TGBYapıMarket
TGBYapıMarket
Şirket Ünvanı: TUĞRUL ÇAĞATAY ZORER
İşletme Adı: TGB YAPI ve YAPIMARKET
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: tgbyapi@outlook.com
Vergi No: 12910788534
Mersis No: 436862
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%93

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,365 277
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,424 218
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,192 233
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oto Dış Aksesuar

için 1 sonuç bulundu.

Oto Dış Aksesuar

Arabanızın dış görünüşünü iyileştiren ve aynı zamanda işlevsel özelliklere sahip oto dış aksesuar modelleri ile her zaman işinize yarayabilecek ürünlere sahip olabilirsiniz. Koruma görevi gören örtü ve kaplama gibi aksesuarlara ek olarak daha estetik bir görüntü ortaya koyan çıkartmalarla aracınız için son derece kullanışlı aksesuarlar satın alabilirsiniz. Arabanızın dışında yer alan aynaları yağmurlu havalarda daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için geliştirilmiş olan yağmur kaydırıcı filmler ile görüş mesafeniz artar. Üzerinde su tutmayan yapılarıyla beğeni toplayan bu ürünler araç dış aksesuarları ve fiyatları açısından ekonomik olarak uygun bir opsiyon sunar. Su tanelerinin görüş mesafenizi düşürmesinin önüne geçen kaydırıcı filmler buğu oluşumuna karşı da engelleyici bir görev üstlenir. Folyosunu çıkarıp aynanıza kolayca takabileceğiniz bu filmler sayesinde daha güvenli bir seyahat için gerekli desteğe erişirsiniz. Aynanızı temizleyip kuruladıktan sonra filmi son derece basit bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Oto Dış Aksesuar Yardımıyla Kolaylaşan Park İşlemleri

Oto Dış Aksesuar Yardımıyla Kolaylaşan Park

LED lambalı çakarlar uzaktan kumanda aracılığıyla çalıştırılabilir. Aracınıza park ederken çakarın sağladığı güçlü ışık desteğiyle karanlık noktaları aydınlatarak kusursuz bir park etme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı modlar aracılığıyla arabanızdan yansıyan ışıkların renklerini değiştirerek dikkat çekmenize imkân tanıyan çakar lamba ile yol yardımı almak ve yol kenarında güvenli bir şekilde beklemek kolaylaşır. Oto dış aksesuar sticker ürünleri ise şık yazılar içerir. Farklı fontlarda ve yazı stillerinde bulunan marka ve logo çıkartmalarının yanı sıra araç illüstrasyonlarına yer veren yapıştırılabilir ürünler de yer alır. Bu sayede aracınızın daha özgün ve dikkat çekici bir dış görünüş elde etmesini sağlarsınız. Hayranı olduğunuz araba modellerine ve markalarına ait çıkartmalarla otomobilinizin dış görünüşünü kendi zevkleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Hem cam yüzeylere hem de araba gövdesine uygulanabilen modeller araç dış aksesuar fiyatları bakımından da cazip nitelikler taşır.

Brandalar İle Gelen Konfor

Pratik Aksesuarlar İle Gelen Konfor

Pikniğe ya da deniz kıyısına tatile gittiğinizde sopalar yardımıyla aracınız için gölge oluşturan bir ürün olmayı başaran brandalar kış aylarında da arabanızı buzdan ve dondan korur. Katlanabilir yapıdaki brandalardan oto iç ve dış aksesuar ürünlerinizi korumak için yararlanabilirsiniz. Aşırı sıcaklar sonucunda arabanızın içerisinde yer alan çakmakların ya da otomobiliniz konsolları ile koltuk kılıflarının zarar görmesinin önüne geçmeyi kolaylaştıran branda modelleri, delikli yapıları sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Ürünün rüzgârda uçmasının önleyen deliklerden geçirilen ipler ile brandayı otomobilinizin üzerinde sabitleyebilirsiniz. Su geçirmez ve hafif yapıda olan lamineli ve sentetik yüzeyleriyle beğeni toplar. Akıllı dikiş teknolojisinin yanı sıra güneşten gelen zararlı UV ışınlarını da önleyen brandalar aracılığıyla sağlıklı ve uzun süreli bir kullanım deneyimi elde edersiniz.

Kolay Montaj Sağlayan Oto Dış Aksesuar Ürünleri

Kolay Montaj Sağlayan Oto Dış Aksesuar Ürünleri

Araba dış aksesuar modelleri arasında sıklıkla tercih edilen gelişmiş anten sistemleri sayesinde seyahat halindeyken radyo kanallarını sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Kolay monte edilebilir yapıda olan ve kendiliğinden yapışkanlı taban özelliğiyle aracınıza uyum sağlayan antenler ile daha güçlü bir sinyal seviyesine erişirsiniz. Araç dış aksesuar fiyatları açısından da olumlu niteliklere sahip olan kör nokta aynaları yardımıyla trafikte daha çok alanı görebilirsiniz. Aracınızı park ederken, şerit değişikliği yaparken ve daha birçok noktada işlerinizi kolaylaştıran kör nokta aynalarını mevcut aynanızın üstüne pratik bir şekilde monte edebilirsiniz. Uyarı levhalarını kullanarak acil durumlarda diğer sürücüleri bilgilendirebilirsiniz. Yol kenarına arabanızı park ettiğinizde reflektörlü yapılarıyla kolayca fark edilebilen levhaları kullanabilirsiniz. Çok sayıda levha çeşidi oto dış aksesuar fiyatları bakımından ekonomik bir seçenek yaratmayı başarır. Aracınızın tüm dış aksesuarlarını Oto Dış Aksesuar kategorisi üzerinden inceleyebilirsiniz.