Su Sebili

için 894 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Su Sebili

Evlerde çok sık rastlamasak da ofislerde, kliniklerde, kuaförlerde ve daha birçok iş yerinin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biri olan su sebili, elinizin altında her an temiz su, sıcak su veya soğuk su olmasını sağlayan pratik bir alettir.

Su Sebili Nedir?

Su Sebili Nedir?

Su sebili, kabaca tarif etmek gerekirse, bir su kaynağındaki suyu size içebileceğiniz miktarda ulaştıran cihazdır. Su sebillerinin birkaç modeli vardır ve bunlardan bir kısmı su kaynağına monte edilmeyi gerektirir. En sık modeller masaüstü su sebili ve dik su sebilidir. Masaüstü su sebili küçük boyutludur ve kişisel kullanıma uygundur. Dik su sebilleri ise priz olan her yerde bağımsız olarak kullanılabilir. Dik su sebillerinin sadece normal su veren, hem normal hem sıcak su veren, hem sıcak hem de soğuk su veren çeşitleri bulunur. Cihazı fişe takmazsanız sadece normal su içersiniz ama her halükarda suyunuz bir filtreden geçerek size ulaşır. Su sebilinin suyu soğutması ısıtmasından daha zordur çünkü daha karmaşık bir mekanizma gerektirir. Su sebillerinin üstüne damacana takılır ve cihazın filtresinden geçen suyu kendi bardağınızla veya tek kullanımlık plastik bir bardakla içebilirsiniz. Yani, kalabalık yerlerde ihtiyaç duyulan tamamen hijyenik bir süreç söz konusu.

Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Su Sebili Nasıl Temizlenir?

Su sebili temizliği hayati önem taşır çünkü bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi kirlenmesinin aksine, buradaki kirlilik doğrudan sindirim sisteminize karışacaktır. O yüzden su sebillerinin düzenli olarak temizlenmesi önerilir. Temizlik yapmadan önce cihazı fişten mutlaka çıkarın. İçinin temizliğine geçmeden önce damacananın ağzını yerleştirdiğiniz kısmı bir süngerle iyice temizleyin. Temizlik malzemesi olarak deterjan kullanacaksanız defalarca durulama yaparak içeride hiçbir kalıntının kalmadığından emin olun. Deterjan suyla karışırsa olumsuz sonuçları olabilir. Daha doğal bir yöntem olarak suya bir miktar sirke ve birkaç damla çamaşır suyu katmayı deneyebilirsiniz. Su sebilinin musluklarında ve artan suyu toplayan haznesinde de tortu birikmiş olabilir. Muslukları yerinde, hazneyi ise çıkarıp bir lavaboda temizleyebilirsiniz.

Su Sebili Fiyatları Ne Kadar?

Su Sebili Fiyatları Ne Kadar?

Su sebili fiyatları genellikle ürünün özelliklerine bağlıdır. Sadece sıcak su veren bir su sebili, hem sıcak hem soğuk su veren bir su sebilinden daha düşük fiyatlı olacaktır. Gerçekten ihtiyacınız olmayacak özelliklere para vermemeye çalışın. Bunun dışında su sebilinin gövdesinin paslanmaz çelik veya plastik olması da maliyeti büyük ölçüde değiştirir ve bu da fiyatlara yansır. Su sebili Beko, Arçelik, Goldmaster, Alhus, Esco ve diğer birçok ünlü beyaz eşya markası tarafından üretilmekte. Su sebilinizi konuklarınız kullanacaksa ve halihazırda yoksa su sebili bardaklığı monte etmeniz de yararlı olacaktır. Su sebilleri evlerde yaygın olmasa da aslında birçok pratik çözüm sunabilir. O yüzden özellikle sıcak suya ihtiyaç duyuyorsanız evinize su sebili almayı düşünebilirsiniz. Tüm beyaz eşya çeşitleri için Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Su Sebilinin Sıcak Suyuyla Yapılabilecekler

  • Şişelerdeki yapışkan etiketleri çıkarabilirsiniz.
  • Sıkışan kavanoz kapaklarını açabilirsiniz.
  • Çay hazırlayabilir veya çorba yapabilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

  • Sıcak su kaynar seviyede olacaktır, dikkat edin.
  • Damacanayı koyarken fişe su sıçratmamaya çalışın.
  • Su sebilinde su dışında içecek kullanmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (14)
BangaLife (7)
Beko (36)
Bosch (45)
(5)
(1)
Esco (6)
Fankey (1)
Goldmaster (27)
Icf (6)
midea (4)
Nizamoğlu (12)
Premier (2)
Reina (3)
Senox (5)
Siemens (17)
Simfer (7)
Smeg (2)
Telefox (3)
Vestel (57)
Zen (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (125)
ve üzeri (137)
ve üzeri (141)
ve üzeri (148)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL