TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şişme Bebek

için 179 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Şişme Bebek

Farklı deneyimler yaşamanızı sağlayan veya aldığınız keyfi pekiştirmeye katkıda bulunan cinsel ürünler aktif bir cinsel yaşamın vazgeçilmezleridir. İster tek başınıza ister partnerinizle yepyeni ufuklara yelken açmak isterseniz şişme bebeklere göz atmayı unutmayın. Kadınlar için şişme bebekler hakkında bilmek istedikleriniz burada.

Şişme Bebek Nedir?

Şişme Bebek Nedir?

Şişme bebek en ilginç ve en gerçekçi cinsel fantezi ürünleri arasındadır. Genelde kişi tek başınayken ona partner simülasyonu yaratmak için kullanılır ama çiftler de dilerlerse farklı senaryolar deneyebilirler. Şişme bebek modelleri tam boy olabilir, sadece baş veya genital bölgeden ibaret olabilir. Ayrıca, titreşimli ya da titreşimsiz olabilir. Takılıp çıkarılan parçaları da bulunabilir. Kadınlar için şişme bebekler arasında en sık rastlanan model olan realistik erkek manken şişirilebilir olmasının yanı sıra sıklıkla titreşimlidir ve strapon gibi ek parçalar içerebilir. Bu mankenleri şişirilmedikleri zamanlarda katlayarak küçük bir kutunun içinde hiç dikkat çekmeden saklamak mümkün.

Şişme Bebek Nasıl Kullanılır?

Şişme Bebek Nasıl Kullanılır?

Şişme bebek kadın kullanımına yönelikse realistik manken erkek özelliklerini taşır. Hangi model olursa olsun şişme bebekler oldukça pratiktir. Önce mankeni kutudan dikkatli bir şekilde çıkarın. Ardından bir şişirme pompası yardımıyla veya ağız yoluyla şişirin. Bazı mankenler tek parça halindedir ve onları şişirmeniz yeterlidir. Bazı mankenlerin strapon gibi ekstra parçaları olabilir. Bunları mankene takarak kullanabileceğiniz gibi mankenden bağımsız olarak da kullanabilirsiniz. Titreşimli ürünler veya vantuzlu genital organları olan ürünler genelde kalem pille çalışır. Ürünün içinden pil çıkmama ihtimaline karşı yedek pil bulundurmanız da iyi olur. Tahriş ve acı yaşamamak için şişme mankenle birlikte kayganlaştırıcı jel ya da krem kullanmanız önerilir. Dikkat etmeniz gereken bir başka konu da hijyen. Her kullanım sonrası mankeninizi temizlemelisiniz. (Kullanım kılavuzunda uygun temizlik yöntemi yazar.)

Şişme Bebek Fiyatları

Şişme Bebek Fiyatları

Şişme bebek fiyatları diğer cinsel ürünlerle kıyaslandığında bütçeleri biraz esnetmeyi gerektiriyor. Ama kullanım ve temizlik şartları yerine getirildiğinde en uzun ömürlü cinsel ürünlerden biri de olacaktır. Fiyatlar, erkek mankenin gerçekçiliğine, boyutlarına, elektrik aksamına ve ekstra parçalarına göre değişiklik gösterir. Bazı paketler strapon ve şişirme pompası dahil ihtiyacınız olan bütün parçaları içerir. Ama bunlar pakette yer almasa bile kendiniz ayrıca edinebilirsiniz. Önemli olan bebeğin gerçekçi ve sağlam olması. Güvenilir cinsel ürünler almanın esası paketin ilk sizin tarafınızdan açılmasıdır. Titreşimli cinsel ürünler ilginizi çekiyorsa daha küçük boyutlardaki vibratörlerden de keyif alabilirsiniz. Şişme bebek, vibratör ve dildo, rotik masaj yağı, sprey ve krem, kayganlaştırıcı jel ve afrodizyak parfüm çeşitleri ile anal ürünleri Kadınlar İçin Cinsel Ürünler kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baile (3)
Drlove (15)
Loveshop (28)
Lovetoy (130)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (24)
ve üzeri (53)
ve üzeri (60)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL