Filtreleri Temizle
Marka
Sem

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sem Buharlı Ütü

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sem Buharlı Ütü

Elektrikli ütünün insan hayatına girmesine kadar geçen sürede, ocaklarda ısıtılan ya da kor ve kömür kullanılan ütüler, giysileri belirli bir forma sokmakta insanların yardımcısıydı. Teknolojinin gelişmesi ile her cihazda olduğu gibi ütü modellerinde de kayda değer gelişme yaşandı. Sem buharlı ütü, en inatçı kırışıklıkları açmadaki performansı ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran markalardan biri olarak bilinir.

 Sem Buharlı Ütü Evdeki Yardımcınız

Sem Buharlı Ütü Evdeki Yardımcınız

Ütü olmadığı zamanlarda insanlar pantolonlarını yatak altına koyarak ütülü gibi durmasına sağlamaya çalışılar. Sadece pantolon için uygulanabilecek yöntemin ütünün verdiği formu vermesi neredeyse imkansızdır. Sem buharlı ütü modelleri, ceket gibi kalın kumaşlarda bile kırışıkları kısa zamanda açarak kullanıcılarına evlerde profesyonel destek verir. 2800 Watt güç ile çalışan cihaz, dakikada ürettiği 35 gr buhar gücü ile kırışıklıklar açarken, dakikada ürettiği 50 gr’lık ek buhar gücüyle de en zor kumaşlarda bile kısa zamanda istenilen performansı sağlar. Sem buharlı ütü özellikleri arasında yer alan kaygan taban özelliği, tabanın giysi üzerinde rahatlıkla kaymasına olanak sağladığından, ek bir kuvvet uygulamak gerekmez. Tabanın seramik olması ürünün diğer avantajlarındandır. Ürün iş güvenliği açısından da insan anatomisine uygun tasarlanmıştır Ürünün ergonomik olarak da bileği yormayacak şekilde dizayn edilmiş tutacağa sahip olması, bileğe binen gücü aza indirgeyeceğinden uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Evdeki profesyonel yardımcı sayesinde, ütü günleri artık can sıkıcı iş olmaktan çıkarak günlük rutinde devam eden bir iş haline gelir. Siz de tüm ütü ev aleti modelleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

 Sem Buharlı Ütü Kolaylık Sağlar

Sem Buharlı Ütü Kolaylık Sağlar

Sem ütü sadece ütü yapmaya yaramaz. Uzun zamandır kullanılan giysilerin bile yeni gibi görünmesini sağlar. Özel günlerde, iş görüşmelerinde, toplantılarda şık bir görüntü vermek açısından da önemli bir üründür. Ütü yaparken en önemli sıkıntılardan biri kıyafetler üzerine damlayan su damlacıklarıdır. Ürün, üretim teknolojisinde yer alan anti-drip özelliği sayesinde kıyafetler üzerine su damlatmaz. Ayrıca kendi kendini temizleyebilen cihaz, su ne kadar kireçli olursa olsun içinde kireç barındırmaz. Bu sayede de uzun soluklu kullanım sağlar. Her türlü kumaş için ayrı ayar sistemi ile kumaşlarda iyi sonuç verir. Bunun yanına 1,5 metrelik kablosu her alanda takılmadan rahat kullanım sağlar. Buhar kontrol özelliği sayesinde kumaşın istenilen yerine buhar verilir. Şok buhar özeliği ile de seramik taban kırışıklıkları kolayca açar. Kullanım rahatlığı ve tasarımı ile evlerde ütü yapmayı keyifli hale getiren ürün, her yaştan kullanıcı için iyi bir çözüm ortağıdır. Sayfamızda yer alan Sem buharlı ütü yorum alanından kullanıcı yorumlarına da erişebilirsiniz.

 Sem Buharlı Ütü ile Zamanınız Size Kalır

Sem Buharlı Ütü ile Zamanınız Size Kalır

Ütü evlerde zaman alan iş kategorisinde yer alır. Bir de mevsim yazsa, yazın sıcağında ütü masasında ayakta geçirilen uzun saateler yorucu olur. Buharlı ütü Sem, sahip olduğu uzun kordon sayesinde rahat bir ortam oluşturulmasına yardımcı olur. Ayakta ütü yapmak bir tercih olabileceği gibi koltukta oturarak da farklı konfor alanları yaratılabilir. Ürün buna olanak sağlayacak teknoloji ile üretilmiştir. Bir yandan film seyrederken bir yandan da müthiş buhar teknolojisi ile giysileri ütüleyerek yerleştirmek, sonraki günlere hazırlık açısında önemli bir destektir. Ürün ile kırışıklık üzerinden bir kere geçildiğinde, şok buhar teknolojisi kırışıklığı hızlı bir şekilde açar. Birkaç kez aynı yerin üzerinden geçmeye gerek kalmaz. Başarılı performansı sayesinde günün geri kalan zamanında kullanıcısına faklı faaliyetler için zaman bırakır. Ergonomik yapısı ile uzun süre kullanımlarda bile bileği yormayan ürün, farklı ayar sistemi sayesinde giysilerin profesyonel elden çıkmış gibi görünmesine olanak sağlar. Sem buharlı ütü fiyatları ve teknik özellikleri ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz Sem sayfamızı inceleyebilirsiniz.