Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

USB Desteği

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Baskı Çözünürlüğü

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Renkli Baskı Hızı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Taşınabilir Yazıcı

için 67 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Taşınabilir Yazıcı

Pratik tasarımları ile kullanıcılarına birçok kolaylık sağlayan taşınabilir yazıcı modelleri, az alan kaplayan yapıları sayesinde yer tasarrufu elde etmeyi mümkün hale getirir. Hem evinizde hem de iş ortamında yararlanabileceğiniz ürünler arasındaki taşınabilir yazıcı çeşitleri, birçok işlevi bir arada değerlendirmeniz için geliştirilmiştir. Farklı markalar tarafından üretilen alternatif modellerin bulunması, ihtiyaçlarınız için uygun nitelikler taşıyan taşınabilir yazıcı seçimleri yapmanızı çok daha kolay hale getirir. Aynı zamanda renkleri bakımından da çeşitlilik sağlayan bu ürünler; beyaz, gri, siyah gibi renklerde üretilen birçok modeli içerir. Taşınabilir yazıcı seçiminde yükseklik ve genişlik gibi fiziksel değerlerin yanı sıra ürünlerin ağırlık seviyesine de dikkat edebilirsiniz. Hafif olarak üretilen taşınabilir yazıcı çeşitleri, odanızda bu ürünlerin yerini kolayca değiştirmeniz için elverişlidir. Öte yandan tabanlarında bulunan ayaklarla da dikkat çeken taşınabilir yazıcı modelleri, zemine güvenli bir biçimde yerleştirebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Kayma sorununu engellemeye yardımcı silikon ayakları bulunan taşınabilir yazıcı seçenekleri, çalışma masası üzerinde gönül rahatlığıyla yer verebileceğiniz ürünleri içerir. Ergonomik tasarım detaylarını da içeren bu ürünler, iki elinizle rahatça kavrayarak taşıyabileceğiniz modellere ulaşmanızı sağlar. Tasarımlarını tamamlayan düğmelerle dikkat çeken HP taşınabilir yazıcı modelleri, bu ürünlerin farklı fonksiyonlarını rahatça değerlendirmeniz için işlerinizi kolaylaştırır. Çeşitli yazıları ve işaretleri içeren tasarımları ile dikkat çeken ergonomik düğmeler, taşınabilir yazıcı modellerinin özelliklerinden etkin şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Türkçe yazılara sahip taşınabilir yazıcı çeşitlerinin yanı sıra menü tasarımı da Türkçe olan birçok ürün bulunur. Aynı zamanda ışık desteği ile de çalışan bu ürünler, karanlık ve loş ortamlarda tuşları rahatça birbirinden ayırt etmenizi sağlar. Sesli uyarı ve sesli bildirim özelliği bulunan taşınabilir yazıcı modellerini de hayatınızı kolaylaştırmak için tercih edebilirsiniz. Böylece ürünün çalışmaya başladığını ya da yazdırma işlemlerini tamamladığını işitsel olarak öğrenebilirsiniz. LCD ekran ya da dijital ekran bölümü bulunan yazıcılar sayesinde yazdırma işlemlerinin hangi aşamada olduğunu takip etmeniz de kolaylaşır. Taşınabilir yazıcı fiyatları ürünün baskı tipine, kapasitesine, modeline ve Bluetooth bağlantılı olup olmadığına göre değişir. Ürünlerin sahip olduğu teknik özellikler de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Baskıyı verme hızı, renkli fotokopi verebilmesi gibi özellikler fiyatın değişmesine sebep olur. Ev ve ofis gibi çeşitli pek çok alanda işinize yarayacak fonksiyonel ürünlere ulaşmak için yazıcı, tarayıcı ve aksesuarları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dakikada Onlarca Sayfalık Çıktı Sağlayan Taşınabilir Yazıcılar

Dakikada Onlarca Sayfalık Çıktı Sağlayan Taşınabilir Yazıcılar

Baskı kapasitesi yüksek olan taşınabilir yazıcı modelleri, bir dakika içerisinde onlarca sayfalık çıktı alabilmenizi mümkün kılar. Böylece iş yerinizde çok kısa bir süre içerisinde gerekli belgeleri basılı olarak elde edebilirsiniz. Aynı zamanda okullarda kullanılmaya da uygun olan taşınabilir yazıcı çeşitleri, sınav kâğıtlarını çok kısa bir sürede basarak zaman kazanmanız için elverişlidir. Kırtasiyelerde ve fotokopicilerde kullanılabilen taşınabilir etiket yazıcı çeşitleri sayesinde farklı etiketleri kısa bir sürede elde ederek müşterilerinize kaliteli bir şekilde hizmet verebilirsiniz. Etiket yazıcı çeşitleri; restoran, kafeterya, çay bahçesi, lokanta gibi alanlarda kullanılmaya uygun modelleri içerir. Böylece müşterilerinizin siparişlerini içeren bilgi kâğıdını etiket yazıcı aracılığıyla elde edebilirsiniz. Taşınabilir barkod yazıcı çeşitleri de işletmelerin işlerini kolaylaştıran kullanıcı dostu ürünler arasında bulunur. Barkod elde etmeyi sağlayan bu yazıcılar, iş yerinizdeki ürünleri sistematik olarak bilgisayara geçip satışlarınızı kayıt altında tutmanızı kolaylaştırır. Mini boyutlara sahip barkod yazıcı modelleri, alandan tasarruf ederek konforlu bir kullanım gerçekleştirmek isteyen kullanıcıları memnun eder. Termal barkod yazıcı modelleri ile de endüstriyel etiketler elde etmek konusunda zaman ve konfor kazanabilirsiniz. Tasarımlarında hata ışığına yer verilen modeller, hatalı baskılar oluştuğunda bunu kullanıcılarına hemen bildirerek gerekli önlemi almanızı kolaylaştırır. Düşük ağırlıklı taşınabilir yazıcı çeşitleri, işe giderken ve eve dönerken yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Böylece kollarınızı yormadan çantanıza yerleştirip taşıyabileceğiniz kullanıcı dostu ürünlere sahip olabilirsiniz. Hem termal etiket elde etmeye hem de fiş baskısı oluşturmaya imkân tanıyan barkod yazıcı modelleri ile fonksiyonel bir kullanım deneyimine erişebilirsiniz. Yüksek baskı çözünürlüğü ile öne çıkan taşınabilir yazıcı modelleri, detaylı ve kaliteli baskılar elde etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Seri Port ile olduğu gibi USB ile de bağlantısı gerçekleştirilebilen taşınabilir yazıcı çeşitleri, esnek bir kullanım için elverişlidir. Öte yandan Bluetooth teknolojisi ile kullanıcılarına hizmet veren taşınabilir yazıcı markaları da bulunur. Böylece kablosuz olarak bağlantı oluşturup çeşitli çıktıları kısa bir sürede alabilirsiniz. Yüksek baskı hızına sahip olan Milestone taşınabilir yazıcı modelleri de oldukça kullanışlıdır. Acil durumlarda hız kazanmak için kullanabileceğiniz bu ürünler, çok kısa bir sürede onlarca baskı elde etmeniz için dizayn edilmiştir. Dayanıklı kasaları ile de dikkat çeken Milestone ve Rontga taşınabilir yazıcı çeşitleri, dış etkilere karşı koruma oluşturmayı başarır. Böylece çizilme, deforme olma ve hasar alma gibi sorunlara karşı başarılı bir koruma sağlayabilirsiniz.

Farklı İşletim Sistemlerini Destekleyen Taşınabilir Yazıcı Modelleri

Farklı İşletim Sistemlerini Destekleyen Taşınabilir Yazıcı Modelleri

Çok yönlülük sağlayan taşınabilir yazıcı modelleri sayesinde Windows, iOS, Android, Linux gibi işletim sistemleri ile uyumlu bir ürüne sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Hem bilgisayar modelleriyle hem de akıllı cep telefonu çeşitleri ile uyumlu olarak kullanılabilen taşınabilir yazıcı seçenekleri, fonksiyonel yapıları sayesinde kullanıcılarından yüksek not almayı başarır. Isınma sorununa karşı koruma yaratan yenilikçi teknolojilerden yararlanan taşınabilir yazıcı modelleri, uzun süreli şekilde ve aralıksız olarak baskı elde etmeniz için geliştirilmiştir. Kâğıt besleme yuvası geniş ve yüksek kapasiteli olan Xprinter taşınabilir yazıcı modelleri ile beraber hem hız hem de konfor kazanmanız kolaylaşır. Kâğıtların iç kısma hatasız şekilde çekilmesini sağlayan teknolojileri ile de dikkat çeken bu yazıcılar, sorunsuz bir kullanım deneyimi için geliştirilmiştir. Yüksekliği ayarlanabilir kâğıt besleme yuvası bulunan taşınabilir yazıcı modelleri, ortam koşullarına en uygun şekilde yazdırma işlemlerini sürdürmenizi sağlar. Kâğıt besleme yuvasına yerleştireceğiniz kâğıtlarının boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Yazıcınızın teknik özellikleri ile uyumlu boyutlarda olan kâğıtları tercih ederek kolayca baskı alabilirsiniz. Aynı zamanda kâğıtların kuru ve pürüzsüz halde olmasına da dikkat ederek kaliteli bir biçimde baskı alabilirsiniz. Çift yönlü kullanıma olanak tanıyan taşınabilir yazıcı modelleri, kâğıtların her iki yüzünü de rahatça kullanmanızı mümkün hale getirir. Böylece kâğıt tasarrufu sağlayarak daha verimli bir kullanıma ulaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çeken ürünler arasındaki Sewoo taşınabilir yazıcı çeşitleri de son derece işlevseldir. Öte yandan sessiz çalışma özelliği ile de ön plana çıkan bu yazıcılar, yazdırma işlemleri sırasında minimum oranda gürültüye maruz kalmanızı sağlar. Baskı genişliği seviyesi değişiklik gösteren alternatif taşınabilir Bluetooth termal yazıcı modelleri aracılığıyla ihtiyaçlarınızla uyumlu olan ürünlere erişmeniz kolaylaşır. Net baskı özelliği ile beğeni toplayan bu ürünler, etiketlerdeki yazıların ve sayıların son derece kolay şekilde okunmasını mümkün hale getirir. Farklı program dillerini destekleyen termal yazıcılar, işletmenizde kullandığınız programlara uyum göstererek kolayca baskı almanıza yardımcı olur. Bellek bölümü ile de dikkat çeken taşınabilir yazıcı modelleri, çeşitli bilgileri hafızada tutmayı başarır. Bilgisayar ortamından gönderdiğiniz dosyaları hafızasında tutarak yazdırma işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştiren taşınabilir yazıcı modelleri, zaman ve konfor kazanmanız için dizayn edilmiştir. Hafıza alanı büyük olan modeller, aynı anda çok sayıda dosyayı depolama alanında tutarak sırayla yazdırır. Bellek kapasitelerine göre fiyatları değişiklik gösteren termal yazıcılar, gereksinimlerinizi karşılayacak ürünlere kolayca ulaşmanız için tasarlanmıştır.

Kartuşu Verimli Kullanan Taşınabilir Yazıcı Çeşitleri

Kartuşu Verimli Kullanan Taşınabilir Yazıcı Çeşitleri

Kartuş kullanımında verimlilik elde etmek için taşınabilir yazıcı modellerinin modern teknolojilerinden yararlanmanız gerekir. Kısa bir sürede kartuş değişimi yapmayı mümkün hale getiren bu yazıcılar, zaman kazanmanız için elverişlidir. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar aracılığıyla da hem hızlı hem de güvenli bir kullanıma ulaşarak işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mürekkebin dağılmasını engelleyen teknolojileri ile beğeni toplayan yazıcılar, başarılı baskılar elde etmek isteyen kullanıcıların dikkatini çeker. Baskı kalitesini üst düzeye çıkaran taşınabilir yazıcı modelleri, görsellerdeki ya da grafik tablolarındaki ayrıntıları net olarak yakalamanız için elverişlidir. Baskı çözünürlüğü seviyesi ayarlanabilen modeller, ihtiyaçlarınıza göre yazıcınızın özelliklerini optimize etmeniz için elverişlidir. Siyah beyaz baskıya imkân tanıyan taşınabilir yazıcı çeşitlerinin yanı sıra renkli baskı desteği sunarak kullanıcılarının ihtiyacını karşılayan modeller de vardır. Baskısını almak istediğiniz dosyanın özelliklerine bağlı olarak siyah beyaz ya da renkli baskı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kâğıtları yatay ya da dikey olarak yerleştirmeye imkân tanıyan ürünlerin bulunması, ofisinizin fiziksel koşullarıyla uyumlu bir kullanım gerçekleştirmenize yardımcı olur. Taşınabilir yazıcı alternatifleri arasından seçim yaparken bu ürünlerin kâğıt giriş ve çıkış kapasitesine göre tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. A4, A5, B5, B6 gibi farklı kâğıt tipleriyle uyumlu şekilde kullanılabilen yazıcılar, çok yönlü bir deneyime ulaşmak isteyen kişilerin tercihidir. Hareket halindeyken baskı almayı mümkün hale getiren taşınabilir yazıcılar, dayanıklı ve kullanışlı yapılarıyla öne çıkar. Böylece seyahatlerinizde ve iş gezilerinizde yanınızda mini boyutlara sahip taşınabilir yazıcı modellerine yer verebilirsiniz. Kenarlıksız fotoğraf baskısı almayı da mümkün hale getiren yazıcılar, oldukça işlevsel bir kullanım sağlayarak birçok işinizi yerine getirmeniz için geliştirilmiştir. Fotoğraf baskılarını son derece net şekilde almayı sağlayan bu ürünler, anılarınızı estetik şekilde ölümsüzleştirmeniz için elverişlidir. Farklı şablonları kaydetmeye imkân tanıyan ürünler sayesinde hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize ve sıklıkla kullandığınız şablonlara bağlı olarak yazıcı modellerini etkin şekilde kullanabilirsiniz. Otomatik ayar özelliklerinin yanı sıra kişiselleştirilebilir ayar özelliklerine de sahip olan ürünler yardımıyla fonksiyonel kullanım deneyiminin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Kablosuz baskı almayı mümkün hale getiren yazıcı modelleri aracılığıyla işlerinizi çok daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

OLED Ekran Özelliği Bulunan Taşınabilir Yazıcı Seçenekleri

OLED Ekran Özelliği Bulunan Taşınabilir Yazıcı Seçenekleri

Kullanıcı dostu OLED ekran teknolojisinden yararlanan yazıcılar aracılığıyla menü özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz. Böylece menü içinde yer alan farklı fonksiyonlarını sadece birkaç hamlede aktif hale getirerek kullanabilirsiniz. Öte yandan akıllı cep telefonları ile beraber de menü özelliklerini kullanmaya imkân tanıyan yazıcıların bulunması, oturduğunuz yerden ürününüze çeşitli komutlar göndermenizi mümkün hale getirir. Böylece mobil cihazınızla internette vakit geçirirken gördüğünüz çeşitli görselleri ve karşınıza çıkan farklı tabloları çok kısa bir sürede basabilirsiniz. Bağlantı noktaları tek bir tarafta toplanmış olan yazıcılar sayesinde alandan maksimum oranda tasarruf ederek taşıma işlemleri konusunda konfor kazanabilirsiniz. Kablosuz doğrudan bağlantı özelliği bulunan gelişmiş taşınabilir yazıcı seçenekleri, internet bağlantısına sahip değilken ürününüze kolayca erişmeniz için geliştirilmiştir. Özel pigmentli formülleri ile öne çıkan mürekkepleri içeren yazıcılar, fotoğraf baskılarını çok daha net ve hızlı şekilde almanız için elverişlidir. Boya bazlı renklerin uzun yıllar boyunca deforme olmadan korunmasını sağlayan yazıcılar sayesinde oldukça kaliteli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Basit arayüz özelliği sayesinde fonksiyonlarını kolayca kullanabileceğiniz yazıcılar, yönlendirici tasarımları ile dikkat çeker. Böylece hangi tuş yardımıyla hangi işlevi yerine getirebileceğiniz kolayca anlayabilirsiniz. Renkli mi yoksa siyah beyaz baskı mı alacağınıza karar vermek için de yazıcıların tasarımını tamamlayan pratik düğmelerden yararlanmanız gerekir. Mürekkep haznesinin ve kartuşların durumunu belirten grafiklere sahip taşınabilir yazıcı ürünleri ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde ne kadar mürekkebinizin kaldığını ve kartuşunuzun son durumunu ayrıntılı olarak öğrenmeniz mümkün hale gelir. Sözleşmeleri ve formları çok kısa bir sürede bastırarak müşterilerinize hızlı bir şekilde hizmet vermek için taşınabilir yazıcı alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin ofis, büro, mağaza, iş yeri, ajans gibi çok geniş bir alanda kullanılabilir olması, işlerinizi son derece güvenli ve pratik bir şekilde yerine getirmenizi sağlar. Masaüstü bilgisayar modellerinin yanı sıra dizüstü bilgisayar çeşitleri ile de uyum içinde çalıştırabileceğiniz yazıcılar, aynı zamanda tabletlerle beraber kullanabilmeniz için de uygundur. Böylece bulunduğunuz alandaki elektronik ürünlerin özellikleri ile uyumlu bir kullanım gerçekleştirerek işlerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz. Tozlanma sorununa karşı dayanıklılık gösteren tasarımları sayesinde yazıcıları hijyenik olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ürünleri belirli aralıklarla nemli bir bez aracılığıyla silmeniz, kirlenme ve leke oluşumu gibi sorunlara karşı çözüm elde etmenizi sağlar.

Fotokopi Çekmeye İmkân Tanıyan Taşınabilir Yazıcılar

Fotokopi Çekmeye İmkân Tanıyan Taşınabilir Yazıcılar

İşlevsellikleri ile öne çıkan taşınabilir yazıcı türleri sayesinde akıllı telefon aracılığıyla fotokopi çekebilirsiniz. Böylece yazıcıya temas etmenize dahi gerek kalmadan ürünün içinde yer alan dosyaları çoğaltmanız mümkün hale gelir. Fotokopi özelliği ile iş yerlerinde ve ofislerde hız kazanmayı kolaylaştıran yazıcılar, tarama fonksiyonuna sahip olan modelleri de içerir. Tarayıcı özelliği konfor sunan modeller, çok yönlü bir kullanıma ulaşmak isteyen teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır. Tarama özelliği bulunan ürünleri kullanarak çeşitli dosyaları ve belgeleri internet ortamına aktarıp güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Hızlı bağlantı kurma teknolojisi ile de dikkat çeken yazıcı modelleri, çok kısa bir süre içerisinde internete ya da telefonunuza bağlanmayı başarır. Böylece zamandan tasarruf ederek yazıcınızla etkileşim kurabilir, çeşitli dosyaları yazdırabilir ya da taratabilisiniz. Emlak ofisi, noterlik, devlet daireleri gibi çok geniş bir alanda kullanılmaya uygun nitelikler taşıyan yazıcılar, mobilize satış noktalarında da değerlendirilmeye uygundur. Az alana sahip olan mobilize satış noktalarında, yaptığınız işlemlerin çıktısını kolayca almanızı sağlayacak yazıcıları kullanabilirsiniz. Kolon sayısı bakımından alternatif seçenekleri içeren barkod yazıcı modellerini de mobilize satış noktalarında değerlendirebilirsiniz. Tek kolonlu mu yoksa iki kolonlu baskılar mı almak istediğinize bağlı olarak bu ürünlerin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Nokta vuruşlu yazdırma teknolojisini kullanan barkod yazıcılar, çok kısa bir sürede barkod elde etmeniz için geliştirilmiştir. Kompakt tasarımları ile de dikkat çeken bu ürünler, tezgâh üzerinde ya da yazar kasa yanında yer verebileceğiniz gereçler arasındadır. Sağlık sektöründe ya da devlet dairelerinde sıra alma işlemleri için de barkod yazıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Barkod yazdırarak muayene odasına girmeyi kolaylaştıran bu ürünler, görevlilerin çeşitli bilgilere çok kısa bir sürede ulaşmasını mümkün hale getirir. Kapaklı tasarım özelliği ile öne çıkan barkod yazıcılar, barkod kâğıtlarını kolayca değiştirmenizi sağlar. Kolayca açılıp tek hamlede kapatılabilen kapak bölümü bulunan yazıcılar, kâğıt değişimini saniyeler içerisinde gerçekleştirip işlerinize devam etmeniz için idealdir. Taşınabilir yazıcı cihazlarının sahip olduğu işlevsel yetilerden iş yerinizde ya da evinizde yararlanmaya başlamak için bu ürünleri inceleyip sepetinize ekleyebilirsiniz.