Filtreleri Temizle
Marka
Homend

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Homend Buharlı Ütü

için 9 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Homend Buharlı Ütü

Kıyafetlerinizin temizliğini ne kadar iyi gerçekleştirirseniz gerçekleştirin, ütüsü iyi yapılmadığı sürece özenle temizleseniz de üründe kendini göstermeyecektir. Homend buharlı ütü maksimum seviyede buhar sağlayarak kıyafetlerinizin kırışıklığını kolay bir biçimde açmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede her an her duruma hazırlıklı bir dolaba sahip olabileceksiniz.

Homend Buharlı Ütü ile Hızlı Bir Çözüm

Homend Buharlı Ütü ile Hızlı Bir Çözüm

Genellikle rutin hayatın içindeki en yorucu işlerden biri temizlik ve ütü gibi işlerdir. Bütün hayatın yoğunluğu arasında bu gibi işleri yapmaya vakit ayırmak istemeyebilir, dahası erteleyerek ütünüzün birikmesini sağlayabilir ve sonunda işe gitmek için veya özel bir geceye hazırlanmak için dolabınızı açtığınızda hiç ütülü ve düzgün kıyafetiniz kalmadığını fark edebilirsiniz. Homend buharlı ütü kullanımı sayesinde ütü yapmak artık yorucu ve zaman alan bir iş olmaktan çıkacaktır. Bu sayede istediğiniz anda istediğiniz kıyafeti giyebilecek ve aynı zamanda ev işlerinizi günlerce biriktirmeden halledebileceksiniz. Hem kullanım bakımından sağladığı kolaylıklar hem de yüksek buhar gücü sayesinde ütü yapmaktan kaçmayacak, aksine ütü ev işleriniz arasında en hızlı biten iş halini alacağı için ilk onu yapmak isteyecek ve bunu daha keyifli bulacaksınız. Ütü yaparken belirli ürünleri ütülemenin zor olduğunu fark edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken hangi kumaş türüne hangi ayarda sıcaklık vermeniz gerektiğini veya buharı ne ölçüde vermeniz gerektiğine kendiniz karar verebilirsiniz.

Homend Buharlı Ütü Hazne ve Buhar Kapasiteleri

Homend Buharlı Ütü Hazne ve Buhar Kapasiteleri

Evinize düzeni getirecek olan Homend buharlı ütü modelleri temelde sizlere düzgün ve de keskin çizgiler sunabilecek niteliklere sahiptir. Bu ürün güçlü buharı sayesinde takım elbise ceketi veya pantolonunu ütülemeyi sizler için daha kolay hale getirebilir. Aynı zamanda ince ve yanması muhtemel ürünlerinizin yanıp ütüye yapışmaması için geliştirilen seramik alt tabanı sayesinde bu korkuya hiç kapılmadan, uygun ayarlarda ütülemek istediğiniz bütün farklı kumaş yapısına sahip ürünlerinizi ütüleyebilirsiniz. Güçlü buharın sırrı hem ütünüzün buhar kuvvetinin fazla olmasından hem de su alma kapasitesinin yani haznenin genişliğinden geçmektedir. Su hazne genişliği daha fazla su alımına, daha fazla su ise daha güçlü buhara sebep olmaktadır. Çeşitli kumaş yapılarına sahip olabilecek giysilerinizin üzerindeki kırışıklıkları gidermek için kullanımı ve basması kolay şekilde tasarlanan su püskürtme tuşunu kullanabilirsiniz. Hemen arkasından buhar tuşuna basarak hafif nemlenen ürünü daha kalıcı ve kuvvetli bir biçime ütüleyebilirsiniz. Haftalık ütü miktarınız tamamen haftalık yıkanan çamaşır miktarına göre değişmektedir; ancak eğer küçük bir bebeğiniz veya tam oyun çağında olan bir çocuğunuz varsa bu kirlenen ve ütülenmesi gereken kıyafet miktarı artacaktır. Siz de ütü ev aleti ürünleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

Homend Buharlı Ütü ile Çocuk Kıyafetleri Bakımı

Homend Buharlı Ütü ile Çocuk Kıyafetleri Bakımı

Ütü yapmak hem kıyafetlerin daha düzgün görünmesini sağlar hem de küçük çocuklar mikroplara yetişkinlerden daha açık olduğu için, bebeklerin kıyafetlerini ütülemek verdiği ısı sayesinde üzerindeki mikropların ölmesini sağlar. Bu sayede bebeğinizin veya çocuğunuzun kıyafetlerini ütüleyerek onlara daha steril bir giyim sağlayabilirsiniz. Bu ürün kategorisindeki modeller arasındaki Homend buharlı dokunmatik ütü ürününde ütünüzde dilediğiniz sıcaklık ve buhar ayarını dokunmatik ekrandan yapabilirsiniz. Ütü yaparken eğer doğru ürünü kullanmazsanız başınıza gelebilecek birçok olumsuzluk bulunabilir. Ütülediğiniz giyim ürününün yanması ve ütünüze yapışması, sararma veya tam da istediğiniz şekilde ütünüzü yaptığınız anda ütüden damlayabilen sular bu durumlara örnek olarak gösterilebilir. Ancak Homend buharlı ütü ürünlerinde bu sorunları yaşamadan, güçlü buhar, damlatmayan teknoloji ve yapışmayan alt yüzey sayesinde hızlı ütü yapabilme tecrübesini yaşayabilirsiniz. Sizler de bu ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için sayfamıza göz atabilir ve kendi kullanımınıza hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz.