Kamp Çadırı

için 5,361 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kamp Çadırı

Kamp yapmak, özellikle son dönemlerde giderek popülerleşen bir hobi haline gelmeye başladı desek yeridir. Bu yüzden olsa gerek ki kamp malzemelerine de rağbet giderek büyüyor. Tabii ki kamp malzemesi dendiğinde ilk akla gelen malzeme, kamp çadırı oluyor. Kamp deneyiminizin kalitesini etkileyen en önemli faktör olan kamp çadırları birbirinden çeşitli modeller ve markalar eşliğinde burada beğeninize sunuluyor.

Kamp Çadırı Nedir, Nerede Kullanılır?

Kamp Çadırı Nedir, Nerede Kullanılır?

Kaç kişilik olduğuna bağlı olarak standart bir kamp çadırının boyutları değişebilir, ancak boyutuna rağmen her bir çadırın değişmeyen özellikleri vardır. Kamp çadırları, genellikle toprak, killi veya kumlu araziye kurulmak üzere tasarlanmış, özellikle gece uykusunu dışarıda geçirmek isteyenler için mini bir yatak odası görevi gören çadırlar olarak tanımlanabilir. Çoğunlukla üçgen şeklinde bir forma sahip olan standart kamp çadırlarının bir adet fermuarlı ana girişi ve her bir köşesinde yere çakılmak üzere tasarlanmış demir delikleri vardır. Kamp çadırı çantasının içinden çıkan özel kamp çadırı vidası seti ile yere çaktığınız çadırınız böylece rüzgar gibi sert hava koşullarında yerinden oynamaz. Evinizden uzaktaki eviniz olarak da adlandırabileceğiniz kamp çadırınızın, kusursuz bir kamp deneyimi için kaliteli, güvenilir bir markaya ait ve dayanıklı olması gerekir. Hava sıcaklıklarının özellikle gece vakti gündüze oranla ciddi derecede düştüğünü göz önünde bulundurursak kamp çadırınızın rüzgar geçirmemesi ve tercihen yağabilecek yağmura veya düşebilecek çiğe karşı su geçirmez olması gerekir. Kamp çadırı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da tabii ki kaç kişi kampa çıkacağınızı göz önünde bulundurarak ilgili büyüklükte bir çadır temin etmeniz.

Kamp Çadırı Nasıl Kurulur?

Kamp Çadırı Nasıl Kurulur?

Gelelim işin teknik kısmına: Kamp çadırı nasıl kurulur? İşin inceliklerini ve tüyolarını öğrendiğiniz zaman kolaylıkla bir kamp çadırı kurmanız mümkün. Kurulum aşamasına geçmeden önce belirtmek gerekir ki satın aldığınız kamp çadırının türüne ve modeline göre farklı kurulum çeşitleri ile karşılaşmanız mümkün. Örneğin otomatik kamp çadırları, geleneksel kamp çadırları ile kıyasla bir nebze daha farklı bir kurulum yöntemine sahiptir, bu yüzden biz kurulum tavsiyelerimizde standart ve manuel bir kamp çadırını ele alacağız. Kamp çadırınızı açmadan önce çadırı yerleştireceğiniz yeri iyi tespit etmeniz gerekir. Deliksiz ve konforlu bir uyku için çadırı yerleştirdiğiniz zeminin mümkün olabildiğince eğimsiz ve pürüzsüz olması gerekir. Bununla birlikte çadırı yerleştirmek istediğiniz alanda ot ve bitkilerin arasında kalmış taş, çakıl veya dal parçaları da olabilir; çadırı açmadan önce onları da ortadan temizlemekte fayda var. Eğer bir kamp matınız varsa matı çadırın yerleşeceği zeminin üzerine sererek soğuk toprak ile çadırın zemini arasındaki bağlantıyı bir miktar da olsa kopartabilirsiniz. Çadırınızı açarken her bir köşesini ilgili alanlara yerleştirerek gerdiğinizden emin olun. çadırınızı yeterince gergin hale getirmezseniz yerinden oynaması, vidalarının çıkması ve kolay bir şekilde dağılması çok yüksek bir ihtimal. Köşeleri sağlamlaştırdıktan sonra çadırınız manuel ise, çadır direklerini brandanın üzerinde çapraz bir X oluşturacak şekilde deliklerinden geçirin. Son olarak çadır vidalarını 45 derecelik dışa dönük açı ile yere çakın ve vidaları sonuna kadar toprağa gömerek üzerlerini kapatın. Son kontrolleri de yaptıktan sonra kamp çadırınız hazır!

Kamp Çadırı Modelleri & Fiyatları Neler?

Kamp Çadırı Modelleri & Fiyatları Neler?

Söz konusu kamp çadırı çeşitleri olduğu zaman pek çok farklı model ve tasarım ile karşılaşmanız mümkün. Az önce kurulumunu ele aldığımız manuel çadırlar, genellikle en uygun kamp çadırı fiyatlarına sahip olan modeller olarak karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla ince ve uzun bir boru şeklinde bir çantada muhafaza edilen manuel kurulum gerektiren çadırların taşıması da en az kurulumu kadar kolay. Öte yandan otomatik olarak açılan çadırlar, özellikle son zamanlarda kampçıların sıklıkla terfi ettiği çadırlar olarak karşımıza çıkıyor. Otomatik çadır kurmak için tek yapmanız gereken çadırın üzerinde kurulum talimatlarını takip ederek, çoğu zaman tek bir düğmeye basarak açılmasını ve çadır formunu almasını sağlamak. Ardından yine vidalar ile sabitlediğiniz otomatik çadırınız ortalama 2-3 dakika arasında bir kurulum süresi vaat ediyor. Bazı çadırlarda ana giriş kapısının dışında kullanışlı büzgülü pencereler veya kapı önü koruyucu tenteler de bulunabilmekte. 2 kişilik, 3 kişilik veya 4 kişilik kamp çadırı modelleri arasından seçim yapmak ise tamamen sizin kişisel tercihiniz. Husky, Andoutdoor, Easy Camp, Evolite, Prologic, Ferrino, Savage gibi popüler outdoor malzemeleri üreticilerinin çadır modelleri burada sizlerle buluşuyor. Tüm fiyatları incelemek, ihtiyacınız doğrultusunda bir kamp çadırı satın almak ve dört dörtlük bir kamp keyfi yapmak için doğru yerdesiniz! Daha fazla kamp malzemesi için tek yapmanız gereken Outdoor & Kamp kategorimizi ziyaret etmek.

Bunları Yapın:

  • Çadırı kurmadan önce alandaki taş, çakıl ve dalları temizleyin.
  • Uzun boylu bir çiftseniz 2 yerine 3 kişilik bir çadır tercih edin.
  • Estetik dekoratif ürünler kullanarak kamp çadırınızı naylon poşet havasından kurtarın.

Bunları Yapmayın:

  • Akşam saatlerinde sivrisineklerden ve soğuk havadan korunmak için çadırınızın kapısını kapalı tutun.
  • Çadır kurmak tek kişilik bir iştir; kurarken grup çalışmasına girişmeyin.
  • Çadıra ayakkabı ile girmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2AS (13)
2as (3)
5.11 (2)
A&C (4)
A.V.C (2)
Ace Camp (6)
Action (20)
Advancer (14)
ALBASTAR (5)
Alpinist (9)
And1 (7)
Andoutdoor (112)
Berg (16)
Bestway (3)
Bigblue (1)
Bison (5)
Buffer (24)
Captain (8)
Coghlan's (12)
Coghlans (99)
Coleman (12)
Cometa (15)
Dazzer (45)
DC (1)
Diadora (2)
Discovery (40)
(2466)
Dolphin (5)
Easy Camp (12)
Easycamp (19)
Evolite (241)
Ferrino (311)
Free Camp (16)
FREECAMP (25)
Funky (1)
Gerber (1)
GunTACK (33)
Hannah (18)
High Peak (1)
Husky (252)
İcepeak (4)
Igloo (10)
JR Gear (3)
K-KARP (1)
Khayt (1)
King Camp (40)
KUDOS (10)
Loap (6)
Makalu (29)
Markasız (8)
Marmot (11)
Molten (4)
Mondeox (1)
Msr (77)
Mutant (1)
N-rit (3)
Nature (17)
Nite Ize (13)
Nurgaz (6)
Olimpia (23)
Orgaz (11)
Outwell (3)
Pavillo (11)
Pinguin (86)
Pinquin (16)
Polisan (3)
Princeton (1)
Pro-Force (1)
PROLOGİC (6)
Protackle (1)
Quechua (50)
Rab (4)
REDWOOD (5)
Remixon (46)
Robens (14)
SAFARI (1)
Salewa (2)
Savage (146)
Sog (1)
Spider (1)
Spro (2)
Square (68)
STURM (8)
Suprabeam (1)
Tatonka (2)
Thermodry (1)
Toread (1)
Trekmates (3)
TRESPASS (2)
VANGO (15)
Vaude (45)
Webley (1)
Whistle (3)
WILDLAND (32)
Wildo (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(206)
ve üzeri (340)
ve üzeri (391)
ve üzeri (405)
ve üzeri (421)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL