Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Marka

Vites

1
21
7
18
10
Yok
6
16
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Çocuk Bisikleti

için 452 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Bisikleti

Bisiklete binmek hem eğlenceli hem de çocukların özgüvenini geliştiren bir aktivitedir. Bisiklete binmeyi öğrenmeye başlayan çocuklara çocuk bisikleti olarak satılan farklı boyutları olan bisiklet modelleri tercih edilmektedir. Çocuk bisikleti alacak olan ve çocuğuna bisiklete binmeyi öğretmek isteyen anne-babalar, çocukları için denge tekeri olan bisikletleri tercih ediyorlar. İki tekeri olan bisikletler, çocukların iki tekere alışması ve dengede durmayı öğrenmesi için en güvenli bisiklet modelidir. Bu bisikletler yere yakın yükseklikte olduğu için çocuğunuz bisikletini sürerken dengesini kaybetse bile ayağı ile zeminden destek alabilmektedir. Çocuk bisiklet ve scooter modelleri tırtıklı lastikleri ile şehirde kullanıma uygundur. Trafiğe kapalı yerlerde ve evinizin bahçesinde çocuğunuza bisikletini sürdürebilirsiniz. İki tekere geçmeden önce destek tekeri olan çocuk bisikletleri, güvenli bir iki tekere geçiş süreci sunar. Çocukların ilk bisikleti 12-16 jant arasında olmaktadır. Çocuk büyüdükçe 20-24 jant çocuk bisikletlerine geçilmektedir. 16 jant tekeri olan bisikletler çocukların boylarına uygun yapıda ürünler olup sepeti olan çocuk bisikletleri de küçük boyutta eşyaların taşınmasına olanak sağlar. Önünde ve arkasında sepet olan çocuk bisiklet modelleri daha çok eşya taşınmasını sağlar. Açılıp kapanabilen sepete sahip bu ürünler oldukça pratiktir. Çamurluğu olan modelleri yağmurlu günlerde oluşan ıslak zeminlerde çocuğunuzun üzerine çamur sıçramasını önler. Yumuşak geniş boyutlarda olan bisiklet seleleri çocuğunuzun rahat bir sürüş keyfi yaşamasına olanak tanır. Çocuk bisiklet modellerindeki suluk bölmesi, çocuğunuzun yanında su taşımasını sağlar, suluğa kolayca ulaşılabilmektedir. Suluk bölme sayesi saatlerce bisiklete binerek eğlenceli vakit geçiren çocukların kaybedeceği sıvı kaybını geri kazanması için kolaylık sağlamaktadır. Erkek ve kız çocuklar için farklı renklerde üretilen çocuk bisikletler bahçe hortumu ile yıkanabilir ve bir bez ile de yıkayıp kurulanabilir. Bu sayede çocuğunuzun bisikleti kolayca temizlenir ve her zaman yeni gibi olur. Çocuğunuz bisikletini yıllarca kullanabilir.

Rengarenk Çocuk Bisikleti Modelleri

Rengarenk Çocuk Bisikleti Modelleri

Çocuk bisikletleri, kız ve erkek çocuklar için farklı renklerde ve boyutlarda üretilmiştir. Pembe, mavi, beyaz gibi renklerde çocuk bisikletleri bulunabileceği gibi kırmızı, yeşil, sarı gibi renklerde çocuk bisikleti bulmak da mümkündür. Kız çocuk bisikleti de erkek çocuk bisikletleri de farklı boyutlarda satışa sunulmuştur. Çocuğuna bisiklet seçecek olan anne-babalar bisiklet seçerken sadece çocuğunun yaşına göre değil, boyuna da uygun olan bisiklet seçmelidirler. Boy uzunluğuna göre birçok janta bisiklet bulmak mümkündür. Çocuğun bisikleti daha uzun süre kullanması için bisiklet modelleri arasında seçim yapılabilmektedir. Ama bisiklet seçerken çocuğun seleden indiğinde 2 ayağın da yere sağlam basmasına dikkat edilmelidir. Ayağın yere sağlam basması güven veren ve rahat bir kullanım sunar. Örneğin çocuk bisikleti 16 jant olan modeller, 4-8 yaş arasındaki çocuklar için tercih edilmektedir. Çocuk bisikletleri şişme iç lastikli olup arka-ön teker, orta ve direksin göbekleri bilyelidir. Bu sayede bisikletin sürtünmesi azalır, sürüş kolaylaşır. Çocuk bisikletleri farklı tasarımları ile dikkat çeker ve zincirleri kapalı olarak muhafaza edilmektedir. Kapalı muhafaza edilen zincirler çocuğunuzun ayağı zincire değmez ve zincir atma problemi ortadan kalkar. 4 tekerlekli çocuk bisikletinde yer alan arka denge tekerleri çıkarılabilmektedir. Hem ön hem arka teker çamurluklu olup şık tasarımlı modellerdir. Frenleme sistemleri, çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Çocuklar, güvenle bisikletini sürebilir. Şehirde ve kısa mesafelerde kolay sürüş sağlar. Fren kolları çocukların kolay sıkabileceği yapıda olup çocuğun fiziksel özelliklerine de uygundur ve kısa mesafelerde kolayca kontrol edilebilir. Çocuk bisikletlerinin selesi çocuğun boyuna göre ayarlanabilmektedir. Bisikletin selesi yumuşak yapıda olup konforlu bir kullanım sağlar. Bisiklet kullanırken ayakların zemine basması gerektiğinden selenin ayarlanabilir olması çocuk bisikletinin uzun yıllar kullanılabilir. Çocuk bisikletinin boyu önemli olduğu kadar kadro boyu tercih de önemlidir. Çocuk bisikleti tercih ederken farklı kadro boylarında pek çok model karşınıza çıkacaktır. Bisikletlerin pedalları tırtıklı yapısı sayesinde ayak, pedalı kolayca kavrar. Çocuklarına bisiklet sürmeyi öğretmen için bisiklet almak isteyen ebeveynler pek çok marka tarafından üretilmiş bisiklet ve scooter modelleri arasından seçim yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Çocuk Bisikleti

Her Yaşa Uygun Çocuk Bisikleti

Tercih edilecek çocuk bisikleti için çocuğunuzun vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlanmış bisikletler güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Lastik, frenleme, vites gibi bisiklet parçaları farklı özelliklere sahip olan modeller, markalar tarafından satışa sunulmuştur. Sayfamızda inceleyeceğiniz çocuk bisikletleri tasarım ve renk açısından oldukça zengindir. Ayaklık ve sele gibi değişik teknik donanımlara sahip olan çocuk bisikletleri ile çocuğunuz keyifli vakit geçirecektir. Bisiklete binmeyi öğrenme süreci genellikle küçük yaşlarda başlamaktadır. Bu yüzden markalar, her yaşta çocuğa uygun olarak farklı bisiklet modellerini satışa sunmuştur. Çocuk bisikletleri farklı yaş gruplarına göre sınıflandırılabilir. 4 tekerlekli bisikletler arasında olan 4-8 yaşa uygun bisikletleri çocuğunuz bisiklete binmeyi öğrenebilir. Bisiklete binmeyi öğrenmek tek başına karar alma ve dengede durabilme gibi yetilerin kazanılmasına da yardımcı olmaktadır. Bisikletin ekstra tekerleri ile çocuğunuz emniyetli bir şekilde yol alabilir. Ekstra teker ile güvenli hale getirilmiş bisikletler kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve desenlerde üretilmiştir. Bisiklet çamurluğu ve dayanıklı lastikler sayesinde yağışlı havalarda da kullanıma uygundur. Çocukların vücut yapısında uygun olarak düzgün bir duruş sağlayan yarıklar ıslak zeminlerde avantaj sağlamaktadır. Çocukların gücü dikkate alınarak geliştirilmiş yumuşak fren modelleri kolayca basılabilmektedir. Diğer çocuk bisikleti çeşidi de 8-12 yaş çocukların boylarına uygun olarak tasarlanmış bisikletlerdir. Çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlamak için çocuğun boyuna uygun bisikletler, çocukların bisiklete binmesini kolaylaştırmaktadır. 8-12 yaş arasındaki bisiklet modelleri destek tekerleri sayesinde keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Düşme ve devrilme sorunu olmadığından bisiklet kullanan çocuklar eğlenceli vakit geçirirler, anne-babalar çocuklarını gönül rahatlığı ile bisiklet sürmesine izin verebilirler. Çocuklar için tasarlanmış bisikletler küçük boyutlarda olduğu için yüksek hıza çıkamazlar. Bu yüzden bisiklet öğrenmeye yeni başlamış çocuklar için tehlike yaratmamaktadır, oldukça güvenlidir. Kısa mesafelerde rahatlıkla kullanılabilecek olan güvenli fren sistemine sahiptir. Markalar tarafından satışa sunulan bazı ürünlerde zincir koruma sistemi vardır. Zinciri tamamen saran kapaklar, ayakların zincire değmesini engellemek için tasarlanmışlar. Zincir kapakları oldukça şık tasarımlıdır, bisikletin rengine ve desenine uyum sağlamaktadır. Bisikletin önünde sepeti olan çocuk bisikleti modelleri bulmak da mümkündür. Sepet ile küçük boyut ve ağırlıktaki eşyalar taşınabilmektedir. Arka tarafında ise yine yük taşımak için sepet kısmı olmaktadır. Yaş gruplarına göre gruplandırılmış bisikletler, birçok farklı marka tarafından üretildiği için çocuk bisikleti fiyat açısından değişiklik göstermektedir.

 Her Boya Uygun Çocuk Bisikleti Tasarımları

Her Boya Uygun Çocuk Bisikleti Tasarımları

Eğlenceli vakit geçirmek ve spor yapmak için tercih edilen araçlardan biri olan bisiklet tercihinde bisiklet ölçülerinin sizin boyunuza uygun olması gerekmektedir. Size uygun olan bisikleti tercih etiğinizde bisikletin performansı artacak ve bisikleti sürmekten daha çok keyif alacaksınız. Her yaşa ve her boya göre bisiklet modeli bulmak mümkündür. Çocuk bisikleti 2 tekerliler, ayrıca destek tekerleri olan modeller bulunmaktadır. Örneğin çocuk bisikleti 15 jant modeller 4-7 yaş arası çocuklarda tercih edilirken çocuk bisikleti jant olan modeller ise daha büyük yaştaki çocuklar için edilmektedir. Çocuk bisikleti 20 jant olan bisiklet modellerini incelerseniz karşınıza kadro boyları ve vitesler çıkacaktır. Doğru kadro boyunda olan bisikleti seçmek bisikletin konforunu artıracaktır. Kadro boyu tercihi sizin boyunuzla ilişkilidir. Kadro boyu sele borusu başlangıç noktası ile pedal göbeği sele kepçesi arasındaki uzunluğa denilmektedir. Çocuklar da ise kadro boyu ölçümü daha farklıdır. Çocuk bisikletlerinde ölçü, jant boyutuna göre yapılmaktadır. Eğer çocuğunuz bisikletini spor amacıyla kullanmayacak ise ölçüm yapılarak doğru jant boyu kolayca bulunabilmektedir. Çocuk bisikleti 24 jant ve üzeri ise 12 yaş ve üstü çocuklarda tercih edilmektedir. Çocuk bisikleti 20 jant ise 5-8 yaş arasında 120-135 cm arasındaki boylarda tercih edilmektedir. Yanlış kadro boyu seçimi zor bir sürüş yaratacaktır. Büyük kadro boyu seçilirse çocuğunuzun ayakları tere tam basmayacak ve düşme ve devrilme sorunu olursa kendini koruyamayacaktır. Küçük kadro boyu seçimi yapılırsa da sele boyu yetersiz kalacaktır. Sele boyunun fazlaca yükseltilmesi gerekir. Küçük kadro boyu seçiminde gidon yakın olacağından manevra güçlüğü yaratması ve el ile dizin temas etmesi nedeniyle tehlikeli olabilmektedir. Bisiklet sürerken doğru yerde doğru vitesi tercih etmek de önem taşımaktadır. Vites bisikletin hızlanması sağladığı gibi rampalardan çıkmayı da kolaylaştırmaktadır. Örneğin ürün sayfasını incelerseniz 20 amortisörlü kadro boyuna sahip 18 vitesli, alüminyum v fren sistemi sahip kaliteli ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca 16 kadro boya sahip, v fren sistemli, aksesuarlı ve kaliteli ürünleri de inceleyebilirsiniz. Çocuk bisikleti 12 jant altında olan bisikletler arasında daha küçük çocuklar için 3 tekerlekli çocuk bisikletleri ve denge bisikletleri vardır. 2-4 yaş grubundaki çocuklar için bir öğrenme bisikleti olan denge bisikletleri çocuğunuzun denge, dikkat koordinasyonu, bacak-kas gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Ahşap malzemeden yapılmış ürünler suya dayanıklı olup lastikleri patlamaz ve arıza riski de yoktur. Yumuşak selesi oldukça konforludur Oldukça hafif olduğundan her yere taşıyabilirsiniz. /p>

En Güvenli Çocuk Bisikletlerinin Tasarımları

En Güvenli Çocuk Bisikletlerinin Tasarımları

4.Çocuğunuzun güvenle eğlenebilmesi için tasarlanmış olan çocuk bisikleti modelleri tasarımları ile dikkat çekmektedir. Tek renk olan bisiklet modelleri olduğu gibi birden fazla renkten oluşan, üzerinde desenler olan çocuk bisikletleri bulmak da mümkündür. Farklı tasarımlar arasında tercih yapmak oldukça zordur. Sarı, mavi, kırmızı gibi birçok renkte bisiklet vardır, ayrıca üzerinde sevimli şekiller olan bisiklet modelleri de bulunmaktadır. Renkli lastikleri, ışıklı jantları, sepetleri ve püskülleri ile çocuk bisikletleri dikkat çekmektedirler. Erkek ve kız çocuklara uygun olarak farklı çizgi film karakterlerine ve dizaynlara sahip modeller üreticiler tarafından satışa sunulmuştur. Bisiklet tasarımı yapan farklı bir çok marka vardır. Farklı markalar arasından farklı fiyatlarda, bütçenize ve beklentilerinize göre satın alabilirsiniz. Sağlam çelik jantlar ile bisikletin tekerleğini güçlendiren çocuk bisikletleri çocuğunuza güvenli bir sürüş sağlar. Çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken dengede durmayı da öğrenebilir. Takıp çıkarılabilir yan tekerler sayesinde dengede durmaya alıştıktan sonra 2 tekere geçiş yapabilirsiniz. 2 yan teker sayesinde çocuğunuz bisikletten düşmeden bisikleti sürebilir. Bisikletin jantlarına, tekerlerine ve ön-arka bölümlerine reflektör takarak karanlık yerlerde çocuğunuzun daha kolay fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Tırtıklı yapısıyla tekerlekler şehirde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kız ve erkek çocuklar için ayrı üretilen bisikletin rengine göre sepet alıp hem şık bir görüntüye sahip olup hem de kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Korna aksesuarı da bisikleti hem eğlenceli hale getirir hem de çocuğunuzun trafik kurallarını öğrenmesini sağlamaktadır. 5 yaşından küçük çocuklar için üretile çocuk bisikleti 3 teker olan modeller de kırmızı, mavi gibi pek çok renkte tasarlanmıştır. 3 tekerli bisikletlerin farklı modelleri vardır. Polis bisikleti, motor araba bebek pedallı, ebeveyn kontrollü 3 tekerlekli bisiklet gibi modeller 3 tekerlekli bisiklet modellerindir. Arkasında 2 teker ve önünde de 1 teker olan 3 tekerlekli bisiklet modelleri çocuğunuz için güvenlidir. Bu bisikletlerde düşme sorunu yaşanmamaktadır. Yine de ebeveyn kontrollünde kullanılmalıdır. Bisikletleri kullanırken düşme durumunda çocuğun kol ve bacaklarını incitmemesi için kask kullanmak da ekstra güvenlik sağlar. Denge bisikletleri de 3 tekerlekli bisikletler gibi güvenlidir. Denge bisikletlerinin pedalı yoktur Bu bisikletler çocuğun gelişimini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ahşap modeller, suya karşı dayanıklıdır ve paslanma ihtimali de yoktur. Ayrıca alüminyumdan imal edilmiş gövdesi olan bisikletler bulmak da mümkündür. Bu bisikletler her yere taşınabilir. Çocuğunuz pedal ve çekiş sistemi olmayan denge bisikletini 12 jant boyutlarında kargo üç teker bisiklet modelleri bulmak mümkündür.

Bütçenize Uygun Çocuk Bisikletlerinin Fiyatları

Bütçenize Uygun Çocuk Bisikletlerinin Fiyatları

Çocukların keyifli vakit geçirmesi için tasarlanan çocuk bisikletleri ergonomik yapıda ve oldukça şık ürünlerdir. Çocukların freni rahatlıkla kavrayabilir ve bisikletini durdurabilir. Çocuğunuzun yaşına ve boyuna uygun bisikleti seçmeniz önemlidir. Çocuk bisikleti 15 jant olabildiği gibi 24 jant boyutlarında da üretilebilmektedir. Yetişkin bisikletlerinin tersine çocuk bisikletlerinin kadro boyu, jant ile ifade edilmektedir. 2-4 yaş arasındaki küçük çocuklar için üretilen denge bisikleti ve 3 tekerlekli bisikletler de vardır. Her yaş grubuna ait bisiklet bulmak mümkündür. Küçük veya büyük kadro boyuna sahip bisiklet kullanmak hem tehlikeli hem de kullanışsızdır. Seleden inildiğinde ayaklar zemine tamamen basmalıdır. Ayrıca seleye oturduğunda da elleri gidona yetişmelidir. Bu özellikler dikkate alınarak farklı renklerde ve dizaynlarda pek çok model arasından seçim yapmak mümkündür. Çocuk bisikletleri yıkanabildiği ve temizlendiği için uzun süre boyunca kullanılabilmektedir. Çocuğunuzun bisikletini yıkayarak boyuna uygun olan bisikleti yıllarca kullanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı özelliğe sahip pek çok ürün vardır. Kız çocuk bisikleti, çocuğunuzun sevdiği renklerde ve çizgi film karakterleri ile olabilir. Çocuğunuzun yaşına uygun olarak alabileceğiniz bir çok kızlara özel olarak üretilen kız çocuk bisikletleri bulunabilmektedir. Kızınıza aldığınız bisiklette arka sepeti, ön sepeti, kornası ve takıp çıkarılabilen destek tekeri bulunmaktadır. Çocuğunuzun destek tekerine ihtiyacı olmadığına emin olduktan sonra destek tekerini çıkarabilirsiniz. Çocuk bisikleti 4 tekerli iken 2 tekerlekli bisiklete dönmüş olur. Erkek çocuk bisikletleri de kız çocuk bisikletleri gibi çocuğunuzun zevkine hitap etmektedir. Çocuğunuzun sevdiği renklerde ve sevdiği çizgi film karakterleri içerek çocuk bisiklet modelleri bulmak mümkündür. Şık tasarımlara sahip ve vücut yapısına uygun olan bisikletler ile çocuğunuz kolayca bisiklet sürme alışkanlığı kazanacaktır. Bisiklet sürmek hem eğlenceli hem de çocuğunuzun gelişiminde olumlu etkisi vardır. Sayfamızda farklı jantlara sahip birçok erkek çocuk bisiklet modelleri bulunmaktadır. Bisikletler ihtiyaca uygun olarak farklı boyutlarda, farklı renk ve dizaynlara sahiptir. Bisiklet üretimi yapan birçok marka vardır. Bu yüzden çocuk bisiklet fiyat olarak değişkenlik göstermektedir ancak her bütçeye uygun çocuk bisikleti bulmak mümkündür. Tasarımları ile göz dolduran bisiklet modellerini incelemek için sayfamıza göz atabilir. Size uygun olan bisikleti kolayca sipariş edebilirsiniz.

Çocuk Bisikleti Nasıl Seçilir?

Çocuk bisikleti seçerken bisikletin kadro boyunu ve çocuğunuzun ihtiyacı olan kadro boyunu bilmeniz gerekmektedir. 12 janttan 24 janta kadar olan bisikletler çocuk bisikleti olarak kategorize edilmektedir. Çocuğun boyu uzadıkça jant ebatları da büyümektedir. Kadro boyunu, bisikletin fren sistemini, kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak zevkinize en uygun bisikleti tercih edebilirsiniz.

Çocuk Bisikleti Yaşa Göre Değişir Mi?

Çocuk bisikleti, yaşa ve boya göre değişmektedir. Örneğin çocuk bisikleti 15 jant ise 5-8 yaş arasındaki çocuklar için tercih edilirken 12 jant 2-4 yaş arasındaki çocuklar için tercih edilmektedir. Çocuk büyüdükçe boyu uzayacağından bisikletler yaşa göre değişmektedirler. Çocukların boyu hızlı uzadığı için çocuğun boyuna uygun olmayan bisiklet tercih edilmemeli, yaşına en uygun olan bisiklet tercih edilmelidir. Bisiklete binmek küçük yaşlarda öğrenildiğinden ilk bisikletler 12-16 jant arasında olurken çocuğunuz büyüdükçe 20-24 jant ebatlarından bisiklet modelleri tercih edilmektedir.

Çocuk Bisikleti Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Bisiklet seçerken dikkat edilmesi gereken ilk konu bisikletin boyutudur. Ayrıca kullanımın rahat ve güvenli olması da oldukça önemlidir. Gidon seleden çok uzak ya da çok yakın olmamalıdır. Gidon yüksekliği de optimum düzeyde olmalıdır. Gidon çok yüksek olursa çocuğunuz seleye oturduğunda çok fazla eğilmesi gerekir ve dik duramaz. Çocuk bisikletlerinin fren sistemi de tercihi etkileyen konulardandır. Çocuk bisikletlerin iki çeşit fren sistemi vardır. Bunlar ters pedal freni ya da el frenidir. Çocuk bisikletlerinde 2 destek tekerliği bulunmaktadır. Bu 4 tekerlekli bisiklet tipi çocuğun bisiklete binmeyi öğrenmesini kolaylaştırır. Destek tekerlerinin gerektiğinde çıkarılabilmesi de bisiklet seçiminde etkilidir. Çocuğun güvenliği açısından bisiklette zilin ve bisiklet lambasının olması gerekmektedir. Bisikletlere zil ve lamba taktırılabilmektedir. Bu özellikler dikkate alınarak bütçeye en uygun bisiklet tercih edilebilir.

Çocuk Bisikleti Nasıl Kullanılır?

Genellikle bisiklet öğrenmeye 3 tekerlekli çocuk bisiklet ile başlanır. 3 tekerlekli bisiklet ile direksiyonu kullanma ve pedalı çevirme öğrenilebilir. Bisikletin selesi indirilerek ve pedalları çıkarılarak da bisiklet kullanılabilir. Bu sayede denge de durma öğrenilir. Denge tekerli bisiklet kullanmak bisiklet sürmeyi öğrenmede en etkili yöntemlerdir. 2 tane küçük 2 tekerlekli bisikletinde arka tekerinin yanlarında yer alır. Bu sayede bisiklet devrilmez ve çocuğunuz dengede durmayı yavaş yavaş öğrenebilir. Çocuğunuz bisiklette dengede durmaya alıştıktan sonra denge tekerlerini çıkarabilirsiniz.