Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Çalışma Genişliği

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Çim Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

İş Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Silindir Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çim Biçme Makinesi

için 559 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çim Biçme Makinesi

Bahçeleri daha estetik ve şık hale getirmek için çim biçme makinesi modelleri arasında bulunan ürünlerin gelişmiş özelliklerinden yararlanmak gerekebilir. Farklı markaların geliştirdiği birbirinden özel çim biçme makinesi çeşitleri sayesinde çok kısa bir sürede bahçeler daha şık ve düzenli hale getirilebilir. Düzenli bir şekilde kesim yaparak çimlerin uzunluğunu belirli bir seviyede tutmak için bu makineleri kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikleri ile ön plana çıkan çim biçme makinesi modelleri, minimum oranda efor harcamanız için dizayn edilmiştir. Bu sayede kollarınızı yormadan, sadece birkaç dakika içerisinde geniş alanlarda etkili sonuçlar alabilirsiniz. Tutma sapı bölümü ergonomik özelliklerle geliştirildiği için güvenli bir kullanıma olanak tanıyan modeller, kullanıcının kollarını rahat hareket ettirmesine uygundur. Öte yandan tutacak kısmının açısı ve yüksekliği ayarlanabilen çim biçme makinesi modelleri de oldukça kullanışlıdır. Ağırlığı dengeli bir biçimde dağıtan tekerlekleri sayesinde bu ürünleri açık ve eğimli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çim ya da taş ve toprak ağırlıklı zeminlere başarılı bir şekilde uyum gösterebilen tekerlekler, kayma ve devrilme gibi sorunları engeller. Aynı zamanda sarsıntıları ve sürüş gürültüsünü azaltan tekerlekler, çim biçme makinesi ile beraber özgürce kullanım gerçekleştirmeniz için dizayn edilmiştir. Hafif malzemelerle imal edilen çim biçme makinesi çeşitleri, kollarınızı özgürce kullanıp ürününüze yön vermenizi kolaylaştırır. Konforu ön plana alan kullanıcılar için ideal olan çim biçme makinesi elektrikli modeller, enerjiyi verimli kullanmayı başarır. Düşük ses seviyesi ile çalışan elektrikli çim biçme makinesi çeşitleri, kulaklarınızı yormadan bahçenizin bakımını yapmanız için elverişlidir. Yakıt kullanmaya gerek bırakmayan elektrikli ürünler, doğa dostu bir kullanım için elverişlidir. Alternatif modelleri inceleyerek bahçenize en uygun ürünlere çok kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Bu ürünlere çim biçme makinesi fiyatları açısından göz atarak bütçenizle tam uyumlu seçimleri kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat seviyeleri çim biçme makinesi markalarına bağlı olarak değiştiği gibi ürünlerin motor kapasitesine göre de değişir. Böylece motor gücü ve fiyat düzeyi açısından size en uygun ürünleri seçip kullanıma başlayabilirsiniz. Ürün seçimi yaparken uzunluk, genişlik ve yükseklik gibi farklı değerleri de göz önünde bulundurmaya dikkat etmeniz gerekir. Çim biçme makinesi çeşitlerinin yanı sıra farklı makinelere göz atmak için bahçe makineleri sayfamızı ziyaret edebilir, bahçeleriniz için dilediğiniz ürünü inceleyerek açık alanları daha dekoratif ve bakımlı hale getirebileceğiniz cihaz ve makineleri seçebilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi Nasıl Seçilir?

Çim Biçme Makinesi Nasıl Seçilir?

Sahip olduğunuz bahçenin ebatlarını ve fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak çim biçme makinesi modellerini incelemeye dikkat etmeniz gerekir. Öte yandan motor kapasitesi değerlerini de göz önüne alarak alternatif ürünleri detaylı şekilde incelemeye başlayabilirsiniz. Kesilen çimenleri hazne bölümünde toplayan çim biçme makinesi benzinli modeller, farklı depolama kapasitelerine sahip ürünlerden oluşur. Böylece depolama kapasitesi bakımından bahçenizin ölçüleri ile uyumlu ürünleri seçmeniz kolaylaşır. Benzinin sağladığı enerji ile çalışan modeller, kapaklı yakıt bölmesi sayesinde kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. Yakıt bölmesi kısmının ergonomik kapak özelliği, benzin doldurmak için bu alana rahatlıkla erişmenizi sağlar. Öte yandan yakıt tüketimini minimize eden motor teknolojileri ile de dikkat çeken Hyundai çim biçme makinesi modelleri, kullanıcı dostu ürünler arasında yer alır. Dünyaca ünlü marka tarafından üretilen bu makineler, uzun ömürlü bir kullanıma olanak tanıyarak memnuniyet yaratır. İşlevsel özellikleri ile dikkat çeken çim biçme makinesi çeşitleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bu ürünlerden olan akülü çim biçme makinesi modelleri, kesim yüksekliğini kolayca belirlemenizi sağlar. Yükseklik ayarı özelliği, bahçenizdeki çimenlerin seviyesini rahatlıkla ayarlamanız için elverişlidir. Öte yandan kuru ve ıslak çimenlerde çalıştırılmaya uygun şekilde tasarlanan çim biçme makinesi modelleri de size sunulur. Bu ürünler aracılığıyla farklı hava koşullarının yaratabileceği zorluklara karşı çözüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yağmur altında kullanılmaya elverişli modelleri de bahçenizin bakımını yapmak için tercih edebilirsiniz. Su geçirmez gövde özelliği ile fark yaratan bu ürünlerden yıl boyunca tam verimlilikle yararlanabilirsiniz. Kullanıcı hakimiyetini arttıran özelliklere sahip çok sayıda çim biçme makinesi modeli bulunur. Engebeli ve kaygan alanlarda kesim yapmak istiyorsanız bu ürünleri seçebilirsiniz. Kesim alanı genişliği düzeyine bağlı olarak alternatif modellerden yararlanabilirsiniz. Böylece, dar alanlarda hareket kolaylığı yaratan mini modeller aracılığıyla işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Öte yandan geniş alanları minimum sürede kesmeyi sağlayan büyük çim biçme makinesi çeşitleri de bulunur. Evinizin ya da fabrika, okul, park gibi alanların bahçe bölümünün bakımını yapmak için bu ürünlerden yararlanmanız gerekir. Hem bayır aşağı hem de bayır yukarı kullanıma uygun olan alternatifler, hareket ve kesim kolaylığı yaratmayı başarır.

Çim Biçme Makinesi Çeşitlerinin Öne Çıkan Akılcı Özellikleri

Çim Biçme Makinesi Çeşitlerinin Öne Çıkan Akılcı Özellikleri

Son derece keskin ve dayanıklı bıçaklara sahip olan çim biçme makinesi modelleri, etkili sonuçlar elde etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Misinalı ya da misinasız modellerin bulunması, alternatif tasarım özelliklerine sahip ürünler arasından dilediğinizi seçmenize imkân tanır. Misina değişimi yaparak kullanabileceğiniz ürünler, çimleri uzun sürelere boyunca kesintisiz olarak biçmenize yardımcı olur. Çim biçme makinesi misinalı modellere özel olarak üretilen misina aksesuarları, dayanıklı yapıları sayesinde kullanım ve kesim ömrünü uzatır. Böylece sık sık misina değişimi yapmaya gerek duymadan kesim işlemlerini rahatça yerine getirebilirsiniz. Öte yandan manuel çim biçme makinesi çeşitleri de yararlanabileceğiniz modeller arasında bulunur. Tutamak kısımlarını kavrayıp rahatça yönetebileceğiniz bu ürünler, geniş bir hareket alanı elde etmeniz için geliştirilmiştir. Temiz kesim deneyimi için ideal olan çim biçe makinesi modelleri, dengeli ve güvenli bir kullanım deneyimine erişmenize yardım eder. Dar alanları, ağaçların ve çiçeklerin çevresini rahatlıkla temizlemek için de bu ürünlerin esnek yapısından yararlanabilirsiniz. Garaj yollarının kenar kısımlarını, kaldırımların iç bölümünde kalan çimleri ya da duvar dibinde yer alan yabani otlara kesmek için birbirinden özel çim biçme makinesi modellerinden yararlanabilirsiniz. Portatif özellikleri ile de dikkat çeken çim biçme makinesi çeşitleri, çıkarılabilir parçaları içerir. Bu parçalar arasında yer alan çim toplama haznesi bölümü, kesilen çimenlerin bir arada muhafaza edildiği geniş bir alan sağlar. Hazne doluluğunu takip ederek ihtiyaç anında çok kısa bir sürede bu bölümü ürünün gövdesinden ayırabilirsiniz. Böylece kesilen çimleri çok kısa bir sürede uygun alanlara boşaltıp kullanıma kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çiftliklerde ya da ahır bulunan alanlarda kesilen çimleri hayvanlara yem olarak sunabilirsiniz. Böylece çok yönlü ve faydalı bir kullanım sağlayarak birçok işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan dalgalı ve son derece keskin bıçaklarla öne çıkan modeller de kullanıcı dostudur. Bu ürünler sayesinde çimleri pürüzsüz şekilde kesebilirsiniz. Bu sayede çimlerin kopmasını ya da hasar görmesini engelleyerek bahçenizin bakımını güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. Çim tarakları bulunan makineler, dar alanlarda ve kenar noktalarda kalan çimleri de ortadan kaldırmanız için geliştirilmiştir. Kullanım sonrasında kolayca toplanıp yatay ya da dikey şekilde saklanabilen modeller yardımıyla alanı verimli kullanabilirsiniz. Açık alanlarda park edilmeye uygun çim biçme makinesi çeşitlerinin yanı sıra garaj ya da depo gibi alanlarda saklanmaya elverişli ürünler de bulunur.

Uzun Çimlerde Etkili Sonuçlar Sağlayan Çim Biçme Makinesi Modelleri

Uzun Çimlerde Etkili Sonuçlar Sağlayan Çim Biçme Makinesi Modelleri

Bahçenizdeki fazla uzamış çimleri kolayca yok etmek için çim biçme makinesi çeşitleri arasındaki ürünlerin özelliklerini değerlendirmeniz gerekir. Uzun çimlerin üstesinden gelmeyi başaran modeller, takılma ve dengesiz kesim sorunlarına karşı dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda bıçakları ve gövdeleri paslanma sorununa karşı dayanıklı olan şanzımanlı çim biçme makinesi çeşitlerini de bahçenizde güvenle kullanabilirsiniz. Sıcaklık değişimlerinden ve çim özelliklerinden etkilenmeyen şanzımanlı modeller, güç kontrolünü emniyetli bir biçimde sağlamanız için idealdir. Anında çalıştırıp yine anında durdurabileceğiniz çim biçme makinesi çeşitleri, gereksinimlerinize uygun bir kullanım deneyimine ulaşmanıza yardımcı olur. Kullanıcı dostu modeller arasında otomatik çim biçme makinesi seçenekleri de size sunulur. Otomatik kullanıma uygun olan modeller, standart bir destek sağlayarak kullanıcılarının işlerini çok daha kolay hale getirir. Tırtıklı tekerlek özelliği de bu ürünlerin öne çıkan tasarım detayları arasında bulunur. Tırtıklı desenleri bulunan çim biçme makinesi modelleri, zeminde kayma sorununu engelleyerek güvenliği arttırır. Çimleri düzenli bir biçimde kesmek için makinenizi düz şekilde ileriye doğru sürmeye dikkat etmeniz gerekir. Böylece bahçenizin kusursuz bir görünüm kazanması, tüm çimlerin aynı uzunlukta kalmasını mümkün hale gelir. Kol ve sırt bölgesini daha az yormak için özel olarak tasarlanan çim biçme makinesi modelleri, minimum oranda efor sarf etmeniz için üretilmiştir. Bu sayede ağrı sorunu yaşamadan çimleri kesip bahçenizdeki işlerinizi kolayca bitirebilirsiniz. Motor performansı, tork momenti ve kesme genişliği gibi farklı tasarım özelliklerini dikkate alarak alternatif ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda çim toplama hacmi ve kesme yüksekliği gibi önemli özellikleri de göz önünde bulundurarak istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Parçaları demonte edilerek toplanabilen modeller, alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu ürünler sayesinde bahçenizdeki çimleri kestikten sonra makinenizi saniyeler içerisinde toplayabilirsiniz. İhtiyaç anında bu parçaları açıp ürünün gövdesi ile birleştirmeniz, çim biçme makinesi ile tekrardan kesim işlemlerini yerine getirmeniz için idealdir. Merkezi yükseklik ayarı özelliği bulunan kullanışlı modeller, gereksinimleriniz için en uygun kullanım ayarını yapmanızı mümkün hale getirir. Öte yandan kesilen çimlerin takılma kalıntı sorununa yol açmaması için de kullanıcı dostu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Yandan atma özelliği bulunan modeller, kalıntıların ortadan kaldırılmasını kolaylaştırır.

Yüksek Vakumlama Kabiliyeti Bulunan Çim Biçme Makinesi Çeşitleri

Yüksek Vakumlama Kabiliyeti Bulunan Çim Biçme Makinesi Çeşitleri

Kesilen çimleri kısa bir sürede vakumlayarak toplama sepetine aktaran çim biçme makinesi modelleri, oldukça etkili ve pratik bir kullanım sağlamanız için üretilmiştir. Güven veren markaların geliştirdiği çok sayıdaki model, gereksinimlerinize ve beklentilerinize uygun akılcı özelliklerle donatılmıştır. ABS gövde özelliği bulunan modeller, darbelere ve çizik oluşumuna karşı son derece dayanıklı şekilde geliştirilmiştir. Öte yandan alüminyum şase özelliği ile fark yaratan dayanıklı ürünler de bulunur. Böylece zemindeki engebelerin ve engellerin yol açabileceği sorunları minimize edebilirsiniz. Kullanıcı dostu birçok modeli içeren çim biçme makinesi Bosch ürünleri de son derece sağlam gövde yapılarıyla güven verir. Kendinden ilerleme özelliği bulunan modelleri de bahçenizdeki çimleri rahatça kısaltmak için tercih edebilirsiniz. Kendi kendisine ileriye doğru sabit hızda hareket edebilen modeller, kollarınızı zorlamadan kesim yapmanız için üretilmiştir. Aynı zamanda tasarımlarını tamamlayan ön ve yan koruma barları da çim biçme makinesi çeşitleri ile güvenli bir deneyime ulaşmanızı sağlar. Bu ürünler sayesinde zeminden kaynaklı sorunları bertaraf edebilir, olası sorunları önceden engelleyebilirsiniz. Motor gücü kademeli olarak ayarlanabilen ürünler de çim biçme makinesi modelleri arasında yer alır. Bu modeller yardımıyla ürününüzün çalışma performansını çok kısa bir sürede değiştirip zemin özelliklerine en uygun şekilde motor gücünü ayarlayabilirsiniz. Tork üretme kapasitesi yüksek olan makineler, enerjiyi verimli kullanarak kesim işlemlerini sürdürmeniz konusunda işlerinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda savrulma ve denge kaybı sorunları engelleyen motor bölümü, çim biçme makinesi modellerinin stabil şekilde çalışmasını sağlar. Motor kısmını koruyan kaplamalar, makinenizin olası kazalardan ve çeşitli sorunlardan korunması için geliştirilmiştir. Tekerlek özellikleri de çim biçme makinesi modellerinin dikkat çeken tasarım detayları arasında bulunur. Çelik rulmanlı tekerlekleri ile ön plana çıkan modeller, dayanıklı jantları sayesinde verimli bir kullanımda bulunmanızı kolaylaştırır. Alternatif ürünleri tekerleklerinin boyutlarına ve maksimum ağırlık taşıma kapasitelerine bağlı olarak inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ilerleme hızı seviyesine ve gövdelerinde kullanılan malzemelerin özelliklerine bağlı şekilde de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. İlerleme hızı arttırılıp azaltılabilen modeller yardımıyla bahçenizin eğimine ve genişliğine en uygun şekilde makinenizi ayarlayabilirsiniz. Özel şekilde tasarlanan tekerleklerin ıslak zeminlere kolayca adapte olmayı başarması, makinenizi yönetirken işlerinizi çok daha kolay hale getirir.

Çim Biçme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çim Biçme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çim biçme makinelerinin motorlarını düzenli olarak yağlamak, çim biçme makinesi modellerini son derece güvenli bir biçimde kullanılmasını sağlar. Gövdelerinde yer alan çalıştırma anahtarını kullanılarak tek hamlede kullanmaya başlanabilecek modeller, kesim işlemlerinin konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesi için geliştirilmiştir. Kesim hızı, hareket hızı, kesim yüksekliği gibi farklı özellikleri kullanarak çim biçme makinesi modellerini rahatlıkla yönetebilirsiniz. Kesim yapacağınız alanı önceden kontrol etmeye özen göstermeniz, olumlu sonuçlar almanızı kolaylaştırır. Zeminde yer alabilecek yabancı maddeleri temizlemeye özen göstererek kesim işlemlerine başlayabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli aralıklarla makinenizin hazne kısmını kontrol edip ürünün depolama kapasitesine uygun şekilde kullanımda bulunmaya özen göstermelisiniz. Yatay depolama özelliği ile ön plana çıkan modellerin yanı sıra kullanıcılarına dikey depolama desteği sağlayan ürünler de bulunur. Böylece gereksinimleriniz için en uygun seçimleri yaparak bahçenizin bakımını sorunsuz şekilde sürdürebilirsiniz. Şasi kısmı çelik malzeme ile üretilen modeller, makinenizin çeşitli engellere çarpması durumunda meydana gelebilecek hasarı minimize eder. İtme kolu bölümüne dikkat ederek çim biçme makinesi çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İtme kolu kısmı oldukça esnek bir şekilde ayarlanabilen makineler, farklı kullanıcıların boylarına uyum gösterir. Bu sayede ürünü bahçenizde boyunuza uygun şekilde kullanıp hareket ettirebilirsiniz. Çim biçme makinesi modellerinin motor kısmı da kullanım esnasında işlerinizi kolaylaştırır. Isınmaya karşı son derece dayanıklı motorlara sahip makineler aracılığıyla dakikalar boyunca kesintisiz şekilde çimleri biçebilirsiniz. Alanı hangi amaçla kullanmak istediğinize bağlı olarak makinenizin kesim seviyesini belirlemeniz gerekir. Böylece spor yapmaya ya da piknik yapmaya elverişli bir çim zemin elde edebilirsiniz. Bahçenizin yapısına uygun şekilde çim biçme makinesi çeşitlerinden yararlanmaya da özen göstermelisiniz. Eğer geniş ve düz alanların bolca olduğu bir bahçeye sahipseniz, büyük boy makineleri tercih etmeniz gerekir. Öte yandan küçük ve eğimli bir bahçeniz varsa mini ebatlardaki makinelerle çim biçme işlemlerini çok daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca futbol sahası, golf sahası, tenis kortu gibi farklı alanlara özel olarak tasarlanan makineler de bulunur. Bu ürünler aracılığıyla çim uzunluğunu ideal düzeyde tutmanız çok daha kolay hale gelir. Akü desteğiyle, elektrik enerjisiyle veya benzinli çalışan alternatifler arasından size en uygun modelleri kısa bir sürede seçebilirsiniz. Birbirinden özel çim biçme makinesi çeşitlerinin kullanıcı dostu özelliklerini hemen incelemeye başlayıp size en uygun ürünü şimdi kolayca satın alabilirsiniz.