TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çim Biçme Makinesi

için 1,314 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Çim Biçme Makinesi

Son yıllarda apartman kültüründen sıkılan insanlar, bahçeli ve müstakil evlere dönüş yapmıştır. Günlük hayatın ve yoğun iş temposunu getirdiği stres, insanların apartmanlara ve sitelere olan tahammülünü azaltmaktadır. Bahçeli bir evde toprak işleriyle uğraşan insanların daha mutlu olduğu gözlenmektedir. Bahçeleri ile uğraşan insanlar sayesinde, müstakil evlerde kuru toprak görmek neredeyse imkânsızdır. Ev dışındaki alanlar çiçek, ağaç ve güzel çimlerle kaplıdır. İnsanlara bahçe bakımı konusunda en büyük destek çim biçme makinesi modellerinden gelmektedir. Bahçenizdeki istenmeyen çimleri kolayca ve etkili bir şekilde temizleyen bu alet, hazneli çeşitleri sayesinde geride tek bir çalı çırpı dahi bırakmamaktadır. Çim biçme makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi ile Bahçenizin Bahçıvanı Olun

Çim Biçme Makinesi ile Bahçenizin Bahçıvanı Olun

Bahçenize çim biçme makinesi olmadan bakım yapmak çok zorlu bir iştir. Sizi hem mental hem de fiziksel açıdan yoracak olan bu işlem, ayrıca vaktinizi de öldürecektir. Çünkü çim biçme işleminin düzenli ve sık aralıklarla yapılması gerekmektedir. Güzel bir görünümün yanı sıra, toprağınızın verimliliği açısından bu işlem çok önemli bir hâl almaktadır. Çim biçme işlemini düzenli aralıklarla sık sık yaptığınız takdirde toprağınız hava alır, bu sayede bitkileriniz daha sağlıklı yetişir. Bahçenizin görünümü de eviniz açısından önemli bir detaydır. Dışarıdan bakıldığında eviniz uzayan otlar yüzünden terk edilmiş bir harabeyi andırabilir. Oysa çim biçme makineniz ile yapacağınız detaylı ve etkili bakım sayesinde eviniz uzaktan saklı bir cenneti anımsatacaktır. Çimlerin içine istediğiniz tarzda kamelyalar kurabilir, mangal, piknik gibi etkinliklerinizi haşere ve sürüngen derdi olmadan güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklar için güzel bir mini çim saha oluşturmak çim biçme makinesi motorunun üstün performansı sayesinde sizin için çok rahat olacaktır. Makinelerin birbirinden farklı modeli sayesinde siz de kendi bahçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek maksimum verimi elde edebilirsiniz. Eğer daha dar alanların temizliğini gerçekleştirecekseniz, çim biçme makinelerinden daha küçük ve daha pratik olan ot biçme makinelerini tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Bir çanta misali sırta takılan motor kısmı ve ucunda misina olan döner sap kısmı ile iki bölümden oluşan bu kullanışlı alet, dar alanlarda ve engebeli arazilerde size büyük yarar sağlayacaktır. Özellikle Karadeniz bölgesinde fındık üreticilerinin fındık toplama zamanı öncesi yokuşlu ve engebeli arazilerinde kullandığı bu araç, hızlı ve etkili bir temizlik sağlamaktadır. Ayrıca ot biçme makinesi fiyatı da çim biçme makinesine oranla daha makul olmaktadır. Yaşadığınız coğrafyanın şartlarını da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde zorlu yokuşlarda ve engebeli yollarda küçük tekerlekleri ve hantal cüssesiyle çim biçme makinesi size zor anlar yaşatacaktır. Daha düz ve etrafı çevrili müstakil bahçelerde ise çim biçme makinesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede çanta yükü olmadan düz zeminde tekerlekler yardımıyla daha kolay çim temizliği yapmanız mümkündür. Modeller hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve aralarında fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza en uygun çim biçme makinesine sahip olmak için ürün sayfamıza göz atabilir, seçtiğiniz modeli hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Çim Biçme Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çim Biçme Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçenizin temiz ve bakımlı görünmesi için artık kendinizi yormanıza gerek yoktur. Boyları istemediğiniz kadar uzayabilen çimleri düzenli aralıklar kesmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü çimler sulandıkça uzayan ve sık sık kesilerek sağlıklı büyüyen bitkilerdir. Görünüm açısından da uzun boylu ve bakımsız çim alanları göze batan bir tablo ortaya çıkarmaktadır. Kötü görünümü engellemek ve toprağınızın kalitesini artırmak için düzenli olarak çimlerin biçilmesi gerekmektedir. Bu rutin hem sıkıcı hem de yorucu hale gelmektedir. Özellikle yaşlı insanların bel ve boyun ağrılarına davetiye çıkarmaktadır. Bahçenizin işlerini yapmanız için bir bahçıvana ihtiyacınız kalmamaktadır. Çim biçme makinesi, birbirinden farklı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Çim biçme makinesi benzinli modeli ile benzinli motorun gücünü bahçenizdeki işlerinizde hissedebilirsiniz. Benzinli motorların kendine has özellikleri ile en soğuk havalarda dahi üstün performansla çalışabilmeniz mümkündür. Güçlü motoru sayesinde deponuz bitene kadar kesintisiz bir şekilde bahçenizi düzenleyebilirsiniz. Çim biçme makinesi fiyatları makinenin hangi enerji ile çalıştığına ve motorunun gücüne bağlı olarak değişmektedir. Benzinli modeller, yıllardır her alanda kullanılmaktadır. Otomotiv sektörünün göz bebeği olan benzinli motorlar bahçe işlerinde de yararlanılan bu motorlar, güçlü performansı ve seriliği sayesinde çim biçme makinelerinin en çok tercih edilen modelleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Çift zamanlı motor yapıları ve yüksek torkları ile maksimum güçte üstün performans sunan benzinli modeller, size etkili ve rahat bahçe bakımı sunmaktadır. Bir diğer çok tercih edilen ise çim biçme makinesi elektrikli modelidir. Temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan elektrik, son yıllarda endüstriyel ürünlerin neredeyse tamamında enerji kaynağı olarak kullanılmaya başlandı. Elektrikli çim biçme makinesinin artılarından en önemlileri şunlardır : Fosil yakıt kullanılmadığı için doğa dostudur. Elektrikli araçlarda olduğu gibi elektrikli çim biçme makinesi de sessiz çalışır. Uzun süreli kullanımlarda fosil yakıtlara göre daha ucuza gelmektedir. Dezavantajlarından en başta gelenler ise, elektrikli çim biçme makinesi fiyatlarının diğer modellere göre yüksek olması, bataryalarının pahalı olması ve şarj bittiği zaman mecburen bataryanın şarj olana kadar beklenmesidir. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile bu sorunlar da mutlaka ortadan kalkacaktır. Motorlu biçme araçları arasında küçük ve pratik oluşu ile sıyrılan ot biçme makinesi kullananlar tarafından büyük bir beğeni toplamıştır. Ot biçme makinesi fiyatları, klasmanındaki diğer makinelere göre uygunluğu ile dikkat çekmektedir. Siz de kendi ihtiyacınıza uygun makineyi seçerek bahçenizin bakımını rahatlıkla halledebilirsiniz.

Teknoloji Harikası Çim Biçme Makineleri

Teknoloji Harikası Çim Biçme Makineleri

21 yüzyılda, gelişen teknolojinin etkilemediği hiçbir alan kalmamıştır. Ekonomiden sağlığa, uzay bilimlerinden sanat tarihine kadar her bilim ve prensipte gelişen teknolojinin izlerini görmek mümkündür. Tarım da bu paydan nasibini almıştır. Bu sektörle ilgili her alette gelişen teknolojinin dokunuşu, çiftçilerin ve bu işi hobi olarak yapan insanların hayatını kolaylaştırmıştır. Çim biçme makineleri de hayatı kolaylaştıran aletlerden yalnızca biridir. Geçmiş yıllarda elle yapılan bahçe bakımları, bugün otonom biçme bakımlarıyla yapılabilmektedir. Sensörleri sayesinde yönünü ve kesilmesi gereken bölgeyi tespit eden otonom çim biçme makineleri, gelecek yıllarda yaygınlaşarak insanların hayatına girecektir. Günümüzde ise elle yönetilen elektrikli ve benzinli modeller sıkça tercih edilmektedir. Modern tasarımı göz dolduran bu makineler, ergonomik tutma kolları ve hassas tekerlekleri ile rahat hareket ettirebilmenizi sağlar. Gelişmiş frenleme sistemi ile istediğiniz anda durabilirsiniz. Çim biçme makinesi elektrikli modelleri, bahçe ıslak ya da kuru fark etmeden maksimum performansta biçme işlemi sunmaktadır. Bu yönüyle performans severlerin takdirini kazanmaktadır. Tasarruflu enerji tüketimi ile uzun vadede diğer modellerden kat kat fazla tasarruf sağlar. Çim biçme makinesi misinalı döner başlıkları ile engebeli arazilerde sıkça kullanılan çanta tipi makinelerde sıkça kullanılmaktadır. Çim biçme makinesi fiyatı ürünün modeline göre çeşitlilik göstermekle birlikte, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun seçenekleri ile insanların bahçe biçme konusunda imdadına yetişmektedir. Bahçenize ve ihtiyacınıza uygun modellere göz atmak için Bahçe Makineleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Agromec (24)
Al-Ko (9)
Alpina (43)
Baco (12)
Bavaria (2)
Bcs (3)
Bertolini (8)
Bosch (76)
Catpower (16)
Cifarelli (5)
Cub Cadet (20)
Dakkin (3)
Efco (100)
Einhell (84)
Galaxy (3)
Gardena (6)
Greanteam (2)
Grillo (6)
Honda (20)
Husqvarna (5)
Hyundai (71)
Ibea (2)
Ikra (18)
Ital (8)
Kaan (6)
Karsit (2)
Makita (38)
Max Extra (11)
Maxgarden (13)
Mcculloch (2)
Mtd (25)
Oleo-Mac (194)
Oregon (39)
Palmera (29)
Powerg (2)
Proter (8)
Raser (16)
Rtrmax (34)
Ryobi (9)
Snapper (4)
Stiga (103)
Subaru (2)
Trex (38)
Viking (2)
Weibang (32)
Yat (20)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(90)
(86)
(64)
(63)
(58)
(39)
(30)
(28)
(20)
(18)
(18)
(17)
(12)
(10)
(9)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (110)
ve üzeri (112)
ve üzeri (114)
ve üzeri (115)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL