Filtreleri Temizle
Marka
Awox

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Awox Buharlı Ütü

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Awox Buharlı Ütü

Evlerde işleri kolaylaştırmak için birçok farklı amaçla kullanılan küçük ev aletleri bulunmaktadır. En sık kullanılan küçük ev aletlerinden biri de ütülerdir. Kıyafet ve tekstil ürünlerinde oluşan kırışıklıkları gidermek amacıyla kullanılan ütüler hemen hemen her evde bulunmaktadır. Awox markası yüksek kalitede ürettiği ütü ve daha birçok farklı küçük ev aletleri ile öne çıkmaktadır.

 Ütüyü Pratik Hale Getiren Awox Buharlı Ütü Modelleri

Ütüyü Pratik Hale Getiren Awox Buharlı Ütü Modelleri

Ütü kullanımının oldukça yaygın olması nedeniyle buna paralel olarak birçok model ve seçenek bulunmaktadır. Teknolojik gelişmelerden yararlanarak üretilen Awox ütü modelleri zorlu kırışıklıları kolayca açarak ütü yaparken harcadığınız zaman ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Seramik tabanı çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra yanma ve yapışma gibi istenmeyen durumların önüne geçmektedir. Awox markasına ait ütülerde yer alan paslanmaz taban, yüksek kayganlık sağlayarak ütü işlemini daha kolay hale getirmektedir. İdeal ısı dağıtımı yaparak daha hızlı ve kaliteli ütüleme yapılmasına olanak tanır. Bu sayede hem zamandan hem de elektrik enerjisinden tasarruf edebilirsiniz. Geniş su haznesi ütü yaparken sürekli doldurmaya ihtiyaç duymaz. Bunun yanı sıra su haznesinin şeffaf olması sayesinde su doldururken miktarı ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. Kullanışlı tasarımı ve yüksek performansıyla kullanıcıların beklentisini oldukça karşılıyor. Güçlü buhar çıkışı ile ütüden yüksek verim almanızı sağlar.

 Awox Buharlı Ütü ile Muhteşem Sonuçlar Alın

Awox Buharlı Ütü ile Muhteşem Sonuçlar Alın

Awox buharlı ütü seçenekleri yüksek performansı ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Tüm kumaşlar üzerinde kolayca kayabilen seramik tabanı ile ütü işlemi oldukça kolay ve pratik hale gelmektedir. Awox buharlı ütü modelleri sahip olduğu kendini temizleme özelliği ile oldukça işlevseldir. Güçlü buhar çıkışı ile daha kolay ütüleme yapılmasına imkan sunar. Awox markasına ait ütüler hızlı bir şekilde ısınarak hem ütünün ısınmasını beklerken geçen süreden hem de elektrik enerjisinden tasarruf etmenizi sağlar. Ütüde oluşan kireç hem kıyafetlerinize zarar verir hem de ütünün performansını ve ömrünü etkilemektedir. Kireç önleyici özelliği ile oluşan kirecin tabanda birikmesini önlerken tabanın kayma performansının da korunmasına yardımcı oluyor. Bu sayede ütünüzün ömrünü de uzatmış oluyor. Ütü yaparken ceket ve gömlekler en çok zorlanılan parçalardandır. Awox buharlı ütülerin özel tasarlanan taban şekli sayesinde düğme aralıkları, manşet, cepler gibi dar alanlar son derece kolay bir şekilde ütülenebilir.

 Awox Buharlı Ütü ile Ütü Yapmak Artık Çok Kolay

Awox Buharlı Ütü ile Ütü Yapmak Artık Çok Kolay

Ütüler oldukça sık kullanılan küçük ev aletlerindendir. Bu nedenle tercih edeceğiniz ütünün performansı ve işlevselliği yüksek kalitede olmalıdır. Awox marka buharlı ütüler dayanıklı tasarımı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Awox buharlı ütü özellikleri modelden modele değişkenlik gösterebilir. Kullanıcıların rahat bir şekilde kullanması amaçlanarak tasarlanan ergonomik tutma sapı ile ütüleme yaparken konforlu bir tutuş sağlar. Uzun kablosu sayesinde ütü yaparken kablonun yetişmemesi gibi problemler yaşamadan rahat bir şekilde ütüleme yapabilirsiniz. 360 derece dönebilen kablo çıkışı, ütüleme sırasında hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Markaya ait ütüler tasarımları ile ufak ayrıntılı yerler bile kolayca ütülenebiliyor. Bu sayede ütünüzden mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Kendini temizleme özelliği ile kullandıktan sonra ütünüzü temizlemenize gerek kalmaz. Seramik tabanı çizilmelere karşı üst düzey dayanıklılık sağlayarak ütünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Markaya ait ütüler kullanışlı tasarımları yanı sıra yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Awox buharlı ütü ev aleti fiyatları ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.