Filtreleri Temizle
Marka
Regal

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Regal Beyaz Eşya

için 152 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Regal Beyaz Eşya

Elektronik ve beyaz eşya sektörünün yenilikçi markalarından Regal; buzdolapları, ocaklar, çamaşır ve bulaşık makineleri, derin dondurucu ve fırınlar, ankastre ürünler ve klimalarla tüm beyaz eşya ihtiyacınızı karşılıyor. Kalite, dayanıklılık ve güven politikasıyla tüm beklentileri karşılayan Regal beyaz eşya seti modelleri uygun fiyatlarıyla bütçeleri de zorlamıyor.

Regal Beyaz Eşya Modellerinin Gözdesi Çamaşır ve Bulaşık Makineleri

Regal Beyaz Eşya Modellerinin Gözdesi Çamaşır ve Bulaşık Makineleri

Regal beyaz eşya modelleri arasında yenilikçi teknolojileriyle ev işi yükünü hafifleten çamaşır makineleri yer alıyor. Regal Pratica serisinde yer alan çamaşır makinesi modelleri A++ etiketli enerji sınıflarıyla çevre dostu bir üretim anlayışını benimsiyor. 7 kg. yıkama kapasiteleri tek seferde çok fazla çamaşır yıkamasına imkan tanırken su ve enerjiden tasarruf sağlıyor.1000 devirlik güç kapasitesine sahip olan Regal Pratica serisi çamaşır makineleri solo şeklinde kullanılıyor ve farklı banyo tiplerine çok kolay uyum sağlıyor. Regal beyaz eşya modellerinden Pratica serisi çamaşır makineleri Su Kesik Emniyet Sistemi sayesinde su kesintilerini algılayarak oluşabilecek herhangi bir teknik arızanın önüne geçiyor ve kesinti sona erdiğinde kaldığı yerden aynı programla çalışmaya devam ediyor. Su Taşma Emniyet Sistemi su seviyesi belirli bir düzeyi aştığı zaman devreye girerek fazla suyu pompayla dışarı atıyor. Ön Yıkama Fonksiyonu ise çok kirli çamaşırlara uygulanıyor ve ana yıkamadan önce kumaşları kirlerden arındırma amaçlı kullanılıyor. Elde Yıkama, Ek Durulama Fonksiyonu gibi özelliklere de sahip olan Regal çamaşır makineleri Dengesiz Yük Kontrol sistemi fonksiyonuyla yük seviyesine göre ayar yapıp makinenin sarsılmasını önlüyor ve sessiz bir yıkama deneyimi sunuyor. Regal beyaz eşya seti seçeneklerinde öne çıkan bir diğer eşya Regal Pratik serisi bulaşık makineleri oluyor. A++ etiketli enerji sınıfına sahip olan bulaşık makineleri en az suyla en çok bulaşığı tek seferde pırıl pırıl yıkıyor ve mutfaklarda bulaşık yükünü yok ediyor. 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip olan bulaşık makineleri geniş iç hacimleri ve ayarlanabilir raflarıyla bulaşıkların zahmetsiz bir şekilde yerleştirilmesine imkan tanıyor, sığması zor büyük tencerelerin bile ergonomik şekilde makineyle buluşmasını sağlıyor. Bu özellik aynı zamanda bulaşıkların makineye yerleştirilmesi esnasında zarar görmelerinin de önüne geçerek hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edilmesine izin veriyor. 4 farklı yıkama programına sahip olan Regal Pratik serisi bulaşık makineleri bulaşıkların sayısına ve kir yoğunluğuna göre program seçme özgürlüğü tanıyor. Çok kirli bulaşıklar için özel bir program tercihi yapılabileceği gibi bulaşıkların az olduğu durumlarda su ve enerji miktarını ayarlayan program da seçilebiliyor. 54 dB’lik ses seviyeleriyle çalışırken varlığından bir haber olduğunuz bulaşık makineleri Zaman Erteleme Özelliği sayesinde günün herhangi bir saati çalıştırılmak üzere önceden ayarlanabiliyor ve gününüzü verimli bir şekilde planlayabilmeniz için yardımcınız oluyor. İdeal ölçüleriyle ve beyaz rengiyle farklı mutfak tasarımlarına çok kolay uyum sağlayan Regal beyaz eşya modellerinin gözdesi bulaşık makineleri mutfakların verimli ve pratik tamamlayıcısı oluyor.

Dört Mevsim Tazelik İçin Regal Beyaz Eşya Baştacı Buzdolapları

Dört Mevsim Tazelik İçin Regal Beyaz Eşya Baştacı Buzdolapları

Regal beyaz eşya setlerinin en önemli tamamlayıcıları tek ve çift kapılı buzdolapları ve derin dondurucular oluyor. Regal buzdolabı modelleri A+ ve A++ enerji etiketine sahip olup yiyecekleri mevsim tazeliğinde tutarken doğa dostu bir çalışma performansı sunuyor. Regal buzdolapların soğutucu bölmesinde yer alan Turbo Fanlar dolabın rafları arasında eşit hava dağılımı sağlayarak içerideki havayı sürekli taze tutuyor, soğutma performansını artırıyor. Böylelikle ekstra bir enerji tasarrufu sağlanıyor. Regal buzdolapları kırılmaya dayanıklı olan özel cam rafları sayesinde içi yiyecek dolu ağır kapların bile raflara kolaylıkla ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanıyor, verimli bir kullanım alanı sunuyor. Kapı açılış yönlerinin değiştirilebilir olması hem sağdan hem de soldan kapının açılmasına izin verirken mutfak dekorasyonu buzdolabının konforlu bir şekilde kullanılabilmesi için bir engel oluşturmuyor. Kar Önleme Sistemi sayesinde buzdolaplarının iç bölmesi ve dolap içindeki gıdalar buz tutmuyor, yiyecekler sağlıklı koşullarda tüketiliyor. Akıllı Defrost sistemi sayesinde iç yüzeylerde buzlanma meydana gelmiyor. Regal 6200 serisi buzdolaplarının hızlı dondurucu bölmesi gıdaların çok daha hızlı donmasını sağlayarak yiyecekleri dolaba konulduğu andan itibaren maksimum tazelikte koruyor. Daha önce dondurulmuş olan gıdalarla yeni konulan gıdaların birbiriyle temas etmemesine de olanak tanıyan buzdolaplarının çok amaçlı bölmesi kahvaltılıklar için kullanılabileceği gibi dondurucudan çıkarılan gıdaların çözülme alanı olarak da kullanılabiliyor. 3 boyutlu soğutma sistemine de sahip olan Regal beyaz eşya gözdesi buzdolapları farklı yönlerden üflediği hava akımlarıyla buzdolabı tamamen dolu olsa bile her yerde aynı oranda soğutma sağlıyor.

Regal Beyaz Eşya Setlerinin Muhteşem Üçlüsü Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbazlar

Regal Beyaz Eşya Setlerinin Muhteşem Üçlüsü Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbazlar

Birbiriyle uyumlu son teknoloji özelliklere sahip ocak, fırın ve davlumbazlardan oluşan ankastre Regal beyaz eşya seti ürünler ise mutfakları evinizin en şık bölümü yaparken pratik ve çok fonksiyonlu kullanım özellikleri günlük yaşamı da konforlu hale getiriyor. Regal dört gözlü ankastre ocaklar sekurit cam malzemeden üretilmiş olup kırılmaya karşı dayanıklı bir yüzeyden meydana geliyor. Düğmeden ateşleme sistemi kullanım için çakmak ve kibrit gerektirmiyor, tek bir hamleyle ocak rahat ve güvenli bir şekilde alev alıyor. Gazlı Regal ankastre ocaklar siyah ve beyaz renkleriyle mutfağınızın dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlıyor, hem şık hem de ergonomik bir kullanım deneyimi sunuyor. Regal ankastre fırınlar ise 65 litrelik hacmiyle kalabalık misafirleriniz için tek seferde verimli bir kullanım alanı sunuyor, kısa sürede lezzetli ve sıcak sunumlar yapmanıza imkan tanıyor. Elektroturbo özelliğiyle Regal beyaz eşya seti modellerinin en önemli tamamlayıcıları ankastre fırınlar ısı yayılımını eşit şekilde gerçekleştiriyor ve yiyeceğin her köşesinin aynı oranda pişmesini sağlıyor. Mekanik Zamanlayıcı özelliği sayesinde ayarlanan saate göre tam da zamanında fırından çıkarılan yiyecekler lezzetinden ödün vermeden fırınlardan sofralara taşınıyor. Buz Çözme özelliği dondurucudan çıkarılan gıdaları güvenli ve kısa sürede pişirmeye hazır hale getirirken Buhar Temizliği özelliği fırındaki yağ ve kirleri zahmetsiz bir şekilde söküp atıyor. Regal beyaz eşya ankastre setlerin bir tamamlayıcısı da davlumbazlar oluyor. 60 cm. uzunluğunda olan ve mutfaklara kolaylıkla uyum sağlayan davlumbazlar 3 kademeli çalışma performansıyla mutfaklarda pişen yemeğin çeşidine göre hizmet veriyor. Ağır kızartma menüleri için yüksek kademe güç seviyesi tercih edilebileceği gibi daha hafif yemeklerde ortamın havasını taze ve kokusuz tutmak amacıyla 1. ya da 2. Kademe tercih edilebiliyor. 50 W gücünde 2 adet aydınlatması bulunan Regal ankastre davlumbazlar ışığı doğrudan olarak tencere ya da tavanızın üzerine yansıtarak çok daha rahat ve güvenli bir pişirme deneyimi sunuyor. Yıkanabilir alüminyum filtre davlumbaza sinen yağ ve kokuların zahmetsiz şekilde çıkarılabilmesine imkan tanıyor ve mutfaklarda konforlu hijyeni esas alıyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle her tasarıma uyum sağlayan Regal davlumbazlar şıklığınızın havadar tamamlayıcıları oluyor. Çok fonksiyonlu yapıları ve şık görünümleriyle Regal beyaz eşya fiyatları uygun seçeneklerle mutfaklarınıza dokunmayı bekliyor.