KUPON TÜKENMİŞTİR
HEMEN HESABIMA YÜKLE
KUPON TÜKENMİŞTİR
KUPON TÜKENMİŞTİR

Gelecek Kuponlar

Kuponu Bekleyin
Kuponu Bekleyin
Kuponu Bekleyin
Kuponu Bekleyin

Nasıl Kupon Kazanırım?

Kuponlara tıkla, anında kazan, 11.11'de istediğin üründe kullan

Sıkça Sorulan Sorulara Git

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Tık Hızında Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 19 Ekim 2017 tarihinde 09.30 – 11.59 saatleri arasında kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 11 Kasım 2017 tarihinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor. Kampanyadan yalnızca n11.com üyeleri faydalanabilir.
Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.
Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli? 40 TL değerindeki kupon 220 TL ve üstü, 60 TL değerindeki kupon 400 TL ve üstü, 100 TL değerindeki kupon 1.100 TL ve üstü, 220 TL değerindeki kupon 2.400 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir.
Kuponlar ne zamana kadar geçerli? Kazanılan kuponlar, 11 Kasım 2017 tarihinde aktif olup, 11 Kasım 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, yayında olan kampanyadan yalnızca bir kuponu hesabına yükleyebilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açıp kupon yüklediği tespit edildiğinde, diğer hesaplarındaki kuponlar iptal edilecektir.
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Kuponlar, 13.000 adet ile sınırlıdır. 40 TL değerindeki kupondan 3.000 adet, 60 TL değerindeki kupondan 5.000 adet, 100 TL değerindeki kupondan 3.000 adet, 220 TL değerindeki kupondan 2.000 adet mevcuttur.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar Sim Kart ve Hat; Altın ve Gümüş; TL Yükleme; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur?

Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.
Satıcı İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile