Çapa Makinesi

için 2,161 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çapa Makinesi

Toprağın havalandırılıp, zararlı otların temizlenmesi ve verimli tarımsal faaliyetlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için kullanılan çapa çeşitleri, birçok kullanıcıya pratiklik ve zaman kazandırması açısından önemli oluyor. Birçok çiftçi tarafından sevilerek kullanılan Çapa makineleri , farklı tasarım, verimlilik ve modele sahip olması ile kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Toprağa karışmış istenmeyen bitki köklerini en iyi şekilde almanızı sağlayan güçlü çapa makineleri, güçlü motorları ile sizlerin kullanımınıza sunuluyor. Dayanıklı yapıları ile son uzun yıllar sizlerin tarımsal faaliyetlerine destek olan çapa makineleri, kullanıcılarına üst düzey performanslar sunması açısından önemli makineler olarak kabul görüyor. Motor tipi, makine ağırlığı, beygir gücü ve verimliliği bakımından ayrılan çapa makineleri, bahçelerinizde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çapa Makineleri Farklı Motor Yapıları ile Kullanışlılık Sunuyor

Çapa Makineleri Farklı Motor Yapıları ile Kullanışlılık Sunuyor

Orta ve büyük ölçekli arazi yapısına sahip olan birçok kullanıcının tarımsal faaliyetlerinin desteklenmesi için sizlere sunulmuş olan motorlu çapa makinesi , sizlere hızlı bir şekilde çapalama işlemini sağlattığı için, zaman yönetimini iyi yapmanızı sağlayan performanslar gösteriyor. Çapa yapmayı kolaylaştırdığı ve sizlere pratiklik kazanmayı sağladığı için, en az emekle işlerinizi halletmenizi sağlayan çapa makineleri, sadece arazilerinizde değil, bahçelerinizde de işlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Oldukça kolay kullanıma sahip olan çapa makineleri arasından, kendi arazi ve toprak yapınıza en uygun çapa makinesi modelini seçmeniz, makinenin kullanımından en iyi verim almanızı sağlıyor. Sert, yabani otlu ve uzun süre kullanılmayan arazi şartlarında dahi iyi performansları kullanıcısı ile paylaşan çapa makineleri, dizel çapa makinesi ve benzinli makine olmak üzere farklı yakıt tüketimi yapısında sizlere sunuluyor. Farklı motor yapısına, bıçak adedine, yakıt tankına, vites yapısına sahip olan dizel çapa makineleri, marşlı ve ipli şekillerde kullanıma başlanılmaları ile biliniyor. Farklı vites yapıları ile ileri ya da geri gelmeniz sağlanan çapa makineleri, sizlere kolaylık sağlayan makine avantajı ile taşıt olarak kullanmanızı sağlayan güçlü tekerlek yapısına sahip olabiliyor. Uzun süre kullanılmayan sert toprak yapılarında bile yüksek performanslar sunan modellere sahip olan çapa makineleri, tırtıklı tekerlekleri ile kaymadan en iyi performansları sizler ile paylaşabiliyor. Ergonomik yapıya sahip olan gidonları ile rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlayan çapa motoru çeşitleri, seri ve verimli şekilde çalışıp, iş yükünüzü hafifleten yapıları ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Vitesli ve teknolojik makine yapısı ile kolaylık ile kullanmanızı sağlayan çapa makineleri, birçok farklı tasarım yapısı ile sizleri cezbeden makine yapısında sunuluyor. Çeşitli beygir güçlerinde bulunan çapa makineleri, farklı motor yapıları ile değişik çalışma koşullarında ve zorlu şartlarda en iyi verimliliği verip, sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Kendi kullanım koşullarınızı düşünerek, arazi ve toprak yapınıza en uygun çapa makinesi modellerini satın almaya karar vermeniz, beklentinizi en iyi karşılayacak olan makine yapısına ulaşmanızı sağlıyor. Kaliteli yapıda bulunan çapa makineleri, birçok farklı özellikte karşınıza çıkıyor.

Çapa Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çapa Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çapa makinesi modelleri, satın alacağınız çapa makinesinin beygir gücüne, yakıt tüketimi stiline, motor yapısına, ağırlığına, vites yapısına, çapanın bıçak yapısına, renk ve tasarım özelliklerine göre oldukça fazla çeşitlilik gösteriyor. Çapa makineleri benzinli ve dizel makine yapısına sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. benzinli çapa makinelerinin motoru küçük yapıda olduğu için, dizel motora sahip çapa motorlarına göre daha hafif yapıda olmaları ile biliniyor. Yakıt tasarrufu açısından benzinli makinelere göre daha iyi yakıt tasarrufu performansları gösteren dizel tipteki çapa makineleri, büyük ölçekteki arazi yapıları için daha uygun kullanımları kullanıcıları ile paylaşıyor. Küçük yapıdaki arazi ve toprak yapısına sahip olan çiftçiler ve toprak sahipleri için benzinli makineler daha çok tercih sebebi oluyorken, büyük ölçekli arazilerde dizel makineler ön plana çıkıyor. Kırmızı, mavi, sarı ve gri gibi temel renklerden oluşturularak çeşitli tasarım yapılarında kullanıcıları ile buluşan çapa makineleri, çamurluk yapısına sahip modelleriyle birçok kullanıcısına nemli toprak yapılarında kolaylık sağlıyor. Genellikle dizel yakıt kullanımına sahip olan büyük çapa makinesi modelleri, eğimli ve zorlu arazilerde kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlaması bakımından önemli görevleri üstleniyor. Çayır biçme aparatına sahip olan modelleri ile farklı bitki yapılarında da rahatlıkla kullanılabilir modellere sahip olan büyük çaptaki çapa makineleri, yüksek manevra kabiliyeti, ayarlanabilir çapalama derinliği yapısı, güçlü teker yapısı, ergonomik tutuş ve fazla sayıda bıçak sayısı içeren model yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çapa makinesi fiyatları, birçok etkene bağlı olark değişebiliyor. Far yapısı ile geç saatlere kadar kullanımı sağlayabilen yüksek donanımlı çapa makinesi modelleri bulunuyor. Benzinli olarak da kullanılabilen büyük ve donanımlı çapa makineleri, alınmak istenen verime göre kullanıcılar tarafından tercih sebebi olabiliyor. Yapısına göre farklı çeşitte olan çapa makineleri, hafif ve ağır yapılarda da karşınıza çıkabiliyor. Sağlam metal aksamlara sahip olan çapa makinesi modelleri, uzun yıllar dayanıklı yapılarda işlev sağlarken; vitesli makine modelleri, makinelerin toprağa gömülmeyip, en sert yapılarda bile işlevini yapmasını sağlıyor. Birçok farklı toprak ve arazi yapısına sahip olan çapa makineleri fiyatları bakımından da değişken yapılarda karşınıza çıkıyor.

Güçlü Yapıdaki Çapa Makineleri ile Toprak Verimliliği Kolaylıkla Sağlanıyor

Güçlü Yapıdaki Çapa Makineleri ile Toprak Verimliliği Kolaylıkla Sağlanıyor

Bahçe ve arazi işleri ile ilgilenen birçok kullanıcı, çapalama işlemi için birçok zaman ve emek gerektirdiğini biliyor. Birçok zararlı ot ile kaplı olan toprağın, zamanla hava almayıp, işlevini yerine getirmediği için, verimsiz kaldığı biliniyor. Modern teknolojinin yardımı ile kullanıcılarına sunulan çapa makineleri, birçok zorlu işten en az emek ve zaman harcanarak çıkmanızı sağladığı için, sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Birçok çapalama genişliği ve derinliğine sahip olan Çapa makinesi modelleri, farklı silindir hacmine, motor gücüne, vites ve yakıt tipine sahip olmaları ile birçok kullanıcıya çeşitli alternatif modelleri ile geliyor. Marşlı ve ipli çalıştırılabilen çapa makinesi modelleri, farklı arazilerde rahatlıkla kullanmanızı sağlayan farklı ileri vites yapıları ile kullanımınızı sağlıyor. Tarım, çiftlik ve bahçe işleri ile uğraşan birçok kullanıcıya kolaylık sağlayan çapa makineleri, traktör ve diğer tarım araçlarının giremediği birçok alana rahatlıkla girebilmesi ile birçok tarımsal faaliyeti destekliyor. Farklı arazi derinlikleri, genişlikleri, eğim ve toprak yapısında çalışmaya uygun model yapılarında bulunan çapa makineleri, benzin ve dizel çapa motoru yapıları ile sizlere farklı alternatifler sağlıyor. Farklı çalışma yapısında bulunan çapa makineleri, kolay kullanılabilir yapısı ile çoğu kullanıcının memnuniyetini sağlıyor. Beygir gücü düşük modeller, daha kolay kontrol edilebilirliği sağladığı için, kullanıcılarına daha rahat kullanım kolaylığı sağlarken, yüksek motor gücüne sahip çapa modelleri de en zorlu engebelerde bile rahatlıkla işlevini gerçekleştiriyor. Kaliteli vites ve şanzıman tipi ile manevra kabiliyeti arttırılan çapa makinesi modelleri, düz ve engebeli olmak üzere tüm arazilerde rahatlıkla çalışabiliyor. Düz arazilerde birçok kullanıcı vitesli çapa makinelerine ihtiyaç duyabiliyor. Vites yapısı olduğu için, rahatlıkla işlevini yapabilen çapa makineleri, toprağa gömülme gibi problemleri kullanıcısına yaşatmıyor. Farklı şekilde kullanıcısının karşısına çıkan çapa makinesi fiyatları, alınacak makinenin modeline, özelliklerine ve tasarım yapısına göre farklı şekilde sıralanıyor. Verimli ve kullanışlı tarımsal alanlarla birçok tarımsal faaliyetin memnuniyetle yapılması, çapa modellerine olan memnuniyetle paralellik gösteriyor. Kullanıcılarının memnuniyetini sağlayıp, onların verimli toprak yapısına sahip olmasını en rahat ve kolay şekilde yapmasını sağlayan çapa makinesi modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çapa makinelerinin yanı sıra bahçenizde kullanım ihtiyacınız olan diğer makineleri de incelemek isterseniz Bahçe Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (4)
3M (1)
Agromec (1)
Anadolu (5)
Anlaş (24)
Antor (114)
Antrac (43)
Apac (1)
Apachi (4)
Bartech (14)
BERTOLINI (24)
Billas (1)
Bolat (5)
Bosch (1)
CHAPELLO (3)
Dakkin (6)
Datsu (10)
DBK (3)
Demir (3)
(392)
(134)
Dmr (186)
Einhell (4)
Emak (2)
Fl (2)
Flash (25)
Flex (1)
Garden (17)
Genpower (1)
Grillo (21)
HIRDAVAT (1)
Honda (21)
Hyundai (11)
Ikra (1)
Ital (166)
İTHAL (54)
K.A.H.E. (1)
Kaan (191)
Kadmec (1)
Kama (45)
Kawasaki (1)
Knısaw (1)
Kress (10)
Loncin (1)
Oleo-Mac (46)
Omega (1)
Oregon (3)
Palmera (53)
Panther (31)
Proter (1)
Pubert (83)
Rother (3)
Rtrmax (4)
S.E.P. (3)
Safir (1)
Silen (6)
Taral (26)
TDS (11)
TM (1)
Universal (3)
VETA (5)
Weima (233)
YAKAR (19)
Yaparlar (1)
ÖZTÜRK (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Türü

Benzinli (389)
Dizel (112)
Başka bir kelime deneyin

Beygir Gücü

(436)
(32)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(137)
ve üzeri (185)
ve üzeri (198)
ve üzeri (201)
ve üzeri (206)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL