Filtreleri Temizle
Marka
Lider

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Lider Buharlı Ütü

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lider Buharlı Ütü

Küçük ev aletlerinde başarılı bir marka olan Lider, ürettiği buharlı ütü ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. Lider buharlı ütü termostatik kontrol sistemi, paslanmaz çelik tabanı, güçlü buhar basıncı ve başka birçok özelliği ile yüksek performanslı sonuçlar veriyor. Kıyafetlerinizi tek seferde çaba sarf etmeden ütülemenize yardımcı olan Lider buharlı ütü fiyatları ve detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Termostatik Kontrol Sistemi

Termostatik Kontrol Sistemi

Lider buharlı ütü özellikleri son derece gelişmiştir. Böylece bu cihazlar ütü performansınızı en yüksek seviyeye çıkarmayı vadediyor. Termostatik kontrol sistemi sayesinde sıcak suyu ütüleyeceğiniz kumaşa uygun şekilde ayarlar. Her kumaş türüne hitap edecek ayarı mevcuttur. Isıyı homojen şekilde doğrudan iletir bu sayede ütü yapma süresi azalır. Keten, jean, gibi zorlu giysilerinizi bile uygun sıcaklıkta ütüleyerek daha kaliteli ve uzun süreli bir kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Bu hassas ayarlı kontrol sistemi sayesinde kumaşları yakmadan, doğru sıcaklıkta ütüleyerek beklenen sonuca ulaşmanız oldukça kolaydır. Kumaşlarınızı ilk günkü gibi korur. Lider Lider buharlı ütü kullanımı 2000 Watt gücü sayesinde oldukça kolaydır. Kırışıklıkları hızla açar ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kısa sürede kullanıma hazır hale gelir, böylece bekleme süreniz minimuma iner. Sahip olduğu özel fonksiyonlu sistemleri sayesinde ütü yapmayı en kolay, eforsuz ve hızlı sonuç verir duruma getiriyor.

 Paslanmaz Çelik Tabanı ve Güçlü Buhar Basıncı

Paslanmaz Çelik Tabanı ve Güçlü Buhar Basıncı

Lider buharlı ütü çeşitleri paslanmaz çelik tabanı sayesinde kumaşlar üzerinde nazikçe kayar ve böylece size en pratik kullanım imkanı sunar. Özel tasarlanan çelik tabanı ısıyı eşit şekilde iletmede çok başarılıdır. Bu sayede en doğru ve başarılı sonuca çabucak ulaşabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı ve kaliteli bir malzeme kullanıldığı için ütünüzden uzun yıllar boyu performans düşüklüğü yaşamadan sonuç almaya devam edebilirsiniz. Tabanı destekleyen güçlü buhar basıncı sayesinde hiçbir kırışıklığı açmak imkansız değildir. Tabanında bulunan buhar delikleri ile sürekli buhar basıncını en iyi şekilde ileterek kumaşa hızla nüfuz etmesini ve pürüzsüz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Şok buhar özelliğiyle açılmayan en zorlu kırışıkların üstesinden gelebilirsiniz. Lider buharlı ütü kullananlar , ütü performanslarından son derece memnun kalıyor.

 Lider Buharlı Ütünün Kullanım Rahatlığı

Lider Buharlı Ütünün Kullanım Rahatlığı

Lider buharlı ütü modelleri sizlere en konforlu deneyimi sunmak üzere, her detayı düşünülerek özenle tasarlanmıştır. Tabanındaki sivri ucu sayesinde düğme araları gibi ayrıntılı yerlere kolayca ulaşmanızı sağlar. Uzun, dayanıklı kablosu son derece işlevsel bir manevra kabiliyeti kazandırmıştır. Bu sayede ütü yaparken rahatça hareket edebilirsiniz. Haznenin büyüklüğü sayesinde tekrar tekrar su doldurmak zorunda kalmadan tek seferde uzun süreli ütü yapabilirsiniz. Tabanı paslanmaz çelik olduğundan dolayı kıyafetlerde leke bırakmaz. Kireç sorunu ütü ev aleti performansınızı düşüren önemli bir problemdir. Kireç önleme özelliği ile bakımı oldukça kolaydır ve uzun vadede verimli sonuçlar almanızı sağlar. Su püskürtme ve sabit buhar çıkışı ihtiyaca uygun olarak kullanılabilir. Hafifliği sayesinde kolayca taşınabilir. Dayanıklı yapısıyla su akıtmaz. Göze hitap eden tasarımıyla dikkat çeken Lider buharlı ütü yorumları ve önerilerini incelemek ve hemen sipariş vermek için sayfamıza göz atabilirsiniz.