Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ütü Masası & Aksesuarları

için 706 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Ütü Masası

Çamaşır asmak ve kurutmak kadar önemli olan bir diğer işlem, çamaşırlara ütü uygulamaktadır. Kullanıcıların seçtiği ütü ne kadar iyi ve kaliteli olsa da çamaşırları ütüleyeceğiniz masa da oldukça önemlidir. Bu sebeple kullanıcıları ütüleri için kaliteli bir masa tercih etmesi gerekmektedir. Ütü masası yıkanan çamaşırların kuruduktan sonra rahatça ütülenebilmesi adına son derece önemli bir araçtır. Gömlek, pantolon, tişört ve elbise gibi kıyafetlerinizi ütü masası eşliğinde rahatça ütüleyebilir, günün her anı kusursuz görünmeyi sürdürebilirsiniz. Her evde bulunması gereken ev aletlerinden biri olarak ifade edilen ütü masaları, çamaşırlarınızın kusursuz bir biçimde ütülenmesine yardımcı olur. Bu masalar sayesinde ütü yaparken oldukça rahat ve konforlu hissedersiniz. Kullanıcılara yüksek oranda pratiklik sağlamayı amaçlayan ütü masaları, özellikle günlük kıyafetlerinizin ütülenmesi için oldukça önemlidir. Her hafta düzenli olarak yıkanan çamaşırların günün sonunda giyilebilmesi adına ütülenmiş olması gerekir. Kıyafetlerin ilk alınan zamanlardaki kadar kusursuz ve düzgün görünebilmesi için yıkandıkça ütülenmesi gerekir. Bu sebeple kaliteli bir ütü masasına ihtiyaç duyulur. Bu ütülenme işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirecek olan ütü masaları, çeşitli bluzlar, kırışık gömlekler ya da kumaş pantolonları gibi ütülenmesi oldukça zor olan kıyafetlerin rahatça ütülenmesine yol açar. Siz de kıyafetlerinizi düzenli olarak ütülemek ve kıyafetlerinizin kusursuz görünmesini arzu ediyorsanız, birbirinden kaliteli ve dayanıklı ev gereçleri ve düzenleme modellerini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler Eşliğinde Üretilen Ütü Masaları

Kaliteli Malzemeler Eşliğinde Üretilen Ütü Masaları

Ütü masası modelleri çoğu zaman kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şekilde üretilir. Pratik ve ergonomik modelleri ile adından söz ettiren ütü masaları, her evin vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Günün her anında rahatlıkla ütü yapmanızı sağlayan bu masalar sayesinde kıyafetleriniz her an giyilmeye hazır olacak kadar muntazam halde olur. Kullanıcılar, kendilerine uygun bir ütü masası tercih etmek isterse, dikkate almaları gereken bazı durumlar söz konusudur. Ütü masası seçerken ütü yapacağınız alanın büyüklüğü son derece önemlidir. Aynı zamanda ütü yapacağınız kıyafet ya da örtülerin büyüklüğü de masa seçimi açısından kritik bir öneme sahiptir. Küçük bir alanda yapılacak olan ütüler, mutlaka küçük boyutlu ya da ergonomik bir şekilde katlanabilen, yer tutmayan ütü masaları üzerinde yapılmalıdır. Nevresim, perde ya da çeşitli örtüler ütülemeyi arzu eden kullanıcılar ise, tercihlerini büyük boylu ütü masalarından yana kullanmalıdır. Ütü masası büyük boy modelleri, neredeyse her marka tarafından kullanıcıların beğenisine sunulur. Aynı zamanda geniş bir alanda yapacağınız ütüler için büyük boy ütü masalarını tercih ederek ütülerinizi çok daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kendinize uygun ütü masası tercih ederken, ütü yapma aralığını da göz önünde bulundurmalısınız. Düzenli olarak sürekli ütü yapan kullanıcılar rahat açılıp kapanabilen ve portatif ürünleri seçmelidir. Böylece evinizin arzu ettiğiniz köşesinde rahatça ütünüzü yapabilir, işiniz bittikten sonra deponuza ya da bir dolap arkasına koyabilirsiniz. Geniş bir alana sahip olan kullanıcılar, tercihlerini büyük boy ürünlerden yana kullanmalıdır. Bu sayede dilediğiniz örtü ya da kıyafeti rahatça ütüleme fırsatı elde etmiş olursunuz. Kazanlı ütü masası gibi çeşitler, haftada üç ya da dört kere ütü yapan kullanıcılar için oldukça güçlü bir alternatif haline gelir. Standart ütü masaları ise çoğu zaman haftada bir ya da iki haftada bir ütü yapan kullanıcılar için uygunluk gösterir. Kullanışlı bir ütü masası seçmek, kullanıcılar için oldukça önemlidir. Aynı zamanda masa seçerken, rahatlığına, ütünün ütü masasına uyumuna ve taşınabilirliğine de aynı ölçüde dikkat etmek gerekir. Dilerseniz Primanova ütü masası seçeneklerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Portatif ve Ergonomik Ütü Masaları

Portatif ve Ergonomik Ütü Masaları

Kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun bir ütü masası tercih ederken belli başlı noktalara dikkat etmelidir. Bu durumlar arasında evinizin büyüklüğü ve ütü yapma sıklığınız yer alır. Geniş bir alanda ve sık sık ütü yapan kullanıcılar tercihlerini büyük boy masadan yana kullanabilir. Küçük bir alana sahip olan kullanıcılar ise pek çok markanın kullanıcıların hizmetine sunduğu ütü masası duvara monte halinde olan modelini tercih edebilir. Böylece yerden büyük oranda tasarruf sağlanarak ergonomik ürünlerle ütü yapılabilir. Kullanıcılar ürünleri satın almadan önce dayanıklılık oranını öğrenmek ister. Çeşitli markaların üretmiş olduğu ütü masası çeşitleri birbirinden dayanıklı olup uzun ömürlü performans sergiler. Ütü masası ölçüleri evinizin alanına göre değişiklik gösterir. Büyük boy, küçük boy, dolaplı ya da kazanlı modelleriyle birbirinden farklı ölçülerden meydana gelerek kullanıcılarına keyifli bir ütü deneyimi sağlamayı amaçlar. Sağlam ve son derece dayanıklı olan kaliteli malzemelerden üretilen ütü masaları, çamaşır ve ütünün ağırlığına karşı da direnç göstermelidir. Bazı çamaşır ve ütüler son derece ağır olabilir. Bu noktada kullanıcılar tercih ettiği ütü masasının ağırlığa dayanmasını arzu eder. Ağırlığa belli orandan sonra dayanmakta zorluk çeken ütü masalarının ayakları çoğu zaman kayma yapar. Bu tarz durumlar yaşamayı arzu etmeyen kullanıcılar tercihlerini kaliteli ürünlerden yana kullanarak, ağır kıyafetleri de rahatça ütüleyebilir. Ütü masasının boyu da kullanıcı açısından büyük bir öneme sahiptir. Ütü yaparken masa kısa olduğu için sürekli eğilmek, kullanıcıların işini zorlaştırabilir, kimi zaman bel ağrısına sebebiyet verebilir. Bu bağlamda satın alacağınız ütü masasının mutlaka bel hizasına gelmesine dikkat etmeniz gerekir. Böylece bel ağrısı gibi şikayetler ile karşılaşmadan kaliteli ütü yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Satın alınan ürünün ayak kısmının kayma yapmaması ütünün kaliteli olması açısından son derece önemli bir kriterdir. Özellikle ütülenmesi zor ve hassas olan kıyafetlerde kullanıcılar bu noktaya oldukça dikkat eder. Perde, nevresim, çarşaf ya da çeşitli örtüleri ütülemek isteyen kullanıcılar, boyut olarak daha geniş olan ütü masalarını da tercih edebilir. Bu sayede ütü yaparken büyük oranda zaman tasarrufu elde edilmesi amaçlanır. Kendinize en uygun ütü masasını tercih edebilmek için, ütüleyeceğiniz ürünlerin boyutunu önemsemeniz gerekmektedir. Sayfamızdan dolap içi düzenleyiciler ve modellerine göz atarak, eviniz içerisinde kullanabileceğiniz birçok ergonomik ürüne ulaşabilirsiniz.

Ütü Masasında Yer Alan Aksesuarlar Sayesinde Ütülemek Daha Kolay

Ütü Masasında Yer Alan Aksesuarlar Sayesinde Ütülemek Daha Kolay

Kullanıcılar ütü masası satın alırken masanın etrafında bulunan aksesuarları da önemsemelidir. Ütü masası parçaları arasında masa örtüsü ve priz gibi aksesuarlar yer alır. Bu aksesuarlar sayesinde ütü yapmanın daha da kolay bir hale geldiğini söylemek mümkün olur. Gömlek gibi ütülenmesi zor olan kıyafetleri tercih edeceğiniz ütü masasına göre kolayca ütüleyebilirsiniz. Bu tarz zor ütülenen kıyafetleri tek seferde ütülemenize yarayan ütü masası boyutları arasından büyük boyuta sahip olanlardan birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kılıf, çarşaf ve örtü gibi geniş parçaları ütülemek için büyük boyutlu bir ütü masası tercih etmeniz işlerinizin çok daha kolay bir biçimde halledilmesine olanak sağlayacaktır. Birbirinden farklı ütü masası modelleri arasından kullanım sıklığına ve kullanım amacına göre kendinize en uygun olan modeli rahatça seçebilirsiniz. Kaliteli bir ütü masasını evinde tercih etmeyi arzu eden kullanıcılar ürünün ısıya dayanıklı olmasını arzu eder. Bazı zamanlar ütü yaptıktan sonra kullanıcılar ütüyü fişte unutabilir. Bu tarz durumlar hemen fark edildiği takdirde büyük kazalara sebebiyet vermese de ütü masasında ufak çaplı yanıklar oluşturabilir. Böyle durumlarda ütü masasının ısıya dayanıklı olması oldukça önem taşımaktadır. Isıya dayanıklı ütü masalarını tercih eden kullanıcılar bu sayede yanma ya da ütü izi gibi durumların önüne geçmeyi amaçlar. Yanmaz kumaştan üretilen ütü masaları pek çok marka tarafından piyasaya sunulur. Kullanıcılar aynı zamanda satın aldıkları ürünün uzun süreli bir performans göstermesini arzu eder. Yanmaz kumaştan üretilen ütü masaları ve kılıfları kullanıcıların arzu ettiği düzeyde uzun ömürlü olması ile dikkatleri üzerine çeker. En az yanmaz ütü masası modelleri kadar uzun ömürlü olan bir diğer model üzerinde priz bulunan ürünler olarak ifade edilir. Böylece büyük oranda yer tasarrufu ve zaman tasarrufu sağlanmış olur.

Dolaplı Ütü Masası Sayesinde Kırışmayan Çamaşırlar Elde Edin

Dolaplı Ütü Masası Sayesinde Kırışmayan Çamaşırlar Elde Edin

Yer ve alan sorunu yaşamayan kullanıcılar çeşitli modellerden oluşan ütü masalarını oldukça rahat bir biçimde tercih edebilir. Geniş bir ev ya da alana sahip olan kullanıcılar tercihlerini ütü masası dolaplı modellerden yana kullanabilir. Ütü masasında bulunan dolap sayesinde depolama alanınız artmış olacaktır. Arzu ederseniz ütü masasında yer alan bu dolap bölümüne ütü koyabilir ya da ütülediğiniz çamaşırları asabilirsiniz. Bu sayede fazla depolama alanı kazanmış olursunuz. Ütülediğiniz çamaşırlar uzunsa, bu dolapta ütülenmeye hazır olan katladığınız çamaşırları da rahatça muhafaza edebilirsiniz. Böylece etrafta ütülenecek çamaşır birikintisi oluşmasının büyük ölçüde önüne geçilmiş olunur. Ütülenmesi gereken çamaşırlar açık bir alanda beklerken tekrar tozlanabilir ya da lekelenebilir. Bu tarz olayların yaşanmaması ve çamaşırlarınızın ikinci kere yıkanmaması adına, ütü masanızın yanında bulunan dolapta çamaşırlarınızı muhafaza edebilirsiniz. Küçük bir alana sahipseniz duvara monte edilen ürünleri tercih ederek hem hoş bir görüntü hem de yüksek ölçüde yer tasarrufu elde etmiş olursunuz. Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz duvara monte edilen modeller sayesinde ütü masanızda tozlanma gibi durumların yaşanmasının önüne geçilir. Ütü masası çeşitleri evinizin ve kullanacağınız alana göre farklı alternatiflerden meydana gelir. Katlanabilir özelliğe sahip olan ütü masası çeşitlerinden birini tercih etmeniz halinde, yer tasarrufu sağlanarak eşya kalabalığının önüne geçilmesi amaçlanır. Kiler ya da depo gibi bir alanınız varsa ütü masasını bu alanlarda da rahatça muhafaza etmeniz mümkündür. Çamaşırlarınızın yıpranmaması adına sert bir zemine sahip olan ütü masası modelini tercih etmenizde fayda bulunur. Bu sayede kıyafetlerinizin satın aldığınız günlerdeki gibi canlı ve kusursuz görünmesi amaçlanır. Bazı ütü masası modellerinde ütülü çamaşırları asmak için çeşitli aparatlar bulunur. Bu tarz modelleri tercih ederek ütülenen çamaşırları o bölgede muhafaza ederek zaman tasarrufu sağlarsınız. Aynı zamanda ütülenen çamaşırların kırışmasını büyük oranda engellemeyi başarırsınız.

Ütü Masaları Sayesinde Birbirinden Kusursuz Ütüler

Ütü Masaları Sayesinde Birbirinden Kusursuz Ütüler

Kusursuz ütü yapmayı arzu eden kullanıcılar seçmiş oldukları ütü masası modellerine dikkat etmelidir. Sert zeminli masalar iyi bir ütü yapmanın en temel yollarından biri olarak ifade edilir. Genellikle açılıp kapanan bir mekanizmaya sahip olan ütü masası mekanizması kaliteli malzemeler eşliğinde üretildiği takdirde uzun süreli bir kullanım amaçlanır. Evin içinde çok fazla yer kaplamanın önüne geçildiği bu modeller sayesinde fazla eşya yığını söz konusu olmaz. Kullanıcılar ütü masalarının fonksiyonel olmasını arzu eder. Bazı ütü masası modellerinde bulunan prizler, uzun kablosu olmayan ütüler için kurtarıcı niteliği taşır. Alt kısımda pratik bir kol bulunan bazı ütü masası modelleri, kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlamayı amaçlar. Birbirinden farklı renk ve desenlerden meydana gelen ütü masası kılıfları da ürünün kalitesini ve kullanım kolaylığını belirleyen diğer faktörler arasında yer alır. İhtiyacınıza en uygun ütü masası çeşitlerini seçebilmek adına ütü yapacağınız alanın büyüklüğünü ve ütü yapma sıklığınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bu noktadan itibaren birbirinden pratik ve ergonomik özelliğe sahip olan ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Pek çok kullanıcı ütü masası satın almadan önce fiyat konusunda araştırma yapar. Ütü masası fiyatları bazı durumlara göre değişiklik göstermektedir. Bu durumlar arasında çoğu zaman ütü masasının markası, kaliteli malzemelerden üretilmesi, ürünün boyutu ve ürünün dayanıklılık ömrü yer alır. Genel olarak her bütçeye ve zevke uygun ütü masaları söz konusudur. Siz de evinize en uygun ütü masasını satın almayı arzu ederseniz, birbirinden farklı modellerden meydana gelen ütü masalarına göz atabilirsiniz.

Ütü Masası Nasıl Kapatılır?

Pek çok kullanıcı, ütü masasının nasıl kapatıldığı hakkında bilgi sahibi olmayı arzu eder. Bu durumun sebebi olarak, birbirinden farklı ütü masası modellerinin kapanma şekillerinin de farklı olması gösterilir. Yaygın olarak kullanılan ütü masası kapatma şekli de bulunur. Kapatmak için öncelikle ütü masasının sağlam bir zeminde yer aldığından emin olun. Ardından ütü masasının ayaklarının zemin üzerinde olması gerekecektir. Ütü masasını ters çevirerek bu işlemin daha da kolay bir biçimde olmasını sağlayabilirsiniz. Ters çevirdiğiniz ütü masasının altında yer alan L şeklindeki kolu aşağı doğru bastırın. Aşağı yönde itmiş olduğunuz bu kol masanın ayakta durmasını sağlayan mekanizmayı serbest bırakır. Bu işlemin ardından masayı rahatça kapatarak arzu ettiğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz.

Ütü masası nasıl olmalı?

Pek çok kullanıcı satın almış olduğu ütü masası modelinin dayanıklı olmasını arzu eder. Bu sebeple ütü masalarının dayanıklı ve uzun ömürlü olması, kullanıcılar açısından büyük öneme sahiptir. Bazı zamanlar ütü esnasında, ütünün ayarının yüksek olması sebebiyle ütü masalarının örtüsü hasar görebiliyor. Böyle bir durumun yaşanmaması adına, ütü masası örtülerinin yanmaz kumaştan olması son derece önemlidir. Nadiren ütü yapan kullanıcılar için, ütü masasının dolabının olması gerekir. Böylece ütülenecek çamaşırların tozlanmasının önüne geçilmesi amaçlanır. Evin pek çok yerinde ütü yapılabileceği için kullanıcılar ütü masasının hafif olmasını arzu eder. Bu yüzden taşınabilir olması pek çok kullanıcının beğenisini kazanır. Küçük alana sahip olan kullanıcılar ise ergonomik, katlanabilir ütü masalarını tercih eder. Böylece alan tasarrufu sağlanmış olunur.

Ütü masası nasıl kullanılır?

Ütü masası, gerekli bakımlar yapıldığı takdirde kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım ömrü sunar. Ürünü kullanmaya başlamadan önce kıyafetleri rahat bir biçimde ütüleyebilmek için kılıf takmanız gerekir. Takacağınız ütü masası kılıfı sayesinde hem kıyafetleriniz düzgünce ütülenir hem de ütü masasının dayanıklılık süresi artar. Katlamalı olan ütü masalarını açarak rahatça kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Böylece birbirinden kusursuz ütülenmiş çamaşırlar elde edebilirsiniz. Kullanım talimatını okuyarak kullanabileceğiniz ütü masaları, dayanıklılık konusunda son derece başarılı bir performans sergiler.

Ütü masası nereye konur?

Geniş bir yaşam alanına sahip olan kullanıcılar, ütü masasını arzu ettikleri yere koymakta özgürdür. Ütü masasının görünür yerde olmasını istemeyen kullanıcılar da bulunur. Bu yerler arasında, dolap arkaları, balkon ya da depo gibi alanlar bulunmaktadır. Portmanto gibi dolap çeşitleri de ütü masalarının muhafaza edilebileceği alternatif alanlar arasında yer alır. Eğer evinizde ütü ya da çamaşır odası bulunuyorsa ütü masanızı o odaya koymanızda büyük fayda bulunmaktadır. Duvara monte edilecek ütü masaları için en uygun yerlerden biri de bu çamaşır odaları olarak ifade edilir. Arzu ederseniz düzenli olarak ütü yaptığınız herhangi bir odaya da bu ütü masasını koyabilirsiniz.