Taşınabilir Yazıcı

için 57 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşınabilir Yazıcı

Bilgisayarlarımızda ya da diğer elektronik cihazlarımızda (akıllı telefon, tablet vb.) oluşturup düzenlediğimiz belge, fotoğraf ve benzer görselleri basılı olarak almak için kullandığımız yazıcılar artık çoğu elektronik alet gibi taşınabilir özelliğe kavuştu. Bu yazıcılara taşınabilir yazıcı ya da mobil yazıcı adını veriyoruz. Kategorimizde bulacağınız taşınabilir yazıcı modelleri sayesinde bulunduğunuz yerin önemi yok. Her yerde dilediğiniz belge ve görselin baskısını alabileceksiniz.

Taşınabilir Yazıcı Nedir?

Taşınabilir Yazıcı Nedir?

Dilerseniz el çantanıza, dilerseniz laptop çantanıza koyup kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz taşınabilir yazıcı çeşitleri, küçük ve işlevsel yazıcı çeşitleridir. Özellikle kartlar, fotoğraflar, belgeler ya da herhangi bir dosya/belge işiyle sürekli olarak ilgilenmeniz gerekiyorsa, her an her yerde işiniz gereği hızlı ve kaliteli baskılar almanız şartsa, sizin için ideal olan yazıcı çeşitleri, taşınabilir yazıcılar olacaktır. Özellikle çalışırken mobil olmak zorunda olan profesyoneller ve akademisyenler için en ideal çözümlerden biri olan mobil yazıcılar, günümüzde en çok önem verilen bir niteliğe katkıda bulunurlar: bulunduğunuz yer fark etmeksizin, dosyalarınızın sunumunu gerçekleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Önemli belgeler ile gezerek çalışıyorsanız, plansız bir biçimde ortaya çıkan baskı alma stresini yazıcı bulamama korkusunu bilirsiniz. Bu tip durumlarda, taşınabilir A4 yazıcı modelleri imdadınıza yetişecektir.

Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı

Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı

Fotoğrafçıların ya da hobi olarak fotoğrafla ilgilenen kimselerin en çok sevdiği şeylerden biri çektikleri fotoğrafların basılı hallerini ellerinde tutmaktır. Bunun için geliştirilmiş olan fotoğraf yazıcıları artık taşınabilir boyutlara ulaştı. Taşınabilir fotoğraf yazıcısı ya da mobil fotoğraf yazıcı olarak adlandırılan bu modeller sayesinde tıpkı sosyal ağlarda fotoğraf paylaşır gibi kolay birkaç adım izleyerek anında fotoğraflarınızın baskısını alabileceksiniz. Bluetooth teknolojisine sahip ve akıllı telefonlarınızla ve tabletlerinizle uyumlu olarak çalışan taşınabilir fotoğraf yazıcısı modelleri sadece bir cep telefonu boyutundadır ve içine yerleştirdiğiniz fotoğraf kağıtları sayesinde tek bir tuşla baskı almanızı sağlar. HP taşınabilir yazıcı modelleri arasında popüler olan mobil fotoğraf yazıcı çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir Yazıcı Fiyatları

Taşınabilir Yazıcı Fiyatları

Taşınabilir yazıcı sahip olduğu teknoloji itibariyle daha yeni bir model olduğundan sabit yazıcılara nazaran daha yüksek bir bütçe gerektirebilir. Ancak profesyonel anlamda ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka bu küçük yazıcılardan bir tane edinmelisiniz. Web sitemizde bulabileceğiniz LG taşınabilir yazıcı, Canon mobil yazıcı ve Zebra mobil yazıcı gibi mobil yazıcı marka ve modellerini en uygun taşınabilir yazıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Diğer yazıcı çeşitlerimize göz atmak için ise buraya tıklayabilir, kategorilerimize ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir Yazıcının Avantajları

 • Taşınabilir mini yazıcı modelleri adı üstüne yer kaplamayacak kadar küçük ve hafiftir.
 • Taşıması kolaydır, pek çok dijital formatı destekler.
 • A4 boyutunda kaliteli baskılar almanızı sağlar ve bunu mekân kısıtlaması olmaksızın yapar. Bir bankta otururken bile baskı alabilirsiniz ve baskı kalitesinden memnun kalırsınız.
 • Taşınabilir yazıcı üreten firmalar, mobil yazıcı modellerini Android ya da Apple cihazlarla sorunsuz bir bağlantı kuracak şekilde ürettiğinden, her cihaz üzerinden baskı göndermek mümkündür.

Taşınabilir Yazıcı Almadan Önce…

 • Eğer seyahat eden bir iş insanıysanız ve işiniz pazarlama üzerine kuruluysa, hızlı baskılar almak önemlidir. 10 ppm baskı hızı sizin için daha uygun olacaktır.
 • Kablolu ya da kablosuz internete bağlanma ve Bluetooth özelliği olan mobil yazıcıları tercih ederek kablo trafiğinden kurtulabilirsiniz.
 • Aynı zamanda bazı mobil yazıcıların SD Kart özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik, fotoğrafçılar için bilhassa avantajlıdır.
 • Yazıcı sürücüsünün laptopunuz ya da diğer elektronik cihazlarınızda yüklü olan işletim sistemiyle uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bixolon (4)
Brother (1)
Canon (9)
Epson (2)
HP (7)
Oki (1)
Unitech (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL