Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Mevsim

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kamp Çadırı

için 2,737 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kamp Çadırı

Şehir yaşantısının boğuculuğundan kurtularak birkaç günlüğüne dahi olsa uzaklaşıp yapılabilecek en kaliteli etkinliklerden birisi kamp yapmaktır. Şehir karmaşası, gürültüsü ve araç kirliliğinden uzaklaşarak keyifli vakit geçirebileceğiniz kamp çadırı kamp etkinliğinizin temel unsurları arasında bulunuyor. Tek kişilikten 6 kişiliğe kadar olabilen modeller ebatları değiştikçe farklı özellikler vadediyor. Kampa çıktığınız kişi sayısına bağlı olarak tercih edebileceğiniz çadırlar, kamp aktivitenizi çok daha sorunsuz bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Bu bağlamda ürün kategorileri bakımından zengin seçenek fırsatı sunduğundan kamp çadırı fiyatları da değişiklik gösteriyor. Outdoor etkinliklerin vazgeçilmezi kamp çadırları yatağının rahatlığı ve genişliği ile konfor alanınızın büyük ölçüde artması sağlanıyor. Ev konforuna sahip olabileceğiniz kamp malzemeleri ve çeşitlerini satın alabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kamp Çadırı Çeşitleri

Kamp Çadırı Çeşitleri

Kamp çadırları genel itibarıyla otomatik ve manuel kurulumları içeriyor. Otomatik kurulum özelliğine sahip modeller açma ve kapama işlemini kendiliğinden kısa süre içerisinde tamamlayabiliyor. Çadırın dayanıklı bir kazığa bağlı olması ve kumaşının dayanıklı olması kamp enerjinizi en fazla belirleyen faktörler içerisinde bulunuyor. Çadır çeşitleri içerisinde konforu artıran en önemli özelliklerden birisi de havalandırma penceresinin bulunması oluyor. Çadırınızda havalandırma penceresinin olması temiz hava alabilmek için fermuarını açma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. İçeriye girebilecek davetsiz misafirleri de önleyebilmek için sinek kovucu tasarımlara sahip modellerle doğa ortamında muhteşem konforun tadını çıkarabilirsiniz. Tasarımları içerisinde kapısında sinekliğe yer verilen çadır kamp alanında konforlu günler geçirmenizi sağlıyor. Penceresiz bir çadır tercih edecekseniz haşerelerden uzak kalabilmeniz için özel tasarlanan sineklikli çadır çeşitleri tamamen anın tadını çıkarmanızı mümkün hale getiriyor. Özellikle de sıcak yaz mevsiminde artış gösteren sivrisinek probleminin sizin için artık bir sorun olmaktan çıkaran modellerle yalnız başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte yaşadığınız kamp macerasında sorunların yaşanmasını önleyebilirsiniz. Kapıları gölgelik olarak da kullanılabilen modeller de her ne kadar güneşli bir yere çadırınızı kurmuş olsanız dahi her daim serinleyebileceğiniz bir alan oluşturmanızı sağlıyor. 4 kişilik kamp çadırı veya daha geniş hacimlere sahip 5-6 kişilik kamp çadırları iki kapılarıyla büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. İstediğiniz yerden girip çıkabilmenizi sağlayan geniş hacimli modeller sayesinde sürekli olarak çevresinden dolaşma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Otomatik çadır çeşitlerindeyse hem kurulum hem de katlama yalnızca saniyeler içerisinde yapılabiliyor. Kurulum yaparken yalnızca küçük dokunuşlarla çadırınızı hazır hale getirebilirken, çadırınızı katlarken de merkez noktasından baskı uygulayarak bu işlemi kolaylaştırabiliyorsunuz. Yapacağınız tercihlerde mevsim koşullarına göre dış ve alt tenteleri seçmeniz kritik bir rol üstleniyor. Kamp sırasında yaşayabileceğiniz sorunları önceden önleyebilmek için hava durumunu inceleyip ve kamp çadırınızın bu süreç için uygun olup olmayacağını bilmeniz gerekir. Gideceğiniz zemin her ne kadar sert ve taşlarla dolu olursa olsun kullanacağınız çadırın alt tentesinin kalınlığı çadırdaki konforunuzu doğrudan etkileyecektir. Dilerseniz Marmot kamp çadırı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Kamp Çadırı Modelleri ile Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Kamp Çadırı Modelleri ile Konforunuzdan Ödün Vermeyin

En sık tercih edilen outdoor ürünler içerisinde bulunan kamp çadırları, doğa şartlarında konforlu ve güvenli barınma için ihtiyaç duyabileceğiniz yapıtaşlarını bir arada buluşturuyor. Doğayla iç içe vakit geçirebilmenizi sağlayan çadırlar genişlikleri ve kullanım önceliğine bağlı olarak farklı çeşitlere sahip oluyor. Kamp çadırı 2 kişilik çeşitlerden 6 kişiliğe kadar kullanım tarzınız ve beklentileriniz için uygun tasarım özellikleri taşıyor. Gece konforlu bir uyku uyuyabilmeniz için yeterli alana sahip çadırlar içerisinden kamp yapacağınız kişi sayısına göre tercihte bulunabilme fırsatı sunuluyor. 6 kişilik kamp çadırı çevresel şartlara, kişi sayısına ve ergonomik tasarım özellikleriyle öne çıkıyor. Sırt çantasına bağlayarak kullanabileceğiniz veya küçük alanlarda saklayabilmenizi sağlayan tek veya çift kişilik kamp çadırları en sık tercih edilen çadır gereçleri içerisinde yer alıyor. Geniş modeller içerisinde bulunan ekstra alanlarda seyahat çantanızı, giysilerinizi, yiyeceklerinizi ve diğer kamp gereçlerinizi muhafaza edebilmeniz sayesinde işlerinizi çok daha sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmeniz sağlanıyor. Kamp yapabilmek için kullanacağınız modellerin önemli bir bölümü çift kamış gergi sistemiyle kurulur. Teleskopik olarak iç içe geçirerek veya katlayarak kurulumunu yapabileceğiniz bu modellerin ana iskeleti de bu bağlamda sağlamlığıyla öne çıkıyor. 3 kişilik Kamp çadırları pratik özellikleri sayesinde kolaylıkla kurularak yalnızca birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelebiliyor. Geleneksel çadır çeşitlerini oldukça kısa bir süre içerisinde hazırlayarak kamp serüveninizde doğanın tadını çıkarırken bir yandan da çayınızı yudumlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Otomatik modellerde ise kamp çadırı kurulumu aç-kapa fonksiyonu ile çadır kurma sürecini çok daha kolay bir hale getiriyor. Yalnızca tek bir hamle ile açıp kapanabilen otomatik çadır çeşitleri yalnızca tek bir katlama hareketiyle de katlanarak muhafaza edilebiliyor. Çok odalı ve hacimli çadırların katlama süreci tek veya iki kişilik çadır modellerine nazaran daha zahmetli olabilir. Ancak çadır içerisindeki aksesuarlarınız ve takip edeceğiniz kurulum şeması ile en kısa süre içerisinde 5-6 kişilik ve odalı çadırlarınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Kamp Çadırı ile Tatil Anlayışınızı Değiştirin

Kamp Çadırı ile Tatil Anlayışınızı Değiştirin

Tatil sürecinizi unutulmaz hale getirebilmek için kamp çadırı size binlerce yeni özgür seçenek vadediyor. Tatil anlayışınızı bambaşka bir noktaya evirebilmek için tercih edeceğiniz kamp çadırları, her yıl pansiyonlarda veya yüksek maliyetli otellerde kalmak yerine heyecan ve atraksiyonu bir arada buluşturan bir süreci size sunuyor. Kolay kurulumlarıyla kamp çadırları en sıcak yaz akşamlarında dahi terlemeden keyifli bir uyku uyuyabilmenizi sağlıyor. Kamp çadırı seti konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden birisi şüphesiz konfordur. Kamp çadırları doğa ile iç içe olduğunuz muhteşem anlarda konforunuzu mutlak suretle sağlamanızı kolaylaştırır. Kamp malzemelerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, uyku için kendinize alan açabileceğiniz çadır çeşitleri yağmur ve rüzgar karşısında da gerekli testler sonucunda kullanımınıza sunulurlar. Böylelikle kamp keyfinize ket vurabilecek zorlu iklim şartları hiçbir zaman maceranızı engellemez ve mutlak suretle keyfinizden ödün vermeden anın tadını çıkarabilirsiniz. Su geçirmez tenteleri kamp çadırı tavsiye noktasında en fazla öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Bu noktada 5 mevsim boyunca kullanılabilen çadır çeşitleri en zorlu arazi şartlarına göre tasarlanarak kullanımınıza sunulurlar. Karlı arazilerde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliklere sahip çadırlar, yüksek su geçirmez özelliği ve dayanıklı polleriyle öne çıkıyorlar. Tenteleri en zorlu koşullarda dahi sapasağlam kalan yenilikçi teknolojik özelliklere sahip kamp çadırları her zaman macera anlayışınızı katlıyor. Kamp çadırınızda alanı verimli kullanmak konforunuz için en önemli konulardan birisidir. Bu noktada geniş bir ortamda rahat bir şekilde konaklayabilmeniz için kampa çıkacağınız kişi sayısından biraz daha büyük çadırları tercih etmenizde fayda var. Buna göre 4 kişi çıkmayı planladığınız kamp macerasında 5 kişilik kamp çadırı modelleri tercih etmeniz hem gece çok daha konforlu bir şekilde uyumanızı sağlar hem de kamp malzemelerinizi çadır içerisine yerleştirebileceğiniz bir alan açabilmenizi mümkün kılar. Kamp çadırlarında kişi sayısına göre insan vücut ölçüleri göz önünde bulundurularak tasarlanır ve konforlu kullanımlar için aradığınız özellikleri bir araya getirir. Fakat daha geniş bir alanda konaklamak istiyorsanız kişi sayısından daha geniş Husky kamp çadırı çeşitleri bütün gereçlerinizi yerleştirebilmeniz bakımından ideal olabiliyor.

Kamp Çadırı ile Bütün Mevsimlerde Kusursuz Eğlence

Kamp Çadırı ile Bütün Mevsimlerde Kusursuz Eğlence

Doğayı keşfetmek, canlıları daha yakından tanımak istiyor ve şehir hayatında atılamayacağınız maceraları doyasıya yaşamak istiyorsanız bunun için mutlaka kamp çadırınızın olması gerekiyor. Klasik kubbe kurulumu olarak tabir edilen bir kuruluma sahip kamp çadırlarınızı kişi sayısı için yeterli ebatlarda tercih etmeniz gerekiyor. Çanta ve kamp gereçlerinizi de çadırınızın içerisine koyacaksanız buna bağlı olarak daha fazla kişi kapasitesine sahip çadırları tercih edebilirsiniz. Kamp maceranızın kusursuz olabilmesi için tercih edeceğiniz 3 kişilik çadır veya daha büyük ebatlardaki çadırların kamp yapacağınız mevsim şartlarına uygun özelliklere sahip olması gerekiyor. Çadırların dış düzeyi, kamp yapılacak yerin yüzeyi ve çadırın iskelet sistemi gibi parametreler olmak suretiyle üç mevsimden beş mevsime kadar farklı özelliklerde çadırlar bulunuyor. Isı yalıtımı özelliğiyle sıcak iklimlerde yalıtım yapıp çadırınızın içerisinin daima ferah olmasını sağlayan çadır çeşitleri zor şartlar için pek de uygun olmazlar. Dört mevsim çadır çeşitleri ise kış şartlarında da tatilin tadını çıkarmanızı sağlıyor. Isı yalıtımı ve kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak Çadır fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Kamp çadırı önerileri noktasında zorlu hava şartlarında da mutlak suretle kullanılabilen kamp çadırlarını tercih edebilirsiniz. Üç mevsim çadır modelleri su itici polyester kaplamalarına sahip olduğundan en zorlu hava koşullarında dahi çadırınızın içerisine yağmur, kar ve dolunun girmesine izin vermezler. Dört mevsim şartlarında da kullanılabilen kamp çadırları ise son derece gelişmiş teknolojik özellikleriyle yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlarken, malzeme tipine bağlı olarak soğuk iklim şartlarında da tercih edilebiliyor. Özellikle de çok kişiyle kamp planı yaptığınızda kullanabileceğiniz 4 kişilik çadır dört mevsim şartlarına uygun tasarım özelliklerine sahipse zorlu iklim koşullarında da tatilde konforunuzu daima sağlar. Su geçirmez dış yüzeyleri bulunan dört mevsim Quechua kamp çadırı, zemin kaplamasının kalınlığı sayesinde de engebeli zeminlerde dahi rahat etmenizi mümkün kılıyor.

Kamp Çadırı ile Muhteşem Doğa Tutkusu

Kamp Çadırı ile Muhteşem Doğa Tutkusu

Minimal tasarımlarıyla öne çıkan çadır çeşitlerini çantanızın altında ve yan bölümlerinde gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. İnce ve esnek kumaşlarıyla şekillenen çadırlar, ultraviyole ışınlarının çadır içine erişmesini önlüyor ve böylelikle kavurucu sıcaklarda dahi güneş ışınlarının çadırınızın içine nüfuz etmesi engellenmiş oluyor. Rüzgar, kar, yağmur ve dolu gibi zorlu iklim şartlarında kusursuz dayanıklılık gösteren mevsim çadırları, su ve rüzgar geçirmez kumaşlar kullanılarak üretilen çadır modelleri değişen ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Kamp planınıza bağlı olarak pek çok farklı özellikleri bir arada buluşturan 4 mevsim kamp çadırı ile en zorlu iklim şartlarında dahi kampın keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Bir odasında siz uyurken bir odasında kamp gereçlerinizi yerleştirebileceğiniz veya birkaç kişi çok rahat bir şekilde kalabileceğiniz 2 odalı kamp çadırı, geçirdiğiniz her anın son derece değerli olmasını sağlıyor. Kumaşı, ergonomik tasarımı, modeli, rengi ve daha pek çok farklı özelliğe göre değişiklik gösteren kamp çadırları kamp planınız için en uygun çadır çeşidine sahip olmanızı kolaylaştırıyor. İlk defa kampa gidecek ve çadır alma planı yapıyorsanız yapacağınız plana sadık kalarak buna göre çadır seçiminde bulunmalısınız. Konaklayacak kişi sayısı, malzemelerin nereye yerleştirileceği ve konaklayacağınız lokasyonu daima öngörerek hareket etmelisiniz. Çadırınızı yalnızca saniyeler içerisinde bir dokunuşla açabilmenizi sağlayan kamp çadırı otomatik modelleri tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla açılarak kullanıma hazır hale getiren otomatik çadırlar içerisinden katlanabilen modelleri yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ve tırmanış kampı planlıyorsanız tek kişilik çadırlar daha hafif olduğu için daha fazla tercih ediliyorlar. Kolaylıkla kurulabilen kamp çadırı çeşitleri işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Bu çadır çeşitlerini festivallerde kullanmanız da bir hayli sağlıklı olabiliyor. Nitelik ve boyutlarını beklenti ve ihtiyacınıza göre belirleyerek tercih edeceğiniz kamp çadırları kullanılma nedenine bağlı olarak daha fazla özelliği bulundurabiliyor. Dağ tırmanışı nedeniyle kamp yapmayı planlıyorsanız, hem taşıması hem de kurulumu kolay kamp çadırlarını tercih etmeniz daha sağlıklı olabiliyor. Deniz ve göl kenarında kamp yapmayı planlıyorsanız, nitelikli ve kamp malzemelerinizi daha rahat yerleştirebileceğiniz çadırlara yönelebilirsiniz. Rahat bir uyku için ise uyku tulumları size yardımcı olaçaktır.

Kamp Çadırı Nasıl Kurulur?

Kamp çadırınızı kurarken mümkün olduğunca düz bir zemin bulmalısınız. Yağmur yağabilme riskine karşı çevredeki su yolunu belirleyip çadırın altına akabilecek yağmur suyu birikintisine karşı yer tespit edin. Sabitleme işlemini müteakip çadırdaki polleri hazırlayıp polün ucunu iç tente köşelerindeki pime geçirin ve çapraz köşedeki pime polün diğer ucunu geçirip iç tente yüzeyindeki tenteyi pole sabitleyen kancaları geçirin. Aynı işlemi diğer polde de yapıp çadırınızın temel iskelet halini almasını sağlayın. Çadır tepesindeki ipi polün kesiştiği noktada polü içine alacak şekilde düğümleyin ve ikinci dış tenteyi de çadır üstüne geçirirken kapı yönü belirleyip kurduğunuz iç tente üzerine geçirin.

Kamp Çadırı Nasıl Isıtılır?

Çadırınızı ısıtabilmek için uygulayabileceğiniz en kolay yöntem güvenli bir ateş yakarak ateş etrafına orta büyüklükte taşlar koymanız olacaktır. Taşlar ısınıncaya dek ateşi yakmaya devam edebilir ve ısınan taşları çadıra koyabilmek için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Güvenli alan oluşturabilmek için çevrenizdeki dalları kullanabilirsiniz.

Çadır Nasıl Toplanır?

Çadırınızı toplayabilmek için ilk olarak kazıkları toplayıp akabinde dış tenteyi sökmelisiniz. Dış tenteyi söküp çantasına koyduktan sonra polleri toplayın ve son olarak iç tenteyi toplamaya başlayın.

Kamp Çadırı Nasıl Olmalı?

Kamp çadırı kamp yapmayı planladığınız iklim şartlarına uygun olmalı, kamp yapacağınız kişi sayısı kadar yeterli büyüklükte olmalıdır.

Kamp Çadırı Nasıl Dikilir?

Kamp çadırınızı klasik kubbe kurulumu olarak da bilinen yöntemle kurmanız gerekir. Direkleri eklem yerlerinden birleştirir ve akabinde çadırın tentesini de buna uygun şekilde yerleştirmelisiniz. Son olarak çadırınızı zemine sabitlemelisiniz. Çadırınızın köşe noktasında yer alan halkalar içerisinde demir çubukları geçirin ve sert bir cisim yardımıyla zemine çakın.

Hangi Kamp Çadırını Almalıyım?

Satın alacağınız kamp çadırının kamp planınıza uygun özellikleri taşıyor olması gerekiyor. Eğer sıcak iklim şartlarında kamp yapmayı planlıyorsanız üç mevsim çadırları tercih edebilirsiniz. Kış şartlarında kamp yapma planınız varsa dört mevsim kamp çadırlarını almanızda fayda var.

Kamp Çadırı Nerelere Kurulur?

Kamp çadırınızı kuracağınız yerin mümkün olduğunca düz olması gerekir. Zeminle temas eden tentenin mümkün olduğunca taşlardan temizlenmiş olması rahat ve konforlu bir uyku uyuyabilmeniz için son derece önemlidir. Çadır kurarken rüzgarın nereden estiği ve suya ne kadar yakın olduğunuzla ilgili faktörlere dikkat etmeniz gerekir.

Kamp Çadırı Nasıl Temizlenir?

Kamp çadırınızı temizleyebilmek için ılık su ve sünger kullanabilirsiniz. Daha detaylı bir temizlik için çadırınızı soğuk suyla küvet içerisinde yıkamalısınız. Çadır lekelerini çıkarabilmek için çitileme yapmamalı, içerisinde deterjan olmayan sabun ve sünger yardımıyla çadırınızı temizleyip bol suyla durulamalısınız.