Abiye Elbise

için 4,383 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Abiye Elbise

Abiye elbise modelleri, düğünlere, davetlere ve özel gecelere giderken tercih edilen elbise çeşitleri arasında yer almaktadır. Günlük elbiselere nazaran daha gösterişli olarak tasarlanan bu elbise modelleri arasında nişan elbiseleri, söz elbiseleri ve mezuniyet elbiseleri yer almaktadır. Bu sezonun bayan abiye elbise modelleri arasında, çiçek desenlere sahip olanları bulunmaktadır. V yaka, uzun, şifon ve çiçek renkli abiye elbise modeli, neredeyse tüm kadınlara yakışacak bir tasarıma sahiptir. Bir düğüne giderken ya da bir davete giderken tercih edilebilen bu elbise, mezuniyet elbisesi olarak da kullanılabilir. Somon rengi ve çiçek desenleri ile genç kızların en mutlu gününe anlam katabilecek bir tasarıma sahip olan bu elbise ile siz de mezuniyet gününün en şık insanı olabilirsiniz. Pudra renkli, dantel detaylara sahip uzun şifon elbiselerden birini de yine mezuniyet elbisesi olarak tercih edebilirsiniz.

Abiye elbise seçiminizi yaparken vücut tipinizi iyice bilmeniz ve buna uygun bir tercih yapmanız son derece önemlidir. Küçük göğüsleriniz varsa, göğsü açık ya da straplez abiye modellerinden birini tercih etmek yerine, yakası dantel detaylarla kaplanmış olan abiye elbise modelini tercih ederek, hem rahat edebilir hem de ortaya son derece şık bir görüntü çıkarabilirsiniz. Büyük ve dolgun göğüsleriniz varsa, V yaka abiye modellerini ya da straplez abiye modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Straplez abiye elbiseler, küçük göğüslü kadınların üzerine tam oturmayacağı için sürekli aşağıya kayacak ve gün içinde bu durum oldukça rahatsız edecektir. Oysa büyük göğüslü kadınlarda straplez elbiseler tam oturacak ve aşağıya kayma tehlikesi en aza inecektir.

Dantel detayları seviyorsanız, yakası ve kolları dantellerle süslenen uzun abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Gece katılacağınız davetler için payetli veya taşlı detaylarla süslenmiş abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Dik bir duruşunuz ve pürüzsüz bir sırtınız varsa, sırt dekoltesine sahip abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun ve ince bacaklarınız varsa, önü kısa, arkası uzun abiye elbise modellerini vücut tipinize çok yakışacaktır. Abiye elbise fiyatları ve abiye elbise modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Şıklığınızı tamamlamak için en az abiye seçiminiz kadar, ayakkabı seçiminiz de son derece önemlidir. Abiye elbisenizi seçtikten sonra, abiye ayakkabı modellerini de inceleyerek elbiseniz için en uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(449)
Nelida (109)
Günay (97)
Avm212 (84)
Karahasans (80)
Dodona (64)
İroni (59)
Spazio (45)
Bondy (22)
Büşra (22)
Minel Aşk (21)
Alchera (20)
Neton (16)
Missofi (13)
Sofistiqe (10)
Alvina (7)
Bulalgiy (7)
moralteks (7)
Roman (6)
İpekdal (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen / Figür

Düz (394)
(43)
Çiçekli (28)
Baskılı (8)
Geometrik (6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(123)
ve üzeri (174)
ve üzeri (202)
ve üzeri (212)
ve üzeri (223)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL