Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Canlı Trafik

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Navigasyon (GPS) Cihazları

için 146 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Navigasyon GPS Cihazları

Navigasyon cihazı açılımı “küresel konumlama sistemi” olan GPS’ten gelen sinyallerini algılayarak, harita üzerinden bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz hedef konuma sizi görsel ve sesli komutlarla en kısa sürede ulaşmanızı sağlayan üründür. Özellikle büyük şehirlerde araç sahibi insanların olmazsa olmazlarından olan ürün günlük hayat içerisinde gideceğiniz yere daha kolay gidebilmek, kestirme yolları bulabilmek, bilmediğiniz yerlere daha hızlı varabilmek veya trafik kaçmak adına sıklıkla kullanılmaktadır. Şehir içinde sıkça tercih edildiği gibi uzun yollarda da doğru rotada ilerlediğinden emin olmak isteyen, kestirme yollar arayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. araba navigasyon cihazı adeta bir standart haline gelmiştir, insanların kontağı çevirmeden önce navigasyondan gidecekleri konumu ve rotalarını ayarlamaktadırlar. Sürücüler artık tabelalardan veya eski usul el haritalarından değil doğrudan araçlarında bulunan cihazlardan gidecekleri adresi bulabilmektedirler. Trafik yoğunluğu, yol çalışması gibi çalışmaları da gösteren modelleri bulunan ürünler kullanıcılarına yakıt tasarrufu sağladığı gibi büyük ölçüde zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte kapsamlı yol bilgileri, daha büyük ve interaktif ekranları, sesli yönlendiricileriyle kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan ürünler, sürüş tecrübenizi büyük ölçüde iyileştirmektedir. Bu ürünün içerdiği en büyük teknoloji birden fazla uyduyla entegre şekilde küresel konumlama sisteminden gelen zaman ve lokasyon bilgisini yorumlayabilmesidir. Uydudan alınan bilgiler doğrultusunda harita üzerinde enlem ve boylam tespiti yapılır ve lokasyonunuz belirlenir. Hava şartlarından etkilenmeyen bu sistem sayesinde anlık olarak harita üzerinde takibiniz yapılır ve hızınıza göre seyahat süreniz, yol durumuna göre anlık yol tarifleriniz size iletilir. Tek yapmanız gereken cihazınızın tuşuna basmak ve gideceğiniz yeri girmek, gerisini sizin için yüksek teknoloji hallederken size kalan tek şey yolun keyfini sürmek.

Navigasyon GPS Cihazları ile Yenilikleri Yakalayın

Navigasyon GPS Cihazları ile Yenilikleri Yakalayın

Tüm ürünlerde olduğu gibi bu ürün dalında da her türlü ihtiyaca yönelik modeller üretilmektedir. Ürünlerin ekran boyutları bile kullanıcılar arasında tercih sebebi olabilmektedir. Bu bağlamda farklı ekran boyutlarında ürünler üretilmektedir. 7 inç navigasyon cihazı kimi kullanıcı tarafından tercih edilirken daha büyük ekran boyutuna sahip olmak isteyenler 10 inç navigasyon cihazı satın almakta ve ürünün onlara sağladığı ayrılacaklardan faydalanmaktadırlar. Navigasyon cihazı özellikleri günümüz teknolojiyle birlikte her geçen gün daha da gelişmektedir. Cihazlar yeni eklenen özelliklerle beraber yalnızca bir yol rehberi olma görevinden sıyrılıp adeta birer araç içi medya yönetim sistemi haline geliyor. Dokunmatik ekranın yanı sıra, 30 GB’a kadar USB desteği bulunan modeller aynı zamanda onlar radyo kanalını hafızasında tutabiliyor ve dilediğinizde bu kanalları ziyaret etmenize olanak sağlayarak yol keyfinizi katlamanıza olanak sağlıyor. Radyolu navigasyon cihazı özellikle yolculuğunu müzikle renklendirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Sıradan radyonun çekim gücünden çok daha kaliteli bir yayını sizlere sunan modeller, yolculuğunuzu daha keyifli kılıyor. Navigasyon cihazı yorumları kullanıcıların ürünle alakalı yol tecrübelerini yanı sıra ürünü adeta bir araç içi eğlence sistemi gibi değerlendirdikleri sonucuna ulaşmanız mümkündür. Ürün özellikleri arasında yer alan pek çok yenilikçi imkandan biri olan Bluetooth teknolojisiyle telefonunuzu cihazınıza bağlayarak telefonunuzda kayıtlı olan şarkıları da arabanızda dinleyebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra cep telefonunuza gelen aramaları handsfree teknolojisiyle direksiyon üzerinden kontrol ederek cevaplayabilir, araç hoparlörleriniz vasıtasıyla konuşmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Modellerin büyük bir çoğunluğunda bulunan özellik sayesinde navigasyon cihazı pilleri araç içi şarj aparatı vasıtasıyla şarj edilebilmektedir. Bilgisayarlarınızdan veri transfer etmeye de yarayan giriş tipi olan USB navigasyon cihaz ile cep telefonumuz veya USB bellek arasındaki bağlantıyı da sağlayarak bu cihazlarda yer alan müziklere de ulaşmanızı sağlayacaktır. Yeni gelişmelerle birlikte adeta bir araç içi eğlence ürününe dönüşen multimedya ve navigasyon cihazları, bu özellikleriyle birlikte bünyesinde birden fazla fonksiyonu barındırarak müşterilerin memnuniyet seviyesini arttırmaktadır.

Navigasyon GPS Cihazları Gelişmiş Özellikler ile Kullanıcıları Etkiliyor

Navigasyon GPS Cihazları Gelişmiş Özellikler ile Kullanıcıları Etkiliyor

Navigasyon cihazı öneri sayfalarında park kamerası girişi olan modeller sıkça tavsiye edilmektedir. Bu sayede park ederken aracınızın arkasında yer alan bölgeye daha da hakim olarak kusursuza en yakın şekilde aracınızı park edebilir, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanızın önüne geçebilirsiniz. Navigasyon cihazı tavsiye içeren yorumları okurken sizin ihtiyaç ve isteklerinize benzerlik taşıyan kullanıcıların yorumlarını değerlendirmek, sizin de ürün seçiminiz ve satın alma davranışınız ile alakalı olarak yol gösterici nitelikte olacaktır. Önemli bir değişken olan navigasyon cihazı fiyatı ise ürünün özellikleri ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Siz de kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir modeli sipariş edebilir ve yol tecrübenizi daha akıllı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Benzer teknolojilerden faydalanarak üretilen bir diğer ürün ise GPS takip cihazı modelleridir. Oldukça küçük boyutlarda üretilen bu ürünler, özellikle evcil hayvan, çocuk ve alzheimer gibi hafızayı ve bilinci etkileyen rahatsızlığı olan yaşlıların yanında taşımaları halinde bulundukları konumu sizinle paylaşması üzerine tasarlanmıştır. Cep telefonlarına benzer bir şekilde çalışan bu ürünlerin bazılarının içerisine yerleştirilen sim card sayesinde konum ve 10 metreye kadar ortam dinlemesi yapabilirsiniz. Mini GPS cihazı olarak adlandırılan bu ürünleri evcil hayvanınızın tasmasına yerleştirebilir ve kaybolmaları tehlikesinin önüne akıllıca bir çözümle geçebilirsiniz. Bazı GPS cihazlarında acil durumlarda kullanılabilen panik tuşları yer almaktadır. Bu sayede sevdiklerinizin başına gelebilecek hoş olmayan durumların önüne geçebilir, onların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra çalınma riski olan bisiklet, motosiklet gibi taşıtlarınıza da cihazı yerleştirerek herhangi olumsuz durumda aracınızı geri almak adına önemli bir koz elde edebilirsiniz. Sayfamızdan Tomtom navigasyon ve GPS cihazları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Navigasyon GPS Cihazları ile Teknolojiyi Çok Yakından Takip Edin

Navigasyon GPS Cihazları ile Teknolojiyi Çok Yakından Takip Edin

Araçlar için GPS cihazı modelleri GPS ve AGPS çift konumlu teknolojiyi desteklemektedir ve bu özelliğiyle alanında önde gelmektedir. Cihazı kullanmaya başlamadan önce dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Cihazın düzgün çalışabilmesi adına, cihaza yerleştirilecek SIM kartın pin kodu kapalı olmalıdır ve hat açık olmalıdır. Aksi takdirde ürün düzgün bir şekilde çalışmayacaktır. Ürün web sitesi, Android uygulama, iOS uygulama ve SMS ile anlık takip sağlama imkanını size sunmaktadır. Oto GPS cihazı internet ve SMS yoluyla takip edilebilir. İnternet bağlantısı sayesinde anlık olarak Google haritalar üzerinden aktif takip sağlanabilir, cihaza önceden coğrafi sınırlar belirlenerek sınır ihlali yapılması halinde alarm verilecek şekilde ayarlanabilmektedir. Modellerde yer alan hız alarmının yanı sıra araç kontağının açıldığı anda alarm gönderilmesi, motorun çalışır durumda olup olmadığı ve aracın kaç kilometre hızla hareket ettiğini takip edebilme gibi pek çok özellik de yer almaktadır. GPS takip cihazı fiyatları incelendiğinde farklı özelliklere ve kaliteye sahip ürünlere göre değişen fiyatlar gözlense de sunduğu fonksiyonlar göz önüne alındığında oldukça makul fiyatlara bu teknolojiden faydalanılabileceği ifade edilebilir. Cihazın şarjı ses alımı amacıyla kesintisiz kullanımda genellikle 4-5 saat arasında değişim gösterirken aralıklarla ses alımı durumunda 4-5 gün dayanabilmektedir. Yalnızca takip durumunda ise bir haftayı bulan pil ömrüyle sizlere kullanışlı bir tecrübe sunmaktadır. Bu süreler, cihazdan cihaza farklılık göstermektedir. Cihazlar genelde ses, ışık ve titreşim gibi özellikleri barındırmazlar. Böyle takip cihazı kimsenin farkında olmasına bile gerek olmadan, takip etmek istediğiniz araç içerisine yerleştirilebilir. Araç GPS cihazı fiyatları modelden modele farklılık gösterse de ürünün içerdiği teknoloji ve hayatınıza katacağı kolaylık göz önüne alındığında makul olarak değerlendirilebilir.

Navigasyon GPS Cihazları İhtiyaçlarınıza Rota Çıkarıyor

Navigasyon GPS Cihazları İhtiyaçlarınıza Rota Çıkarıyor

Ürün yelpazesi içerisinde yer alan ve GPS teknolojisinin farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde kullanılmasını içeren modeller müşterilere geniş bir seçenek havuzu sunmaktadır. İhtiyaç ve zevkinize göre bir ürün bulunduktan sonra tercih edilecek GPS takip cihazı fiyatları açısından da kullanıcıya uygun olması önemli bir husustur. Piyasada yer alan pek çok cihaz benzer hizmetler vadediyor olmalarına rağmen farklı fiyatlara rastlamak mümkündür. Cihazı satın alacakken dikkat edilmesi gereken temel noktalardan biri ihtiyaçları sizinle benzeşen kişilerin üründen memnun kalıp kalmadığıdır. Pek çok farklı ihtiyaç için üretilen bu ürünlerden size uygun olanı seçerek sipariş edip, gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir ürün ile şirketteki arabanın takibini kolayca yapabilir bir diğeri ile evcil hayvanınızın evin bahçesinden ayrılmadığına emin olabilir veya benzer özelliklere sahip bir model ile bilinç kaybı yaşama ihtimali olan bir yakınınızın her daim fiziksel olarak yanında olamasanız dahi bu cihaz sayesinde nerede olduğunu bilebilir, acil bir durumda müdahale edebilir, yakınındakileri arayabilir veya yetkili kişileri uyararak müdahale etmelerini sağlayabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde çocukları okula giden çalışan anne-babalar için içlerini rahat ettirebilmek adına zaman zaman tercih edilen ürün, siz uzakta olsanız bile süreçleri takip etmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle belirli harita sınırları çizerek dışına çıkıldığında alarm verilmesi pek çok aile tarafından çocuklarının ailenin ikamet ettiği sitenin bahçesi içerisinden çıkmadığına emin olmak için kullanılmaktadır. Teknolojinin günlük hayatımıza kattığı kolaylıklardan biri şüphesiz hassas GPS cihazı modelleridir. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda gerekli ürünü seçebilir, internet üzerinden takip, 10 metreye kadar ses kaydı gibi özellikleri kullanabilirsiniz. GPS cihazı fiyatı modelden modele farklılık gösterse de bu kalite ve teknolojiyi makul fiyatlara satın alma imkanına sahip olduğunuzu ifade etmek yanlış olmaz. Ayrıca için de sayfamıza göz atabilirsiniz.

Navigasyon GPS Cihazları ile Daima Anda Kalın

Navigasyon GPS Cihazları ile Daima Anda Kalın

Doğa ile baş başa kalmayı seven kişiler genellikle yollarını eski izci yöntemleriyle buluyor olsa da pek çok maceraperest gelişen teknolojiye daha fazla direnmeyerek her ihtimale karşı yanında el tipi GPS cihazı bulunmaktadır. Ürün temel olarak doğa için tasarlanmıştır. Doğa yürüyüşleri, bisiklet, ATV veya rafting gibi sporlarla uğraşan kullanıcılar için bu cihazlar zorlu doğa şartlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Doğa aktivitelerinde sıkça tercih edilen bu ürünler genellikle su geçirmez ve dayanıklı olarak tasarlanmışlardır. Beşerî veya doğal önünüze çıkabilecek her şeyi önceden bilebilmenin konforuyla birlikte doğada adımınızı hangi yöne atacağınıza daha hâkim olacaksınız. El tipi küçük GPS cihazı doğadaki en büyük dostunuz olmaya adaydır. Hareket hızınızdan aktivite türünüzü öngörebilen ürün sayesinde çevrenizde yer alan şelale, mağara gibi doğal güzelleri de keşfetmeniz daha da kolaylaşacak. Bu cihaz cep telefonunuz ile de eşleştirip daha önce tanımlanmış noktaları inceleme şansına sahipsiniz. Herhangi bir acil durumda ise imdat mesajı gönderebilmek adına özel olarak geliştirilen teknolojilere sahiptir. Bazı modellerde tanımlı olan cep telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalar ile rotalarınızı, etkinlikleri GPS geçmişinize göz atabilirsiniz. Şebeke olmadığı zamanlar bile daha önce tanımlanmış etkinlikleri ve noktaları inceleyebilir, analiz edebilirsiniz. Doğada herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanız halinde ise imdat mesajı gönderebileceğiniz modeller bulunmaktadır. Sizde hem yönünüzü bulmanıza hem de en kısa rotaları yakalamanıza yardımcı olan navigasyon aletlerinden hem de pek çok işleve sahip GPS aygıtlarından dilediğinize anında sahip olabilir pek çok fonksiyonu ile teknolojiyi adım adım yakından takip edebilirsiniz. Modelleri ve seçenekleri incelemek için internet sayfamıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize bu özel ürünlerden satın alarak yolunuzu her daim kolayca bulabileceğiniz rotaları öğrenebilirsiniz.

GPS Cihazı Ne İşe Yarar?

GPS cihazı sayesinde, cihazın yerleştirildiği aracın konumu, hızı, yönü gibi bilgiler kolayca eş zamanlı olarak takip edilebilmektedir. Bu cihazlar özellikle şirketler, araç kiralama filoları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Cihaz uydu ile haberleşerek kaydettiği bilgileri aktarır ve bu bilgiler takip sistemi sayesinde internet üzerinden web sitesi ya da uygulama aracılığıyla rahatça izlenebilir hale gelir. Bu araçlar sayesinde kişisel olarak da aracınızı, bisikletinizi, evcil hayvanınızı veya kaybolma tehlikesi olan, Alzheimer gibi bilinç durumunu etkileyecek rahatsızlıkları olan yakınlarınızı takip edebilir, anlık olarak lokasyonlarına ulaşabilirsiniz.

Navigasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

İçerdiği teknoloji oldukça üst seviye olsa da cihazı kullanmak oldukça kolaydır. Cihazı açtıktan sonra gitmek istediğiniz yeri cihaza girdikten sonra cihaz size en uygun rotayı çıkararak yol tarifinde bulunacak ve en kısa, en hızlı yolu çizerek gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlayacaktır. Araçların içerisinde yer alan küçük navigasyon cihazı kullanıcılarına sunduğu kullanışlı özellikler ile araç yolculuğunuzun kalitesini arttırmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde sıkça tercih edilmektedirler. Kullanıcılar bildikleri adreslere bile daha trafiksiz veya daha kısa yoldan götürebilir düşüncesiyle cihazlarını kullanmaktadırlar.

Hangi Navigasyon Cihazını Almalıyım?

Her üründe olduğu gibi ihtiyacınıza uygun modeli seçmek büyük önem taşımaktadır. Pek çok farklı özelliğe sahip modeller piyasada bulunsa da ihtiyacınıza yönelik bir model seçmek üründen duyacağınız memnuniyeti de arttıracaktır. Araçta müzik dinlemeyi seviyorsanız Bluetooth bağlantısı, radyo ve USB özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz, zevkinize göre büyük ekrana sahip bir modeli tercih edebilirsiniz.

Navigasyon Cihazı Nasıl Takılır?

Bu cihazlar genellikle kullanıcılar tarafından aracın ön konsoluna veya cama sabitlenerek kullanılmaktadırlar. Cihazın yanında vantuz aparatı, tutacak ve bataryayı şarj edebilmek adına bir adet çakmak şarjı kutuda verilmektedir. Tutacağa oturtulan cihaz, vantuz aparatı cama yapıştırıldıktan sonra vantuza yerleştirmektir. Cihazın araca takılması oldukça kolaydır ve bu işlemden sonra cihazınız kullanılmaya hazırdır. Cihazın ekranının size dönük olduğundan emin olduktan sonra cihazı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

GPS Cihazı Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmaya başlamadan önce bir adet SIM kartı cihaza, PIN kodu kapalı olacak şekilde yerleştirilmelidir ve hat açık olmalıdır. Bu işlemden sonra şarj edilmiş olan ürün kullanıcı tarafından takip edilmesi istenen yere yerleştirildikten sonra web sitesi, Android telefon uygulaması, iOS telefon uygulaması veya SMS yoluyla anlık olarak takip edilebilmektedir. Cihaz konum bilgisini uydu ile paylaşırken siz de doğrudan bu bilgileri edinebilir ve cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.