Vantilatör

için 4,546 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Vantilatör

Evinizdeki havanın kalitesini artırabilmek için kaliteli bir vantilatör satın almak en işe yarar yöntemlerden biridir. Eskiden seçenek azlığı ve bütçeye uygunluğundan ötürü tercih edilen vantilatörler, gelişen teknoloji ile artan özellikleri sayesinde bilinçli tüketicilerin tercih sebebi olmuştur. Sunduğu serinliğin kalitesi, hem iş yerlerinde hem de evlerde kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır. Yaz aylarındaki ani hava değişimi, bir an için ferahlatsa da, şok etkisi oluşturur ve boyun tutulması gibi ağrılara sebep olur. Bunu önlemenin yolu ortamdaki ısıyı bir anda çok fazla soğutmaktansa kademeli olarak düşürmekten geçer. Vantilatör kullanılan mekânlarda ortam ısısı bir anda yüksek aralıklarda değişmez. Vantilatörler, basınç farkı oluşturarak havanın akışını sağlar. Bu da, mekânlarınızda daha doğal bir serinlik demektir.

Vantilatör Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Serinletici üretimi konusunda isim yapmış markaların ürünlerini gözden geçirerek başlayabilirsiniz. Bu ürünler arasından, vantilatör fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Eğer ayaklı bir vantilatör alacaksanız, taşıma kolaylığının olması kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Seçeceğiniz vantilatörde, güç ayarının bulunması farklı beklentilerinize çözüm sunacaktır. Son olarak A sınıfı dediğimiz en üst düzey elektrik tasarrufuna sahip vantilatörlere öncelik vermelisiniz. UFO markasına ait buharlı vantilatörler astımı olan kişiler için çok uygun bir çözümdür. Bunun yanı sıra Raks, Simfer, Buses, Dijitsu, Valy ve Universal gibi serinleticiler konusunda kendini sürekli yenileyen markaların vantilatörleri de serinleme sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Mekânlarınızda hava sirkülasyonunu sağlayabilmek için akılcı çözümler arıyorsanız n11.com'daki vantilatör ve klima kategorilerini incelemenizi öneririz.

Ayaklı Vantilatör

Ayaklı Vantilatör

Vantilatör modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi ayaklı vantilatörlerdir. Ayaklı vantilatör modelleri, çeşitli güç ayarlarına sahiptir ve odayı doğrudan serinletir. Ayaklı yapıları sayesinde şık olan bu ürünler aynı zamanda çok yer kaplamaması bakımından da tercih sebebidir. Üstelik kolay taşıma imkanı sunmaktadır. Evinizin ya da ofisinizin farklı odalarında vakit geçirmek istediğiniz zaman ayaklı vantilatörleri kolayca oraya götürebilirsiniz. Ayaklı vantilatörlerin bazılarında boy ayarlama özelliği bulunduğu için istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Ayaklı vantilatör markaları arasında; Rubenis, Raks, Cvs, Valy, Conti, Goldmaster, Aeg, Airfel, Simfer gibi çeşitli markalar bulunmaktadır.

Duvar ve Pencere Tipi Vantilatör

Duvar ve Pencere Tipi Vantilatör

Bu ürünler duvara ya da pencere önündeki bölüme monte edilmektedir. Yer kaplamayan özellikleri ile küçük mekanlar için idealdir. Bu vantilatörler pencere önüne monte edildiği takdirde dışarıdaki temiz havanın içeriye çok daha etkili şekilde girmesini sağlamaktadırlar. Duvat tipi vantilatörler de az yer kapladığı için gerekli olan zamanlarda kolayca yer değiştirilebilir. Bu tip vantilatör çeşitlerinin hız ayarları bulunduğu için etkili soğutma sağlamakta oldukça başarılıdırlar. Duvar ve pencere tipi vantilatör markaları arasında: Kaşkar, Raks, Rubenis, Ufo, Skytech gibi çeşitli markalar bulunmaktadır.

Masa Tipi Vantilatör

Masa Tipi Vantilatör

Küçük ve dar alanlarda soğuk hava akımı yaratmak için masa tipi vantilatörler kullanılmakta. Özellikle mutfaklarda ve çalışma odalarında pratik kullanım imkanı sunan masa tipi vantilatörlerin bulunduğu yerde sabit kalması için taban ağırlığına, hız ve açı ayarına dikkat etmek gerekmekte. Kullanacağınız alana göre masa tipi vantilatör tercihi yapabilirsiniz. Masa tipi vantilatörlerin kullanım alanı geniş olduğu için sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Kaşkar, Rubenis, Premier, Skytech gibi çeşitli markalar tarafından üretilen masa tipi vantilatör çeşitleri bulunmaktadır.

Tavan Tipi Vantilatör

Tavan Tipi Vantilatör

Verimli bir serinlik isteyen kişilerin tercihleri arasında tavan tipi vantilatörler bulunmaktadır. Odanın tam ortasına konumlandırarak kullanılır. Zeminden yüksekliği 210 santimetreden az olmamalıdır. Tavan tipi vantilatörler de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen yapıya sahip olduğu için pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Çalışma odası ya da oturma odası gibi alanlarda oldukça kullanışlıdır. Tavan tipi vantilatör çeşitleri arasında aynı zamanda sanayi tipi olanları da bulunmaktadır. Sanayi tipi tavan vantilatörleri, iş yerlerinde kullanılmak üzere tercih edilmektedir.

Buharlı Vantilatör

Buharlı Vantilatör

Buharlı vantilatörler, adından da anlaşılacağı gibi buharla çalışan vantilatör modelleridir. Serin buhar üfleyerek ortamı serinletir. Bazı modellerde buhar özelliği fandan ayrı olarak çalışır. Nemlendiricili çalışma seçeneği ile ortamı rahatlatır. Normal vantilatörlerin ortamı kuruttuğunu düşünenler, tercihlerini buharlı vantilatörlerden yana kullanabilirler. Havanın kuruması, bazı sağlık problemleri olanları kötü etkileyebilmektedir. Hava temizleyen negatif iyonlar özelliği bulunmakta. Uzaktan kumanda ve cihaz üzeri kontrol panelinden rahatlıkla kontrol edilebilir. Son derece sessiz vantilatör çeşitlerindendir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
Aeg (71)
Airfel (16)
Airking (123)
Alarko (5)
Alf (297)
Alsanfan (31)
Altus (24)
Antbiokim (6)
Ariston (1)
Arzum (18)
Arçelik (47)
Bahçıvan (608)
Baymak (1)
Beko (18)
Beretta (2)
Bexel (43)
beyfan (20)
Blauberg (50)
Bluehouse (17)
Buderus (47)
Buses (21)
Chigo (7)
Conti (27)
Cvs (240)
Daewoo (9)
Delonghi (4)
Dijitsu (86)
(1)
Dodici (17)
Dyson (8)
E.C.A (4)
Efba (34)
Emsan (3)
End (17)
Esco (8)
Fakir (162)
Finlux (5)
Fujitsi (8)
Funai (3)
Gaggenau (6)
Goldmaster (84)
Güçtay (3)
Hitachi (4)
Homend (22)
Hoover (1)
Hunter (12)
Icf (25)
İhlas (2)
Kabel (2)
Kawai (12)
Kaşkar (374)
King (33)
Kumtel (7)
Lambert (3)
LG (5)
Liebherr (1)
Luxell (1)
Mastaş (7)
MEGAMIST (4)
Metropol (15)
Midea (3)
Miele (2)
Mycool (23)
Panasonic (3)
Pera (8)
Premier (88)
Raks (532)
Roda (3)
Rowell (22)
Rowenta (46)
Rubenis (204)
Sanica (2)
Senox (3)
Silverline (25)
Simfer (28)
Sinbo (21)
Skytech (238)
Star-fan (84)
Stelrad (1)
Sunny (5)
Süsler (61)
T-design (6)
Taflan (59)
Teka (6)
Tizzy (2)
Trotec (13)
Ufo (64)
Uzel (3)
Valy (43)
Vestel (31)
Vigo (10)
Whirlpool (3)
Zanussi (4)
Zen (63)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (2230)
A+ (1586)
B (421)
C (198)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(406)
ve üzeri (653)
ve üzeri (746)
ve üzeri (767)
ve üzeri (792)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL