Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Navigasyon (GPS) Cihazları

için 227 sonuç bulundu.

Navigasyon (GPS) Cihazları

Günümüzde hayatın her alanında artık navigasyon bulunmakta. Yolculuk esnasında Otomotiv & Motosiklet yolculuklarında çoğu insan gideceği yerlere tabelalarla değil navigasyon aracılığıyla gitmekte. Tek yapmanız gereken rotayı girmek, sonrasında navigasyon cihazı sizlere alternatif yollardan trafik yoğunluğuna, yol çalışmalarından gideceğiniz yere kaç dakikada varacağınıza kadar tüm bilgileri önünüze seriyor. Sadece şahsi aracınız için değil toplu taşıma için de hangi yollar kullanılıyor ve duraklar nereleri ya da yürüyorsanız yürüyüş yolları ve kaç dakikada ulaşacağınıza dair tüm verileri görebilirsiniz. Bunların yanı sıra bisiklet tutkunları da düşünülmüş ve ayrıca bisiklet rotaları da hesaplanmıştır. Dünya üzerinde oldukça fazla bisiklet tutkunu olduğu göz önüne alındığında bu cihaz sayesinde pedal çevirerek dünyayı dolaşmak artık çok daha kolay hale getirilmiştir.

Navigasyon - GPS Cihazları Nasıl Çalışır

Navigasyon - GPS Cihazları Nasıl Çalışır

Navigasyonlar üç temel başlıktan oluşur bunlar yazılım, donanım ve harita bilgisidir. Yazılım kısmında ciddi bir çalışma gerektiren bu cihazlar teknoloji ilerledikçe farklı donanımlarla karşımıza çıkar. Daha büyük ekranları, sesli yönlendiricileri ve geniş kapsamlı yol bilgisiyle üst düzey hizmet vermeyi amaçlar. GPS ise açılımı küresel konumlama sistemi olarak çevrilen uzay merkezli bir navigasyon uzantısı olup anlık olarak birden fazla uyduyla iletişime geçerek zaman ve lokasyon bilgisi sağlar. Uydudan aldığı sinyallerin uzaklığını hesaplayarak enlem ve boylam tespitini yapar ve bu sayede doğru lokasyon bilgisini sizlere sunar. Ayrıca bu hizmeti sunarken hava şartlarından etkilenmez. Navigasyon cihazları da gps sinyallerini kullanarak rotalarınızı belirler. Anlık hızınıza göre ne kadar süre sonra hedefe varacağınızı tespit eder. Yalnızca uzun yollarda değil seyahat için gittiğiniz bir kentte yemek yemek için seçtiğiniz restaurantın adını yazdığınızda hedefinizin rotasını sunarak size mekanı tarif eder.

Navigasyon – GPS Cihazları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Navigasyon - GPS Cihazları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüzlerce modele sahip bu cihazlar araç içi kullanım için oldukça uygun tasarlanmıştır. Güneşte parlamayı azaltan ekranı sayesinde araç maksimum güneş aldığı anlarda bile parlaklığını otomatik olarak en yüksek seviyeye çıkarır. Böylelikle her an rotanızı net bir biçimde görürsünüz. Bunun yanı sıra siz aracınızı sürerken gözlerinizi yolunuzdan ayırmamanız için sesli yönlendiricisi sayesinde dikkatinizi dağıtmadan size kavşaklarda hangi çıkıştan çıkacağınızı, sapmanız gereken yollara yaklaşırken kaç metre kaldığını söylemesi gibi sesli direktifler verir. Gps navigasyon cihazı alırken tercihinize göre ekran boyutlarını büyük ya da standart olarak seçebilirsiniz. Aracınızın ön camına monte edeceğiniz aparata cihazınızı takarak kolay bir kurulum sağlarsınız. Navigasyon cihazı nasıl kullanılır sorunuzun cevabı da oldukça basittir. Açma tuşundan cihazı açarak hedef bölümüne gitmek istediğiniz adresi girip başlangıç olarak konumunuzu belirlersiniz. O andan itibaren ana rota ve alternatif yollarınız belirlenir ve siz kendinize uygun olanı seçip keyifli yolculuğunuzun tadını çıkarırsınız. Navigasyon cihazı fiyatları ise her bütçeye uyum sağladığından Ses Sistemleri & Navigasyon kategorimizi ziyaret edip kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Navigasyon – GPS Cihazları Yolculuk Sırasında Sizleri Yalnız Bırakmaz

Navigasyon – GPS Cihazları Yolculuk Sırasında Sizleri Yalnız Bırakmaz

Yol boyu sizi yalnız bırakmayan bu akıllı cihazlar belirli kilometrenin üzerinde hiç durmadan yol aldığınızda sizlere mola vermeniz gerektiğini hatırlatır. Yakın mesafedeki mola merkezlerini, kahve dükkanlarını veya restaurantları navigasyon harita üzerinden bularak sizlere çeşitli alternatifler de sunar. Aynı zamanda gitmekte olduğunuz rotada trafik çok sıkışır ya da kaza meydana gelirse sizi en yakın çıkıştan çıkararak alternatif olan diğer rotaya yöneltir. Trafik sıkışıklığının sebebinin de yol çalışması mı yoksa kaza mı olduğunun raporunu ileterek durum hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu uyarıları sesli olarak ilettiğinden araçta kendi kendinize bile olsanız yalnız hissetmezsiniz. Bahsedilen bu kullanışlı ürüne Multimedya & Navigasyon kategorisi üzerinden göz atabilir ve aracınız için uygun modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Canlı Trafik

(194)
(30)
Başka bir kelime deneyin

Ekran

(113)
(32)
(25)
(21)
(21)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bluetooth Desteği

(163)
(62)
Başka bir kelime deneyin

Marka

A.S.S. (7)
Atlanta (1)
Audiomax (93)
Bestar (1)
Blaupunkt (1)
Cadence (4)
cbtx (2)
Edison (2)
Fly (8)
Garmin (13)
Jameson (5)
KINGVOX (1)
Magellan (3)
Mg Audio (3)
Mio (2)
Mls (1)
Navigold (1)
Naviin (1)
Navimex (11)
Navitech (11)
Navking (3)
Necvox (1)
Oem (19)
Piranha (5)
Pyle (1)
Roadstar (1)
Sunny (3)
Tomtom (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)
ve üzeri (67)
ve üzeri (68)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL