Filtreleri Temizle
Marka
Fakir

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Fakir Buharlı Ütü

için 15 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fakir Buharlı Ütü

Buharlı ütü modelleri kıyafetler üzerinde oluşan derin kırışıklıkları çözmek için tasarlanmıştır. Buharın etkisi ile tüm kıyafetleri en başarılı şekilde pürüzsüz bir hale getiren Fakir buharlı ütü çeşitlerinin tamamı sizlerin en iyi sonucu alabilmeniz için üretilir. Hem hızlı kullanım sunan hem de tüm kıyafetlerinizi zarar vermeden kusursuz hale getiren markanın modelleri, ekonomik fiyatlar ile sayfamızda yer alır. Ütünün içerisinde yer alan su haznesinde oluşabilecek kirecin önüne geçen ve üstün teknoloji ile tasarlanan Fakir ütü seçenekleri, oldukça kolay bir kullanıma da sahiptir. Ütüleyeceğiniz kumaşın türüne göre ısı ayarı yapabilir, içerisinde bulunan su haznesine ihtiyacınız kadar su doldurabilirsiniz. Markanın buharlı modellerinin tümünde ürünü yalnızca fişe takmanız ve ütüleyeceğiniz ürünün kumaşına göre ısı ayarı yapmanız yeterlidir. Ütü yapmayı çok daha kolay ve keyifli hale getiren markanın ürün modelleri ağırlık bakımından da oldukça idealdir. Fazla yer kaplamadan evinizde kullanabileceğiniz Fakir ürün seçeneklerinden kendinize uygun olanı tercih edebilir, uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra markanın buharlı ütü seçeneklerini sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Benzersiz fonksiyonları ile ütü yapmayı keyifli hale getirirken, her bütçeye uygun ekonomik fiyatları sayesinde çok daha doğru bir seçim gerçekleştirmenizi sağlar. Tüm buharlı ütü modellerine sayfamızdan ulaşabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Eşsiz Özellikleri ile Fakir Buharlı Ütü Modelleri

Eşsiz Özellikleri ile Fakir Buharlı Ütü Modelleri

Fakir’in buharlı ütü modellerinin farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekleri bulunur. Sık sık kullanılması gereken ve hassas kumaşlarda etkili olan modeller ile gündelik kullanıma uygun buharlı modeller sayfamızda yer alır. Pek çok kullanım alanı bulunan küçük ev aletleri seçeneklerinden bir tanesi olan Fakir buharlı ütü 2600 watt, kullanacağınız kumaşın türüne göre seçim yapabileceğiniz fonksiyonlara sahiptir. Termostat üzerinden seçtiğiniz kumaş türünü belirlediğinizde, ürün doğru ısı ve buharı otomatik olarak belirler ve kullanıma hazır hale gelir. Ütü yapmayı çok daha kolay hale getiren buharlı ütü seçenekleri aynı zamanda kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir ve böylelikle sudan cihaza geçen kireç kalıntılarını biriktirmeden yok eder. Uzun süreli kullanımlarda oluşan kireç kalıntıları hem ürüne hem de kıyafetlerinize zarar vereceği gibi eşyalarınızın ömrünü de azaltır. Bu nedenle Fakir buharlı ütü özellikleri arasında yer alan bu fonksiyon oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra hassas ve ütülenmesi zor kumaşlarda kullanabilmeniz için geliştirilen dikey kullanma özelliği sayesinde de hiçbir yere değdirmeden hassas kumaşlarınızdaki kırışıklıklardan en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Fakir buharlı ütü 2400 watt gücüne sahip modellerde de kullanım kolaylığı ön planda yer alır ve en hassas kıyafetlerinizdeki kırışıklıkları bile kolayca yok eder. Markanın ürün modellerinin tamamında bulunan su haznesi, zamanla biriken ve suyun sebep olduğu kireç kalıntılarının kıyafetlerinize ve cihazınıza zarar vermesini engeller. Kıyafetlerinizi güvenle ütüleyebilmeniz için geliştirilen tabanları sayesinde de hız kazanmanızı sağlarken; sahip olduğunuz bu ürünü de güvenle kullanabilmenize imkan verir. Birbirinden farklı özellikleri bulunan ve sizlere her kullanımda ekstra kullanım rahatlığı sağlayan bu ürün modelleri bütçe dostu fiyatlar ile sayfamızda yer alır. Yalnızca kendiniz için değil, sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edebileceğiniz bu ürün seçenekleri oldukça şık tasarımlara da sahiptir. Benzersiz özelliklere sahip bu ürünler arasından siz de uygun gördüğünüz ürünü en hızlı şekilde satın alabilir, ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ürün satın almadan önce kullanıcı yorumlarına göz atabilir, diğer kullanıcıların düşüncelerini değerlendirebilirsiniz.

 Fakir Buharlı Ütü ile Tüm Kıyafetlerinizi Hızlıca Ütüleyin

Fakir Buharlı Ütü ile Tüm Kıyafetlerinizi Hızlıca Ütüleyin

Birbirinden farklı özellikleri ile sizlere sunulan Fakir’in buharlı ütü modellerinin tamamında kullanım rahatlığı ön planda tutulur. Sık sık kullanılan ev eşyalarından bir tanesi olan bu ev eşyaları, zamanla oluşan kireçlenme gibi problemlerle karşılaşır. Bu gibi tüm sorunları çözen ve eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatan markanın kaliteli ürünleri, hassas kumaşlarda oluşan kırışıklıklardan temassız bir şekilde kurtulabilmeniz için dikey ütüleme özelliğini taşır. Bu özellik sayesinde perde ya da tül gibi kumaşlara yakın mesafeden yalnızca buhar püskürterek kırışıklıkları açabilir ve kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Cihazın altında bulunan tabanın ısısı ile oluşabilecek zararların önüne geçebilmesi için tasarlanan bu özellik sizlere oldukça önemli bir kullanım kolaylığı yaratır. Bunun yanı sıra ısı ayarı gibi özellikleri ile dikkat çeken modeller, cihazı kullanacağınız kumaşın türüne göre ısı ayarı yapar ve böylelikle olası sorunların yaşanmadan engellenmesini sağlar. Termostat üzerinden yaptığınız kumaş seçiminden sonra gerekli tüm ısı ayarını kendi kendine yapar; sizlere ise sadece ütünüzü keyifle tamamlamanız kalır. Birbirinden farklı teknolojik özelliği üzerinde taşıyan Fakir buharlı ütü nasıl kullanılır sorusunun cevabı da oldukça basittir. Sahip olduğunuz modelin su haznesine yeterli miktarda su doldurmanız ve ürünü fişe takmanız yeterlidir. Markanın buharlı modelleri sizlere hız kazandırabilmek için içerisinde bulunan suyu en hızlı şekilde ısıtır ve fişe takar takmaz kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca su haznesine doldurduğunuz suyun tamamını kullanmadığınız takdirde bir sonraki ütü kullanımınızda bu suyu kullanabilir ve sudan tasarruf sağlayabilirsiniz. Benzersiz özellikleri ile sizlere ütü yapmayı sevdirecek olan Fakir’in buharlı ürün modellerinin tümüne sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilir, detaylıca inceleyebilirsiniz. Hem size hem de sevdiklerinize zaman kazandıracak Fakir marka ütü modellerine siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 Ekonomik Fiyat Seçenekleri ile Fakir Buharlı Ütü Modelleri

Ekonomik Fiyat Seçenekleri ile Fakir Buharlı Ütü Modelleri

Fakir marka buharlı ütü seçenekleri herkesin kendine uygun ürünü satın alabilmesi adına ekonomik fiyatlar ile satışa sunulur. Her evde olması gereken elektrikli eşyalardan bir tanesi olduğu gibi günlük yaşamda da sık sık ihtiyaç duyulur. Bu nedenle ütü modelleri kullanıcısına maksimum kullanım kolaylığı sağlamalıdır. Ütü yapmayı pratik ve keyifli hale getiren buharlı ütü seçeneklerinin tamamı, sizlerin uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilmeniz için özenle geliştirilir. Tüm bunların yanı sıra Fakir buharlı ütü fiyatları da her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenir. Pek çok farklı modeli bulunan Fakir’in ütü seçenekleri arasından kendinize uygun özelliklere sahip ürünü belirleyebilir; ürünler arasında fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylelikle kullanım alanınıza ve sıklığınıza göre satın aldığınız ürünler çok daha ekonomik hale gelirken, sizlere de en yüksek memnuniyeti sağlar. Ayrıca sayfamızda yer alan ürünlerin tümü için diğer alıcılar tarafından yapılan Fakir buharlı ütü yorumlarını inceleyebilir, bu sayede istediğiniz özellikteki modele ulaşabilirsiniz. Yorumlarda yer alan tavsiyeler ile ürün seçiminizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Ürünler hakkındaki detayları ve özellikleri inceleyerek kendinize uygun ütü modelini kolay bir şekilde bulabilir, sayfamızdan hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız özellikteki modellere çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye etmek için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de kullanım kolaylığı sağlayan Fakir marka buharlı ütü modellerine sayfamızdan uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.