Öne Çıkanlar

Ütü Masası

için 1,878 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ütü Masası

Ütü masaları, rahat ve pratik şekilde ütü yapmanıza olanak sağlamak için tasarlanmış olan masalardır. Ütü masalarının bir tarafında ütüyü koymak için demir alan bulunurken, diğer tarafında da giysileri kolayca ütüleyebilmek için geliştirilmiş pratik bir alan bulunur. Ütü masasında ütü yapmak son derece rahat ve pratiktir. Ütü masası yerine başka yerde ütü yapmak zor ve zahmetli bir iş olacağı için birçok kişi ütü yaparken ütü masası kullanmayı tercih ediyor. Ütü masası modellerinde hızlı ve pratik bir şekilde ütüleme işleminizi yapabilirsiniz.

Ütü masası modelleri arasında dolaplı ütü masası modelleri bulunmaktadır. En ucuz dolaplı ütü masası modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Dolaplı ütü masası modelleri, kolay ve rahat kullanım imkanı sunduğu için fazlasıyla tercih edilmektedir. Küçük bir eviniz varsa, pratik kullanım imkanı sunan portatif ütü çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ütü masası fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Kolay ve pratik ütü yapabilmek için en az ütü masası kadar seçtiğiniz ütünün de kaliteli olması gerekmektedir. Ütü modellerini ve markalarını incelemek için ütü kategorisine göz atabilirsiniz. Ütü modelleri arasında seyahat ütüsü, kazanlı ütü gibi farklı modeller bulunmaktadır. Günlük hayatta en çok kullanılan ütü çeşitleri ise buharlı ütülerdir.

Doğrular, Gazella, Neva, Lady, Miras, Arzum, Laisy, Granit, Lider gibi çeşitli markalar tarafından ütü masası çeşitleri üretilmektedir. T desing ütü masası ve Gazella ütü masası modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ütü masası tavsiyelerini merak ediyorsanız, ürünlerin altında yer alan kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Ütü masaları, ütü masası örtüleriyle birlikte kullanılmaktadır. Ütü masasının üzerindeki ütü bezi yıprandıysa, yeni bir ütü masası örtüsü ile değiştirerek ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Ütü masası örtüsü modelleri arasında birçok farklı baskıya sahip olan modeller bulunmaktadır. Goldline markası tarafından üretilen ütü masasının geniş mono-blok gövde yapısı, ısıya dayanıklı laminasyonlu kumaşı, ayarlanabilir yüksekliği ve ince uçlu tasarımı, rahat ve kolay ütüleme imkanı sunmaktadır. Ütü yaparken, ütülediğiniz kıyafetleri asmak için gövdesinde sökülebilen askılığa ve kapaklı kızak ayak sistemine sahiptir. Ayrıca ütü tabanını koruyucu ve sepetin paslanmasını önleyen silikon tapaları ile uzun süre, güvenle kullanım imkanı sunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(419)
Doğrular (111)
Gazella (75)
Miras (55)
Lady (39)
Laisy (23)
Hiper (19)
Imperia (19)
Cosiness (8)
Granit (8)
Tefal (8)
Aquamix (7)
Maysa (7)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

(89)
Metal (81)
Çelik (60)
Ahşap (16)
Alüminyum (16)
Keçe (8)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(72)
(17)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(41)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(158)
ve üzeri (314)
ve üzeri (369)
ve üzeri (381)
ve üzeri (400)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL