Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kamp Sandalyesi

için 1,602 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kamp Sandalyesi

Kamp malzemeleri içerisinde önemli bir yere sahip olan kamp sandalyesi, çok amaçlı kullanımları ve fonksiyonel olmaları ile ön plana çıkıyor. Gerek spor gerek tatil amaçlı kamplar için, balığa giderken, piknikte, sahilde veya bahçe ve balkonlarda kolaylıkla kullanılabiliyorlar. Doğada konforlu bir alan yaratabilmek ve vakit geçirebilmek için ideal olan sandalyeler, kamp boyunca yanınızda oluyor. Aynı zamanda evlerin bahçe bölümlerinde, teraslarında veya balkonlar misafir ağırlayacağınız zamanda pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelen bir kurtarıcı ekipman oluyorlar. Hem size hem de yakınlarınıza istenen her noktada dinlenme ve keyifli bir şekilde vakit geçirme fırsatı sunuyorlar. Yer kaplamayan, ergonomik ve kolay taşınabilen katlanan kamp sandalyesi çeşitleri de tercih edilirlikleri yüksek olan modeller arasında yerlerini alıyorlar. Şemsiyesi olan kamp sandalyeleri de hem güneşe hem de yağmurlu havalarda kullanılmak üzere ideal oluyor. Yağmur suyunu çekmeyen yapıları gereği her mevsim konfor sununa ürünler, rahatlıkla açılıp kapatılabiliyor. Kolçağında içecek koyma yeri de olan modeller, içeceğinizin de daima elinizin altında olmasını sağlıyor. Yaslandığını zaman sırt bölgesini kavrayan ve rahat bir şekilde ayağınızı uzatabileceğiniz sandalyeler, uzun süre kullanmak üzere uygunluk gösteriyorlar. Suya dayanıklı olmaları ile birlikte kolay temizlenebilir olması da ürünlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarının önünü açıyor.

Kamp Sandalyelerinin Dayanıklı Yapıları

Kamp Sandalyelerinin Dayanıklı Yapıları

Kamp sandalyeleri rahatlıkları ve az yer kaplama özellikleri sayesinde kampseverler tarafından sıkça kullanılan ekipmanların başında yer alıyor. Kamp boyunca sıkça vakit geçirilen çadır ve sandalyeler, hem dinlenmek hem de keyifli vakit geçirmek için ideal ürünler oluyorlar. Sandalyelerde çalışabilmek, yemek yiyebilmek, bir şeyler içebilmek ve bu esnada sohbet edebilmek de mümkün oluyor. Bu sayede kamp sandalyeleri, kullanıcıların uzun vadeli konfora sahip olması açısından önemli oluyorlar. Ürünler çok yönlü kullanımı sayesinde sadece kamplarda değil evlerde de kullanılıyorlar. Oturulan kumaş kısmının rüzgâra karşı koruma sağlaması ve sıcak havalarda da terleme önleyici olmaları ürünlerin tercih edilmesinin öncelikli avantajlarından biri oluyor. Aynı zamanda uzun ömürlü de olan sandalyeler, hem ekonomik hem de kullanıcı dostu özelliği taşıyorlar. Portatif sandalye modellerinin kumaş ve gövde kısmındaki materyaller sayesinde her sezon kullanılabiliyorlar. Pratik bir şekilde açılan ve kapatılan, hafif ve portatif modeller, gidilen her yere götürülebiliyor ve araç bagajlarına sığdırılıp, yer kaplamadan muhafaza edilebiliyorlar. Kamp sandalyesi modelleri arasından seçilen bir ürün ile tatilde, bahçede, balkonda, terasta ve istenen her yerde vakit geçirilebiliyor. Farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkan sandalyeler, kamp ekipmanları arasında önceliği taşıyor. Birbirinden farklı ürünlerin içerisinde rahatlığı ön planda tutan seçeneklerde iki tane kolçak bulunuyor. Bu şekilde rahat bir oturma deneyimi yaşatırken öte yandan kolları yaslayabilecek bir alan da sunuyorlar. Böylelikle oturma pozisyonu son derece sağlıklı bir duruş ile desteklenmiş oluyor. Ayrıca son dönemde üretiliyor olan pek çok sandalye çeşidinde bardak koyma bölmesi de bulunuyor. Bu sayede doğa içerisinde, parklarda, konserlerde veya evde içeceklerin konulabileceği bir bölme ile konfor da artmış oluyor. Tüm bunlarla birlikte, ürünleri deneyimlemiş kullanıcıların kamp sandalyesi tavsiye ve görüşleri ile seçim aşamasında alternatifleri değerlendirmek mümkün oluyor. Kullanılacak alana göre boyut olarak da karar verilen ürünlerden tam verim alabilmek özelliklere ve işlevselliğe dikkat etmek her zaman fayda sağlıyor ve alınan verimi de bu doğrultuda artmış oluyor.

Kamp Sandalyesi Çeşitlerini Keşfe Çıkın

Kamp Sandalyesi Çeşitlerini Keşfe Çıkın

Çeşitler içerisinde yer alan ayaklı kamp sandalyesi modellerinden yana tercihte bulunarak, kullanılan her yerde deneyimi daha konforlu bir hale getirmek mümkün oluyor. Aynı zamanda katlanır modeller de hem çok çeşitli oluyor hem de daha az yer kaplamaları ve hafif olmaları ile kolay bir şekilde taşınabiliyorlar. Doğanın içerisinde keyifli bir şekilde zaman geçirmek açısından da önemli bir yere sahip olan ürünlerin alt kısmında bulunan taşıyıcı ayaklar da kolay bir şekilde açılıp kapatılabiliyor. Dayanıklı olan çelik ayaklar sayesinde çok yüksek ağırlıklara kadar dirençli bir kullanım sağlanabiliyor. Başka bir modelden yana tercihte bulunmak da cazip geliyorsa, kamp sandalyesi seti içerisinde yer alan tabureler de alternatif bir seçenek olabiliyor. Kamp için özel olarak dizayn edilmiş olan tabureler, hem doğada hem de diğer etkinliklerde konforu başka bir seviyeye çıkararak rahat edilmesine yardımcı oluyor. Taşımayı kolaylaştıran entegre kayış özelliği ile katlanabilir yapıda olmaları, kullanıcılara taşıma esnasında da kolaylık sağlanmasına izin veriyor. Genel olarak değerlendirildiğinde 110 kiloya varacak ağırlıkları taşıyabilmeleri ile büyük bir performans sunuyorlar. Tüm seçeneklere bakılacak olursa, genel olarak iskeletleri maksimum sağlamlıkta olan sandalyeler, çelik borularla üretiliyorlar. Aynı zamanda borulara döşenmiş olan kumaşlar da yük taşıma kapasitesi olarak yüksek performans sergiliyorlar. Bu sayede dayanıklı olmakla beraber, ağırlık taşıma konusunda başarılı sonuçlar ortaya koyuyorlar. Doğayı ve kamp yapmayı sevenler için ideal olan ürünler, ana kumaşları ve markaya göre kalite durumunu ortaya sunuyorlar. Kumaşlar genel olarak termo plastik polietilen ve polyester kumaş içeriyorlar. Dokuma kısımları ise tamamen polipropilen kumaşlardan üretiliyor ve yan parçalar da yine aynı materyal yardımı ile tamamlanıyor. Katlanır özellikteki sandalyelerin, dayanıklı olmaları için en küçük parçaları olan vidalarına kadar çelik malzeme kullanılıyor. Ayak uzatmalı kamp sandalyesi çeşitleri de seçenekler arasında beğenilen ve tercih edilen modeller oluyorlar. Görüntü olarak şezlongu anımsatan modeller, standardın üzerinde bir uzunluğa sahip olmaları ile kamplarda konforu eksik etmeyenler için ideallik gösteriyor. Bu ürünler aynı zamanda, son dönemde popülerlik kazanıyor ve ön plana çıkıyor.

Kamp Sandalyesi Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Kamp Sandalyesi Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Alternatifler arasında bulunan modellerden biri de rejisör tipi ahşap katlanır sandalyeler oluyor. Ağırlıkları ve kapladıkları alan gereği kamp için çok sık tercih edilmese de günlük hayatta son derece talep gören bir model oluyor. Bu modeller aslında bilinen katlanır klasik rejisör koltukların ahşap gövdeli olanları olarak skalada yer alıyorlar. Ürün çeşitliliği içerisinden bir seçim yaparken, dikkat edilmesi gereken belli başlı püf noktalar bulunuyor. Öncelik her zaman ürün satın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakmak faydalı olabiliyor. Fikir edinmek açısından avantaj sağlayan kullanıcı deneyimlerinin yanı sıra ürünlerin sadece dış görünüşlerine değil, teknik özelliklerine ve taşıma kapasitelerine de bakmak gerekiyor. Kamp sandalyesi takımı alırken dikkat edilecek bir diğer nokta ise mevsimsel olarak her sezona uygun seçim yapmak oluyor. Yaz aylarına uygun olan bel kısmı fileli modeller, kış aylarında yerlerini sırt bölgesi korumalı olanlar alıyor. Geneler bakıldığı ve değerlendirildiği zaman kumaşların kaliteli yapısı göze çarpıyor. Özellikle taşıma kapasiteleri ve zemine tam oturan ayakları ile uzun dönem yıpranma veya yırtılma gibi sorunlarla karşılaşılmadan kullanım gerçekleştirilebiliyor. Ağırlık ve boyut özellikleri ile taşıması kolay ve hafif olan şemsiyeli kamp sandalyesi pratik ve konforlu ürün isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu tür özelliklere sahip ekipmanlar ile yolculuğa çıkmayı öncelik edinenler, seçimlerine daima bu yöndeki ürünlerden yana yapıyorlar. Kapma gidenlerin çadır ve sırt çantası gibi eşyaları olduğu için dikkat ettiği sandalyelerin ergonomisi, araç kullananlar için de geçerli oluyor. Ergonomik hafif ve kolay taşınabilir olmayan sandalyeler, arabalarda da yer kaplayacağı için taşıma açısından sıkıntı yaratabiliyor. Ürün satın alımı öncesinde dikkat edilecek bu faktörle, tatiller ve kamplar daha rahat, konforlu ve keyifli geçiriliyor. Kullanım ve kurulum aşama oldukça kolay olan yuvarlak kamp sandalyesi, dayanıklı ve kaliteli olmaları ile önem kazanıyorlar. Gündelik modeller yerine daha profesyonel olmaları ile uzun vadede kullanım gerçekleştirmek ve kar etmek mümkün oluyor. Kamp sandalyeleri arasında seçim yapmadan önce tüm bu detaylara dikkat ederek, her anlamda avantaj elde edilebiliyor.

Açık Havaların Gözdesi Olan Kamp Çeşitleri

Açık Havaların Gözdesi Olan Kamp Sandalyesi Çeşitleri

Kamp malzemeleri ve ekipmanları içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve keyifli vakit geçirme anlarında kullanıcıya yardımı olan sandalyeler, konforlu ve kullanışlı olmaları sayesinde doğada son derece kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Plajlarda ya da balık tutarken de sıkça rastlanan portatif sandalyeler, taşınabilir olmaları ile istenen her yere pratik bir şekilde götürülüyor. Farklı boyut ve tarzlarda üretilmesi ile geniş bir ürün yelpazesinin olması, ürün çeşitliliğinin olmasının önünü açıyor. Yüksek kalitedeki kumaş ve materyaller ile tasarlanan sandalyeler, hayatın her alanında kullanılabilir olmalarıyla da büyük kolaylık sağlıyorlar. Katlanır kamp sandalyesi , taşıma açısından oldukça kolaylık sağlıyor ve böylece spor outdoor aktivitelerinin birincil ürünlerinden oluyor. Taşıma çantaları ile birlikte az alan kaplayan ürünler, kolaylık sağlamalarıyla birlikte dayanıklı ve tek parça olmasıyla da daima göz önünde duruyor. Standart kapasitesi ile yakın çevre ile de kullanılan ürünler, çeşitli renk seçenekleri ve dikkat çeken tasarımları ile estetik bir çizgi üzerine oturuyor. Ergonomisi ve rahatlığı ile de yapısını güçlendiren sandalyeler, dinlenebilmek üzere bir ortam hazırlıyor. Masalar ile beraber kullanılabiliyorlar ve taşıma, depolama ve bu gibi işlemler bakımından da kolaylığını ön plana çıkıyorlar. Düz renklerin yanı sıra farklı desenlerle üretilen ürünler, çocuklara özel hayvan figürlü veya süper kahramanlı seçenekleriyle de ebeveynler tarafından tercih ediliyorlar. Dayanıklılık ve konforun yanı sıra kamp sandalyesi kaliteli özellikleri ile aranan ve gerek kamplar için gerekse de yaşam alanlarında kullanılmak için satın alınıyorlar. Taşıma kapasiteleri kullanıcı ihtiyacına göre değişen ürünler, herkesin gereksinimlerine karşılık bulacak şekilde ürün yelpazesi içerisinde yer alıyorlar. Sağlıkları ile birlikte hafif bir ürün olmalarıyla da dikkat çeken sandalyeler tasarım ve boyut olarak birbirlerinden ayrılıyorlar. Kamp sandalyesi ayak uzatmalı olan modeller de diğer ürünlere oranla daha büyük boyutlarda olsalar da, taşıma kolaylığı sağlamaları ile son dönemde sıkça tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Güçlü iskelet ve koltuk yapısı uzun ömürlü kullanımların önünü açıyor ve piknik, bahçe, kamp, plaj ve birçok yerde çok fonksiyonlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Piknik ve Plajlarda Yazın Keyfini Kamp Sandalyesi ile Çıkarın

Piknik ve Plajlarda Yazın Keyfini Kamp Sandalyesi ile Çıkarın

Son zamanlarda üretimi ve tercih edilirliği artan, kol kısımlarında file bölme olan sandalyelerde bardak, termos ve diğer içecek şişeleri kolay bir şekilde yerleştiriliyor. İstenen zaman içeceği içme ve sonra buraya yerleştirme konusunda yardımcı olan ürünler, çelik çerçeve yapıları ve kaliteli kumaşları ile üst düzey performans sergiliyorlar. Kamp yaparken kullanılan sandalyeler, zor koşullara uyum sağlaması ve su geçirmeyen kumaşlara sahip olmaları ile yağmurlu havalarda güçlü koruma sağlıyorlar. Özellikle balık tutarken kullanılan ürünler, sıçraya sulardan etkilenmeden keyifli vakit geçirilmesini sürdürüyor. Tamamen kullanıcı inisiyatifine bağlı olarak her yerde kullanılabilen ürünler, iskeletleri ve kumaşları ile kalitelerini ortaya çıkarıyorlar. Özelleştirilmiş fonksiyonlara sahip olmaları ile de ihtiyaca uygun yönde bir seçim yapmak da oldukça uygun oluyor. Yaz sezonda piknik ve plajlarda kullanılma üzere tercih edilen sandalyeler, önemli bir yerde konumlanıyor. Eğlenceli zaman geçirilen bu alanlarda konforu da ön planda tutmak üzere ihtiyaç duyulan sandalyeler, gün boyu rahat edilmesini sağlıyor. Kamp aksesuarları arasında tercih edilirliğini yüksek tutan ürünler teknik özellikleri ve sahip oldukları nitelikler ile konforu kullanıcısı ile buluşturuyorlar. Rahatça dinlenme ve güneşlenme olanağı sunuyorlar. Farklı renklerde, kumaşlarda ve boyutlarda olan ürünler kullanım alanına göre uyum sağlıyor. Sıcak yaz aylarında rahatsız etmeyen ve terletmeyen kumaşı ile gün boyu bu sandalyelerde oturarak vakit geçirilebiliyor. Günlük hayatı gerek kısa gerek uzun vadede kolaylaştıran ve sadece kamp alanlarında değil evlerin balkonun veya terasında dahi kullanılabilen sandalye modelleri, kullanılan alanlarda bütünlük oluşturuyorlar. Açık havalarda konforlu bir ortam sunuyorlar ve taşınabilir olma özellikleri ile istenen alanda ve mekânda kullanma fırsatına sahip olunuyor. Sandalyelerin özel bölmeleri sayesinde de bez çantalar ya da ufak tefek eşyalar, sandalye içlerinde kolay bir şekilde saklanabiliyor. Özellik olarak birbirinden çok ayrılmasalar da üretilen malzemeler, renkler ve boyutlar ile belirlenen kamp sandalyesi fiyatları farklı seçenekler sunuyorlar. Hem tek olarak hem de çift olarak alınabilecek sandalyeler detaylıca incelenerek, ihtiyaca ve bütçeye göre seçiliyor ve kullanıcıların kendilerine uygun ürüne kavuşmaları bu sayede mümkün oluyor.

Herkese Göre Bir Modelin Bulunduğu Kamp Sandalyesi Fiyatları

Herkese Göre Bir Modelin Bulunduğu Kamp Sandalyesi Fiyatları

Farklı renklerde tercih edilebilen sandalyeler fiyat açısından her kesime hitap eden nitelikleri taşıyorlar. Tavsiye olarak kullanıcıların önüne farklı seçenekler ile çıkan sandalyeler arasında tekli olan modellerin yanı sıra birden fazla ürün de bir arada sunuluyor. Takım veya set olarak yer alan seçenekler de mevcut olarak skalada yer alıyor. Komple takım olarak ihtiyaç duyulmayan durumlara karşı da kamp sandalyesi 2’li olacak şekilde kullanıcı karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra 4’lü seçeneklerin de bulunduğu ve tercih edildiği modeller, çeşitli renkleriyle de kamp yapmaya elverişli ortamlarda kullanılabiliyor ve her zevke, yaşa ve kesime hitap ediyor. Pembe, sarı, mor, beyaz ve siyah gibi pek çok renkte kullanıcıların beğenisine sunulan sandalyeler, kullanıcıların zevklerine göre kolaylıkla tercih edilebiliyorlar. Şekil olarak da birbirlerinden ayrılan ürünler farklı alternatifler oluşturma açısından avantaj sağlıyor. Yuvarlak şekle sahip kamp sandalyeleri, farklı şekildeki modeller arasında öne çıkan ve dikkat çeken bir ürün oluyor. Aynı zamanda bu tür ürünlerin tekli ve çiftli modelleri mevcut olarak piyasada yer alıyor. İkili kamp sandalyeleri de bu modellere örnek olarak gösterilebiliyor. Her mevsim kamp yapan kişiler için özellikle zorlu hava şartlarında, yağmura karşı korunabilmek için daha kaliteli malzemelerden üretilen sandalyeler gerekiyor. Şemsiyeli ve gölgelikli olan sandalye modelleri de bunların başında geliyor. Böylelikle kullanıcıların zamanlarını her zaman daha kaliteli ve verimli hale getirebiliyorlar. Bu tür sandalye modelleri kamp yapmak için kullanma zorunluluğu taşımamaları ile de göze çarpıyor ve beğeni topluyor. Outdoor kamp sandalyeleri kamp haricinde ev içi ve ev dışı faaliyetlerde de kullanıma uygun oluyorlar. Deniz kenarında, doğa içinde vakit geçirilirken kullanılabilecek kalitede tasarlanmış olan modeller, her kesime hitap etmekle birlikte çeşitli model ve renk ile alternatifler doğuruyor. Herkese hitap edebilecek nitelikte olmaları ile hemen her türlü aktiviteyi konforlu ve kaliteli bir hale getiriyorlar. Ürünlerin sunduğu tüm özellikler ile gerek büyük gerek küçük, herkesin faaliyetlerinden maksimum verim almalarını sağlıyorlar. Bu niteliklere sahip kamp sandalyesi indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlarla kullanıcıları ile buluşuyor. Kamp sandalyelerinin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek diğer kamp mobilyalarını da incelemek isterseniz Kamp Mobilyaları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.