum sergiliyor. 10 kg’lik yıkama kapasitesine kadar çıkabilen çamaşır makinesi modellerine sahip olan Altus, bu özelliği ile kullanıcılarına tek seferde daha fazla çamaşırı yıkayabilme imkanı sunuyor. Böylece kullanıcılarına farklı alanlarda değerlendirebilecekleri daha fazla vakit bırakarak zamandan tasarruf etme imkanı sağlıyor. Bunun dışında Altus çamaşır makinesi modellerinin yıkama kapasiteleri kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Markanın 10 kg yıkama kapasitesi ile öne çıkan modeli bulunduğu gibi 5 kg kapasiteye sahip modeli de bulunuyor.

Geniş Yelpazesi ile Altus Ürünleri

Geniş Yelpazesi ile Altus Ürünleri

Altus beyaz eşya seti yerine tek tek ürün seçimi yapmak isteyen tüketicilerin karşısına geniş bir yelpaze ile çıkıyor. Buzdolabı ve çamaşır makinesi dışında marka; derin dondurucu, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak, mini fırın ve mikrodalga fırın gibi ürünleri de tüketicilerle buluşturuyor. Marka, buzdolabı ve çamaşır makinesi konusunda da farklı seçenekleri elinde bulunduruyor. Bu farklı seçenekler bulaşık makinesinin program sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Aynı şekilde Altus markasının derin dondurucu modelleri de iki farklı kategoriye ayrılıyor. Bu kategoriler; sandık tipi derin dondurucu ve çekmeceli derin dondurucu olarak öne çıkıyor. Marka, ankastre ihtiyacına da cevap verebiliyor. Marka, aynı zamanda ürün imal ederken modern tasarım çizgilerini de bu ürünlerde yansıtmayı ihmal etmiyor. Bu sayede hem teknolojik hem de şık ürünleri tüketicilerin hizmetine sunabiliyor.

Altus Modelleri ile Enerji Tasarrufu

Altus Modelleri ile Enerji Tasarrufu

Beyaz eşya satın almak isteyen pek çok tüketici üzerinde kullanıcı tecrübelerine dayanan beyaz eşya önerileri etkili oluyor. Kullanıcılar, performansı ve kalitesinden memnun kaldıkları ürünleri öneriyor. Altus markası ise Arçelik temelli olduğu için bu konuda güven veren bir görüntü sergiliyor. Tüketicileri karar verme noktasında etkileyen bir başka kriter ise beyaz eşya fiyatları oluyor. Altus beyaz eşya fiyatları ise tanınmış diğer markalara göre daha makul seviyelerde yer alıyor. Bu sayede daha düşük gelir seviyesinde yer alan tüketicilere cevap verebiliyor. Bunun dışında teknolojik gelişmeler ile elektronik ürünlerin enerji sarfiyatı daha aşağı seviyelere çekiliyor. Altus da ürünlerinde teknolojik gelişmelere yer verdiğinden pek çok beyaz eşya modeli enerji tüketimi konusunda tutumluluk bir görünüm ortaya koyuyor. Böylece söz konusu modeller enerjiden tasarruf ederek aile bütçesine katkıda bulunmayı vadediyor.