Filtreleri Temizle
Marka
Schafer

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Şok Buhar

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Schafer Buharlı Ütü

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Schafer Buharlı Ütü

Evde en dikkat gerektiren işlerden biri olan ütü, birçok insanın dikkatle ve özenle seçtiği ürünlerden biridir. Yıllardır evlere kolaylık ve konfor sağlayan Schafer buharlı ütü modelleri ile, şimdi daha düz görünen giysiler ütüleyebilmek mümkün. Şık, kullanışlı ve yenilikçi tasarımlarıyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran Schafer, her isteğe uygun özellikli ütüleri ile hizmetinizde. Siz de hemen şimdi sayfamızdan size en uygun Schafer buharlı ütü seçeneklerini bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

 Schafer Buharlı Ütüler ile Teknoloji Evinizde

Schafer Buharlı Ütüler ile Teknoloji Evinizde

Schafer, evde sizlere kolaylık sağlayabilmek için birden fazla buharlı ütü model seçeneği sunmaktadır. Ütülerin modelleri ; güçlerine, buhar çıkış miktarlarına, su haznesi kapasitelerine göre birden fazlaya ayrılmaktadır. Siz de size en uygun ütüyü seçerken bu özellikleri detaylıca inceleyerek karar verebilir, isteğinize ve ihtiyaçlarınıza uygun Schafer buharlı ütü modelini bulabilirsiniz. Evinize ütü alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellikten biri, tabanının malzemesi, motor gücü, suyu dışarı akıtıp akıtmadığıdır. Kıyafetlerinizi ütülerken suyun akıtılması bazı kumaşlarda lekeye yol açabilir. Bu istenmeyen durumun oluşmaması için almadan önce özelliklerin iyice araştırılması gereklidir. Sayfamızdan ütülerin özelliklerini inceleyebilir, size en uygun olanı seçebilir ve hatta bazı modellerde renk seçeneği yapabilirsiniz. Schafer buharlı ütü özellikleri, estetik duruşu ile evinize ayrı bir şıklık katarken, hayatınızı da kolaylaştıracak, çok yönlü olması ve birçok farklı özelliği tek üründe barındırması sizi oldukça tatmin edecektir.

 Schafer Buharlı Ütü Modelleri

Schafer Buharlı Ütü Modelleri"

Schafer buharlı ütü modelleri denilince Schafer Glatt serisi oldukça öne çıkmaktadır. Bu serinin modelleri oldukça revaçtadır. Schafer buharlı ütü özellikleri çeşitlerinde bulunan farklı buhar ayarları, ütülediğiniz çamaşırın kumaşına göre buhar derecesini ayarlamanıza olanak sağlar; bu sayede doğru kumaşta doğru buhar püskürtme teknolojisini kullanabilirsiniz, giysiler yıpranmadan ya da lekelenmeden doğru bir şekilde ütülenir. Aynı zamanda modeline göre değişkenlik gösteren tek seferde 35 ila 45 gr arası su püskürtme ve sürekli buhar püskürme özelliği vardır, yani sürekli uğraşmanıza gerek kalmadan kendiliğinden buharı püskürtür, kıyafetinizin her yanı eşit ütülenmiş olur. Ek olarak, modellerde buharın da farklı seçenekleri bulunmaktadır, ütünüzü farklı buhar seçeneklerinden birini kullanarak tamamlayabilirsiniz. Bunlardan biri şok buhar, diğeri sürekli buhar ve direkt buhar seçenekleridir. Şok buhar seçeneğinde dakikada 130 gr’a kadar buhar verebilir, kalın ve aşırı kırışık kumaşları kolaylıkla ütüleyebilirsiniz.

 Konfor Her Yerde

Konfor Her Yerde

Schafer ütülerde bulunan kireç önleme sistemi sayesinde, ütünüz kendi kendini temizler ve size hem daha sağlıklı hem de daha uzun bir kullanım süresi sunar. Ayrıca kireçlerden kaynaklanan leke oluşumundan da kurtulursunuz. Schafer buharlı ütü kullananlar için su hazneleri oldukça geniştir, sürekli su doldurmanız gerekmez ve oldukça ekonomik olduğundan, suyu kendi içinde dağıtır ve ütünün kullanım süresi uzar. Schafer buharlı ütüler ile hem şıklığı hem de konforu evinize getirebilirsiniz. Modern tasarımı ve kullanımı kolay yapısı sayesinde evinizde artık ütü yapmak kaçmak istediğiniz bir iş olmaktan çıkacak. Aynı zamanda içine konulan suyu dışarı sızdırmayan teknolojisiyle yeni yıkanmış çamaşırlarınızın lekelenmesi gibi bir derdiniz olmayacak. Birçok ev hanımının korkulu rüyası olan metal tabanlar, Schafer sayesinde geçmişte kaldı. Schafer buharlı ütü çeşitlerinin seramik tabanlı yapısı sayesinde ütünüz hem uzun ömürlü olur, hem de kumaşlarınıza zarar vermez. Ne kadar ısınırsa ısınsın kumaşınızı yapıştırmayacak şekilde tasarlanmış olan ütü ev aleti modelini sayfamızdan inceleyerek hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.