TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ütü Masası

için 2,621 sonuç bulundu.

Ütü Masası

Gömlekler, tişörtler, pantolonlar ve diğer kıyafetler yıkandıktan sonra ve düzgün asılmadıklarında kırışırlar. Bu gibi durumlarda ütü ve ütü masası yardımınıza koşacaktır. Ütü masası kılıfı kırışıklık açmada çok önemli bir rol oynar, bu sebeple örtüsünün kalitesine önem verilmesi gerekir. Siz de sayfamızdan ütü masası modelleri nelerdir inceleyebilirsiniz.

Düzenli Bir Görünüm İçin Ütü Masası

Düzenli Bir Görünüm İçin Ütü Masası

Hiç kimse kırışık kıyafetlerle sokağa çıkmak istemez. Özellikle işe veya özel bir buluşmaya giderken karışınızdaki insanlar üzerinde iyi bir etki bırakmak istersiniz ve bu da görünüşünüzden başlar. Buruşmamız, dümdüz ütülü kıyafetler karşınızdakine verdiğiniz önemi de gösteren yansıtıcılardandır. Tertipli bir görüntü çizmek için ütü masaları en büyük yardımcılarınızda biri olacaktır. Ütü sıcak ve buhar üfleyen bir makine olup bu şekilde kırışıkları ortadan kaldırır, fakat bunu yaparken altında düz bir zemin ister. Kıyafetinizin altında kırışıklı bir zemin olduğu takdirde giysiniz de onun şeklini alacaktır. Bu istenmeyen durumu önlemek için ütü masaları düz ve alev almaz zeminleriyle en iyi seçeneklerinizden olabilir. Ütü masası örtüsü seçimi bu durumda büyük önem arz eder. Ütü masası bezi ısıya dayanıklı olmalıdır. Genelde çift veya 3 katmandan oluşan bezler keçe, pamuk ve kılıf içerir. Keçeli olması sebebiyle zor aşınır ve masaya tutunur. İpli kilitli olan ütü masası kılıfı çeşitlerini istediğiniz kadar gerebilirsiniz, böylece masadan kaymayacaktır ve düz bir ütü yüzeyi elde edersiniz. Lastikli olan modelleri de takım aşamasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve hızlandırır. Banyo & Ev Gereçleri kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Ütü Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ütü Masası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ütü masaları düz, kaygan, pürüzsüz ve kolay bir ütü deneyimi yaşamanız için en büyük yardımcılarınızdan biridir. Ütü yapmak zaman ister ve genelde yorucu bir iştir. Bu yüzden ütü aletlerinizin ve aksesuarlarınızın size yardımcı olması gerekir. Katlanıp açılabilir ütü masası çeşitleri oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Üstelik boyu da ayarlanabilir modelleri vardır. Böylece ayakta veya masanızın yanına bir sandalye çekerek dinlenirken ütü yapabilirsiniz. Ütü masası fiyatları ürünün profesyonelliğine ve malzemesine göre değişkenlik gösterir. Alev almaz ütü masaları mevcuttur, ısıya karşı dayanıklı olarak üretilirler. Ayrıca silikon erimez ütü koyma yerleri bulunur. Bu sepet kısmına hem kazanlı ütü hem de normal ütünüzü koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinden kazanlı ütü masası modelleri de bulunmaktadır. Kazan su hacimleri 1 ila 5 litre arasında değişmektedir. Bu tip modeller daha profesyonel olmakla birlikte daha çok moda evleri, terzi ve büyük işletmeler tarafından kullanılır, fakat evinde profesyonel bir ütüleme isteyenler de gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Ergonomik Ütü Masaları

Ergonomik Ütü Masaları

Ütü masaları açılıp katlanabilir olmalarıyla evinizde dar alanlara dahi sığabilirler. Sadece kullanmak istediğinizde kilidini açarak yatay duruma getirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer evinizde yeriniz müsait değilse mini ütü masası modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu tip ütü masaları portatif olup kolay bir şekilde taşınabilir ve istediğinizde ayaklarını açıp kullanabilirsiniz. Bu yüzdendir ki küçük evlerin kurtarıcı eşyalarından biri olup oldukça ergonomiktir. Diğer bir yerden tasarruf etmenizi sağlayacak olan ütü masası türü ise çekmeceli ütü masası olup istediğinde açılabilen masasıyla dolap görünümünde ve işlevindedir. Bu tip ütü masası dolap olarak da kullanılabilir. Ayrıca aynalı ütü masaları da yer darlığından mustarip evlerin yardımına koşacaktır. Ayna görünümüyle rahatça duvara monte edilebilir ve ütü yapmak istediğinizde aynın içinden bir ütü masası çıkar. Kullanmadığınız zamanlarda da ayna işlevine devam eder. Ev Gereçleri & Düzenleme kategorisi üzerinden tüm seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acetal (2)
Adell (3)
Allaturca (1)
AQUAGOLD (1)
Arse (1)
Artema (1)
Arzum (1)
Arçelik (7)
CeraStyle (1)
Cyber (1)
Day-co (2)
(794)
Doğrular (244)
Eco (2)
Ecovent (1)
EinHorn (1)
Evelle (1)
Evino (8)
Fantom (1)
Ferre (1)
Flora (1)
Gazella (126)
Granit (6)
HALİO (1)
Hayveys (1)
İtimat (1)
K.A.S. (2)
Lady (70)
Laisy (2)
Lates (1)
MCM (1)
Midori (1)
Miras (29)
Moniev (2)
Neva (1)
Nkp (1)
PAREX (1)
Pera (3)
Philips (8)
Primanova (5)
Senon (1)
Tefal (26)
Tevalli (10)
Tripod (1)
Veldana (1)
Vileda (7)
yiltem (19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Çelik (275)
Metal (247)
Alüminyum (78)
(69)
Keçe (42)
Ahşap (26)
Polyester (17)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(181)
(21)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(123)
(35)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(230)
ve üzeri (422)
ve üzeri (509)
ve üzeri (537)
ve üzeri (562)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL