Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Endüstriyel Beyaz Eşyalar

için 463 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Endüstriyel Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyalar işleri kolaylaştırmada ve sürecin hızlı ilerlemesini sağlamakta çok etkili ürünlerdir. Evler ve iş yerlerinde kullanılmak üzere birçok yüksek hacimli ve güçlü ürünler üretilmektedir. Bunlar genel anlamıyla endüstriyel beyaz eşyalar olarak adlandırılır. Üretilen bu beyaz eşyalar daha geniş kapsamlıdır. Beyaz eşya denilince akla, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın gibi ürünler dışında birçok kategoride ürün yelpazesine sahip olan eşyalar gelir. Endüstriyel beyaz eşyalar içerisinde bunlar dışında birçok ürün bulunur. Profesyonel kullanım amacıyla üretilmiş ürünlerden oluşan bu ürünler kullanılan alanlarda işleri kolaylaştırırlar. Mutfaklar, banyolar ve tuvaletler için birçok büyük daha fazla ürünü ya da alanı temizlemek, ürünleri soğutmak gibi özelliklere sahip ürünlerdir. Evler, restourantlar, kafeler, hastaneler gibi yerlerde kullanıma uygun olan endüstriyel beyaz eşyalar amacına uygun olarak en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanmıştır.

Endüstriyel Beyaz Eşya Çeşitleri

Endüstriyel Beyaz Eşya Çeşitleri

Endüstriyel beyaz eşyalar, buz yapma makineleri, dikey şişe soğutucuları,sanayi aspiratörleri, soğuk teşhir üniteleri ve kahve değirmenleri gibi bir çok alana hitap eden büyük ve güçlü makine çeşitlerinden oluşabilir. Üretim, tüketim, saklama, havalandırma gibi birden fazla alan için üretilen ürün grupları mevcuttur. Buzdolapları, bulaşık makineleri, derin dondurucular ve frütözler gibi ürünlerin gücü ve hızı sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bunlar kullanım alanı olarak ikiye ayrılır. Evler ve iş yerleri için kullanılan çeşitleri bulunur. Evler için kullanımı zor olan bazı büyük endüstriyel beyaz eşyalar hem motor anlamında hem de daha fazla ürünü kullanma anlamında zor ve zahmetli olabilir.

Endüstriyel Beyaz Eşyaların Özellikleri

Endüstriyel Beyaz Eşyaların Özellikleri

Endüstriyel beyaz eşyaları diğer beyaz eşyalardan ayıran temel özelliklerden en önemlisi çok güçlü bir motora sahip olmalarıdır. Evde kullanılabilecek olan mutfak robotları da dahil olmak üzere diğer beyaz eşyalardan daha güçlü ve uzun ömürlüdür. Ev dışında mutfaklar, kantinler, iş yerleri gibi yerlerde kullanılan endüstriyel beyaz eşyalar üretim ve kullanım kapasitesi sebebiyle daha çok tercih edilir. Hazır tüketim ürünlerinin daha hızlı olmasını sağlayan ürünler de bulunur. Bu ürünlerin kapasiteleri sayesinde tek seferde birçok kişiye ürün sunulabilecektir. Üretim dışında kullanılan çeşitleri de bulunur. Bunlar dondurma ve soğuk tutma özellikleriyle birden fazla üründe sonuç almayı kolaylaştırır. Pastanelerde kullanılan soğuk teşhir üniteleri gibi endüstriyel beyaz eşyaların yüksek kapasiteleri sayesinde rahatlıkla birden fazla ürünü sergileyebilir ve saklayabilirsiniz.

Endüstriyel Beyaz Eşyalar ve Kullanım Alanları

Endüstriyel Beyaz Eşyalar ve Kullanım Alanları

Kullanım alanları ürünün kullanım amacına uygun olarak değişebilir. Gıda dilimleme makineleri marketlerde, restourant ve üretim yerlerinde kullanılabilir. Bir üründen daha fazla verim almayı kolaylaştırırken zamandan ve üründen de tasarruf etmeyi sağlar. Set üstü mikserler evlerin, resturantların, pastanelerin mutfaklarında kullanılabilir. Litre olarak daha yüksek hacimli olduklarından dolayı yapmak istediğiniz ürünleri daha hızlı ve daha kolay yapabilirsiniz. Birden fazla kişiye hazırlanacak ürünleri yaparken gücünüzü ve zamanınızı daha kolay yönetebilir, böylece daha fazla ürünü kısa zamanda çıkarabilirsiniz. Banyo, tuvalet aspiratörleriyle fanları ise banyo ve mutfaklar dışında toplantı odaları, ofisler, kütüphaneler gibi sessiz ayrıca korozyona karşı dayanıklılık istenen yerlerde de kullanılır. Bu sayede tozdan, kirden uzakta sağlıklı bir havalandırma yapmış olursunuz. Endüstriyel amaçla üretilmiş bulaşık makineleri sayesinde mutfaklarda hızlı şekilde yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede restourantlarda ve mutfaklarda küçük çaplı bulaşık makineleri kullanarak hem yerden hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. Birden fazla çeşiti barındıran Endüstriyel beyaz eşya kategorisinde istediğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Eğer mutfağınız, işletmeniz için bir endüstriyel beyaz eşya arıyorsanız, sayfamızdan bir çok ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve işlerinizi kolaylaştıran ürünlere sahip olabilirsiniz.