Çocuk Bisikleti

Çocuğunuza güzel bir karne hediyesi ya da doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız, çocuk bisikleti en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Çocuk bisikletleri arasında, kız çocukları ve erkek çocukları için özel olarak üretilen modeller bulunmaktadır. Kız çocuk bisiklet modelleri genelde pembeli, püsküllü ve sepetli olarak üretilirken, erkek çocuk bisikletleri ise onların ilgisini çekecek tasarımlarda üretilmektedir. İlkbahar ve yaz mevsiminde çocuğunuzun, sokaktaki arkadaşları ile doyasıya oynayabilmesi ve eğlenebilmesi için bisiklet almayı tercih edebilirsiniz. Üstelik küçük yaşta bisiklet kullanmaya başlayan çocuğunuzun bacak kasları gelişmeye başlayacak, dışarıda arkadaşlıklar kurarak sosyalleşecek ve hem daha sosyal hem de daha sağlıklı bir insan olacak. Çocuk bisikleti satın alırken, çocuğunuzun yaşını göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Aksi durumda bisiklet çocuğunuza küçük ya da büyük gelerek rahat binmesini engelleyecektir.

Minikler için üç tekerlekli çocuk bisikletleri tercih edilirken, yaşı biraz daha büyük olan çocuklar için iki tekerlekli olanları tercih edilmektedir. Bianchi çocuk bisikletleri ve Ümit çocuk bisikletleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yeni model Salcano çocuk bisiklet modelinin eşsiz tasarımı, hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına hitap edecek şekildedir. Salcano çocuk bisikletinin alüminyum V fren sistemi ve jel takviyeli selesi, çocuklarınız için rahat ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Sağlam yapısı ve jant sistemi ile uzun süre kullanım imkanına sahiptir. Yazlığa gittiğinizde, çocuğunuzun canı sıkılmasın diye yanınızda çocuk bisikletini de götürebilirsiniz. Böylece çocuğunuz istediği zaman bisiklete binerek keyifli zamanlar geçirebilir.

Kız çocuk bisiklet fiyatları ve erkek çocuk bisiklet fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. En ucuz çocuk bisikleti modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. 7-10 yaş arasındaki çocuk bisikletleri, genelde 20 jantlık olarak üretilmektedir. Çocuğunuzun mutluluğunu katlamak için, en sevdiği çizgi film karakterlerinin baskılarının bulunduğu bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Kız çocukları genelde pembe renkli ve Hello Kitty baskılı bisiklet modellerini tercih ederken, erkek çocukları ise Spiderman ve Ben10 çizgi film kahramanlarının baskılarının bulunduğu ürünleri tercih eder.

Öne Çıkanlar

Çocuk Bisikleti

için 1,970 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (11)
Action (6)
(2)
(3)
(1)
Arrow (38)
(1)
(5)
Berg (7)
Bianchi (117)
(3)
BNB (8)
(3)
(2)
Canello (6)
CARRARO (9)
Corelli (20)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(700)
(1)
(1)
(4)
Flood (7)
Geroni (22)
Ghost (8)
Giant (7)
GOMAX (48)
Jant (10)
(1)
KRON (32)
(4)
(2)
(1)
(5)
(1)
(2)
Mosso (12)
Orbis (59)
(1)
Pilsan (31)
(1)
(5)
Salcano (263)
(3)
(2)
(3)
(2)
(1)
Tunca (23)
(2)
Vision (6)
Woolstar (13)
ÜMİT (248)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(140)
ve üzeri (200)
ve üzeri (217)
ve üzeri (223)
ve üzeri (231)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL